Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 15:40



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Windows 7 helyett Windows XP 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
:shock: De hiszen lehet. Bizonyos feltételek esetén.
Meg kérdés, melyik esetben mennyire érdemes. Mondjuk Win95-öt nem tennék fel Vistán alapuló licensszel.
Valahol olvastam erről, aki downgradelt is. Telefonon megy a Vista kódja alapján.

"A Microsoft szóvivője a ZdNet portálnak nyilatkozva arra a kérdésre, hogy a tervezi-e a cég Windows XP downgrade jogosultság biztosítását a Windows 7 esetében is, határozott igennel felelt. Hozzátette, hogy nem ez az első eset, amikor a cég engedélyezi egy korábbi operációs rendszer telepítését a legújabb változat helyett, hiszen a mennyiségi licenctulajdonosok bármikor visszatérhetnek a Windows bármely korábbi verziójára (vagyis magától értetődik, hogy technikailag az ügyfelek nyugodtan kérhetnek Vista helyett akár Windows 95-öt is, nem csupán XP-t.)"

Itt talán kevésbé összecsapott a cikk: Az XP-t is lehet választani Windows 7 helyett


csüt. ápr. 09, 2009 7:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
beszéltem az MS-el ezzel kapcsolatban még annó. Sajna a legtöbb erdeti Vistával szállított noti nem downgradelhető, ez már abból is látni hogy a kód nem alkalmas az XP telepitésére. Mert ha downgradelhető az OP akkor a kód jó rá.

Nem is értem a cikk lényegét, ez az egész csak pairozás és hivatalositsi hercehurca. Alapból nem értem hogyha ez ember megvásárol egy OP-t mondjuk a legujjabatt akkor miért nem lehet ugyan attól a gyártótól egyel régebbit, mondjuk ugy rosszabbat használni legálisan. Én mindig is alapból

üdv
energo


szer. ápr. 08, 2009 21:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Szerintem magára a downgrade-re utaltak ezzel, azaz úgy XP-sített Vistás PC, hogy Vista licencet vettél, de XP-t telepítettél vele.


szer. ápr. 08, 2009 16:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Idézet:
XP-sített vistás PC

Ez hogy van? Ott marad a Vista, és mellé az XP? Mert ha csak XP, akkor már nem Vistás.
Vagy rosszul értem?


szer. ápr. 08, 2009 16:47
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Windows 7 helyett Windows XP
Lebutítható lesz a legújabb Windows is. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=115614


szer. ápr. 08, 2009 16:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség