Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:01



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Frissítőprogram... 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
...PS:Vajon mér éreztem a vizeletemen..:+++..!? :hm: !-F


szer. máj. 21, 2014 16:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. feb. 23, 2013 15:01
Hozzászólások: 122
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
Sziasztok!
Nacorvus: Bocsi, hogy nem válaszoltam: Igen próbálkoztam, jó pár dolgot le is szedtem... Rendszervisszaállítási pont meg ki volt kapcsolva :(
DE! A nyomtató működik! Másik USB-be dugtam bele és újra is telepítettem az egész nyomtatós dolgot. Hogy melyik oldotta meg a dolgot nem tudom, de a lényeg, hogy nem villog, tintaszintet sem jelez alacsonynak és nyomtat :) Sok egyéb dolgom volt, ezért nem értem el idáig. Bocsika. Ma reggel tettem meg ezeket a változtatásokat.

Stell: Végigfuttattam ettől függetlenül, amit kértél, mert olykor elakad és nagyon lelassul.Átmegyek a security oldalra, mert a szoftverfrissítéses dologgal szerintem kész vagyok..... nyitok egy mappát "FRST" névvel, jó?


szomb. máj. 17, 2014 8:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
Szia
Tolds le az asztalra 32-vagy 64 bites FRST programot, tehat ojat, amilyen a rendszered
http://www.bleepingcomputer.com/downloa ... scan-tool/
bealitodd igy
http://vyosek.tym.cz/pro_usery/FRST/nastaveni.jpg

Aztan klik SCAN, a vegen az FRST.txt es az ADDition .txt tedd ide


kedd máj. 13, 2014 19:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
:evil:
Nemá hogy megint kék füst és kiabalisztikus körök rajzolgatása a levegőbe! :evil:
Azt amit javasoltam,kipóbáltad?,nem lehet x esetben mert a ..t.sem tudja.. talán 20 v 30 visszaállítási pontot jegyez meg a rendszer,a víruskergetők meg az egyéb hóhuszpókuszok ezeket símán törlik!
Aztán lehet megint nyavajogni,hogy ez sem jött be!.. :jajne:

PS: :arrow: Aztán jön a'zújratelepígetés :arrow: ergo a widows az egy majdem olyan "rénszarvasminás mint a ilnukc'!A beépített önfentarő rendszerit nyilvánvalóan kényemesebb legyilkolni egy könnyebben kezelhető külső vírustó,túzfal..mi'szocska programmal,mert az az igéri nem leszek,nem hogy tripperes,de még leszbikus sem,ha egy toolbart is telepítek mellé a böngészőmben.
Kifejezetten a mai Win8,8.1 Defender nevű programja.(ileneket hányszor olvastatok személyemtől ebben a fórumban?! :D ).az explorerről ue. nem mondható el.,ha ez nem igy lenne a security részlegben miért nicsennek sűrü felvetések? :hm:
Valóban a neten is meg kell nézni hogy melyik oldalakról mi'szocsát tőltigélek és mive-kivel akarom megosztani a távoli gépes magányomat és személyes adataimat..


kedd máj. 13, 2014 16:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
-kataiandi- írta:
Több éve meg van a nyomtató, rengetegszer fogyott már ki, és sosem így jelzett.

Aha. Az más. :)


hétf. máj. 12, 2014 20:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. feb. 23, 2013 15:01
Hozzászólások: 122
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
Több éve meg van a nyomtató, rengetegszer fogyott már ki, és sosem így jelzett.


hétf. máj. 12, 2014 19:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
-kataiandi- írta:
... azért is furcsa, mert ha üres lenne, attól még kellene nyomtatnia ...

Az egyáltalán nem biztos. Van olyan nyomtató, ami ha megérzi, hogy üres a fej, akkor meg sem moccan.


hétf. máj. 12, 2014 19:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. feb. 23, 2013 15:01
Hozzászólások: 122
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
Sziasztok!
A kártyaolvasó "tűnt" el. Feltelepítettem és a felkiáltójelek eltűntek.
Adwcleaner és a JRT végigfuttattam tegnap de. A nyomtatót frissítettem, de semmi változás.. Illetve annyi, hogy azt írja ki, amikor nyomtatni akarok, hogy üres a patron. Kivettem és óvatosan megtöröltem az alját, és szinte ömlött... nem rég vettem. Ja, és azért is furcsa, mert ha üres lenne, attól még kellene nyomtatnia, meg sem mozdul......


hétf. máj. 12, 2014 19:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
nacorvus írta:
... Azért a helyedben,sürgősen megszabadulnék az 'igen hasznosnak' tűnő toolbaroktól ...

Ha ez a baj, akkor itt van az eltávolító (stell ajánlotta annak idején):

AdwCleaner v3.2.0.8
general-changelog-team.fr/fr/downloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Használat:
1. Kilépni minden programból
2. futtatni, Search, kész kb 1-2 perc alatt
3. Készít egy C:\AdwCleaner mappát, majd ebben egy szövegfájlt (R2) a talált hibákkal
4. Ha el van fogadva a vizsgálat (és talált hibákat): Delete
5. OK, a gép újraindul (ha nem volt hiba, kilépni a programból)
6. Készít a C:\AdwCleaner-be egy újabb szövegfájlt (S2) az új állapotról
7. A törölt fájlokat, bejegyzéseket elmenti a C:\AdwCleaner-be. Ha nem kell, az egész mappa törölhető
8. Az Uninstall-t nem kell használni, mert evvel önmagát törli a program


hétf. máj. 12, 2014 18:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Frissítőprogram...
SzVSz..ez nem szoftverhiba..ill az,de nem amire gondolsz: ez a windows hibája és nem is vírus.Menet közben valami hardvert rádugtál aminek az illesztőproramja összeakasztotta a bajszát a nyomtató driverével.
A megoldás az,ha a Gépházban a speciális rendszerindítás egedélyezésével keresel egy rendszer-visszaállítási pontot amikor még működött a nyomi is.
Azért a helyedben,sürgősen megszabadulnék az 'igen hasznosnak' tűnő toolbaroktól a böngésződben,vírusírtódban,Adobe Readeredben,Flaspayereben etc.mert,ugyan felajánja hogy telepíti,de kinek kell?..igaz akkor Stel nem tud segíteni a víruskergetésben.. :hm:


hétf. máj. 12, 2014 17:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szomb. feb. 23, 2013 15:01
Hozzászólások: 122
Hozzászólás Frissítőprogram...
Sziasztok!
Tegnap délben még nyomtattam, majd este (persze amikor már mennem kellett volna időre) már nem csinált semmit, csak villogott. Eszközkezelőben találtam is felkiáltó jeleket, először azt hittem a nyomtató, de még sem. Fogalmam sincs mi ez, de azt igen, hogy sehogy sem akar találni a Neten frissítést.
Igyekeztem úgy lefotózni, hogy minél több infót eltudjak elsőre küldeni remélem sikerül.....

http://kepfeltoltes.hu/140509/hiba_info_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
64 bites Win 8 van a gépen.

AVG Internet security van a gépen (ezt rakták fel, amikor az win7-et lecseréltük 8 ra)
Elég fura viselkedése volt a gépnek, ezért tegnap végigfuttattam a Malwarebytest... Első alkalommal jó sok mindent talált, másodszorra már csak párat, de nem igazából derült ki számomra, honnan.... na annyi igen, hogy a netről... Megpróbálom csatolni, ezt is. Tudom ezt leginkább a securitybe kellett volna rakni, de mivel a frissítő programkeresés miatt már ide írtam, gondoltam nem olyan nagy gond ha egy helyre írok - hátha összefügg pl.: "vírus" csinálta a galibát.

http://data.hu/get/7683471/virus2.txt - ez a legfrissebb eredmény
http://data.hu/get/7683472/virus.txt

Előre is köszönöm a segítséget!


pén. máj. 09, 2014 9:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség