Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 11:20



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
NERO segítség! 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 8:56
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Nekem csökkentett módban sem sikerült, megpróbálom MiniWin módban telepíteni.


pén. nov. 25, 2011 8:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 8:56
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Végigpróbáltam a Win7 "Rendszerkompatibilitási hibaelhárítóval" a telepítést, - de semmi, nem engedi installálni a Nerot. Talán ezt is csökkentett módban kellene?


pén. nov. 25, 2011 8:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Idézet:
dobjam ki a jó Nérómat?
:wink: ...'ugyibár' már a 11v12-nél tartanak(és réges rég nem csak a lemezre-írásról szól a a szoft,nem beszélve a méretekről :x ..)
Ámde,a 'telepítés mint redszergizda' üzemmódnál kiválasztva a kompatibilitásmódot (futtatás win-xp)-mégis sikeres lehet a művelet :roll:


szer. nov. 23, 2011 22:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2005 8:56
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Van egy Néró 7-m, kóddal, mindennel, eddig jól működött.
Most az új laptopomon Win7 32-es van fenn és nem tudom telepíteni a Nérót, azt irja ki, hogy kompatibilitási hiba oszt kész, neki sem áll telepíteni, csökkentett módban sem. :hm:
Mit csináljak, dobjam ki a jó Nérómat?? :evil:


szer. nov. 23, 2011 11:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: NERO segítség!
pallogin írta:
1 kukkot sem értek a hozzászólásokból, melyek nem mellesleg 2004-es dátumúak.
A regisztráció idejénél látod a 2004-eket.
pallogin írta:
Van egy 3 óra 20perces AVI fileom. Szeretnék DVD-ket csinálni belőlük
Én a WinAVI Video Converter v9.0 -t használom ilyen feladatokra. Beállítástól függően több dvd-re is készítheti, vagy összenyomja 1 dvd-re.
pallogin írta:
Sürgős, SOSPaolo
Bocsi...


szomb. júl. 02, 2011 17:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: NERO segítség!
van olyan gomb hogy utolsó hozzászólás,nem kell az elejétől(anno '04-től végolvasni)..


szomb. júl. 02, 2011 16:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2011 17:23
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: NERO segítség!
1 kukkot sem értek a hozzászólásokból, melyek nem mellesleg 2004-es dátumúak. Csörgőkígyó legyek,ha értem


szomb. júl. 02, 2011 15:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás Re: NERO segítség!
nacorvus írta:
Kérdés a "pucevátorokat" csökkentett módban indítottad?..mert az ilyen huncutságai mint pl az InCD.no meg a jóisten se tudja miket aggattak bele egy eredetileg íróprogramba,amitől multimédiás lett.. :cry:
Avi-file ügyben egy kicsit kételkedek:egy balos gombbal,(megnyitás ezzel),azért még van lehetősége akár a winmediaplayernek is egy VLC-nek meg különösen!
Legközelebb mint külön multimédiás op-rendszer lesz a Nero mint a Mighty Ubuntu távkapcsolóval irányítod a home-centert ami természetersen csakis egy pofás barebone lehet. :lol:


Nem, normál módban indítottam. Sajnos, még egyik sem jó!


szomb. júl. 02, 2011 15:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Kérdés a "pucevátorokat" csökkentett módban indítottad?..mert az ilyen huncutságai mint pl az InCD.no meg a jóisten se tudja miket aggattak bele egy eredetileg íróprogramba,amitől multimédiás lett.. :cry:
Avi-file ügyben egy kicsit kételkedek:egy balos gombbal,(megnyitás ezzel),azért még van lehetősége akár a winmediaplayernek is egy VLC-nek meg különösen!
Legközelebb mint külön multimédiás op-rendszer lesz a Nero mint a Mighty Ubuntu távkapcsolóval irányítod a home-centert ami természetersen csakis egy pofás barebone lehet. :lol:


szomb. júl. 02, 2011 11:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Nagykálló
Hozzászólás Re: NERO segítség!
Sziasztok!

SOS!!!

Újból raktam az operációs rendszert, Win7. Sp1. 64 v. Fel akartam telepíteni a Nero Multimédia v 10.5 Platinium DVD írót, gondoltam, ha már telepítek ki próbálok egy újabbat, de a VISION másik kódot kért. Nem fogadta el az általam beírt kódokat. Sok időt eltöltöttem véle végül a REVO törlővel letöröltem és gondoltam fel rakom, ami korábban már kifogástalanul működött „Nero Multimédia 10 full versio.” ekkor jött a nagy meglepetés nem ment fel! Alábbi üzenet kaptam.

"A termék egy másik verziója már telepítve van, ezért a jelen verzió nem telepíthető. A termék meglévő verziójának konfigurálásához használja a Vezérlőpult Programok hozzáadása programját".

Alábbiakkal próbálkoztam: CCleaner, gusetup, ccsetup, autoruns, végül manuálisan a registerből töröltem ami vissza maradt, végül a registrácios tisztítók már nem találtak Neróval kapcsolatos bejegyzéseket! Na, gondoltam biztos felmegy. A frászt ment fel, ugyan azt az üzenetet kaptam és ki lép a telepítésből. Már 2 napja kínlódok vele, most adtam fel!
Nem sikerült, de még bajt is okoztam avi filmeket nem tudom lejátszani semmivel, alábbi üzenetet kapom: programfuttatási hiba, illetve az osztály nincs regisztrálva. Biztosan a regeditben valamit véletlenül kitöröltem!
Nos, ez van.
Fogalmam sincs, mit lehet még kezdeni vele. Nagyon remélem, tudtok mind kettőben segíteni, illetve tanácsot adni.


szomb. júl. 02, 2011 4:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 08, 2011 17:23
Hozzászólások: 2
Hozzászólás NERO segítség!
Lehet,h Neroval nem lehet megoldani, de a Pinnacle Studio 14.gyel nem tudom megoldani:
Van egy 3 óra 20perces AVI fileom. Szeretnék DVD-ket csinálni belőlük. Hogyan lehet Neroval vagy valami más progival megcsinálni, hogy a teljes 3 órás AVI filet egy vagy több menetben DVD-re égetni, de úgy, hogy automatikusan vágja az avi file-okat és csináljon a vágiott anyagokgat a 4.7 gbyte kapacitású DVD lemezekre elosztva beégesse.
Sürgős, SOS
Paolo


vas. máj. 08, 2011 17:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség