Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 14:27



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Power Point gondok 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
2,4 -
A mérete ppt-nek a video, audio és a képek miatt akkora, tehát vagy rondítaszt rajta vagy betömörited mp3-ra vagy valmire, de bármit is csinálsz vele figyelj arra hogy azon a gépen is fentlegyenek azok a codec-ek amik kellenek. A késés is a kódolás miatt miatt jelentkezik, persze feltételezve hogy valahol nincs beállitva a futtatási időzités.
Én szoktam csinálni egy kicsi tömöritett változatot, és szoktam egy szinte kódolatlan, vagy vaalmi windows alapcsomagolási technikával is egy változattot késziteni. A ppt-mellé pedig mindig csinálok egy OlvasEl.txt-t amiben leirom hogy milyn futtatási paraméterekt kell teljsiteni az előadsához.

Megj.: az 1-es kérdést én nem vágom hogy gondolod, és mi a problma!


csüt. okt. 30, 2008 17:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 10, 2006 9:17
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Ez kérdés szerintem jobban passzol szoftverbe.
Átraktam.

Hannibal.


Észleltem, köszönöm! :)


csüt. okt. 30, 2008 16:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ez kérdés szerintem jobban passzol szoftverbe.
Átraktam.

Hannibal.


csüt. okt. 30, 2008 16:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 10, 2006 9:17
Hozzászólások: 38
Hozzászólás Power Point gondok
Adott egy 31 részes diasorozat, amelynek az első darabja két részből áll. (Így kaptam félkészen ppt formában). Egy portré majd beúszik alá egy új layer a névvel és a született/meghalt évszámokkal. Ezt a két fázist, föltételezésem szerint, a program egy vetítésnek, vagy egy fájlnak érzékelheti, mert nem hajlandó továbblépni. Mi lehet a megoldás?

Félig meddig off, de azért itt teszem fel a másik kérdést. Ha egy hangot teszek alá és ezt -amennyire én tudom- csak wav-ban menti együtt, az lesz vagy 40 mega. Nem lehet ezt redukálni valahogy?

A harmadik kérdés már csak egy bosszantó apróság kiküszöbölése: a hangikon. Kivettem a pipát a (sztem) megfelelő helyről, de a hangszóró ikonja csak ott díszeleg a kép közepén. Takarjam el, vagy ne is nézzek oda?? :lol:

Van egy negyedik, szintén nem túl nagynak tűnő probléma: a hang csak 3-4 mp késéssel indul. Miért??


csüt. okt. 30, 2008 16:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség