Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 23:39



Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ] 
wmv kódolás 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
A linket kivettem, de a szöveget nem akarom bántani, annyira eredeti :D:D


hétf. dec. 28, 2009 12:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lenni te külföldi, fordítva által tolmácsgép?


hétf. dec. 28, 2009 12:48
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 28, 2009 2:28
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: wmv kódolás
Én már használta ezt a programot, amely eltávolítja a drm wmv, és nem lehet konvertálni a wmv avi, mp4, törvény
nagyon hasznos, kérjük a try http://xxx


hétf. dec. 28, 2009 2:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Felraktam, gondoltam kipróbálom. Nem sikerült (Could not initialize Player hibaüzenet). Csak nem azt jelenti, hogy a Playerben ott kell lennie a megvásárolt licensz kódnak? Így könnyű konvertálni.

Most elment a kedvem tőle. Majd holnap. :cry:


vas. feb. 11, 2007 20:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Mellesleg a Tunebit a leírások szerint tudja a feladatot (sőt jóval többet).
Gyengus angolommal ki tudtam hámozni, hogy a védett fájlokat tudja másolni, de a finomságokat nem tudom kiragozni :( Szóval a licenszkódolt wmv fájlokat (amiket kód nélkül meg sem lehet nézni) tudja konvertálni a kód nélkül? Vissza tudja fejteni a kódot? Belátható idő alatt? Bocsi a láma kérdésért, de tegyük már tisztába a kérdést...


vas. feb. 11, 2007 18:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Csak most néztem be ide. Balassa -nak meg sem kellett szólani, jól elvoltatok elvi szinten egymással, míg me jött a csősz.

Mellesleg a Tunebit a leírások szerint tudja a feladatot (sőt jóval többet).

Komplett letölthető: http://rapidshare.com/files/10780437/Tunebite_v4.0.0.13_Platinum.rar.html


vas. feb. 11, 2007 16:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Na ez viszont lol :lol:


pén. jan. 12, 2007 8:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Már így is jelentős eredménnyel büszkélkedhetünk. Ha valaki beírja abba a kereső izébe (gugli, vagy mi), hogy wmv kódolás, remek virtuális anyázásunkba vezettetik rögtön az első találat által. Csúcsra futtattuk a Terminált tök ingyen.


pén. jan. 12, 2007 6:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Kár lenne,hiszen az urakról csak cilinder és a frakk,szivar hiányzik egy 100 évvel ezelőtti kávéházi ramazuriból-ottan sétapálca ütés ill.kesztyűdobás volt a divat,igaz ottan legalább a cilindert levették :D -in casus belli!-avagy birokra,avagy jött a duellum-sejhajon is rúdgatta az panúrok átal az Josephus Frantz üket,habár számomra is nyers,de ahogy látom ebből nem lesz harc csak durci....
"halál rontás huss-huss"(Fekete kolostor)-Tigrincs-ha már senkinek nem írod meg nekem elküldhetnéd legalálbb pü-ben hogy hogyanis lehet mindezeket megnézni linux alól is... :hm:


csüt. jan. 11, 2007 23:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Mindketten oszlopos tagjai vagytok a fórumnak, így a fenti vita - melyet kissé későn vettem észre - részemről minősíthetetlen, ezért előre szólok, hogy eme hozzászólásom utáni bármely személyeskedő hozzászólást törlök, részben személyeskedőt pedig átszerkesztek!


csüt. jan. 11, 2007 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Ez egy igen jó indok arra, hogy ne kelljen válaszolni, mester!
Legközelebb akkor szeretnék olvasni tőled, amikor vkinek választ és megoldást adsz, nem amikor kötekedsz. Addig egyáltalán nem fogom bánni, hogy beszünteted a kommunikációt.


szer. jan. 10, 2007 17:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
A bunkóság határait immáron a túloldalról súrolod. Kommunikáció beszüntetve.


szer. jan. 10, 2007 16:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Tudod, a vicc az, hogy a topicnyitó nem közölte, milyen WMV-ről van szó, ebből kifolyólag én is csak általános választ adtam. Neked az az alapállásod, hogy azt a ritkaságot keresed, ami megoldhatatlan (mondjuk szerintem megoldhatatlan nincs), az enyém pedig az, hogy ha vmi megoldhatatlannak tűnik, akkor nem tanulmányozod elég behatóan a kérdést. A hozzászólásod tétje az volt, hogy tudsz-e olyan videót találni, amit lehetőleg ne tudjak feltörni. Jelentem, feltörhetetlen video nincs, csupán idő, ráfordított energia és munkadíj kérdése az egész. A google-féle "fölényeskedéssel" csak azt a szokást szerettem volna elkerülni, hogy aki ért ilyen trükkökhöz, az szereti misztifikálni a dekódolás módszerét, annak lényegét megtartva, holott a válaszok már egyszerűen, némi utánajárással elérhetőek a Google-ban való turkálással. Ismétlem, eddig sem a topicnyitó, sem te nem adtál konkrét feladatot, amire konkrét megoldást lehet adni, ebből kifolyólag azoknak, akik hasonló problémával küzdenek, azoknak nem halat szeretnék adni, hanem megtanítani őket halászni.
És még vmi... Ahhoz képest, hogy eddig csak kötekedtél, vizsgáztattál, ahhoz képest semmi konkrét problémamegoldó metódussal nem álltál elő, tetted ezt egy eléggé kifogásolható stílusban. Kisgyerek, villants már vmit, kérlek, hogy elhiggyem, jogod van engem kioktatni!


szer. jan. 10, 2007 16:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Nem kötöttem beléd. Hozzászólásaim oka az volt, hogy nem értettem egyet alapválaszoddal. De nem zártam ki annak lehetőségét, hogy igazad van, ezért szerettem volna, ha megosztod a kérdezővel és velem is az esetlegesen rendelkezésedre álló információidat. Erre te - némileg fölényesen - rávilágítottál a google nyújtotta határtalan lehetőségekre.

Hozzászólásaim tétje pedig az volt, hogy kiderüljön, feltörhető-e egy amúgy - kód nélkül - lejátszhatatlan, megnézhetetlen videó. (Változatlanul úgy gondolom, a topicnyitó kérdése is erre vonatkozott, nem pedig arra, hogy le tudja-e szedni a védelmet egy olyan tartalomról, aminek megtekintéséhez amúgy megvan a jogosultsága. Az általad linkelt hely, illetve a google segítségével valóban könnyedén megtalálható válaszok ez utóbbi helyzetre nyújtanak megoldást.)

A lelkemmel kapcsolatban teljesen egyetértünk - igen nemes példánnyal rendelkezem.


szer. jan. 10, 2007 16:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Tehát tulajdonképpen ok és tét nélkül akadékoskodtál és kötöttél belém? Nemes lélekre vall.


szer. jan. 10, 2007 15:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
A topicot nem én nyitottam, a kérdést nem én tettem fel, egy fia kódolt wmv-m sincs, szóval - engedelmeddel - eme csapást túl fogom élni. 8)


szer. jan. 10, 2007 15:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Persze, mint a viccbeli medvének meg a farkasnak a nyuszikáéhoz, tudod, a sapka...
Az alapkérdésre válaszoltam, a hátteret viszont nincs kedvem kibontani, ha vki folyamatosan kötekedik. Innentől tiéd a terep, lehet kiguberálni a gesztenyét magadnak.


szer. jan. 10, 2007 13:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Az alapkérdés ez volt:

Idézet:
...wmv file van lekódolva....lehet azzal valamit tenni?...


Erre írtad te, hogy bizony, azzal mindenféléket lehet csinálni. Ennek a hogyanját szerettem volna megtudni tőled, mivel - tudomásom szerint - csak bruteforce megoldás létezik, ami - jó esetben - hetek alatt vezethet sikerre.

Tehát semmi nehezítés, meg szopatás, meg új dolgokat talál ki, hanem az alapkérdésre adott alapválaszod hátterét szerettem volna tőled megtudni, már ha van neki.

Baromira nem érdekel, hogy miből élsz.

A hozzáállásom pedig folyamatosan alkalmazkodik a tiédhez.


szer. jan. 10, 2007 12:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
johnny, ezt kicsit kezdem unni.
Indult ez onnan, hogy mit lehet kezdeni a WMV-vel. Aztán oké, nehezítsük. Aztán amikor arra is írtam vmit, ami működik, akkor na jó, szopassuk még jobban tigrincset, de tudod mit, arra is van megoldás. Nem sűrűn találkozni de van. De azt már nem szívesen nyomom be (mellesleg google ismét), mert akkor kitalálod, hogy oké, de mindez egy elkódolt pendrive-on van egy széfben, vhol észak-koreában...
Kicsit unom ezt a hozzáállást. Van megoldás, szívesen segítek, ha vki elmondja, mi a túró a baja konkrétan, nem azzal kezdi, hogy mit lehet egy wmv-vel kezdeni, és ha nem űz sportot abból, hogy újabb és újabb dolgokat talál ki, hátha azt nem tudom. Mintha legalábbis abból élnék, hogy az ilyen figuráknak az amúgy szórakozásból feltett kérdéseire válaszolgatnom kéne, mintha folyamatosan vizsgáztatnának.
johnny, számodra a feladat megoldhatatlan, és itt a mese vége, pont. Te győztél.


szer. jan. 10, 2007 11:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Hű, ez nagyon klassz, sokat tanultam tőled, és külön köszönet a guglis tanácsodért.

De ha elmagyaráznád, hogy mit tud kezdeni mondjuk a Tunebite egy kódolt wmv-vel, amihez nem rendelkezel a megfelelő kóddal, tehát nem tudod megnézni a windows media playereddel, azért változatlanul hálás lennék.


szer. jan. 10, 2007 9:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Google, 5s...
http://www.dvd-tool.com/remove-drm/wmv.html

Tudom, néha nem könnyű utánanézni a google-ban, de hidd el, érdemes.


szer. jan. 10, 2007 9:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ez érdekes. Akkor esetleg egy linket, please...


szer. jan. 10, 2007 7:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Én javítanék... A DRM-re is van törés.


szer. jan. 10, 2007 0:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Nem viccoltam. Tudomásom szerint a védett wmv-ket nem lehet feltörni. Ha megvan a fizetős kód, akkor lehet azokat a dolgokat csinálni vele, amiket Tigrincs ír.

De javítsatok ki, ha nem így van.


kedd jan. 09, 2007 17:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Nem. Ki kell fizetni.

Nem tetted hozzá, hogy nálam. :)


kedd jan. 09, 2007 17:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 12:59
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Nem. Ki kell fizetni.

:'(
Tuti???? nincs valami csalafintaság?


kedd jan. 09, 2007 16:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Nem. Ki kell fizetni.


kedd jan. 09, 2007 16:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
meg lehet nézni, át lehet másolni, más befoglalóformátumba áttölteni, áttömöríteni, stb...


kedd jan. 09, 2007 15:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 12:59
Hozzászólások: 59
Hozzászólás wmv kódolás
Hali
wmv file van lekódolva....lehet azzal valamit tenni? ;)
köszike


kedd jan. 09, 2007 14:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 29 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség