Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:09



Hozzászólás a témához  [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Nero 7 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 14, 2007 10:50
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok én még most telepítettem fel a nero 7... -os változatát eddig 6..... használtam és az újban nem találom hogy kell dvd filmet kiírni a számítógépről nem képfájl csak fel van másolva.


szer. aug. 15, 2007 13:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 02, 2006 20:31
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Double Layer
Sziasztok!
Nero Express 7.0.1.4-esem van és nem akar ki írni mdf fájlt DVD +R DL (Fujifilm) -re, amikor indulna az írás ezeket írja ki:
Fájl letárolás kész
CD-írás indítás: 2,4x (3 324 KB/s)
Keresés sikertelen
E: _NEC DVD_RW ND-3500AG
Az Egymenetes (DAO) felírás nem indítható
CD-írás hiba: 2,4x (3 324 KB/s)
és innentől csak az OK-ra tudok menni és kidobja a CD-t:(
lehetséges h vmilyen beállítási probléma lehet?
Elörre is köszi a segítséget!
üdv:
Tomi


vas. ápr. 01, 2007 22:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 16, 2007 16:39
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
EAC-al tömörített flac-ot nem tudok kiírni a létrehozott cue fileból.Próbáltam már nero-val,EAC-al is de nem sikerűlt,valaki el tudná nekem mondani hogyan tudom kiírni a cue-ból az albumot??Láttam itt volt aki aztmondta hogy ő simán kiírta azthiszem neroval.Előre is köszi.


pén. márc. 16, 2007 16:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 349
Hozzászólás 
Ki tudja miért nem elérhető a nero egyik web oldala sem?


vas. jan. 14, 2007 23:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 16:53
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
sziasztok!Nagyon nagy problémám van.A nero mostanába mindig elrontja a lemezeimet és folyton crc hibát ír ki...Nem szeretném ujraformatálni a gépet bár lehet azt kell.Egészen idáig megírta a lemezeket.Vajon mi lehet a gondja???Lehet az író a ludas?Köszi ha válaszoltok.


pén. jan. 05, 2007 20:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 297
Hozzászólás 
Sziasztok! Tegnap elkezdtem írni egy DVD-re zenéket.Tele lett volna 4.7 giga de a lemez 16x-osan írva 50 percnél 49%-nál tartott. Az író LG külső 2184 A szoftver Nero 7. Mi lehet itt a gon?Esetleg szoftverhiba?


szomb. dec. 02, 2006 12:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 10:54
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Nero hiba
Sziasztok!
Én letöltöttem a Nero-t a honlapjáról,(7.5.1.1)és a feltelepítés után mindig kiír egy "átváltás hiba "üzenetet!Azt írja ki,hogy valami más használja ezt a programot.Uninstall-t nem találok,a programok telepítése törlésénél pedig nincs olyan,hogy "TÖRLÉS"!Hogy lehetne onnan letörölni??409Mb van ott és nem lehet letörölni.Tudtok segiteni?Előre is köszönöma segítséget.Smile


hétf. szept. 25, 2006 14:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. nov. 24, 2005 11:32
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nero Burning Rom 7 - ISO fim kiírása, Adat írása, program leírás

http://dvdx.hu/index.php?option=com_con ... &Itemid=46


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dvdxxx kedd márc. 11, 2008 20:41-kor.



csüt. szept. 07, 2006 13:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 06, 2006 10:44
Hozzászólások: 83
Hozzászólás cd írás előtti zene belehallgatás
Sziasztok !
Olyan problémám volna hogy a nero-ban a cd írás előtt ha bele akarok hallgatni a felírandó zeneszámba, akkor lassítva és remegve szól a hangja.
Amikor pedig más médialejátszón meghallgatom akkor tökéletes.Nero 6.3.1.20-as verziót használom.Miért van ez? Kérem aki tud segítsen.


szomb. szept. 02, 2006 12:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd okt. 11, 2005 21:42
Hozzászólások: 83
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Állítom, hogy a Userek 95%-nak a 6-os verzió is untig elég. Ha meg olyasmit kell csinálni (klf média kiegészítések), arra vannak célprogramok. És ezek szerint jobbak is.


Tökéletesen igazatok van. Arra, amire a Nero-t a legtöbb ember használja, a 6.6-os széria bőven elég, otthon én is azt használom.
Csak idebent raktam fel épp ma a 7-est, mert rájöttem, hogy rá tudom venni az új íromat egy "rejtett képességének" :D kihasználására (LabelFlash), és ehhez a funkcióhoz ennek a vasnak a legújabb Nero kellett.


pén. szept. 01, 2006 12:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
De minek kell felrakni a 7-es Nerot? Csak azért, mert van?

Állítom, hogy a Userek 95%-nak a 6-os verzió is untig elég. Ha meg olyasmit kell csinálni (klf média kiegészítések), arra vannak célprogramok. És ezek szerint jobbak is.


szer. aug. 30, 2006 18:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 779
Tartózkodási hely: Még mindig a bőrömben.
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
...

De nem vagyok Nero-ellenes, a hatos szériával semmi bajom nem volt, csak jól megvagyok nélküle.


Itt a pont :!:


szer. aug. 30, 2006 10:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd ápr. 20, 2004 10:30
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Nekem az a gondom a 7-es verzióval hogy a munkahelyi és az otthoni gépen is jóval lassabban ír mint a 6-os és baromira terheli a gépet!

A régebbi a Nero6.6.0.1 verzió, az új a Nero7.2.7.0

Szerintem egy 4x-es DVD írásnak nem szabadna 1,5 óráig tartania! Ráadásul alig moccan mellette az 512 il 1GB RAM-os, 2,6-os ill 3.2-es gép! Tudtok erre mondani valamit?


szer. aug. 30, 2006 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Majdnem mindenre az ImgBurn-t használom. Audio-cd írására az Exact Audio Copy-t vagy a Plextools-t. (Ez utóbbihoz kell valami, ami Plextor, és írni tud.)

De nem vagyok Nero-ellenes, a hatos szériával semmi bajom nem volt, csak jól megvagyok nélküle.


vas. aug. 27, 2006 9:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 26, 2006 21:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Szia.

A 7-es Neronak voltak kifejezetten bugos verziói. (Különösen az MP3 to Audio CD volt benne elcseszve.) Lehet, hogy ebbe akadtál bele.

Ha már a 6-os sorozat - én is azt használtam, amíg nerot használtam egyáltalán - akkor rakd már fel a legfrissebbet. (6.6.1.4 momentán.)

Amúgy meg: audiót a lehető legjobb alapanyagra írjál - a lehető leglassabban.

Továbbá: itt a fórumon nem kéregetünk serialt, ilyeneket, mert ellenkezik a fórum üzemeltetőinek a szoftverek szabad áramlásáról vallott nézeteivel.

Legfeljebb finoman jelezzük, hogy bármilyen - a kívánatos program működését tartósan biztosító - segítséget örömmel veszünk PÜ-ben, levélben.

Ja: küldtem neked valamit levélben a megadott címre.

Üdv.: johnnyrotten


Szia!
Miért? Te most mit használsz,ha DVD-t illetve CD akarsz kiírni?


vas. aug. 27, 2006 7:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Szia.

A 7-es Neronak voltak kifejezetten bugos verziói. (Különösen az MP3 to Audio CD volt benne elcseszve.) Lehet, hogy ebbe akadtál bele.

Ha már a 6-os sorozat - én is azt használtam, amíg nerot használtam egyáltalán - akkor rakd már fel a legfrissebbet. (6.6.1.4 momentán.)

Amúgy meg: audiót a lehető legjobb alapanyagra írjál - a lehető leglassabban.

Továbbá: itt a fórumon nem kéregetünk serialt, ilyeneket, mert ellenkezik a fórum üzemeltetőinek a szoftverek szabad áramlásáról vallott nézeteivel.

Legfeljebb finoman jelezzük, hogy bármilyen - a kívánatos program működését tartósan biztosító - segítséget örömmel veszünk PÜ-ben, levélben.

Ja: küldtem neked valamit levélben a megadott címre.

Üdv.: johnnyrotten


szomb. aug. 26, 2006 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 26, 2006 21:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nekem 7Nerom van,vagyis volt,mert idegességemben kitöröltem és felraktam a 6.6.0.16-os Nerot... az a bibi,hogy kellene a Serial No.
Tudna valaki segíteni ebben?
Végülis úgy kezdődött ez a probléma,hogy audio CD-ket írtam ki,és a hifiben(na,meg a szgépen is) akadozik.Pedig most vettem az új DVD-írót... Korábban nem volt ilyen jellegű probléma. Nagyjából azóta van ez a probléma,amióta felraktam a 7Nerot.De hogy emiatt van-e,azt nem tudom... Szerintettek? Mindenesetre ha valaki meg tudná adni nekem a 6Neronak a Serial számát,azt megköszönném...
palapo@freemail.hu


szomb. aug. 26, 2006 21:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Hogy lehet az, hogy egy DivX-et átalakítok Nero Vision-nel DVD-vé, és romlik a minőség ?


kedd aug. 22, 2006 10:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Állítólag néhány asztali dvd lejátszó nem ismeri fel a DVD-Romként megírt filmeket...


vas. júl. 23, 2006 20:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Én úgy szoktam írni a DVD filmeket a Nero-ban, hogy a DVD-ROM (ISO)-ra megyek.Mivel lenne jobb ha a DVD-Video menüpontot választanám ?


vas. júl. 23, 2006 19:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Macikag írta:
Már csak 1 olyan lejátszó kütyü kéne, amivel közlekedés közben is tudom hallgatni az újonan kódolt zenéket.

Na ez az :!: Gondolom ezzel épp a leglényegesebb használhatatlansági korlátra böktél rá.
Sebaj. x év múlva vagy elterjed, vagy eltűnik...


kedd júl. 11, 2006 8:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: munkahely
Hozzászólás 
A Nero Digital Audio codekről mi a véleményetek? Szerintem sokkal jobb zenét produkál, alacsonyabb bitrátával. Legalábbis az én fülemnek.

Már csak 1 olyan lejátszó kütyü kéne, amivel közlekedés közben is tudom hallgatni az újonan kódolt zenéket.

Ja, innen lehet letölteni a codec pack-ot.


kedd júl. 11, 2006 5:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 17:57
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Szia TargeT!
Köszönöm!


csüt. jún. 29, 2006 5:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
atjeng írta:
Azóta kipróbáltam a munkahelyemen is, azon a gépen is ugyanúgy torzít a kódek.

Ha szereted a böhöm nagy programokat, rakd fel a legújabb verziót. Nero-7.2.3.2b_hun_no_yt.exe
Ebben úgy néz ki javították a torzítási problémádat is.
    Changes in Nero 7.2.3.2b; 06/23/2006 :
    - Nero Burning ROM and Nero Express crashed after the DEMO version had expired.
    - Bad, scratchy sound when encoding files to mp3 using the 'standard' settings
    - Multisession was not automatically selected when burning to the image recorder
    - UNC support of Nero did not work anymore, so continuing a multi session CD with UNC paths did not work
    - Nero Burning ROM did not use the selected partition to create a boot CD
    - Nero Express crashed under Windows 98 when adding protected WMA files to a compilation
    - Nero Burning ROM had graphical problems under Windows 98 when changing the menu options any kind of animation
    - It was possible to select the ISO file system view in the folder panel of the compilation, although a UDF compilation was chosen
    - Error message was shown when starting to convert Audio CDs to Nero Digital Audio


hétf. jún. 26, 2006 8:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 17:57
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
A tesztelésem végeredménye: végülis a Nero 7 egy nagyon jó program! Az audio kódolásra, és CD rippelésre megvettem egy a Nérónál sokkal nagyobb tudású másik kiváló dobozos szoftvert, így erre a funkcióra már nem fogom a Nero-t használni. Írásra viszont igen. :lol: Köszi amúgy a tippeket és a segítséget!

Üdv: atjeng


szer. jún. 14, 2006 19:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ez az. Tedd vissza a régebbi 6-ost. Szerintem kicsit túlpörgette magát az Ahead. Olyan bonyolult lett a szoftver, hogy nem tudták tesztelni kimerítően. :x

Nekem biztos, hogy nem kell. Amivel többet ad, abból semmit sem használok, vagy van rá másik korrekt program. :shock:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L szer. jún. 14, 2006 19:08-kor.



szer. jún. 14, 2006 19:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Vagy inkább próbáld a Nero 6.6.0.16-ot vagy esetleg a Nero 6.3.1.20-at. :wink:
Egyébként egyes pluginokhoz külön is vannak sorozatszámok, de hogy ezek mennyire kellenek vagy mit változtatnak, igazi próba híján fogalmam sincs.


kedd jún. 13, 2006 19:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 17:57
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Azóta kipróbáltam a munkahelyemen is, azon a gépen is ugyanúgy torzít a kódek. Ez a szoftver a rengeteg kütyü-kiegészítőjével végülis mégiscsak egy egyszerű íróprogram. Valószínűleg a fejlesztő cég a hivatalos nero-licenc (kb 18000 Ft) valamint a Fraunhofer licenc (kb. 9000 Ft) megvásárlása és internet update követően oldja ki teljesen az encodert. Ezzel viszont nem akarok kisérletezni, ezért az egész néró- miskulanciát azóta eltávolítottam a gépemről. Valami más, stabilabb, olcsóbb, korrektebb író-szoftver (Ashampoo, MAGIX, Steinberg, Roxio stb.) után nézek... :cry:

bye


kedd jún. 13, 2006 19:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hivatalos licenc véleményem szerint abszolut nem számít. Ha jól tudom, a demo csak időkorlátos, nem funkciókorlátos.


kedd jún. 13, 2006 13:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 17:57
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Sziasztok!
A legújabb Nero 7.2.03b demoját tesztelem. Miért van az, hogy ha zene CD-t rippelek, vagy kódolok a Fraunhofer mp3 pluginnal (30x lehet), az eredmény: gerjed, torzít az egész felvétel? A hivatalos licenc megvásárlása vajon segítene ezen??? Vagy azzal is ilyen s**r lenne? :evil:
Köszi a segítséget!


hétf. jún. 12, 2006 13:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Megoldódott a korábban vázolt audio cd problémám.A Neronak nem tetszik a Samsung íróm.Garanciában kicserélték a "régit",lightscribe-os Samut kaptunk helyette.És ugyanígy elrontotta az audio lemezeket.Direkt békén hagytam a gépet,és mégis tele volt ugrálással.Aztán letöltöttem az Easy cd/da extractor nevű programocskát.Tökéletesen megírta a zenei lemezeket.Innentől fogva csak ezt használom,ha audio lemezt kell készítenem.


szomb. máj. 13, 2006 11:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
@masssza:
A 082 ben-legalábbis a magyarban hibás az alkalmazás,visszaraktam 054 abban működik.


hétf. máj. 08, 2006 19:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Hiba üzenet
masssza írta:
Felraktam a legújabb nerot de ha bekapcsolom vagy újraindítom a gépet mindig hibát ír: InCD alkalmazás nem sikerült elindítani . Mi lehet a probléma?


A legújabb Nero-ról a véleményem: ha valaki nem használja ki azt a multimediás többletet, az nyugodtan maradhat a 6.xx-nél. Csak a helyet foglalja. :shock:

Az InCD-nek manapság már nem sok értelme van, mert az USB memóriák többet tudnak, jobban kezelhetők. Legfeljebb olcsóbb, de könnyen elveszhetnek az adatok, macerás a használat, az alap formázás 20 perc, stb. :cry:

Mondom én. :D


hétf. máj. 08, 2006 15:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 57
Hozzászólás Hiba üzenet
Felraktam a legújabb nerot de ha bekapcsolom vagy újraindítom a gépet mindig hibát ír: InCD alkalmazás nem sikerült elindítani . Mi lehet a probléma?


vas. máj. 07, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Van az íróban "Buffer Underrun Protection"? Mert ha nincs, ne csodálkozz.

Ki lehet bírni azt a negyedórát, amíg megírja. :idea:

Én audo CD-t 16x-nál gyorsabban soha nem írok. :shock:

Én meg max 8× sebességgel írom az audio lemezeket.Nem is a 15 percről van szó.Ilyen gépnél nem szabadna belezavarnia semmiféle műveletnek az írásba.2 típusú íróval ugyanezek a hibák jönnek elő.Szvsz a rendszerrel lesz a bibi.


vas. ápr. 30, 2006 11:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Van az íróban "Buffer Underrun Protection"? Mert ha nincs, ne csodálkozz.

Ki lehet bírni azt a negyedórát, amíg megírja. :idea:

Én audo CD-t 16x-nál gyorsabban soha nem írok. :shock:


vas. ápr. 30, 2006 10:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Eleve úgy pakoltam fel a Nero-t,hogy a sallangok ne települjenek.A korábbi 6.xxxx Neroval is produkálta a hibát.Vírusirtás,figyelés folyamatos a gépen,szerintem tisza a rendszer.Olyan,mintha a processzor lenne "kevés" amikor audio lemezt készítek.Véleményem szerint a 2.5 AMD bőven elég az ilyen műveletre. :D
Kipróbálom a Windóz beépített írószoftverével,hátha....


vas. ápr. 30, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Talán,de nem biztos a Nero Home-t kilőni és a PruductSetupot igenerősen megregulázni.Valószínüleg írás közben ki a kar menni a netre.
Egy Autoruns-al azért megnézném,hogy mi fut-mert lehet bármi ami belepofázik az írásba,akár spy,akár eszközerőforráskiosztás is,de lehet,hogy önmagában maga a Nero-bugos.


vas. ápr. 30, 2006 8:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Hi!Akadt egy apró problémám(lehet,hogy a Nero a ludas)Ha audio cd-t írok és közben mondjuk netezek,az író elrontja a lemezt.Tele van ugrálással,ezek a hibák előjönnek akkor is,ha visszahallgatom a szgépen a kész lemezt.Mivel gyanakodtam a DVD írómra(Samsung SH-W162C)beraktam egy régebbi LG cd író egységet is.A hiba ennél is jelentkezett.MP3-at,filmet,DVD filmet tökéletesen kiír mind a két gép,audio lemezt viszont nem tudok hiba nélkül készíteni.Még egy érdekes adalék.Ha a Neroban belehallgatok a behúzott fájlokba,és közben netezek,vagy lerakom asztalra az alkalmazást,meg-megakad a hang.A legújabb Nerot használom,AMD 2500+ procival,Abit alaplappal giga memóval meghajtva.Audio lemezt a leglassabb sebességgel készítek.
Valakinek 5lete?


szomb. ápr. 29, 2006 20:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
walla

1. A kérés teljesítve. :!:
2. Ne írj két hsz-t egymásután, tudod szerkeszteni is. Jobb oldalon, fent. :idea:


szer. ápr. 12, 2006 20:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 312
Hozzászólás 
walla írta:
Lenne még egy kérdésem. Szóval néztem a nero honlapján, hogy van vmi multi installer, ami 400 mega. Az azért ekkora, mert az összes nyelvet tartalmazza, vagy van benne valami más is?

Nekem is furcsa, hogy mitől ilyen eszméletlen nagy, annak ellenére, hogy csak abban különbözik a Nero premiumtól, hogy több nyelvet támogat, de nem ír mást. Szóval tök felesleges letöltened...
Amúgy használja valaki a BackItUp-ot? Én csak azért akartam használni, mert lehet vele bootolható CD-t készíteni, így ha megpusztul a windózer, akkor is használható a biztonsági mentés. Viszont a default szűrőket arra a meghajtóra állítja be, ahonnan megy a windows(c:\windows\temp meg ilyenek) Nade egy másik windowsból kell készítenem a backupot, mert az éppen használt fájlokról nem tud másolatot készíteni. Ha meg nem arra a meghajtóra akarok vissszaállítani, amelyikől készítettem a backupot, akkor külön-külön meg kell adnom minden könyvtárnak az új helyét !


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bishop szer. ápr. 12, 2006 20:22-kor.



szer. ápr. 12, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 12, 2006 19:04
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Lenne még egy kérdésem. Szóval néztem a nero honlapján, hogy van vmi multi installer, ami 400 mega. Az azért ekkora, mert az összes nyelvet tartalmazza, vagy van benne valami más is?


szer. ápr. 12, 2006 19:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. ápr. 12, 2006 19:04
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
És valaki el tudná küldeni a megfelelő keygen-t, hogy ne demó verzióm legyen? walla@freemail.hu :D


szer. ápr. 12, 2006 19:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 312
Hozzászólás 
Vannak olyan CD utilok, amikkel lehet a CD/DVD-ről egy CRC fájlt csináni, aminek segítségével jó eséllyel lehet helyreállítani a hibás szektor miatt sérült fájlokat. A NERO-hoz véletlenül nincs ilyen plugin?


kedd ápr. 11, 2006 22:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Nem. Csak a poénról. :wink: :lol:


kedd ápr. 11, 2006 19:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
de miért használsz 7-est? tud valami olyat amit a 6-os nem?
Esetleg már [b]blue-ray-t használsz[b]?


Egyáltaláln már lehet :?: :?: :?: Ezekszerint lemaradtam. :o


kedd ápr. 11, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 312
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Én
1. letörölném amit kiírtam,
2. vagy átnevezném: PITYKE --> PITYKE_KIÍRVA.

Ezt a módszert alkalmazom én is, de ha keresek valamit, akkor így nehezebben találom meg.
Idézet:
A nero megjelenítéshez:
A kiírt cuccot tedd rejtetté, és a Nero-ban a "File/Options/File Browser" fülön kapcsold ki a "Show hidden files and folders" -et

Ez viszont egész jó ötlet ! :D
Amíg nem találok jobb megoldást, addig ezt a módszert fogom alkalmazni !


hétf. ápr. 10, 2006 15:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Én
1. letörölném amit kiírtam,
2. vagy átnevezném: PITYKE --> PITYKE_KIÍRVA.

A nero megjelenítéshez:
A kiírt cuccot tedd rejtetté, és a Nero-ban a "File/Options/File Browser" fülön kapcsold ki a "Show hidden files and folders" -et.


hétf. ápr. 10, 2006 12:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 312
Hozzászólás 
Azt szeretném megoldani, hogy a DVD-re kiírt cuccok valahogyan legyenek megjelölve, hogy mindig tudjam, hogy mi az amit már archiváltam, és mi az amit nem. Pillanatnyilag ezt úgy oldom meg, hogy külön könyvtába mozgatom át ezeket, de ez nem jó megoldás, mert kategorizálva vannak a dolgaim.
Van egy olyan attribútum, hogy "archive". Megoldható, hogy a Nero megjelölje ezzel az attribútummal a már kiírt fájlokat. Igazából az lenne a legjobb, ha nem jelennének meg a már kiírt cuccok a nero fájlkezelőjében, akkor lenne átlátható.
Van valakinek ötlete?


hétf. ápr. 10, 2006 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
utini írta:
johnnyrotten írta:
A nélkülözhetetlen Yahoo Toolbart nélkülöző változatot jelöli. (Várom már, mikor integrálnak a Néróba valami egyszerűbb CAD programot, szövegszerkesztőt, weblap-készítőt, stratégiai játékot, egyéb nélkülözhetetlen dolgokat. Mert mégsem állapot, hogy egy cd-pörkölő program elférjen egyetlen cd-n. Minimum elvárás lenne a DL DVD.)


Szeretnék a Nero 7-tel particionálni egy olyan 40 GB-os vinyót, amin már van 41GB adat, és kéne még hely. A 6-os úgy emlékszem, tudta, de a 7-es nem biztos. Tudnátok segíteni, hol találom ezt az opciót ? (az Ultra-Hyper-Full-Premium :wink: verzióm van)

Töröljed megint anyósod leveleit... múltkor bejött.


pén. márc. 17, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 189 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség