Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 10, 2024 18:03



Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ] 
Partíció mentése, visszaállítása 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: C mentése RIPLinuX-al
Laci_L írta:
spacc írta:
... A RIPLinuX előnye: csak 95MB ...

A ghost.exe, ami DOS alól indul valamilyen adathordozóról (floppy, CD, pendrive, akár hálózaton át) 1 MB (2003), de alegújabb is "csak" 2 MB. Az egész a DOS Boot-tal együtt 1,5 MB. :shock:

De hát manapság ez már mindegy, van bőven hely. Legfeljebb nem összehasonlítási alap.

Ami a legfontosabb: megbízható, jól használható legyen. :roll:

Az nem derül ki a leírásodból, hogy az elmentett fájlból lehet-e külön-külön bármit kimásolni (mint egy bármilyen tömörített fájlból). Mert ez azért néha fontos lehet. A Ghost ezt is tudja (a ghostexplorer-rel).


Ez a jól bevált módszer! Okos ember, aki kitalálta. :wink:


szomb. jan. 30, 2010 13:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
TargeT írta:
Szegény spacc itt egy kicsit mintha le lett volna dorongolva a Linuxával, pedig csak a választékot bővítette. Vagy csak nekem jött le így.
Nekem is így jött át, ezért próbáltam kicsit tompítani:
Idézet:
Persze kinek mi tetszik, a Linux boot cd is egy alternatíva. Én is csak szélesítettem a választékot...
Bocsi, ha kicsit durungra sikerült. A cégnél csak egy kicsit bepillantottam a fórumba és nem figyeltem a fogalmazás árnyalataira. Bocsesz spacc mégegyszer...


szomb. jan. 30, 2010 8:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Igen, spacc kolléga kicsit "le lett ugatva", pedig a leírása alapján egy abszolut jól működő megoldást javasolt.

Spacc: köszi szépen, hogy megosztottad velünk ezt a megoldást. minél nagyobb a választék, annál jobb. :)

Egyébként TargeT-hez hasonlóan én is jelenleg TrueImage-t használok. :)

És hogy mégszélesebb legyen a választék: WinPE CD és ImageX. MS megoldás, szépen működik, közvetlen vhd-t csinál. Hátrány, hogy ez is parancssoros.

Illetve erről másik fórumban olvastam: Macrium Reflect Disk Imaging: http://www.macrium.com/features.asp
Aki ajánlotta, ott céges szinten használják, tehát annyira nem lehet rossz. Valaki itt próbálkozott már vele?

Topicot meg átrakom Szoftver rovatba, szvsz oda jobban illik.


szomb. jan. 30, 2010 0:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 29, 2010 11:56
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
A RIPLinux-os mentést csak alapszintű számtech ismeretekkel rendelkező felhasználóknak (amilyen és is vagyok) próbáltam ajánlani parancsleírásával együtt, mint egy egyszerű, biztonságos lehetőséget. Az egyéb hiányosságaimért elnézést kérek. Üdv.


pén. jan. 29, 2010 20:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Most tényleg ne csináljunk már méretversenyt. :lol: Mindenki azt használ, amit valamiért szeret. Nem a méret a lényeg. ma már semmiképpen nem.
Pl. az Acronistól isolinuxos boottal letölthető True Image 2010 Home meg 35 MB, vagy a programból elkészített True Image Echo Server 9.7 recovery CD meg olyan 80MB, a True Image 2010 Home együtt a Disk Director Serverrel meg 125 MB. :wink:
Ez ugyan nem 4 perc, kicsit több, amíg dolgozik, de én mégis ezt használom.

Szegény spacc itt egy kicsit mintha le lett volna dorongolva a Linuxával, pedig csak a választékot bővítette. Vagy csak nekem jött le így.
Mondjuk a parancssori gépelgetés nekem se annyira szimpatikus, nbela batch fájlos megoldása inkább nyerő.
Valóban az is elég fontos szempont lehet, hogy partíció image egyéb dolgokra is használható-e.
A fájl kinyerés az megy a Ghostnál, True Image-nél. Sőt utóbbi a mountoláson túl még natív bootolásra is képes lehet. Igaz ehhez a .tib fájlt maga konvertálja előtte .vhd-ra.

Ja, én meg az Acronis szekerét tolom. :lol:


pén. jan. 29, 2010 18:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: C mentése RIPLinuX-al
spacc írta:
... A RIPLinuX előnye: csak 95MB ...

A ghost.exe, ami DOS alól indul valamilyen adathordozóról (floppy, CD, pendrive, akár hálózaton át) 1 MB (2003), de alegújabb is "csak" 2 MB. Az egész a DOS Boot-tal együtt 1,5 MB. :shock:

De hát manapság ez már mindegy, van bőven hely. Legfeljebb nem összehasonlítási alap.

Ami a legfontosabb: megbízható, jól használható legyen. :roll:

Az nem derül ki a leírásodból, hogy az elmentett fájlból lehet-e külön-külön bármit kimásolni (mint egy bármilyen tömörített fájlból). Mert ez azért néha fontos lehet. A Ghost ezt is tudja (a ghostexplorer-rel).


pén. jan. 29, 2010 17:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: C mentése RIPLinuX-al
spacc írta:
A RIPLinuX előnye: csak 95MB
Norton Ghost 11.5 csak 2,3 Mega. Cédé sem kell hozzá. A wincsi végén egy 8 Megás Fat boot partición elfér egyebekkel együtt.
Idézet:
úgy a másolat készítéshez, mind a visszatöltéshez csak 4-4 rövid parancsot kell bepötyögni a bootolás után megjelenő parancssorba, amikről felhasználható leírást szívesen küldök priviben a téma iránt érdeklődőnek
én egyetlen kattintásal indítok bat fájlt:
Kód:
MBRWiz.exe /Part=2 /Active=1 /Confirm
C:\WINDOWS\system32\shutdown.exe -r -t 10
FAT lesz az aktív partició, újraindul a gép, autoexec megcsinálja a ghostolást, visszaállítja az aktív particiót, visszabootol windowsba. Akár távoli asztalról is elindítom egy kattintással és pár perc múlva kész a ghost mentés. Ha meg már cédé, akkor szerintem inkább Hiren's boot cédé és nem kell semmi parancssoros dolgot papírról begépelni, hanem ott van rajta egy csomó partició mentő grafikus program. Persze kinek mi tetszik, a Linux boot cd is egy alternatíva. Én is csak szélesítettem a választékot...


pén. jan. 29, 2010 13:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 29, 2010 11:56
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás C mentése RIPLinuX-al
WinXP Prof.32bit oprendszer mentésére a RIPLinuX-9.3-at használom, ami CD-ról induló Linux boot program. Ezzel készítek tömörített tükörmásolatot a C partícióról egy másik partícióra, amely másolatból (1 db. img fájl) a C partíció teljes lementéskori állapota visszaállítható. 30GB, 5GB adatot tartalmazó C partíció mentése (1,4GB fájlba) kb.: 4 perc, visszaállítása ugyanannyi.

A RIPLinuX előnye: csak 95MB, ingyenes, free, letölthető. Bármit tartalmazó bármelyik partícióról készít tükörmásolatot.
Hátránya: a partíciómentés parancssoros üzemmódú.

NEM vagyok Linux-os, nem értek a Linux-hoz, de úgy a másolat készítéshez, mind a visszatöltéshez csak 4-4 rövid parancsot kell bepötyögni a bootolás után megjelenő parancssorba, amikről felhasználható leírást szívesen küldök priviben a téma iránt érdeklődőnek.
Nekem nagyon bejött a módszer.
A program letölthető:
http://rip.7bf.de/current/RIPLinuX-9.3.iso


pén. jan. 29, 2010 12:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
VadGyermek írta:
... nehogy valamit elbakizzak a gépemen...

A mentésnél, de főleg a visszaállításnál lehet a legsúlyosabb hibát véteni: másik particióra rakod, mint ahova kellene. Ott minden adat el fog veszni. Úgyhogy nem szabad kapkodni, inkább kétszer azonosítani, és utána indítani.
Más hiba nem nagyon van. Legfeljeb az, hogy gondatlan tárolásnál megsérül (akár csak 1 bájt) a mentett anyag, és emiatt nem lehet visszaállítani (javítani nem lehet). Persze ez csak akkor derül ki, amikor már késő. :shock:


csüt. máj. 28, 2009 18:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás 
Köszi!
Majd egyszer sörözgetésünk közben beszámolok az eredményről :D ....addig pedig sűrűn járok templomba, nehogy valamit elbakizzak a gépemen... :oops:


csüt. máj. 28, 2009 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
VadGyermek írta:
... Honnan tudnám tudnám letölteni ezt a programot? (Lehetőleg magyar nyelven....)

Pl. innen (Hiren BootCD, ezen rajta van):
http://uploaded.to/file/9sc9cy

A használata:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=909866#909866

Magyarul nincs (a Hiren sem), nem volt, és nem is lesz (szerintem). :D

Mellesleg azért nem árt ismerni az alapokat (formázás, partició, logikai drive, DOS használat stb).


csüt. máj. 28, 2009 17:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás 
Én a NeroBackItUp4-et a Nero9 programmal kaptam. És nem utolsó az sem, hogy teljesen magyar nyelvű. :) Amúgy csak próbálgattam a rendszer visszaállítást a Nero-val, de nem fogom használni, mert a fent leírt hiba miatt szerintem nem jó. A Ghost-tal nem találkoztam, de sokan esküsznek rá.... Honnan tudnám tudnám letölteni ezt a programot? (Lehetőleg magyar nyelven....)


csüt. máj. 28, 2009 16:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Off: Apályán kívülről...mert az előbb majdnem valami oltári baromságot írtam volna..erre a Nerora azért nem tenném a nyakamat,de lehet hogy ott is F6 és floppy a Sata-driver? :roll:

De lehet. :D
Esetleg ne aranyozzam be előtte? A Ghost megcsinálja 1MB-ban az egészet (garfikus felülettel, driverrel, mindennel), ennek meg még ez is kellene?
De lehet, hogy tényleg nem így van, csak belekárogunk, de hogy én nem használnám az biztos. :shock:
Kivácsi vagyok, akad-e valaki a Fórumon, aki használja. :roll:

Én a Nero-t csak CD/DVD írásra használom, de abból is csak a 6-os verziót. Utána elszálltak a programfejlesztők. :D


szer. máj. 27, 2009 19:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Off: Apályán kívülről...mert az előbb majdnem valami oltári baromságot írtam volna..erre a Nerora azért nem tenném a nyakamat,de lehet hogy ott is F6 és floppy a Sata-driver? :roll:


szer. máj. 27, 2009 19:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
VadGyermek írta:
... A két hdd SATA módban vannak a gépben...

Nem ismerem (nem is használnám) ezt a programot, de a honlapon

http://www.nero.com/enu/backitup4-system-requirements.html

a támogatottak között csak külső ezközök vannak:

Supported Hard Drives and Removable Media

* CD-R/RW, DVD+-R/RW, BR-R/RE, HD DVD-R
* USB, FireWire® (IEEE 1394) and eSATA devices
* SD, SDHC, CF memory, Sony® Memory Stick™ (card reading device required)


Lehet, hogy itt a gond. De hátha más többet tud. :shock:

Ha most élesben van nálad a gond, nem irígyellek. Ha meg próba, akkor használj más, bevált programot: Ghost, TrueImage. :roll:


szer. máj. 27, 2009 17:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás 
Hali!
Hogyan lehet a NeroBackItUp 4 programmal visszaállítani a rendszert? Mivel a Cd-s bootlemez csak a rendszert tartalmazó wincsit látja, de amelyiken van a mentés, azt már nem. Ellenben, ha rendszermentést akarok csinálni, akkor már látja mind a kettő hdd-t. A két hdd SATA módban vannak a gépben. Az SATA mód a biosban IDE.
Segítséget köszi!


szer. máj. 27, 2009 12:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
p5rs7 írta:
Sajnos ezt a lehetőséget én nem találom....

Na ne izélj. :D

A Ghost telepítő-készítőben ki lehet választani hogy mit csináljon.

Vagy Boot CD-t csináltatani valamelyik CD író programmal, és belemásolni a floppy tatalmát.


csüt. ápr. 30, 2009 8:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Sajnos ezt a lehetõséget én nem találom.
Azért köszönöm a választ.


szer. ápr. 29, 2009 21:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
p5rs7 írta:
... ha tényleg emiatt nem megy a Ghost 2003, mert másra nem kell.

Lehet ugyanavval a tartalommal Boot CD-t, vagy Boot Pendrive-ot csinálni. Akkor nem kell floppy. :shock:


csüt. ápr. 23, 2009 19:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Igaz. Bocs a pongyolaságért.
Az olvasó szállt el, de csak akkor cserélem ki, ha tényleg emiatt nem megy a Ghost 2003, mert másra nem kell.


csüt. ápr. 23, 2009 19:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Elszállt a floppy, nem megy a Ghost
p5rs7 írta:
Sziasztok, bocs, ha nem jó helyen kérdezek.
Elszállt a floppym, nem tudom, mikor, nagyon ritkán használom.
Nem működik a Norton Ghost, se visszaállítani, se backupolni nem akar, hibaüzenettel megáll.
Lehet, hogy a két dolog között van összefüggés, vagy csak rémeket gondolok?

Fogalmazhatnál pontosabban is.
Ha a floppy olvasód szállt el, ki kell cserélni. Ha a lemez, újat kell íratni a Norton Ghost programmal.
Ennyi.


szomb. ápr. 18, 2009 20:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás Elszállt a floppy, nem megy a Ghost
Sziasztok, bocs, ha nem jó helyen kérdezek.
Elszállt a floppym, nem tudom, mikor, nagyon ritkán használom.
Nem mûködik a Norton Ghost, se visszaállítani, se backupolni nem akar, hibaüzenettel megáll.
Lehet, hogy a két dolog között van összefüggés, vagy csak rémeket gondolok?


csüt. ápr. 16, 2009 22:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
EFi írta:
... Én többet ajánlok :D 2003.793 az utolsó. SATA HDD-t is kezel.

Te nyertél. Bár a 7.75 is kezeli a SATA HDD-t. Ezt használom. :D


csüt. márc. 26, 2009 20:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Laci_L írta:
TargeT írta:
... Az utolsó ilyen a Ghost 2003 volt. Hogy annak mi a valódi verziószáma, nem tudom ...

7.75 volt az utolsó (mert volt több a 2003-ban). :shock:


Én többet ajánlok :D 2003.793 az utolsó. SATA HDD-t is kezel.


csüt. márc. 26, 2009 20:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
... Az utolsó ilyen a Ghost 2003 volt. Hogy annak mi a valódi verziószáma, nem tudom ...

7.75 volt az utolsó (mert volt több a 2003-ban). :shock:


csüt. márc. 26, 2009 18:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
A Hiren's CD valóban jó megoldás, és még másra is jó.
De önmagában és tudtommal a Ghost új verziói nem készítenek floppyra boot eszközt.
Az utolsó ilyen a Ghost 2003 volt. Hogy annak mi a valódi verziószáma, nem tudom, de talán még 9.0 előtti. Most meg 14.0 a legújabb.
A Hiren elég jól megolhatta ezzel a 11.5-tel. :D

Ja, és a True Image nem ingyenes, ahogy a Ghost sem. Csak megoldható a kérdés, ahogyan a Hiren szintén sok mindent megoldott. :wink:


hétf. márc. 23, 2009 12:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Draco írta:
Ráadásul furi, hogy a Norton Ghost új verzióihoz hasonlóan ez is az éppen használat alatt lévő futó rendszerről akart mentést csinálni, és még nem találtam floppyra települő izét belőle...
Az új ghostban is van dos felületű izé, de már nem fér el egy floppyn, mert 2,3 MByte. Szerintem a legegyszerűbb, ha előveszed (vagy letöltöd) a Hiren's.BootCD.9.8.iso -t, azon rajta van a Ghost 11.5 verziója. Cédéről boot és mentheted vagy visszatöltheted a particiót. Akár másik HDD-re, USB-re vagy dvd íróra. Láttam a Hiren's boot cédének USB pendrájvról induló változatát is. Floppyt már egyre kevesebben használnak.


hétf. márc. 23, 2009 12:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ez a True Image 2009 ingyenes progi?

Mert akkor lecserélem a Cobiant arra. Hátha azzal sikerül. :)

Ugye könnyen használható? (A Norton Ghost nekem nem volt túl bonyolult.)


hétf. márc. 23, 2009 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3535
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: C partíció mentése/visszaállítása
elkeveredtem


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára nbela hétf. márc. 23, 2009 12:22-kor.



hétf. márc. 23, 2009 12:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6674
Hozzászólás 
Konkrétan a Cobiant nem használtam, így nem ismerem.
Az nem gond a mai backup programoknál, hogy a futó op. rendszer alól menteni, vagy visszatölteni.
A visszapakolás természetesen az újraindítást követően történik meg automatikusan a kiválasztás szerint.
Illetve a visszatöltés annyiban lehet gond, ha be se bootolna az op. rendszer, és nincs is mellette másik.
Ilyenkor van az, hogy pendrive/CD/DVD-ről bootolva csak magát a visszatöltést csinálod meg. Ezt tudja a régi Ghost is, de az újabbak maguk nem készítenek recovery boot eszközt.
Én a True Image 2009 programot használom partíciómentésre, az készít boot eszköz is.


hétf. márc. 23, 2009 12:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Partíció mentése, visszaállítása
Hali!

Régen egy Norton Ghost nevű progit használtam. Floppyról bootolt, és elmentette a C partíciómat. Ugyanígy később, ha elszállt a rendszer, a floppy segítségével az elmentett fájlból vissza lehetett állítani, és nem kellett órákat kínlódni az újratelepítéssel.

Állítólag a Cobian Backup is tud ilyet. Most annak a 9-es verziója van fent.
Az első adatmentési kísérletem nem jött össze.
Nem tudja valaki, hogy ezzel hogyan lehet megcsinálni?

Ráadásul furi, hogy a Norton Ghost új verzióihoz hasonlóan ez is az éppen használat alatt lévő futó rendszerről akart mentést csinálni, és még nem találtam floppyra települő izét belőle...

Namármost még ha meg is csinálná a futó rendszerről, visszaállítani hogyan? Merthogy egy sor használt fájl ilyenkor a rendszer írásvédettségét élvezi... :D


hétf. márc. 23, 2009 11:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 31 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség