Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:04



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Office 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Re: Office
Tron írta:
Idézet:
azért az még mindig rejtély hogy mik a felesleges dolgok

Hogy csak kettőt említsek:
- mcafee light verzióját pl az adobe programok telepítgetik. Megkérdezi ugyan, de a legtöbben nem veszik észre alul a két kis pipát.
- a java telepítőcsomagja az ASK toolbart imádja felnyomni a gépre a fentebbihez hasonlóan.

Nézem, keresem, de már egyik sincs a gépen ;)
Ma visszaadom a gépen. Amilyen volt, ahhoz képest gyorsvonat :mrgreen:


pén. okt. 03, 2014 12:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 21, 2006 16:24
Hozzászólások: 1362
Hozzászólás Re: Office
Idézet:
azért az még mindig rejtély hogy mik a felesleges dolgok

Hogy csak kettőt említsek:
- mcafee light verzióját pl az adobe programok telepítgetik. Megkérdezi ugyan, de a legtöbben nem veszik észre alul a két kis pipát.
- a java telepítőcsomagja az ASK toolbart imádja felnyomni a gépre a fentebbihez hasonlóan.
A kevésbé figyelmesek, akik a gép hiányzó driverCD-jét szeretnék pótolni, akár 2-3 állandóan futó driverscan és hasonló elnevezésű dolgot szoktak a gépeken "felejteni".
1-1 masinához, amikor kihívnak, az első fél-egy órámat jellemzően ezen dolgok kiírtása szokta elvenni.
Arról már ne is beszéljünk, amikor 3 (HÁROM !!!) víruskergetőt találok egy gépen.

Szóval a lényeg: figyelmetlenség és hozzá nem értés.


pén. okt. 03, 2014 7:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Re: Office
Megoldottam (és megbeszéltem az illetékessel is ) a LibreOffice-t raktam fel. Beállítottam és szerintem a célnak meg fog felelni nekik, ráadásul ez free.
.. azért az még mindig rejtély hogy mik a felesleges dolgok :hm: Nyilván a torrentet jó messzire kihajítottam !-F

Ha itt nem lehet privátban szívesen fogadnám a segítséget :wink:


csüt. okt. 02, 2014 15:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Re: Office
Procsszor: AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD graphics 1.30 GHz
RAM: 2 GB (1.73GB a szabad) - 64 bites
Packard Bell ;)


csüt. okt. 02, 2014 8:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Re: Office
Szia:)
A tulaj a tesóm, és szabad kezet adott. "csinálj vele amit tudsz és akarsz, csak a képeket mentsd le." Azt első lépésként vírusírtás után megtettem. Amennyit tudtam magam erejéből azt megtettem/leszedtem, pakolásztam, állítgattam, de az én tudásom eddig ért csak el. Viszont azt látom vagyis gyanús nekem is, hogy sok a felesleges hülyeség rajta, de megerősítés nélkül nem merek leszedni. Egy löket kellene, amit bizony csak ti tudjátok megadni ;)
Office-re milyen megoldás van? Ha kicsi a gép, akkor talán ezt a bemutató 2010 verziót is érdemes leszedni..

Kérlek segíts. Újratelepítés nélkül... :roll: :hihi:


csüt. okt. 02, 2014 8:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Office
Hát sok felesleges van fenn, illetve amit én nem tennék fel. De nem mondom meg, hogy mit kellene leszedni, ha nem a tied.
A jó ég tudja, hogy melyiket miért rakta fel a tulaj, mennyire ragaszkodik hozzá, vagy miért nem szedte le maga. (bloatware)
Látod, az Office 2007-tel is hogy jártál. :wink: Persze minden megoldható.
Lehet, hogy jobb lenne az egészet újratelepíteni eredeti MSDN telepítőkészletről, mert úgy tűnik egy Packard Bell laptop lehet a programok alapján. A hiányzó drivereket valószínűleg be lehet szerezni a honlapjukról.
De ezt sem mondtam, ha nem a tied, csak hangosan gondolkodtam.


szer. okt. 01, 2014 22:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Re: Office
Sziasztok!
Értem, gyanítottam. Viszont csináltam egy nagy ballépést... Leszedtem a 2007, úgy hogy nem néztem meg őket, vagyis leszedtem, újraindítottam és amikor kipróbálom akkor láttam, hogy a 2010es csak próba verziós, lehet, hogy a 2007-es volt csak normális.... :jaj: :evil: :? Az officenek ugye csak ezek a fizetősei vannak? (Ezt biztos nem fogják díjjazni...- a gép tulaj)

"Mindegy". Az Officek közül csak azt az egy 2007-est kellett levennem?
Lefotóztam az összes normálisan feltett programot a vezérlőpultból. Megnéznétek, mi okozhat még galibát?
--
Igen Stell, ez még mindig az a gép.. Pakolászok, rendezgetem a mappákba.... Már átlátható a drágaság.
http://kepfeltoltes.hu/141001/vezerlopult5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


szer. okt. 01, 2014 19:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: Office
Igen, ugy ahogy a Terget cimbora irja, da ha arrol a geprol van szo, amit tisztittottunk, akkoor nez ide.
Total physical RAM: 1770.9 MB
Ez sajnos keves RAM..a Win7-64 bites gepre.
Udv


szer. okt. 01, 2014 14:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Office
Igen, az Office 2007-et szedd le. Felesleges, a 2010 ugyanaz, csak kicsivel jobb.
Ha különböző verziók vannak telepítve és hol ezt, hol azt futtatjuk, szokott konfigurálni, telepíteni.


szer. okt. 01, 2014 14:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd szept. 30, 2014 9:14
Hozzászólások: 40
Hozzászólás Office
Sziasztok!
Szeretném megtudakolni, ha virus nincs a gépen és minden jó (..nak tűnik) akkor a windows office bármely programja miért nyílik ki szőrnyen lassan?
Egy ötletem van, de nem tudom mennyire van igazam. Benéztem a programokhoz és látom különböző office programok vannak feltelepítve, mármint különböző évi. Lehet ezaz ok? A csatolt képen látszik mik vannak fenn - azokat egyesével szedjem le? Vagy más lehet a hiba?
Köszönöm előre is a tanácsokat, ötleteket!

http://kepfeltoltes.hu/141001/office_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


szer. okt. 01, 2014 13:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség