Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 10, 2024 2:35



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Google Earth vagy hasonló 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Tudom én hogy a kényelmes embereké a világ..:D
:hm: miért is nem jó neked a gúgli? http://www.hamburg.de/stadtplan/-és abból gyártasz magadnak win alól ..Hű!'milóf*nakishíják'-képsahter?,nem képmetszővel egy elmenthetőt egyéb op alatt akár simán filmet gyárthatsz a pl Veddeler-gátról,vagy a Lombard-Kennedy hídpárosról ráközelítési egérmozgásokról is válogatva a térképpel..ok a 3d egy kissé gyatra! :twisted:
...egyébként ha olvastad volna,még a 80-160 dolcsisban sincs az amire te vágysz: a military-map..
Ilyent lehet lopni a holdakról-ehhez ismerni kell a hold pozíciókat-és a hold fotóküldési időtartamát,na meg a jelszót-vannak ilyenek a neten-..de arra készülj fel,hogy a házadban először csak nyakkendős úriemberek érdeklődének utánad,majd a kevlár-hacukások rádtörik az ajtót és se szó se beszéd visznek téged is meg a gépet is :?


kedd ápr. 27, 2010 20:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Hogyhogy hol?ITT!!
Hozzászólás Google Earth vagy hasonló
Hali!

Kellene egy német városról, konkrétan Hamburgról egy nagyfelbontású térkép. 30-40$-t nemigazán van kedvem kifizetni érte....arra gondoltam, hogy mondjuk a google earth-ben, esetleg más navigációs programban van-e olyan opció, hogy minden utat mutasson messzirol is, ne csak rákozelítve, és nagy, pár száz dpi-s felbontásban lelehessen menteni.....

Tudom ,google a a jóbarátod, de nincs kedvem 10-20 kulombozo software-t letolteni, és kipróbálni, csak hogy rájojjek, ez nem tudja azt ami nekem kell....
Szóval pls help! :rulez:


kedd ápr. 27, 2010 18:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség