Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:46



Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan... ? 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
nbela írta:
... Dosos ghost esetén nem biztos, hogy látod az usb külső disket...

A 8-as verzió nem minden esetben megy, de a 10 fölöttiek (11.5 az utolsó) mind tudják. :shock:

Abban mindenképpen igazad van, hogy nagy partíciót macerás elmenteni, tárolni, visszarakni. De ha nem minden a C:-n van (mint ahogy szokták, némileg lustaságból, vagy mert így kapták a gépet), maga az Op rendszer a programokkal általában belefér a 4-8 GB-ba. Persze mentés előtt törölni kell a felesleges dolgokat.


vas. dec. 25, 2011 17:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
SziaMiAu írta:
Nekem egy olyasmire lenne szükségem, amit kibírok írni CD/DVD lemezre és mikor úgy érzem, hogy beütött a mennykűűű, akkor fogom az esetleg egy héttel ezelötti és külső adattárolóra kimentett ISO-t vagy bánom is én minek nevezzük a dolgot és a teszem fel DVD-re (újraírható) kimentett még számomra jónak vélt rendszert visszarakom, raknám... :P
Dosos ghost esetén nem biztos, hogy látod az usb külső disket. Ezért azt javaslom, maradj meg a megszokott win xp felület mellett. Töltsd le a hiren's boot cédét:
http://www.hirensbootcd.org/files/Hirens.BootCD.15.1.zip
Csomagold ki, és az iso-t írd ki cédére (mint képfájl). Letöltöd és lenyomtatod a driveimage_xml segédletet:
driveimage_xml.pdf
Bootolsz a cédéről és indítod a miniXP live oprendszert. Felfutás után indítod a backup csoportból driveimage_xml programot. A leírás szerint készítesz egy mentést az oprendszerről mondjuk egy usb külső hdd-re. Rendszer visszamentése szintén le van írva.

Ja! mekkora is az xp oprendszeres particiód? Mondjuk 20 gigánál nem kéne nagyobbnak lennie.


szomb. dec. 24, 2011 21:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
SziaMiAu írta:
... A Ghost-ra gondolsz, ha jól emlékszem a nevére...
... nem találtam letölthető és használható verziót ...

Pedig van. :shock:
A Hiren Boot CD-ken is rajta volt (a 10.5 verzióig). Ha nem találod elküldöm (1-2 MB verziótól függően), egy DOS Boot CD-re kell rárakni.
A használati leírás is évek óta itt van a Fórumon: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=903743#p903743

De vannak más hasonló programok (pl Acronis True Image) erre a célra.


szomb. dec. 24, 2011 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Laci_L írta:
nbela írta:
... lemented a particiót és elteszed...

De hát ezt tudja, aránylag régi motoros a Fórumon. Már neki is ajánlottuk régebben a partíció mentést. Én is. :shock:


Üdv...
A Ghost-ra gondolsz, ha jól emlékszem a nevére... :?: :hm:
Igen, de valami más gondom volt akkor és azt hiszem, akkor az nem jött össze valamiért, de már nem tudom hogy miért, de ha jól emlékszem, nem találtam letölthető és használható verziót, így föladtam azt... :oops: :hm:
:roll: Amúgy is a Recoveryvel voltam akkor tájt elhavazva, most meg, hogy újra kellett húznom az OP-t, szerettem volna megoldani ezen kérdést is egyúttal... :roll:

Üdv... 'HókuszPók'
Addig is Kellemes és Békés Karácsonyi Ünnepeket... ]:->


szomb. dec. 24, 2011 13:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
nbela írta:
Az integrált telepítő azoknak kell, akik hetente telepítenek itt-ott és ne kelljen időt húzni a win frissítéssel. Egy felhasználós környezetben teljesen elegendő egy xp.hun+sp3+sata integrált telepítő. Egyszer felrakod vele a rendszered és kész, többett nem is kell használnod a telepítő cédét.
Ami neked kell "helyre állító" azt partició mentő programnak hívják. Amikor összeállt a rendszered, lemented a particiót és elteszed. Aztán 3-4 havonta csinálsz egy újabb mentést a stabil rendszerről. A rendszer teljes összeomlása esetén pedig mentés vissza, és 5-10 perc múlva újra megy a rendszered.


Üdv... :rulez:
:potyog: Végül is igen, így van, olyasmi kellene amivel gyorsan helyre ránthatom a rendszert, ha beütt a mennykűűű ! :twisted:
Szóval próbáltam ano a Recovery-vel egy másik gépen, de az csak a telepítés utáni szakaszban volt használható, míg a menteni kívánt adat mennyiség túl nem nőtte magát az Image fájlnak a kihagyott üres terét, ismétlem nekem az új géphez így volt a Instal CD-jén az a Recovery program szerüség... :hm:
Nekem egy olyasmire lenne szükségem, amit kibírok írni CD/DVD lemezre és mikor úgy érzem, hogy beütött a mennykűűű, akkor fogom az esetleg egy héttel ezelötti és külső adattárolóra kimentett ISO-t vagy bánom is én minek nevezzük a dolgot és a teszem fel DVD-re (újraírható) kimentett még számomra jónak vélt rendszert visszarakom, raknám... :P

Üdv... 'HókuszPók'
Addig is Kellemes és Békés Karácsonyi Ünnepeket... ]:->


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu szomb. dec. 24, 2011 13:35-kor.



szomb. dec. 24, 2011 13:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
nbela írta:
... lemented a particiót és elteszed...

De hát ezt tudja, aránylag régi motoros a Fórumon. Már neki is ajánlottuk régebben a partíció mentést. Én is. :shock:


szer. dec. 21, 2011 16:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
SziaMiAu írta:
ezt az nLite-ot találltam a böngészés során ahhoz témáúl, hogy-hogyan tudjam legkönnyebben és idöt sporolva készíteni egy olyat, mint egy helyre állító, de mivel a Windowsban levő 'Biztonsági Másolat' készítő nem nyerte el a tetszésem és a DVD lemez készítése részével nem boldogúltam, így keresgéltem a neten és végűl a sok száz oldal után, csak az nLite-ot találltam számomra jónak
Bocsi, nem követtem az eseményeket, de ebből a kiragadott mondatból úgy tünik, hogy azért akarsz a telepítőbe integrálgatni, hogy ha összeomlik a rendszered akkor az integrált telepítővel majd mindent visszateszel alapba. Utána még pár óra (nap) fazon igazítás, és újra kész a rendszered.

Tévedés!

Az integrált telepítő azoknak kell, akik hetente telepítenek itt-ott és ne kelljen időt húzni a win frissítéssel. Egy felhasználós környezetben teljesen elegendő egy xp.hun+sp3+sata integrált telepítő. Egyszer felrakod vele a rendszered és kész, többett nem is kell használnod a telepítő cédét.

Ami neked kell "helyre állító" azt partició mentő programnak hívják. Amikor összeállt a rendszered, lemented a particiót és elteszed. Aztán 3-4 havonta csinálsz egy újabb mentést a stabil rendszerről. A rendszer teljes összeomlása esetén pedig mentés vissza, és 5-10 perc múlva újra megy a rendszered.


szer. dec. 21, 2011 16:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
TargeT írta:
Idézet:
Laci_L jól megszívatott téged, hogy beparáztatott totál fölöslegesen a HFSLIP-től.


Üdv... :rulez:

Nem "paráztatott be",csak ovatos vagyok... :twisted:

:potyog: A másik meg, hogy ezt az nLite-ot találltam a böngészés során ahhoz témáúl, hogy-hogyan tudjam legkönnyebben és idöt sporolva készíteni egy olyat, mint egy helyre állító, de mivel a Windowsban levő 'Biztonsági Másolat' készítő nem nyerte el a tetszésem és a DVD lemez készítése részével nem boldogúltam, így keresgéltem a neten és végűl a sok száz oldal után, csak az nLite-ot találltam számomra jónak és aránylag egyszerű és érthető nyelven és visualisan levezetett segítséget ehhez az nLite-hoz, amit találltam a legtöbb segítő oldalon... :oops:

Az álltalad segítségnek ajánlott HFSLIP-ről, csak itt tőled hallottam és miután rákeresgéltem... :oops:
De meg kell hogy mondjam, hogy semmi használhatót nem találltam számomra, persze nem azt mondom, hogy nem jó, de most az nLite programmal vagyok elfoglalva és behavazva, mert már magamtól is veszödtem vele és egy csomó mappa és ISO fájlt készítettem és most még nem szivesen adnám még fel a próbálkozást... :roll:
Aztán meg így évvégére nem akarom szétcseszni az új OP-m telepítését, mivel már eddig is sok időm ment el vele, majd talán jövöre belefogok az általad ajánlottba, ha ezzel az nLite-al nem boldogulok... :twisted:
Vannak Fórum oldalak az nLite-nak és ott úgy vettem ki a hozzászólásaikból, hogy nekik mükszik... :hm:
De nem volt oda is beregisztrálni kedvem, mert unom a sok regisztrálgatást, úgy is csak amatör lennék és úgy szólnának vissza, ami nem biztos hogy tetszene, így inkább kivűl álló olvasó maradtam.
Meg hát ha problémám akad, akkor inkább ide jövök be a Terminalra, ad-egy, mert itt elég normálisak az emberrel, ad-kettő, tetszik a Terminál Fórum oldala, mert jól áttekinthető és olvasható, valamint késöbb is lehet szerkeszteni, javítgatni és csinosítgatni a saját hozzászólását az embernek... :roll:
A másik meg, hogy az a igazság, hogy nincs mit kérdeznem azon oldalakon, mert ami nálam nem müködik, az náluk a leírásukban müködik, ezért is kezdtem el foglalkozni az nLite-al, de a problémámra válaszokat nem leltem ott sem meg.... :zavarodott:
Na, most ezt jól meg írtam, már magam sem értem, hogy hogyan magyarázzam el írott szövegben érthetőbben... :jaj: :hm: :oops:

A lényeg a lényegben, hogy nem veletek vagy az álltalatok ajánlott segítségetekkel van a problémám... !-F

Ui.
Még megpróbálkozom az nLite használatával a Dolgokat Integrálni a Win XP-be, ha nem jön össze és semmi segítő írást nem kapok, akkor majd más után nézek és feladom, de még azért próbálkozom még vele... ]:->

Üdv... 'HókuszPók' :rulez:


szer. dec. 21, 2011 16:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
TargeT írta:
... Laci_L jól megszívatott téged, hogy beparáztatott totál fölöslegesen a HFSLIP-től...

Ne bosszants már. :mrgreen:
Én csak annyit írtam, hogy a NOD jelzett egy veszélyes alkalmazást (nem vírust).

Ha ettől beparázott, az ő dolga. Meg is lehetett volna esetleg nézni, hogy ez mit jelent. Vagy visszakérdezni.

Kár ezen ennyit rágódni. :wink:


szer. dec. 21, 2011 11:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Uff +1, de tényleg utolsó.
Bocs, de olyan vagy, mint a pereces. Egyet fújsz, függetlenül mindentől, a valóságtól.
Laci_L jól megszívatott téged, hogy beparáztatott totál fölöslegesen a HFSLIP-től.
A netről nem tudtad leszedni, erre összecsomagolva feltöltöttem egy tárhelyre, amit kitömörítve csak használni kell, na az neked nem jó.
Szerinted nekem hány gépemet, telepítésemet tett ez tönkre?
Feltettem volna, ha bármi probléma lenne vele?
Javaslom olvasd el mégegyszer, lassan és figyelmesen, amit ezzel kapcsolatban az összes topicban írtam. Nem igaz, hogy nem lehet megérteni.
Vagy menthetetlen vagy. Kínlódj tovább az nLite-tal, bármivel.
:twisted:


szer. dec. 21, 2011 5:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
:hm: Annyit még kérdeznék, mert még odáig sem tudtam eljutni, hogy rátérjek, hogy a Windows eddigi frissítéseit, hogyan vagy is hol tudom az nLite-al, bele Integrálni, azokat hol talállom meg, mert a 'Windows Updates Downloader' amiket találl és letudott tölteni, azok a C:\Programs\Windows Updates Downloader mappába teszi és nem talállt meg minden Windows frissítést és amit az oldalon megtalálltam a magyar nyelvűeket az UpDate List-ban, azok már 11.03.2010-es, szóval régi... :?

Ui.
Rá-adásúl most nézem, hogy ez a listában szereplő frissítés az SP3 ahogy nézem, az meg nekem benne van a WinXP-ben, mert nincs szűz WinXP-ém. :cry:
Na de ezzel a 'Windows Updates Downloader' amiket ez talál, azok valamiért nem tudom miért, de nincs a Windows összetevöi között, no meg az IE8 vagy a WMP11-hez szükséges 'Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2' szükségeltettik, már nem is tudom melyiket igényli, de kellett, mert addig nem tudtam telepíteni, míg ez a Frissítés fel nem került... ]:->
Szóval még csak ma tudatosúlt az is, hogy a WMP11-et sem sikerült ezek szerint müködő képessé Integrálnom a WMP11 Integrátorral... ]:-< :?: :hm:
De az is lehet, hogy a WMP11 Integrálásom jó, csak a VisualPC-n nem állítottam be valamit... :?: :oops: :hm:
Az nLite Integrálóval, holnap ha lesz időm, elöről kezdem, pedig ügyeltem az Integrálási sorrendre is az nLite ban, sőt még a dátumokra is, hogy növekvő sorrendbe legyenek, bár az lehet, hogy nem is számít... :oops:

Üdv...'HókuszPók'

Addig is... :rulez: 27%-os Kellemes Ünnepeket ]:->


kedd dec. 20, 2011 22:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
TargeT írta:
SziaMiAu írta:
...mert rá ment a fél napom... :cry:

Nem kellene hozzászólnom már ehhez a témához, de még így utoljára nem állom meg... :twisted:
Nem volna jobb ezt a fél napot a HFSLIP használatának megismerésére fordítani? :wink: És minden gondod megoldódna.
Uff...


Üdv... :rulez:

Már próbáltam és nem jutottam eredményre a programmal, mert le sem bírtam tölteni használhatót, amit meg ajánlasz, azt nem merem, mert nincs másik gépem használható, ha valami rosszul sül el... :oops:
Amúgy is volt rá eset, hogy valaki segítés helyett, egy script fájl felajánlott letöltésével, valami hacker sarságot rakot fel, aztán az eMail címre, azóta is dől az ismeretlen címzettektől kapott, s még csak nem is nekem címzett eMail-ek... ]:-<
Szóval ennyit a (segítőkről)... :evil:

Üdv...
'HókuszPók' :twisted:


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu kedd dec. 20, 2011 22:52-kor.



kedd dec. 20, 2011 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Laci_L írta:
SziaMiAu írta:
... Aztán, hátha tud valaki megoldást erre az általam használt nLite progi helyes használatra, aztán újra próbálkozom vele... :twisted:

Tudott, már tegnap. :)
TargeT megírta neked, hogy az nLite sza*rt sem ér (kicsit finomabban írta), helyette használd a HFSLIP-et. :shock:
Még tanácsokat is adott (nekem is :jajne: ).


Üdv... :rulez:
Köszönöm... ]:-> Igen olvastam, próbáltam is a megadott helyről is letölteni, de nem találltam használhatót, mintahogy már írtam is azt az "Apró Kérdések" Témakörével foglalkozó Téma területén is. :oops:
A más álltal Integrálást meg nem tartom a magaménak, mert az más munkálya, persze köszönöm a Targetnek is a segítés akarását, de most ezzel az nLite programra esett álltalam a választásom a Windows gyors és idő sporolást remélve szemelött tartásából vezérelve, ha beütt az a bizonyos mennykűűű... :evil:
Így nem jöttem és szaladtam egyből hozzátok s ide segítségért, hanem a Googleban boklászva próbáltam megkeresni, az álltalam még érthető és könnyű használatú programok megkeresésébe, immár igaz, hogy 2-3 hónapja alig raktam vissza valamit a gépre, mert a (fölös munkát) el akarom kerülni... ]:->

Üdv...
'HókuszPók' :twisted:


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu kedd dec. 20, 2011 22:46-kor.



kedd dec. 20, 2011 21:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
SziaMiAu írta:
...mert rá ment a fél napom... :cry:

Nem kellene hozzászólnom már ehhez a témához, de még így utoljára nem állom meg... :twisted:
Nem volna jobb ezt a fél napot a HFSLIP használatának megismerésére fordítani? :wink: És minden gondod megoldódna.
Uff...


kedd dec. 20, 2011 21:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Üdv... :rulez:

Végre sikerült feltennem a MicrosoftVirtualPC 2007-et, és kipróbáltam az nLite-al létrehozott WinXP WMP11 Integrálást, hogy mükszik-e :?: !-B
Sajnos telepítés közben, néhány fájlt nem tudott telepíteni a Windows, települése közben, de hogy miket, azt már nem tudom, mert sok időmbe telt így is és csak OK-tam, mert rá ment a fél napom... :cry:
Szóval az a lényeg, hogy végre a Virtual PC-vel, kitudtam próbálni az nLite-al elözőleg készített WinXP és WMP11-el Integrált WinXP elmentett ISO fájlt, de mikor elkezdtem szétnézni a Virtualis PC-en, a 'Programok Összetevöiben" ezek vannak láthatóan telepítve...

1. Microsoft Compression Client Pack 1.0 for Windows XP
2. Windows Media Format 11 runtime
3. Windows Media Player 11

De viszont a Start menü Programoknál, nem látható sehol a WMP11 sőt semmilyen WMP sem :!: :?:
Na szóval, mi lehet a gond, mit csináltam rosszul... :?: :hm:

Ma már nem próbálkozom, mert bele untam... :evil:
Holnap megint megpróbálom az nLite-al a WMP11-et és a Frissítéseit Integrálni, aztán jöhet az újabb Visual PC Próba... :oops:
De ha van valakinek ötlete, hogy a WMP11 és annak frissítéseivel Integrált WinXProf. miért nem sikerült az Int. hát kérem segítsen... :oops:

Ui.
Még annyit, hogy a WMP11-et a WMP11 Integrator program segítségével Integráltam, mint ahogy az írva is vagyon a Win XProf.-ba.
Elöre is Köszönöm és a már 27%-os Kellemes Ünnepeket... ]:->

Üdv... 'HókuszPók'


kedd dec. 20, 2011 21:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Bocs Laci, kis korrekció. Ennél azért árnyaltabb. Nem azt mondtam, hogy semmire sem jó az nLite, bár nem cizelláltam agyonra. Másképp integrál az nLite, és az IE 8-at nem tudja jól beilleszteni.
Ezen túl is voltak akiknek akadtak vele gondjai. Nem fejlesztették tovább, míg a HFSLIP-et módosították az IE 8-hoz és még némely újabb megjelent hotfixhez.
Ezért van a legutolsó beta verzió, amit feltöltöttem, és oké is.

Amatőröknek egyszerű kezelni, és jó lehet az nLite, csak nem mindenre.
Nem esett még szó a SATA driver integrálásról. Pl. ezt tudja, de én erre sem ezt használom. Ezt is kicsit másképp csinálja, ha jól emlékszem.


szomb. dec. 17, 2011 7:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11872
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
SziaMiAu írta:
... Aztán, hátha tud valaki megoldást erre az általam használt nLite progi helyes használatra, aztán újra próbálkozom vele... :twisted:

Tudott, már tegnap. :)
TargeT megírta neked, hogy az nLite sza*rt sem ér (kicsit finomabban írta), helyette használd a HFSLIP-et. :shock:
Még tanácsokat is adott (nekem is :jajne: ).


pén. dec. 16, 2011 21:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan.
Üdv... :rulez:

:potyog: Elöszőr is a Windowsba való Integráláshoz, itt találltam egy visuálisan is részletgazdag végigvezetést, ami még számomra is érthető, mint egyszerü felhasználó számára... :oops:

Mivel érthetőnek és számomra is használhatónak véltem az oldalon használt "nLite" Integráló programot, így bele kezdtem a használatába, de a WMP11 azaz Windows Pedia Player 11 Integrlása után elakadtam az IE8, azaz Internet Explorer 8 Integrálása közben, ugyan is a folyamat alatt, egy HIBA üzenet ablak jelenik meg... :oops: :?: :hm:

Próbáltam így is>KépMeg így is>KépAztán, ez a két ablak jelent meg egymás után, mondanom sem kell,
hogy ez, >Képszámomra nem sokat mond, itt amúgy sincs más lehetőség az OK gombon kivűl, így a HIBÁZÁS-i lehetőség ennél a résznél 0%.
A másik ablak pedig ez, >Kép na ez sem mond számomra sokat, csupán annyit, hogy váratlan HIBA üzenet és az IE8 Integrálása, nem ment végbe... :oops: :?: :hm:
Na a kérdésem, hogy mi lehet a gond, mit csinálok rosszul... :?: :hm:

Próbáltam úgy is, hogy minden alkalommal egy új Windows XP CD fájlokat tartalmazó mappát hoztam létre a Windows XPCD-ről másolva, de nem hozta meg a javulást.
Próbáltam úgy is, hogy a sikeres WMP11 Integrálás után az IE8-at próbáltam Integrálni, de szintén nem állt be javulás.
Valamint úgy is, hogy rögtön elöszőr a szűz Windows XP-be, vagy is esetemben a SP3-al Integrált Windowsba próbáltam elöszőr az IE8-at Integrálni, de így sem sikerűlt és ez a váratlan HIBA üzenet ablak jön fel továbbra is. :evil: :?: :hm:
Valamint az elöző verziók sorával kombinálva, hogy az IE8 frissítést amit találtam, hol az IE8-al és az IE8-at magában Int. de semmi javulás nem lett.
Vagy is az IE8 frissítése, azt hiszem még mikor a WMP11 Integrálása után próbáltam, akkor az IE8 Frissítéseit láttam az elözmények naplózásában... :hm:
Most ott tartok, hogy egy Int. próbálkozást sem hagytam meg, így kitöröltem az Int.-al létrehozott Win. mappákat... :oops:
Aztán, hátha tud valaki megoldást erre az általam használt nLite progi helyes használatra, aztán újra próbálkozom vele... :twisted:

Üdv...
'HókuszPók' :twisted:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu kedd dec. 20, 2011 22:45-kor.



pén. dec. 16, 2011 14:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Minden, ami Windowsba való Integráláshoz Kell és Hogyan... ?
Üdv... :rulez:

Keresgéltem így is úgy is, de 100% hasznosat és pont Témába vágót nem találltam, így a kényszer vitt arra, hogy nyissak egy ilyen Témát, igaz azon viszont filoztam, hogy hová is kerüljön a Windows vagy a Softwer Témába, hát döntenem kellet és a Softwert találltam álltalam helyesebnek... :hm:

De ha rosszul gondoljátok kérlek benneteket, hogy helyezzétek át nyugodtan, ahová gondoljátok a Témát... :oops:

Köszönettel... 'HókuszPók' :twisted:


pén. dec. 16, 2011 14:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 19 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség