Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 09, 2024 9:58



Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ] 
Egy új fórum! 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 9:15
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
köszi, jónak tűnik!!! :wink:


csüt. szept. 07, 2006 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
prittstick írta:
Srácok!


Sajnos nem vagyok egy nagy programozó, egy óvoda honlapját csináltam. Nincs pénz csináltatni, ezért vállalkoztam arra hogy összedobok valamit, ahová fel lehet tenni a légfontosabb adatokat...

viszont, most kérdezték tőlem, hogy tudnánk-e üzemeltetni egy fórumot, ahol a szülőkkel meg lehetne beszélni ezt-azt!

Szóval: tudok valamit szerintetek összekalapálni, vagy reménytelen?


Helló!

Kicsit lejjeb van egy ilyen topik:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=31942

ebben pedig ez a hasznos link:
http://www.phpbb.hu/kezikonyvek-megtekint-5.html


szer. szept. 06, 2006 15:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 9:15
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
Srácok!


Sajnos nem vagyok egy nagy programozó, egy óvoda honlapját csináltam. Nincs pénz csináltatni, ezért vállalkoztam arra hogy összedobok valamit, ahová fel lehet tenni a légfontosabb adatokat...

viszont, most kérdezték tőlem, hogy tudnánk-e üzemeltetni egy fórumot, ahol a szülőkkel meg lehetne beszélni ezt-azt!

Szóval: tudok valamit szerintetek összekalapálni, vagy reménytelen?


hétf. szept. 04, 2006 20:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Régen jópár oldalamhoz használtam phpbb-t, de mostmár meguntam, nem teccik. Inkább sg-set :P


kedd márc. 14, 2006 22:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Tigrincs írta:
Nem kötekedésképp, de... :) Min nézted az első weboldalad? Mert tudtommal az NCSA Mosaic-ot és a Lynxet 1993-ban készítették el. :) 1993-ban 600 weboldal létezett a világban, a tiéd az első 600-ban bennevolt? :)
Nem égetni akarlak, csak kérek egy másik, reálisabb évszámot. 1993-ban nyitották meg az első internetes labort a BME-n, az R épület tetején, akkor voltam egyetemista. Akkoriban csak IRC meg FTP volt, úgy 1994 februárja környékén (azért tudom, mert mindig ott lógtam vizsgaidőszakban a tanulás helyett), akkor szenvedtünk a Mosaiccal és azzal hogy Win 3.1 alá a trumpet winsockot beüzemeljük, hogy ezt az új mizériát, a www-t megnézzük... Szóval ha neked 1991-ben weboldalad volt, akkor az szinte szenzáció lett volna, hiszen a CERN-ben abban az évben tették a netre az első weboldalt. Tényleg nem kötekedni akarok, de kétlem, hogy a tiéd lenne a második. :)


Részben igazad van, ugyanis az első weboldalam csak egy lapocska volt, bár mintha kikerült volna a netre is. De az is lehet, hogy csak belső hálózaton volt (akkor még nem teljesen vágtam a dolgokat, mint ahogyan sokan nem)??? (személyes bemutatkozó lap kép nélkül , akkoriban ugyanis nemigen volt értelme a szövegen kívül mást közkinccsé tenni) A tosz tudja ennyi év távlatából... PEDIG ÉN ÚGY EMLÉKEZTEM ...1992-ben (max 1993-ban) a vegymérnöki karon már lehetett használni a netet. Nem nagyon emlékszem, hogy milyen böngésző volt amit használtam, mert egy Silicon RISK gépen neteltem azon volt egyedül hálózat. Ezt meg kell kérdeznem... Igaz nem netes gépként, hanem számitási szerverként üzemelt. Érdekes, visszanéztem pár dolgot és az első ingyenes e-mail címem olyan 1996-1997 környékén lehetett ***@cyberdude.com előttem már volt valamilyen mailem a BME-n. Bakker. Ha én emlékeznék pontosan, mit nem adnék érte.


szomb. feb. 11, 2006 2:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
Andrei írta:
Geri-gyerek: szerinted a te oldalad mikorra fogja elérni a terminál szintjének akár csak egy századát is? Hmmm... Nem akarlak én leszólni, de pl én sem reklámozom magamat agyon, pedig én írtam már fórumokat. Nem is egyet... Mindegy. Láma vagy.


Andrei, arra is büszke vagy, hogy úgy három napja elég sűrűn kapom ezt a fórumon?

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /var/www/forum.terminal.hu/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/forum.terminal.hu/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/forum.terminal.hu/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


pén. feb. 10, 2006 22:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Gonosz! :P


kedd feb. 07, 2006 11:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Ebből a topicból egy egész albumot tudna összehozni Kozsó :twisted: :lol:


kedd feb. 07, 2006 10:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Ó, nagy tévedés, én is szoktam vagdalózni... Nem vagyok rá büszke, de megesik. :)
No, csöpögés vége. :)


kedd feb. 07, 2006 10:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
Jól van, már kezd csöpögni a topic... << csak hogy ünneprontó legyek 8)


hétf. feb. 06, 2006 20:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Sziasztok!

Komolyan mondom én már nem tudom mit gondoljak..... :P
Jönnek itt a mágusok, leorditanak, majd kicsit jobban belefolynak és elnézést kérnek! :)

Andrei!
Én a '98 körüli (nem tudok évszámot) " kezdetedre " gondolok!
SWEN!
Igazából Tigrincs mondta ki, én már mondani sem mertem, de ennek a fórumnak is ugyan az a phpBB motorja van..... :P , ezt is 2 perc alatt telepítették! :wink:
Tigrincs!
Tiszteletre való a korrektséged! Te az a típus lehetsz aki először gondolkozik és utána ír, nem pedig társainkhoz képest hirtelen felindulásból..... :wink: , de hát ugye velük sincs baj, csak másképpen jöhetnek le dolgok! :P

Én nem neheztelek senkire, mert nincs rá okom!


Viszont ezuttal pedig arra szeretném kérni a moderátor urakat, mégse töröljék a topicot! Hadd maradjon és lássák az ide látogatók, hogyan társalognak felnőtt, reálisan gondolkozó fórum lakók...... szerintem példa értéküek a hangnem váltások! :P

Mindenkinek minden jót, nagyon jó munkát, Üdvözlettel: sgeri


hétf. feb. 06, 2006 19:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
((http://)*www\.[-a-zA-Z0-9_]+\.[a-zA-Z]{2,4}(/[-\+a-zA-Z0-9_%&#]+)*(\.[a-zA-Z0-9_]+)) -> <a href="http://"$0"">$0</a>
általános esetre pedig
((http://)*[-a-zA-Z0-9_]+\.[-a-zA-Z0-9_]+\.[a-zA-Z]{2,4}(/[-\+a-zA-Z0-9_%&#]+)*(\.[a-zA-Z0-9_]+)) -> <a href="http://"$0"">$0</a>
hmmm?


hétf. feb. 06, 2006 1:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
No azért a weblap != www. Az első weboldalt én például CD-n láttam, mégpedig a Chip magazin CD mellékletén, aminek a tartalomjegyzéke valami okádék frames html-lel volt kialakítva. (Persze ez sem '91-ben volt, hanem jóval később.) Na én az alapján kezdtem el html-ezni, úgy, hogy akkor még netet nem is láttam, csak elképzeltem az újságcikkek alapján.

(Jav: ha már ennyire marhára értünk hozzá, megbugfixelhetnénk közösen a phpBB regexp-jeit, lásd fent: a www. -ot is hivatkozássá alakítja.)


hétf. feb. 06, 2006 0:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
komolyan mondom, lehidalok, intelligens, normális reakciók... :)
Andrei, részemről semmi gond, semmi harag, örülök, hogy csak félreértés volt.
Nem kötekedésképp, de... :) Min nézted az első weboldalad? Mert tudtommal az NCSA Mosaic-ot és a Lynxet 1993-ban készítették el. :) 1993-ban 600 weboldal létezett a világban, a tiéd az első 600-ban bennevolt? :)
Nem égetni akarlak, csak kérek egy másik, reálisabb évszámot. 1993-ban nyitották meg az első internetes labort a BME-n, az R épület tetején, akkor voltam egyetemista. Akkoriban csak IRC meg FTP volt, úgy 1994 februárja környékén (azért tudom, mert mindig ott lógtam vizsgaidőszakban a tanulás helyett), akkor szenvedtünk a Mosaiccal és azzal hogy Win 3.1 alá a trumpet winsockot beüzemeljük, hogy ezt az új mizériát, a www-t megnézzük... Szóval ha neked 1991-ben weboldalad volt, akkor az szinte szenzáció lett volna, hiszen a CERN-ben abban az évben tették a netre az első weboldalt. Tényleg nem kötekedni akarok, de kétlem, hogy a tiéd lenne a második. :)

(forrás: http://www.netvalley.com/archives/mirro ... line-1.htm )


vas. feb. 05, 2006 22:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Tigrincs írta:
És még vmi Andrei...
Azt hittem, a terminál azért jött létre, hogy megdumáljunk dolgokat, hogy segítsünk egymásnak, és nem azért, hogy aki ezt a szintet nem ugorja meg, azt köpjük le... (Ha jól tudom, a terminál se egyedi fejlesztés, hanem PHPbb motor... Fikázzam, mert nem egyedi, mert ez is csak egy telepített, felfuttatott fórum? Dehogyis, ez nem az a dedó.)
Csináltam fórumot én is, hasonlítottam már én is össze másokkal, és szóltam már le lelkes kezdőket. De könyörgöm, nézz már körül, ne olyat b*sztass, aki értelmesen belátja, hogy ez még nem az a mérföldkő, amire büszke lehet...
Ha jól emlékszel, te is szóltál már rám, hogy higgadjak le. Most én szeretnék szólni, hogy most te reagálod túl a dolgot.


Geri és Tigrincs: Igazatok van. Sajna elfutottam két hozzászólás fölött (azokat nem olvastam, de utólag azokat is szemügyre vettem). Elnézést Geri, kiszaladt.

Geri: Az én kezdetem 1991 volt (első weboldalam) arra emlékszel, vagy pedig a 1998-as, esetleg a 2003-as átalakításra?

Tigrincs: Legközelebb is szólj rám nyugodtan. Néha bepöccenek, mert az én oldalaimon is sok hasonló kezdeményezés van (magyar, amerikai és belga oldalakon). Tényleg köszi a féket. Nem árt.


vas. feb. 05, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
És még vmi Andrei...
Azt hittem, a terminál azért jött létre, hogy megdumáljunk dolgokat, hogy segítsünk egymásnak, és nem azért, hogy aki ezt a szintet nem ugorja meg, azt köpjük le... (Ha jól tudom, a terminál se egyedi fejlesztés, hanem PHPbb motor... Fikázzam, mert nem egyedi, mert ez is csak egy telepített, felfuttatott fórum? Dehogyis, ez nem az a dedó.)
Csináltam fórumot én is, hasonlítottam már én is össze másokkal, és szóltam már le lelkes kezdőket. De könyörgöm, nézz már körül, ne olyat b*sztass, aki értelmesen belátja, hogy ez még nem az a mérföldkő, amire büszke lehet...
Ha jól emlékszel, te is szóltál már rám, hogy higgadjak le. Most én szeretnék szólni, hogy most te reagálod túl a dolgot.


vas. feb. 05, 2006 20:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Andrei!
Én pedig emlékszem a kezdetedre...... Mindegy!


Ezuton kérnénk meg (én mint topic nyitó) egy moderátort, hogy ne zárja be, hanem TÖRÖLJE a topicot!


vas. feb. 05, 2006 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Andrei, köszönjük a toleranciádat, a megbocsájtásodat. Tudom, te sosem voltál kezdő.
Igen, ő láma, megkapta, sokakkal ellentétben be is látta, csupán örült, hogy két füle van és nem szatyor. Olvashatod, hogy rájött, hogy nem egy fórum telepítése a nagy művészet, hanem minden más. Szerintem ha vki eljut ehhez a felismeréshez, akkor nem etikus piszkálni.
Szerintem.


vas. feb. 05, 2006 18:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
sgeri írta:
Remélem nem túlzottan OFF a téma!

De, QrVára OFF. Csatlakoznék SWEN észrevételéhez. Szerintem le kellene zárni ezt a topikot, mint a többi ilyen próbálkozást,

Geri-gyerek: szerinted a te oldalad mikorra fogja elérni a terminál szintjének akár csak egy századát is? Hmmm... Nem akarlak én leszólni, de pl én sem reklámozom magamat agyon, pedig én írtam már fórumokat. Nem is egyet... Mindegy. Láma vagy.


vas. feb. 05, 2006 17:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Tigrincs!
Én ezt tartom normálisnak... :) , egyébként fórumon kívül is ilyen vagyok! :)

SWEN!
Nem okoskodsz.... :P ismerem a " programozófajt "...... :lol:
(direkt idéző jelbe és kiemelve írtam)


csüt. feb. 02, 2006 9:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
Azt tudtad, hogy a programozók az átlagnál sokkal agresszívebbek, türelmetlenebbek, vehemensebben reagálnak a problémákra, mint más területen tevékenykedők? :lol: Állítólag ez abból adódik, mert az agyu(n)k folyamatosan a problémamegoldásra van ráhangolva, na és ez az egész valahogy ezzel van összefüggésben. Jó, nem okoskodok tovább... ON.


szer. feb. 01, 2006 21:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Hali sgeri!

Először is köszönöm a tiszteletet. Komolyan mondom, k*rva kevés ember veszi észre, ha vmiben téved, ismeri el, és fogadja normálisan a kritikát, de hogy utána még normális hangon reagálja le, tisztelettel, ez komolyan mondom becsülendő. Őszintén köszönöm, és isten hozta a fórumon ezt a fajta értelmes, normális, együttműködő hangvételt!

Mondjuk nálam kifogtad a szokásosnál kicsit normálisabb hangnemet, és SWEN volt kicsit harapósabb a kelleténél, semmi garancia, hogy ez ne fordítva legyen, vagy akár másokkal forduljon elő hasonló pengeváltás. De azt veszem észre a reakciódból, hogy az átlagosnál értelmesebben veszed ezt az akadályt is, de hidd el (és ezt mindenkinek írom, aki olvassa) nem azért vagyok én mogorva, vagy más és kritizál keményen, mert annyira vacak lenne vmi, vagy annyira mogorvák lennénk, hanem mert szeretnénk minél gyorsabban a szerintünk normális vágányba téríteni valakit. Nem azért, mert istenek vagyunk, hanem azért, mert az az alap, ha vki kacsalábon forgó palotát akar csinálni, azt is hagyományos, stabil alapokra kell építeni, vagy összedől, bármekkora csoda is az.

Részemről semmi harag, vagy bármi, drukkolok a honlapodhoz, és sok-sok egyedi, érdekes és értékes tartalmat kívánok rá!


szer. feb. 01, 2006 20:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
SWEN írta:
sgeri írta:
csak furán jött ki a „szakis” stílusod...


Igen, a szakik néha másként értelmezik a "készíteni" szó jelentését, mint a halandók, s ebből adódhatnak gondok. :lol:


OK! Én megbeszéltnek veszem a dolgot! :D


szer. feb. 01, 2006 18:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás 
sgeri írta:
csak furán jött ki a „szakis” stílusod...


Igen, a szakik néha másként értelmezik a "készíteni" szó jelentését, mint a halandók, s ebből adódhatnak gondok. :lol:


szer. feb. 01, 2006 16:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Zsola2, Tigrincs!

Köszönöm szépen az őszinte, valós kritikát! :wink:
Tudom, hogy igazatok van, szinte mindennel egyetértek! :oops:
Készül is az oldal, természetesen lesz normális honlap!
Oldalamnak nyilván nem a fórum a kezdőlapja, csak a mivel „ezzel” a technikával a fórum gyorsabban (egyszerűbben) elkészült ezért ezt linkeltem ide először….. most már rájöttem öreg hiba…. :?

Zsola2!
„Részemről téma lezárva, még hozzászólni sem fogok!” – kicsit furán jött ki a dolog, úgy értettem SWEN-nek…….

SWEN!
Igazából rád sem haragszom (miért is haragudnánk), csak furán jött ki a „szakis” stílusod… ha te is úgy nyitsz be, mint Zsola és Tigrincs lehet másképpen jön le a dolog……..

Na, mindenkinek minden jót, Üdv.: sgeri


szer. feb. 01, 2006 12:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Direkt nem szóltam...
Tudod, sgeri, ez olyan, mintha a metrón odamennél vkihez, azt mondanád, hogy beszélgess velem, és várnád, hogy a másik megáll és elkezd beszélgetni veled, és mindeközben még jó fejnek is talál. Ennek őszintébb verziója az lenne, ha ugyanezt úgy tennéd meg, hogy csupán annyit tennél, hogy azt kéred, hogy az ismeretlen szórakoztasson. Bár tkp. mindkettő eleve bukásra ítélt, mert ugye az emberek először kapni szeretnek, nem adni, adni, adni pláne ismeretlennek. Mert ugye felfuttatni egy kezdő semmi fórumot, az azért jelentős segítség.
Zsolához csatlakoznék, bár egy dologgal nem értek egyet. Nem feltétlenül kell ahhoz szakinak lenni ahhoz, hogy vki ne lelkesedjen vmiért, amiben szinte nincs tartalom, ami nem elég csábító, szórakoztató. Max annyi a különbség a szakik meg a kevésbé szakik közt, hogy a szakik veszik a bátorságot, hogy megírják, mitől vacak a dolog, míg egy egyszerű halandó csupán rákattint a linkre, megnézi, hogy semmi különös, és szó nélkül elmegy mellette. Már nagyon sokszor lehúztam fórumosokat ilyen és hasonló dolgokért, nagy a pofám, de kérdem én, mi a jobb, ha szembesítenek azzal, hogy elég üres, amit csináltál, vagy ha csak mindenki elmegy mellette? Ezen a kritikán nyugodtan sértődj meg, ha úgy érzed, az a jó...
Tessék tartalmat rakni a fórum mellé. Véleményeket, írásokat, képeket, bármit, ami megvitatható. Ha nincs apropója egy beszélgetésnek (mert a fórum az), akkor nincs beszélgetés, csak egymást bámulják a felek bután.


szer. feb. 01, 2006 10:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
No, ezt a tmát is jól bezártad magadnak. :)
Viszont itt az alapkoncepcióval van hiba, ami szerintem SWEN nek nem tetszett. Alapvetően abba gondolj bele, hoyg egy fórum nem attól fog felfutni, mert egy másikba beírod a nevét, és kérsz mindenkit, hogy regisztráljon, "futtassa fel".
Csinálj a fórumodhoz oldalt, amit frissítgetsz, látszék (vagy látassék), hogy foglalkozol vele, érdekel a téma, és nem csak azért van egy fórum, hogy elmondhassa magáról a tulaj, hogy biza nekem van egy fórumom.
Egyébként eddigi tapasztalataim szerint ez azért pont fordítva szokott működni.
először van egy alapkoncepció egy oldallal, majd ott merül fel a kétirányú kommunikáció igénye, és akkor már fórum kell. Fórum önmagában még sosem élt meg.
(legalábbis most így hirtelen talán egyetlenegyet tudok, a webmastersworld-öt, de az teljesen más jellegű)
Az megint más kérdés, hoyg sajnos befutottál a szakik közé, akik bizony nagyon nem tolerálják a sablon designokat, és a "más tollával való ékeskedést", és a hozzászólás is félreérthető volt.

Szándékosan használtam ennyi idézőjelet, hoyg ne vedd sértésnek, csak sajnos ezek a tények. ez a hozzászólás megélt volna a mobilos topicban, ahol mondjuk az emberek a tartalom miatt mennek. De ez most kapufa volt, lássuk be.


szer. feb. 01, 2006 0:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
sgeri írta:
Részemről téma lezárva, még hozzászolni sem fogok!


hétf. jan. 30, 2006 17:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
Telepítek bb-t 2 perc alatt, ha akarod, nem kihívás...


hétf. jan. 30, 2006 17:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
SWEN írta:
Ne szívd mellre, érnek még majd ennél nagyobb pofonok is az életben, bár én nem annak szántam, csak ironikus kritika. ;) Egyébként katt a www ikonra, aztán "nézd le" te is az én munkáimat. Kvittek vagyunk?


Egy hsz. mégis teszek még! :) Nem szívtam mellre......
Már korábban láttam a www ikon tartalmát... de én azt kértem tőlled hogy 2 perc alatt csinálj valamit!
De mindegy.... KVITTEK vagyunk! :rulez: Üdv.: sgeri :wink:

Ja! A pofonok nem itt kezdődnek!!! Már nem az a 15 éves fellángoló vagyok! :oops:


hétf. jan. 30, 2006 17:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
Ne szívd mellre, érnek még majd ennél nagyobb pofonok is az életben, bár én nem annak szántam, csak ironikus kritika. ;) Egyébként katt a www ikonra, aztán "nézd le" te is az én munkáimat. Kvittek vagyunk?


hétf. jan. 30, 2006 17:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
SWEN írta:
sgeri írta:
Teljesen hobbi szinten készítetem egy fórumot


Én inkább úgy mondanám, hogy a PhpBB fejlesztői készítették, te pedig telepítetted kb. 2 perc alatt. Bár ez is nagy teljesítmény ha azt vesszük, elvégre ez még csak az n+1-edik freetárhelyes, világmegváltó fórum...


Te is tudod, hogy hogy értettem a " készítettem"-et...... hobbi szinten ritka kivétellel senki nem szokott fórum motort írni! :?
A két perces telepítés meg nem kétperc és sok embernek nehezére esik, a freetárhelyről csak annyit hogy idénglenes, és folyamatban van a domain regisztráció, hamarosan lesz saját sever honlappal mindennel eggyüt! Ja és nem világmegváltó fórum... :( , meg aztán látogatni sem kötelező, egyébként pedig más munkáját lenézni a legkönnyebb.....
Sőt, ha ráérsz dobj már össze te is 2 perc alatt egyet és megnézük te mit tudsz......

Részemről téma lezárva, még hozzászolni sem fogok!

Üdv.: sgeri


hétf. jan. 30, 2006 17:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 30, 2005 21:30
Hozzászólások: 105
Hozzászólás Re: Egy új fórum!
sgeri írta:
Teljesen hobbi szinten készítetem egy fórumot


Én inkább úgy mondanám, hogy a PhpBB fejlesztői készítették, te pedig telepítetted kb. 2 perc alatt. Bár ez is nagy teljesítmény ha azt vesszük, elvégre ez még csak az n+1-edik freetárhelyes, világmegváltó fórum...


hétf. jan. 30, 2006 15:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Egy új fórum!
Sziasztok!

Teljesen hobbi szinten készítetem egy fórumot, erre szeretném figyelmeteket felhívni! :)
Mivel most indul, fel kellene kicsit futtatni, népszerűsíteni, ebben kérném segítségeteket! :wink:
Főbb témakörök: Mobiltelefónia, elektronika, számítástechnika……
Kérlek, látogasd meg fórumom, regisztrálj és légy ott is törzsvendég!

Cím: http://forum-sgeri.ini.hu

Remélem nem túlzottan OFF a téma! :oops:

Mindenkinek minden jót, Üdv.: sgeri


hétf. jan. 30, 2006 12:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 34 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség