Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 15:29



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Teamspeak 3 szerver Ubuntu 10.10 File Transfer failed 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 04, 2005 7:48
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Szentes
Hozzászólás Teamspeak 3 szerver Ubuntu 10.10 File Transfer failed
Sziasztok!

Mivel a háztartásunkban felszabadult egy régi laptop (HP Compaq nx6325 CPU: 2x1,6 GHz AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-52, RAM: 2 GB, HDD: 160 GB), gondoltam csinálok egy házi szervert belőle.

Oprendszernek az Ubuntu 10.10-et telepítettem, a rendszerre SSH, LAMP, Samba, vsftpd került.
Eddig mindent tökéletesen sikerült beállítani, működik szépen.

Gondoltam egyet és feltettem egy Teamspeak 3 szervert is, hogy a haverokkal tudjunk saját szerrveren beszélgetni, ne kelljen keresni egy adminisztrálható ingyenes TS-szobát a neten.

A Teamspeak 3 szerver szépen fut, dyndns-es cím alatt kívülről is elérhető, megfelelő portok átirányítva a routerben, minden oké, kivéve egyetlen dolgot:
Amikor valamelyik csatornán nyitok egy File Browser-t és megpróbálok egy olyan fájlt feltölteni (tetszőleges méret), aminek a nevében ékezetes karakterek vannak, a TS-szerver failed: invalid file name hibával megszakítja az átvitelt.

Kérdésem: lehet-e ennek ártani valamit, hogy ékezetes karaktereket tartalmazó fájlokat is fel lehessen tölteni, vagy ez olyan sajátossága a TS-nek, vagy az oprendszernek, amivel nem lehet mit kezdeni?

A válaszokat, hozzászólásokat előre is köszönöm!

Üdv: Rhidenor

Update: Újratelepíttem a TS3 szervert közben és az első restartig engedte az ékezetes neveket, utána már nem.
Update2: Lecseréltem a vírusirtómat közben, azóta minden rendben működik... Továbbra sem értem, mi köze volt hozzá, de ezek szerint volt.


pén. aug. 03, 2012 9:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség