Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:29



Hozzászólás a témához  [ 180 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Total Commander 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
A png képek egy tömörített fájlban vannak (lidroid-res.apk), és a megnyitáshoz a tc ideiglenesen kicsomagolja, aztán az ideiglenes fájlt törli.


szomb. nov. 10, 2012 7:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás Re: Total Commander
Kaptam egy ilyen képet hogy mondjam meg mi ez.Én még nem láttam ilyet ezért megkérdezném.Annyit tudok hogy akármelyik png fájl megnyitása után dobja be ezt az ablakot,win7 van a gépen.


szomb. nov. 10, 2012 0:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
Szerintem notebook alatt a notepadra gondolt (alias jegyzettömb).

Igaz, ezt elírtam. Pont olvastam egy leírást, és naná hogy így sikerült. Bár a szövegkörnyezetből egyértelmű. Sorry. :shock:


szomb. márc. 24, 2012 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Szerintem notebook alatt a notepadra gondolt (alias jegyzettömb).


pén. márc. 23, 2012 22:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
Sikerült átmásolni a programot? A többi nem annyira lényeges, a beállításokat megcsinálhatod később is, csak előbb a program kerüljön a helyére, ha már van egy működő példányod. :)


Üdv... :rulez:

Igen, sikerült. ! :lol:
Simán, ahogy írtad is, az 'A'>Gépről >'B'< Gépre Programs>>>Programs Mappába azt a Mappát, ami tartalmazta az 'A' Gépen a TotaCommandert. :D
A Start menübe is sikerült elérnem, hogy ott is látszódjon a TC a Programoknál, azt is simán csak átmásolásssal az Ink fájlokat tartalmazó TC-mappát a Start Menü mappából>>>mappába... :!:
Esetleg azt megtudom csinálni, hogy a Programok összetevőiben is látható legyen a TC, vagy az már túl sok... :?: :hm:
Igaz, az 'A' gépemmel azonos a TC-nek az elnevezése, de ez már se baj. :lol:

Ui.
Betojok... ! :lol:

A TC megnyitásakor, nem jön végre fel az 1-2-3-as gomb és még a .doc fájlok is indulnak :P !

Köszönöm ! ! !

Üdv... 'HókuszPók'

UiUi.
Laci_L
, nem idegesíteni akartalak. :shock: :wink: :rulez:
Neked is köszönöm, de a "nootbookal" azt értettem, csak azt nem, hogy mivel, azaz mi az a notbookon belül és a windowson belül is, tehát mi az a program vagy eljárás menet, ahol létre hozta volna azt, amit írtál is, vagy írtátok... :twisted:
De, most már legalább működik kisebb szépség ránccal, de jó ez már így is. :twisted:


pén. márc. 23, 2012 20:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... "elmenteni" ... a másik gépemen levő működő TC átmásolását értitek ...
... Írod, hogy ha a "3.-ik lépés nem menne..." ...
... vagy is mivel hozzak létre ilyen save.bat fájlt ...

1. elmentés: kimásolod a megadott dogot egy másik adathordozóra, vagy partícióra.
2. a 3. lépés azt jelenti, hogy megnyitod a regisztrációs adatbázist Registry Editor-ral (regedit.exe), megkeresed a nevezett kulcsot, és exportálod. Az eredmény egy .reg kiterjesztésű fájl.
3. ha az előbbi nem menne, erre írtam le a megkerülést, ahol automatikusan lefut egy parancs, ami ugyanazt megcsinálja, mint amiről az előbb írtam.
Mellesleg egyértelműen leírtam: "csinálj egy fájlt a notebook-kal". Erre megkérdezed, mivel csináld. Most mit mondjak még?

El kellene olvasni figyelmesen amit írtam. És úgy látom, néhány alapfogalommal sem nagyon vagy tisztában. :shock:
Ne kapkodj. Többre jutsz, ha lassabban, de figyelmesebben csinálod.


pén. márc. 23, 2012 16:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Sikerült átmásolni a programot? A többi nem annyira lényeges, a beállításokat megcsinálhatod később is, csak előbb a program kerüljön a helyére, ha már van egy működő példányod. :)


pén. márc. 23, 2012 14:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Laci_L írta:
SziaMiAu írta:
... a másikgépen sem bírom átnevezni a Total Commander 5.0-som ...

A TC átmásolása egy másik gépre (így nem kell telepíteni):

1. elmenteni a teljes C:\Program Files\Total Commander (régebben Wincmd) mappát
2. elmenteni a C:\WINDOWS\wcx_ftp.ini és Wincmd.ini fálokat
3. elmenteni Registry ide vonatkozó tartalmát: "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler"

ha a 3. nem menne, csinálj egy fájlt a notebook-kal: save névvel, .bat kiterjeszéssel (save.bat)
másold bele, és mentsd el. Ha kell futtasd, létrehoz egy TotalCommander_settings.reg-et (oda teszi, ahonnan futtattad a bat fájlt). Ezt kell elmenteni.
Kód:
regedit.exe /ea "TotalCommander_settings.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler"

Visszamásolás fordítva, ugyanoda, és a TotalCommander_settings.reg-et futtatni.

Minden ugyanolyan lesz, mint volt. Ha a képernyő felbontás nem azonos, azt egyszer be kell állítani.


Hát, ezt az "elmenteni" dolgot nem egészen értem, a másik gépemen levő működő TC átmásolását értitek egy az egyben a nem működő TC gépre, a Programs mappán belülre... :?:
A kérdésem az elmenteni szó használatára irányul, azaz átmásolni egy az egyben a TC mappát érted... ?:(
Ui.
Írod, hogy ha a "3.-ik lépés nem menne..."
Ezt hogy érted, hogy "hozak létre egy fájlt save névvel, .bat kiterjesztésel" miféle fájlt vagy is mivel hozzak létre ilyen save.bat fájlt :?: :hm:

Üdv... 'HókuszPók"


csüt. márc. 22, 2012 22:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
Szerencsére a depresszió kezelhető, szerintem neked is szükséged lenne rá.

Olyat próbáltál már, hogy a Total Commandert átmásolni egyik gépről a másikra? Mondjuk a működő példányt a nem működő helyére, nem pedig fordítva...

A kapcsolat sebessége meg nem állandó, és nem is garantált, de mérhető. Ha gyakran van vele probléma, akkor be kell jelenteni a szolgáltatónak. Ha az sem segít, akkor másik szolgáltatót kell választani. Ezek mellett végiggondolni, hogy mi viheti el. Torrent? Vírus? Másik gép? Kéretlen vendég a wifin? Programok automatikus frissítései? Ki lehet deríteni az okát, de ha nem megy, akkor szólni kell egy hozzáértő szakinak, vagy havernak aki segít.



Hát, ezek közül az Programok atomatikus frissítései, az ami nálam szóba jöhet... :(
A többi kizárt, mert nem használok és a másik gépemet is ritkán kapcsolom be... :roll:

Üdv... 'HókuszPók'


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu csüt. márc. 22, 2012 22:28-kor.



csüt. márc. 22, 2012 22:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... a másikgépen sem bírom átnevezni a Total Commander 5.0-som ...

A TC átmásolása egy másik gépre (így nem kell telepíteni):

1. elmenteni a teljes C:\Program Files\Total Commander (régebben Wincmd) mappát
2. elmenteni a C:\WINDOWS\wcx_ftp.ini és Wincmd.ini fálokat
3. elmenteni Registry ide vonatkozó tartalmát: "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler"

ha a 3. nem menne, csinálj egy fájlt a notebook-kal: save névvel, .bat kiterjeszéssel (save.bat)
másold bele, és mentsd el. Ha kell futtasd, létrehoz egy TotalCommander_settings.reg-et (oda teszi, ahonnan futtattad a bat fájlt). Ezt kell elmenteni.
Kód:
regedit.exe /ea "TotalCommander_settings.reg" "HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler"

Visszamásolás fordítva, ugyanoda, és a TotalCommander_settings.reg-et futtatni.

Minden ugyanolyan lesz, mint volt. Ha a képernyő felbontás nem azonos, azt egyszer be kell állítani.


pén. márc. 16, 2012 16:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Szerencsére a depresszió kezelhető, szerintem neked is szükséged lenne rá.

Olyat próbáltál már, hogy a Total Commandert átmásolni egyik gépről a másikra? Mondjuk a működő példányt a nem működő helyére, nem pedig fordítva...

A kapcsolat sebessége meg nem állandó, és nem is garantált, de mérhető. Ha gyakran van vele probléma, akkor be kell jelenteni a szolgáltatónak. Ha az sem segít, akkor másik szolgáltatót kell választani. Ezek mellett végiggondolni, hogy mi viheti el. Torrent? Vírus? Másik gép? Kéretlen vendég a wifin? Programok automatikus frissítései? Ki lehet deríteni az okát, de ha nem megy, akkor szólni kell egy hozzáértő szakinak, vagy havernak aki segít.


pén. márc. 16, 2012 1:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
Elég valószínűtlennek érzem, hogy a javítások tennék tönkre a windowst, és a cinizmus sem segít túl sokat.

Én a helyedben megpróbálnám teljesen eltávolítani az officet, utána kitakarítani a gépet mondjuk a CCleaner-rel, de nem ész nélkül mindent amit felkínál. A nem használt fájltípusokat például igen. Utána jöhet az office, de nem a "szokásos" telepítés, hanem egyedi, és odafigyelni arra, hogy a társítások jól be legyenek állítva.


Üdv... :rulez:
Áááá, köszöntem Skacok ! :rulez:
Már feladtam, nem a Windows, hanem a Total Commander 5.0-at nem bírtam regizni, szerintem az a ludas az Officet illetően... :oops: :hm:
Mert a Másik gépemen is ugyan ez az 5.0-ás van fent már vagy 4-5 éve és annál nincs az Offical gond. :?
Ezért is gondolom, hogy a Regisztrálatlannál azért nem jönnek be a .doc fájljaim és még kitudja mi, csak még azt nem nyitottam meg vagy használtam, így azt még, vagy nem vettem észre, ezért várat még magára... :twisted:
Azt viszont továbbra sem értem, hogy a másikgépen sem bírom átnevezni a Total Commander 5.0-som, mert az a kis Dos ablak, annál sem jön fel és abból és éppen ezért gondolom azt, hogy valami Windows Frissítés vagy valami hozzá tartozó blockolja a crak fájlját.
Mondjuk azt nem is akarom a másik gépemen megváltoztatni, csak úgy próbából próbáltam, hogy rájöjjek mi okozza a jelenséget, de meg is lepődtem, hogy azon sem jön fel az a kis Dos ablak, ahol eltudtam és átbírtam nevezni a Total Com-t a nekem tetszőnek... :cry:

Feladtam, már nem is érdekel, mert csak minden egyre sarab lesz, majd néha visszanézegetek, hátha másnak is van, vagy volt ilyen gondja és tud rá receptett ... :oops:

Köszönöm a segíteni akarást és próbálkozást, de mostanság nincs hangulatom a PC javítgatáshoz, már ott vagyok, hogy beleuntam az egészbe, már a Net is unalmassá vált... :-|
Semmi értelme, hogy percekig várjak egy-egy oldal betöltésére, nem is hiszem, hogy nem szándékosan lassítják le az oldalakat, hogy minél több idegölő és haszontalan időt tölttessenek el az előfizetőkkel. :evil:
Míg 15Mbps volt az előfizetésem, ilyen lassulás nagyon ritka volt, mióta 25Mbps, azóta le van lassulva, szerintem, nem is felfelé, hanem lefelé vitték, csak a Speed mérőkön keresztül kapsz egy Visuálisan megerősített önbizalmat, hogy hát márpedig az 25Mbps… ]:->
Aztán ugyan annyiért nem hogy 25Mbps-t, de még a valóság az is lehet, hogy 10 alatt van a sebesség, csak a speed megjelenítők azt mutatják, vagy át vagyunk bassarintva, hisz azt is ember készítette, biztos kitudják játszani a szolgáltatók, hogy mást mutat, mint amire kalibrálva van... :evil:
Mindenkit átvernek, ezt a korszakot éljük ma, és hozták el a politikusaink mára... :oops:

Üdv... 'HókuszPók' :nemjottbe:


pén. márc. 16, 2012 0:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
Vackor megelőzött, de a lényeget leírta. :shock:

Avval nem mész semmire az életben, ha így állsz hozzá. És ez nem csak a Win-re vonatkozik.
Az a gyanúm, hogy néha kapkodsz, nem túl átgondoltan teszel ezt-azt, emiatt megbuggyan a telepítés. Ha nem gond, rakd újra (előtte persze mentsd le az fontos adatokat). Ha van partíció mentésed, oda is vissza lehet lépni (ez nekem már legalább 10 éve bevált gyakorlat).

Fel a fejjel. :D


pén. márc. 02, 2012 15:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Elég valószínűtlennek érzem, hogy a javítások tennék tönkre a windowst, és a cinizmus sem segít túl sokat.

Én a helyedben megpróbálnám teljesen eltávolítani az officet, utána kitakarítani a gépet mondjuk a CCleaner-rel, de nem ész nélkül mindent amit felkínál. A nem használt fájltípusokat például igen. Utána jöhet az office, de nem a "szokásos" telepítés, hanem egyedi, és odafigyelni arra, hogy a társítások jól be legyenek állítva.


pén. márc. 02, 2012 8:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Laci_L írta:
SziaMiAu írta:
... Ha a Word programmal indítom el a fájlt, akkor működik, de totalkommanderből nem...

Az Office elég bonyolultan társítja a fájlokat, a sima társítás kevés.
Próbálj meg egy Office javító telepítést. :shock:


Üdv... :rulez:

Ma próbáltam a Javítással, de semmi eredmény.
Úgy érzem, hogy ezt a HIBÁT is valamelyik Biztonsági Frissítés okozza, csak úgy mint a Total Regizését... :oops: :hm:
A másik gépen ugyan ez a Total Com van fent, azon nem kell 1-2-3 gomb valamelyikét megnyomnom, hogy tudjam használni, de viszont a DOS ablak, már azon sem jön fel, mert próbáltam átnevezni, de ugyan az a HIBA üzenet jön fel, mint ennél a gépnél. :oops:
Ezért gondolom azt, hogy valamelyik Windows Biztonsági Frissítés okozza.
Az Avast! leállításával is már próbálkoztam, de semmi eredmény, azt lenne jó tudni, hogy melyik Biztonsági Frissítés okozhatja, hogy azt kitörölném, de semmi kedvem a 150 valahány Frissítést leszedegetni egyesével... :oops: :evil:

Ui.
A Franc aki megenné már, ezt a sok galiba Windowsos meg tudja franc sarakodó és össze vissza akadozó rendszert, hogy minél újabb egy Windows annál sarrabul működik, de akkor minden össze akad, mindennel, nem igaz, hogy még ma is ennyi ütközések léteznek, már azon is csodálkozom, hogy egyáltalán az NASA nem omlik össze...

Egy egyszerű OP. újra húzása után csak a régi gépet akartam újra felépíteni, erre egymás után jönnek, az újabb és újabb akadályok... :evil:
Tele a tököm már az egész Windowsal, meg az egész Internettel…

Minden, egyre sarrabbá válik.

Komolyan gondolkodom már azon is, hogy vissza is mondom az Internetet is, minek, eddig sem volt sok hasznom belőle, mára meg már semmi hasznos sincs belőle, akkor meg minek költse az ember rá az előfizetést, ha azt akarják, hogy használjuk, akkor fizessenek Ők…
Ha hírhez akarok jutni, arra ott a TV, Rádió vagy a napi szennylap valamelyike.
Se Filmet, se zenét, se egyéb segédprogramot nem lehet már letölteni, amivel megkönnyítené az egyszerü kis ember a PC-vel használt programok és egyéb dolgait, azt hiszem, itt az ideje egy Globális Internet válságnak is.

Akik kifőzték mind ezt, azok egyék is meg a főztjüket.
Bojkottálni kell, ahogy az emberekkel is mind ezt teszik.

Bill Gates jól csinálta, időben kilépett az egész sarból és ránk hagyta mind... :twisted:


csüt. márc. 01, 2012 22:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... Ha a Word programmal indítom el a fájlt, akkor működik, de totalkommanderből nem...

Az Office elég bonyolultan társítja a fájlokat, a sima társítás kevés.
Próbálj meg egy Office javító telepítést. :shock:


szomb. feb. 11, 2012 17:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
Az NTVDM futtatja a DOS programokat, de itt elvileg nem kéne ügyködnie. Valószínűleg arról lehet szó, hogy az a sig fájl nem az eredeti exe. Lehet hogy kódolva lett (pont azért, hogy ne lehessen futtatni), vagy valami teljesen más van benne.


Eddig meg jó volt csak mióta újra kellett raknom az OP-t azóta nem megy vele, de most meg olyan is előállt, hogy a .doc fájlokat a TotalCommanderből, nem bírom megnyitni, de hogy miért, arra nem jövök rá, hiába társítom a .doc fájlhoz a Word-ot, állandóan azt írja ki, hogy "nemlétező fájl"
hol ott, ott van csak nem nyílik meg, majd állandóan HIBA üzenetet akar küldeni a Microsoftnak... :oops: :?: :hm:
Ha a Word programmal indítom el a fájlt, akkor működik, de totalkommanderből nem. :evil:


szomb. feb. 11, 2012 17:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Az NTVDM futtatja a DOS programokat, de itt elvileg nem kéne ügyködnie. Valószínűleg arról lehet szó, hogy az a sig fájl nem az eredeti exe. Lehet hogy kódolva lett (pont azért, hogy ne lehessen futtatni), vagy valami teljesen más van benne.


szer. feb. 01, 2012 9:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
:-P Szerintem a vírusirtód gyanúsnak találta a crack.exe fájlt, és átnevezte crack.exe.sig nevűre, azért nem megy.
FreeCommander-t próbáltad? Nem kell hozzá crack sem...


Üdv... :rulez:

Nem, még nem próbáltam, mert nem is ismerem, talán hallani vagy inkább olvastam forumon, de azt hittem eddig, hogy az = a Win Commanderrel... :oops:

Ha átnevezem a .sig-et .exe-re, nem lesz másként ?
Vagy ha leszedem a Win Commandert és utána leállítom az avast! majd vissza a Win Commandert és úgy próbálom meg, hozhat javulást... :?: :hm:

Szerk. utáni állapot.
Kép
Átneveztem a Win Com könyvtárban, azaz, .exe.sig helyett, már csak .exe van és így bejött ez, pedig meg is örültem, mikor bejött a Dos ablak először, azt hittem, ezzel kész is vagyok, de sajnos csak a képen látható ablak jött be a hiba üzenettel. :?: :hm:

Mi ez a NTVDM CPU :oops: :?: :hm:
Valaki ismeri mi ez és van-e ötletetek a Google-n kívül, mert ott amit találtam, nem értek belőle semmit. :?:


hétf. jan. 30, 2012 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
:-P Szerintem a vírusirtód gyanúsnak találta a crack.exe fájlt, és átnevezte crack.exe.sig nevűre, azért nem megy.
FreeCommander-t próbáltad? Nem kell hozzá crack sem...


csüt. jan. 26, 2012 15:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Üdv... :rulez:

Olyan gondom akadt, hogy újra telepítés után a Win Commander 5.0-ás a belépésnél feljön a 1-2-3 gomb alapján kijelzett kis ablakocska és belépést azután nyerek, ha a kijelzett számú gombra klickelek.
Ez rendben is volna, mert ismerős a dolog, de volt hozzá crak és azt ha bemásoltam a könyvtárába, azt megnyitottam, egy Dos ablakocska jött fel, ahol eltudtam nevezni a Commandert és utána az 1-2-3 gombos ablakocska nélkül jelent meg és működött.

Kérdésem, hogy miért nem jön fel ez a Dos ablak, helyette az a szokványos üzenet panel ablak jön fel, hogy a "Nincs hozzárendelve program" :?: :hm: Kép

Szóval én a Windows Frissítésekre gondolok, na de melyik lehet ami nem engedi, mivel van vagy 150 Frissítés, az meg hosszadalmas, hogy mind egyesével elkezdjem leszedni és minden Frissítés után újra indítgassam a gépet. :oops:
Szóval ha tud valaki segíteni, hogy melyik Frissítés okozza a gátat kérem írja meg a Frissítés szám azonosítóját...

Köszönöm. :rulez:

Ui.
Még annyit, hogy mindig előtte még működött, csak mivel újra kellett raknom az OP.t, de előtte Lejöttek a Frissítések és mivel nem volt se időm, se kedvem, így csak mostanra érett meg a dolog, hogy használtam volna és feltettem, de nincs kedvem az egész újra telepítgetést újra kezdeni, mert borzalmas sok időmet veszi el a sok program visszaállítgatása és az OP telepítése is számomra... :cry:

Üdv... 'HókuszPók'


csüt. jan. 26, 2012 12:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... Sajnos fekete négyzettel kezdődik ...

Hát ez az...
A helyreállító program valamilyen hibás info miatt egy másik fájltöredéket hozott vissza, és adta neki az ismert fájlnevet. Aminek így persze semmi köze az eredetihez.


kedd nov. 16, 2010 21:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
[/quote]
Azt csak hiszed. A név ott van, de a fájl tartalma vagy semmi, vagy nem képfájl. Nézz bele a TC-vel (F3).
A képfájl valahogy így kezdődik: ˙Ř˙ŕ JFIF. Ha csak fekete kockákat látsz, az a semmi.

Nincs esélyed, már írtuk. Felül lett írva. De azt is olvashattad, hogy a fényképezőgép memória kártyájáról még esetleg vissza lehet állítani ha nem készültek újabb képek, csak törölve lett.[/quote]

Sajnos fekete négyzettel kezdődik :(

Rossz Kép:
˜NĹ'žµęN­7*|»nTźµ ś·"ż ’'+‚a™v# tÔËąX˜ĺef_,,m·˘Ž•«c[ąu*8Đç{,qĘĎH ‡Ź’yç˙ ŻSů˙ a‘\ŕ•”ť ‚2=ë,»_›ÚG®§<d•GwˇJţŢKk´ť‡ďÄ;!h˜°¸BAŽŘďH×´WÎG˜lćű4–..... stb :(

De viszont a jó kép esetén így néz ki nálam a dolog, szerintem pont fordítva van, vagy akartad írni, mert egy jó képnél megnéztem, és ott van rengeteg fekete négyzet benne, az igaz, hogy ez is így kezdődik, ahogy te is írtad, de akkor miért nincs csak fekete négyzet, mint ahogy írtad is... ?:(

Jó Képnél:
˙Ř˙áožExif II*  
’  ś      ¦   ® (   1
¶ 2  Ŕ    i‡  ¤ ĄÄ Đ Ô * .... stb ?:(

Na, végül is mindegy, mert a lényegen nem változtat... :(


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu kedd nov. 16, 2010 21:48-kor.



kedd nov. 16, 2010 21:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
[/quote] De azt is olvashattad, hogy a fényképezőgép memória kártyájáról még esetleg vissza lehet állítani ha nem készültek újabb képek, csak törölve lett.
[/quote]


Üdv... :)

Igen már néztem, bár arra már előtte is emlékeztem, hogy formáztam is a kártyát az eltelt idő közben, de mivel írtátok, azért megnéztem és sajnos az akkori képből egy sincs meg rajta, azaz nem hozta vissza... :(

Hát, így jártam, mert siettem sajnos, és amikor feljött az átnevezésnél a kérdés panel, azt hittem, hogy felajánlja a lehetőséget, ha van azonos nevű fájl... ?:(
De még mindig nem értem miért írta egy fájllá, azaz felül, mikor különböző névvel voltak elnevezve a képfájlaim... ?:(
De csak ismételni tudom magam, hogy valószínűleg a kiterjesztés hiány okozta ezt a végzetes törlést, és (hibát) mert régebbi képeket is visszatudnék állítani még... :(

Minden esetre mindannyitoknak köszönöm a segítő szándékot. :)

Üdv... 'HókuszPók'


kedd nov. 16, 2010 21:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... meg is vannak a képek csak nem láthatóak ... Van még rá valami esélyem, hogy visszanyerjem azt az 5 db képet…

Azt csak hiszed. A név ott van, de a fájl tartalma vagy semmi, vagy nem képfájl. Nézz bele a TC-vel (F3).
A képfájl valahogy így kezdődik: ˙Ř˙ŕ JFIF. Ha csak fekete kockákat látsz, az a semmi.

Nincs esélyed, már írtuk. Felül lett írva. De azt is olvashattad, hogy a fényképezőgép memória kártyájáról még esetleg vissza lehet állítani ha nem készültek újabb képek, csak törölve lett.


vas. nov. 14, 2010 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Üdv... :cry:
Ma megint megpróbáltam a RECUVA-val, mert a mély keresési beállítással még nem próbáltam, és le is szűkítettem a képeim mappájára.
Így legalább nem 10000 feletti fájlt kellett átböngésznem hozzá, hanem csak 50 fájl között, amiben meg is vannak a képek csak nem láthatóak a RECUVA-ban sem és nem is állítja helyre, azaz annyit tudok vele elérni, hogy a TOTAL Commanderben láthatók a kép fájlok és méretei, időpont stb... minden, csak mikor megnyitom akkor nem jön be a kép egyike sem, csak a fekete képernyő... ?:(
Miért van az, hogy van, de még sincs, ?:( mert a TC-n belül látom őket, de képnézegetőn már nem, és a fájlok is csak egy pillanatra jelennek meg a mappában ahogy a mappát megnyitom, de csak a fájl ikonjai láthatók, max. 0,5 másodpercre és utána üresé válik a mappa… ?:(
Van még rá valami esélyem, hogy visszanyerjem azt az 5 db képet… ?:(

Válaszaitokat nagyon várom és köszönöm az eddigi segítségeteket is… :)

Üdv... 'HókuszPók'


vas. nov. 14, 2010 17:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... Nem értem mire írtad ezt pontosan...

A Rendszervisszaállításról írtál. :shock:


szomb. nov. 13, 2010 19:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Laci_L írta:
SziaMiAu írta:
... már kellett használnom jó párszor...

Te tudod, hogy mit használsz. Ha majd egyszer nem tudod visszaálítani, vagy hibás lesz az eredmény, fogsz te még particiót menteni. Mindenki maga jön rá, mi neki a jobb. :)


Üdv... :)

Nem értem mire írtad ezt pontosan... ?:(

A LapTop-om Gyárilag van így, azaz 80 GB=80/2 = 40-40GB ?:)


szomb. nov. 13, 2010 19:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... már kellett használnom jó párszor...

Te tudod, hogy mit használsz. Ha majd egyszer nem tudod visszaálítani, vagy hibás lesz az eredmény, fogsz te még particiót menteni. Mindenki maga jön rá, mi neki a jobb. :)


szomb. nov. 13, 2010 19:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
nbela írta:
Akkor még megnézheted, hogy be van-e kapcsolva a rendszervisszaállításod, illetve van-e visszaálítási pontod a törlés előtti időponttól. Igaz a bőséges leírás ellenére sem világos, hogy a C vagy D meghajtón voltak az eredeti képek, de nem is fontos...
Idézet:
Na én itt a mindet nyomtam, erre D: meghajtóról átkerült a C:-re
Idézet:
C:\képmappából a C:\meghajtóra került az így felülírt és megmaradt 2 kép



Igazatok van, félre írtam, mert a képernyő bal oldalán ugyi alapból nekem a C: látszódik, míg a jobb oldalon a D: partíciónált rész... :)))

Így a valóság az, hogy a baloldalon C: meghajtó volt látható, míg a jobb oldalon a C: meghajtón belül voltak ezek a képeim egy mappában és abból a mappámból lökte át a megmaradt két képet felülírva a többi 7 képemmel és így a C: meghajtóra kerültek át közvetlenül... :)
Valaki írta hogy, „hogy lehet az, hogy felülírtam a képeket mivel azonos elnevezéssel nem lehet felülírni fájlt”... ?:(
Na ezt, Én sem értem a mai napig sem... ?:(
Ezen filózok Én is, hogy miért nem azt írta ki, hogy "egy mappán belülre azonos fájlnévvel nem menthetek fájlt vagy képet"... ?:(
Egyre tudok csak gondolni, hogy azért, mert nem volt a fájlnév után kiterjesztés írva... ?:(
De lehet, hogy tévedek… ?:(


szomb. nov. 13, 2010 18:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
nbela írta:
Akkor még megnézheted, hogy be van-e kapcsolva a rendszervisszaállításod, illetve van-e visszaálítási pontod a törlés előtti időponttól.
Az szerintem a dokumentumokra nem vonatkozik.


Igen valóban nem, az nem állítja vissza csak a rendszert és az esetlegesen egy program telepítése előtti helyzetet és egyébb beállításokat, ezt rég tudom Én is, mert már kellett használnom jó párszor... :)))


szomb. nov. 13, 2010 18:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
TargeT írta:
... partíciómentés hiányában ...

Nahát, még ilyet... :oops:


szomb. nov. 13, 2010 11:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Total Commander
No igen, túl egyszerű is volna, hogy egy visszaállítási pont, és mindent vissza. Még a tárhely igénye se volna kevés.
Ahogy a partíciómentéseknek sem, ami tényleg mindent visszahoz. Ha volt mentés.
A Mac-nél van a TimeMachine, amit jóval jobbnak tartanak a Windows megoldásánál. Annyira nem tudom, nem figyeltem, az miket állít vissza, vagy mennyi tárhely igénye van.

Nem mondom, hogy én túl sűrűn használom ezt a rendszervisszaállítás funkciót, de volt már amikor segített partíciómentés hiányában, vagy ha az túl régi volt.


szomb. nov. 13, 2010 10:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
nbela írta:
Akkor még megnézheted, hogy be van-e kapcsolva a rendszervisszaállításod, illetve van-e visszaálítási pontod a törlés előtti időponttól.
Az szerintem a dokumentumokra nem vonatkozik.
:hm: Upszi! Akkor most lebuktam, mert sosem használom. Kipróbáltam és igazad van. (Már megint!) Dokukat tényleg nem hoz vissza. Különben dokumentum visszaállítási pontnak hívnák :wink:


szomb. nov. 13, 2010 8:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Total Commander
Ha már egyszer el van cseszve, és a fájlok tényleg felülíródtak, akkor annyi.
Hiába ajánlanánk más speciálisabb helyreállítót. Pl.: PhotoRec
Valószínűleg a memóriakártya marad helyreállításnak, feltéve hogy ott is nem lett azóta felülírva.


szomb. nov. 13, 2010 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Total Commander
vackor írta:
először azt írtad, hogy a képek a D-n voltak, utána meg azt, hogy a C:\kép mappában. Nem mindegy.
Én is pont ezt fűztem hozzá utólag, miközben Te is írtál...


szomb. nov. 13, 2010 7:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
nbela írta:
Akkor még megnézheted, hogy be van-e kapcsolva a rendszervisszaállításod, illetve van-e visszaálítási pontod a törlés előtti időponttól.
Az szerintem a dokumentumokra nem vonatkozik.


szomb. nov. 13, 2010 7:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Total Commander
Laci_L írta:
Ez volt a baj. Az F6 nem a fájl átnevezésére való, hanem az áthelyezésére (amit közben át is lehet nevezni).
Amit te csináltál a *.jpg-vel, az azt jeletette, hogy az összeset egymásra másoltad, és törölted a másik ablakban. Azaz csúnyán elszúrtad.
Némi zavart érzek az erőben. Egyrészt az F6 mindkét műveletre használható, másrészt a "*.jpg" megadásával nem tudom hogyan lehet egymásra másolni a fájlokat, ha a neve mindegyiknek megmarad (a * miatt). Esetleg az lehet, hogy a fájlok neveiben volt "." is, de a valódi kiterjesztés hiányzott, illetve a pont előtti rész egyforma volt. Pl.: "2010-10-10. Első fotó", "2010-10-10. Második fotó, stb. Különben hogyan lehet egyforma a nevük???

SziaMiAu írta:
nbela írta:
A D: meghajtóra semmiféle írásműveletet NE kezdeményezzél!

Sajnos oda ma már a RECUVa által vissza állitani próbált fájlokat készitett és másoltam, így akkor ezt is elcsesztem...
Szerintem jól csináltad, arra a meghajtóra nem szabad írni, ahol a törölt fájlok vannak. Csak először azt írtad, hogy a képek a D-n voltak, utána meg azt, hogy a C:\kép mappában. Nem mindegy. Sajnos a nagy feketeség arra utal, hogy a képfájlok tartalma a visszaállítás előtt már sérült, ezekkel már nem nagyon tudsz mit kezdeni. Esetleg a fényképezőről visszatölteni, vagy azon (memóriakártyán) megpróbálni visszaállítani a fájlokat, ha törölve lettek.


szomb. nov. 13, 2010 7:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Total Commander
Akkor még megnézheted, hogy be van-e kapcsolva a rendszervisszaállításod, illetve van-e visszaálítási pontod a törlés előtti időponttól. Igaz a bőséges leírás ellenére sem világos, hogy a C vagy D meghajtón voltak az eredeti képek, de nem is fontos...
Idézet:
Na én itt a mindet nyomtam, erre D: meghajtóról átkerült a C:-re
Idézet:
C:\képmappából a C:\meghajtóra került az így felülírt és megmaradt 2 kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nbela szomb. nov. 13, 2010 7:45-kor.



szomb. nov. 13, 2010 7:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
nbela írta:
A D: meghajtóra semmiféle írásműveletet NE kezdeményezzél!

Sajnos oda ma már a RECUVa által vissza állitani próbált fájlokat készitett és másoltam, így akkor ezt is elcsesztem... :(
Mindegy, már nem hiszem hogy sikerűlne visszahoznom a képeket... :(

Mindenesetre mindenkinek köszönöm a segítséget és az azt akarást... :)

Üdv... 'HókuszPók'


szomb. nov. 13, 2010 1:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
nbela írta:
A D: meghajtóra semmiféle írásműveletet NE kezdeményezzél!
Letöltöd a C:-re ezt a zippet:
http://www.datafilehost.com/download-520f3f3c.html
Kicsomagolod szintén a C:-re.
Elindítod a ActiveUndelete.exe fájlt.
Klikk a D: meghajtóra.
Simple scan
Kitallózod, kiválasztod a törölt képeket és Recover
A Destination Path szintén a C: meghajtón legyen!


Hát Köszönöm a segíteni akarást, de du. a RECUVA v1.38.504-es verziót sikerült letöltenem és azt tettem fel, amivel meg is lett az a 5 .jpg fájl, de nem állítható helyre azt írta ki, de megpróbáltam és annyi sikerült csak, hogy a Total Comanderben látom a fájlt a mappájában, de ha megnyitom, akkor nincs kép, csak egy fekete képernyő jelenik meg. ?:(
Az a baj, hogy mikor ezt elcsesztem, akkor a képek kiterjesztése nem volt hozzárendelve, azaz a ’név.jpg’… :(
Mivel én a ACDSee32-es progit használom képnézegetőnek, ott a képek meg voltak és meg is nyíltak, csak a program tálcán vettem észre, hogy nincs hozzárendelve a kiterjesztés és az ikon is más volt.
Gondolom, hogy még akkor történt itt ez a hiba, mikor a fényképezöről áttőltöttem a PC-re és utána átneveztem a képet, csak a .jpg kiterjesztést hagytam le... :(
Mivel azon belül a csoportos átnevezéssel nem tudtam átnevezni úgy, hogy látszódjon a .jpg kiterjesztés, ezért a TotalComanderben akartam gyorsan elvégezni. Csak hogy, ott kijelöltem az 5 fájlt és nyomtam egy F6-ot, majd csak a *.* jelnél ahol át lehet nevezni a fájlokat, ott én, csak a *. után a jpg-t írtam be, gondolván, így megmarad a fájl eredeti neve és csak a kiterjesztés rendelődik hozzá, na de ekkor jött fel a lehetőség, amit én elkapkodva rányomtam a mindet felülír gombra:(
Na ekkor vettem észre, hogy csak 1-1 fájl maradt a 7 fájlból, mivel felülírtam azt mind, így megmaradt a két különböző fájlnévvel elnevezett 2+5-ből 1 ilyen és egy olyan néven egy-egy jpg-s kép. :(
C:\képmappából a C:\meghajtóra került az így felülírt és megmaradt 2 kép. :(
Szóval lényegében én nem a szemetesbe töröltem, hanem felülírattattam azt, azthiszem, ez a helyes összefoglalás… :(

Most megpróbáltam az ActiveUndelete-t is, de azzal csak egy képet találtam meg, de az sem állt helyre, ill. ugyan az a helyzet mint a RECUVA-l… :(
Igaz, Én a D-re mentettem le és ott is csomagoltam ki, mivel Én ide rakok minden letöltött .exe fájlt… ?:(
Megpróbálkozom azzal még, hogy a C-re töltöm le és oda csomagolom ki… ?:(
Hátha lesz belőle valami, csak azt nem tudom, hogy most mi legyen azokkal a fájlokkal, amiket nem lehet megnyitni, azaz nem jön be kép, csak a fájl látható, de az is csak a TotalComanderen belül… ?:(

Üdv... 'HókuszPók'


szomb. nov. 13, 2010 0:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
nbela írta:
... Letöltöd a C:-re ezt a zippet ...

off:
Szegény Santa Claus, mint tulajdonos. :gigalol:


pén. nov. 12, 2010 16:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander
SziaMiAu írta:
... F6-ot nyomtam az átnevezéshez ...

Ez volt a baj. Az F6 nem a fájl átnevezésére való, hanem az áthelyezésére (amit közben át is lehet nevezni).
Amit te csináltál a *.jpg-vel, az azt jeletette, hogy az összeset egymásra másoltad, és törölted a másik ablakban. Azaz csúnyán elszúrtad. Ha még nem íródott felül, akkor helyreállítható talán.

Vannak nagyon jó helyreállító programok, de mind fizetősek, a Crack meg meghaladja az erőidet (ahogy elnézem). Ennek már telepítve kellene lenni a gépen, és azonnal megcsinálni a visszaállítást. Minél többet használod a gépet, úgy fog csökkenni az esélyed. Főleg, ha a Op rendszer partción vannak a törölt fájlok.

Amit megtehetsz: telepíted a Back2Life for TC v2.50 Plugin-t a TC-hez (ez fut némi várakozással ingyen is):
http://www.grandutils.com/Back2Life4TC

A fájlok átnevezése pedig vagy lassú (1 mp) kettőskattinás után kikékül, és átírható a fájl neve. Vagy Fájl > Csoportos átnevezés (vagy Ctrl-M). Adja magát.

Legközelebb ha pótolhahatatlan fájlokkal mahinálsz, csinálj mentést belőle. Főleg, ha pontosan nem tudod, hogy mit csinálsz. :shock:

szerk:
nbela megelőzött, van már választékod.


pén. nov. 12, 2010 16:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Total Commander
A D: meghajtóra semmiféle írásműveletet NE kezdeményezzél!
Letöltöd a C:-re ezt a zippet:
http://www.datafilehost.com/download-520f3f3c.html
Kicsomagolod szintén a C:-re.
Elindítod a ActiveUndelete.exe fájlt.
Klikk a D: meghajtóra.
Simple scan
Kitallózod, kiválasztod a törölt képeket és Recover
A Destination Path szintén a C: meghajtón legyen!


pén. nov. 12, 2010 16:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
Üdv... :(
Itt http://techline.hu/szubjektiv/20090923_file_recovery.aspx próbálkoztam letölteni a RECUVE Free-t, de már fizetős a dolog, nincs valakinek meg egy régebbi... ?:(
Talán még azzal megpróbálkoznék, hátha sikerülne... :(


pén. nov. 12, 2010 15:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Total Commander
S.O.S. :oops:

:potyog: Segítsen valaki, mert eltüntettem néhány családi fotót... :(

F6-ot nyomtam az átnevezéshez, mert a kiterjesztés nem volt, így mivel a fényképezőgéppel készítettem őket pár éve, azoknak .jpg kiterjesztést akartam, hogy látszódjon, mivel az nem látszodott, azaz nem volt látható, de a kb. 6 fotóból 1-1 maradt, aminek más volt a nevük...
Mikor F6-ot nyomtam ilyen jött be, hogy ”c:\*.*
Na, én így írtam át, hogy "c:\*.jpg" majd nyomtam egy ENTERT.
Majd arra emlékezem, hogy feljött egy azonosság név esetén szokásos ablak, ahol megkérdezi, hogy "mindet, mégsem, kihagy, stb..."
Na én itt a mindet nyomtam, erre D: meghajtóról átkerült a C:-re, de csak az 5-6 képből 1-1 kép van meg. ?:(

Vissza kellene nyernem valahogyan a képeket, mivel pótolhatatlanok. :(
De a szemetesben nincs és a keresővel is próbáltam... ?:(
Tudna valaki segíteni... ?:(

1000 Hála & Köszönet... 'HókuszPók'


pén. nov. 12, 2010 14:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander Ultima Prime 5.0
Pacmik írta:
... Nem tudok oroszul...

Én igen, de aki nem: az oldal bal oldalán angol zászló. :D

Legalább három Filehosting oldalt használ. Valamelyik csak megfelel. :shock:


szer. feb. 10, 2010 21:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. feb. 10, 2010 9:24
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Total Commander Ultima Prime 5.0
Laci_L írta:
...én is ismerem régen, de innen...


Nem tudok oroszul... :D Mondjuk megtaláltam a linkeket, de innen sem jön normálisan... :(

Maradok a korábban említett tcup-os oldalnál... :)


szer. feb. 10, 2010 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Total Commander Ultima Prime 5.0
Pacmik írta:
...

Amit ajánlasz, én is ismerem régen, de innen:
http://www.2baksa.net/index.php?query=Total+Commander+Ultima+Prime&amount=0&blogid=1

Részemről maradok a külön telepített összetvőknél. :shock:


szer. feb. 10, 2010 16:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. feb. 10, 2010 9:24
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Total Commander Ultima Prime 5.0
Laci_L írta:
NOD32


Érdekes, én is NOD32-t (ESET Smart Security 4-et) használok, de nekem nem jelez semmit (se az tcup oldalra, se az tcup50.exe file-ra). Amúgy vannak Rapidshare-s linkek is, ahonnan leszedhető, de nekem 200 kB-nál mindig megállt a letöltés. Viszont innen másfél perc alatt lejött az egész 134,9 MB-os file... :)

Mondjuk gyanakodni mindig szabad és kell is!... :wink:


szer. feb. 10, 2010 12:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 180 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség