Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 12:00



Hozzászólás a témához  [ 16 hozzászólás ] 
Flash Szerkesztés 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Akkor rendben van, sok szerencsét a továbbiakhoz :)


kedd jan. 10, 2012 17:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 09, 2012 17:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
alufempolir írta:
Elektromann írta:
Bocs, de én nem tudom kipróbálni, mert sokáig tartana letölteni a programot. Én csak annyit tudok, hogy az Adobe Flash programban gomb, és kép eseték is ugyan úgy lehet megoldani, szerintem próbáld ki, hátha az a program esetében is így van.


Annál bonyolultabb lehet, valami olyasmi lehet, hogy minden egyes ilyen kis movie clip ben van egy gomb "button" és abban van megadva az url...

Nézegetem erősen, hátha megtalálom...


A Library -ban kellett megkeresni a gombokat, és úgy már könnyedén át írtam az url-ket.

Addig nyomkodtam nézegettem, hogy csak meglett. :D


kedd jan. 10, 2012 0:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 09, 2012 17:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Elektromann írta:
Bocs, de én nem tudom kipróbálni, mert sokáig tartana letölteni a programot. Én csak annyit tudok, hogy az Adobe Flash programban gomb, és kép eseték is ugyan úgy lehet megoldani, szerintem próbáld ki, hátha az a program esetében is így van.


Annál bonyolultabb lehet, valami olyasmi lehet, hogy minden egyes ilyen kis movie clip ben van egy gomb "button" és abban van megadva az url...

Nézegetem erősen, hátha megtalálom...


hétf. jan. 09, 2012 19:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Bocs, de én nem tudom kipróbálni, mert sokáig tartana letölteni a programot. Én csak annyit tudok, hogy az Adobe Flash programban gomb, és kép eseték is ugyan úgy lehet megoldani, szerintem próbáld ki, hátha az a program esetében is így van.


hétf. jan. 09, 2012 19:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 09, 2012 17:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Elektromann írta:
Nem ismerem a programot, és Adob-ot használtam, de ha rákattintasz a gombra, valahol megjelenik a gomb tulajdonságai, és ott lesz köztük a webcím is. Ha az első gombra kattintasz, ezt a címet kell keresned a beállításoknál: http://www.polirstudio.hu/. Ha ez megvan, akkor a többit már könnyebben megtalálod :)


Hi.


Annyit tudok ha pl csinálok gombokat "button" akkor ott ezt kell megadni

on (release) {
getURL("http://index.html");
}


És akkor megnyitja az adott oldalt De az egy "button" ez meg ez movie clip.


Igazán az lenne a segítség ha valaki megnyitná és megnézni, mert lehet teljesen máshol van...


hétf. jan. 09, 2012 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Nem ismerem a programot, és Adob-ot használtam, de ha rákattintasz a gombra, valahol megjelenik a gomb tulajdonságai, és ott lesz köztük a webcím is. Ha az első gombra kattintasz, ezt a címet kell keresned a beállításoknál: http://www.polirstudio.hu/. Ha ez megvan, akkor a többit már könnyebben megtalálod :)


hétf. jan. 09, 2012 18:37
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 09, 2012 17:51
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Sziasztok.

BUÉK mindenkinek.

Légyszíves segítsen valaki, egy apró problémám van, van egy weblap amit szerkesztgetek és a fejrésze egy flash, a "gombok neveit át tudom írni, de azt, hogy milyen oldalt nyisson meg ha rákattintok azt nem tudom hol kell. Ha megnyitom flash mx pro 2004 el és kijelölöm az egyik gombot, nem azt írja ki, hogy "button" hanem movie clip.
Kép

Hol tudom megadni, hogy milyen oldalt nyisson meg ha kattintok valamelyik gombra?
http://www.polirstudio.hu/fej2.swf


hétf. jan. 09, 2012 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás Re: Flash Szerkesztés
Sziasztok
Szeretnék egy flash órát készíteni, ami a budapesti időt mutatja, nem a számítógép idejét. A 3 mutatóhoz már meg vannak a képek, de ami nekem van actionscript, azt az én gépem beállított idejét mutatja. Tudtok segíteni?


szomb. márc. 26, 2011 16:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 47
Hozzászólás 
Hi!

Már régóta szeretnék valami ilyesmit készíteni:
http://flashcards.territory.ru/vec/v.php?i=002089
Hogyan kezdjek hozzá?
Vagy egyáltalán mi ennek a neve?

Előre is köszi

GYIK


szer. szept. 07, 2005 7:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 30, 2004 21:59
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Ezer köszönet a segítségért. Sikerült így megoldani a problémát. S a könyvet is köszi :)


szer. szept. 08, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 7:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Az egy button lenne ugye?
Azt kell csinálnod, hogy kijelölöd a gombot, ráklikkelsz duplán.
Akkor az ablakban a szimbólum képkockái jelennek meg.
Négy kocka van: Up, Ower, Dovn, Hit. Mindegyiknél át kel írni a hivatkozást az ablak alján.
Ha elballagsz az alábbi oldalamra ott megtalálod az e-booksban a Flash5 biblia magyar változatát.
http://sympath.uw.hu/index.php

Met írta:
A kovetkező a helyzet. Adott egy gomb, s azon a felirat. Ezt sikerült módosítani. Ha a gombra húzom az egeret, akkor a menü nevét kiírja egy adott helyre. Ezt is sikerült átírni. De ilyenkor egy harmadik felirat jön elő a gombon, ami szintén az eredeti szöveget tartalmazza. S ezt nem tudom szerkeszteni. S ezekszerint a scripthez nem is férek hozzá?
De pontosan megtudod nézni a metmobil.uw.hu-n, hogy miröl is van szó - még csak tesztelés miatt van fent az oldal :wink:


Kép


szer. szept. 08, 2004 14:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 30, 2004 21:59
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
A kovetkező a helyzet. Adott egy gomb, s azon a felirat. Ezt sikerült módosítani. Ha a gombra húzom az egeret, akkor a menü nevét kiírja egy adott helyre. Ezt is sikerült átírni. De ilyenkor egy harmadik felirat jön elő a gombon, ami szintén az eredeti szöveget tartalmazza. S ezt nem tudom szerkeszteni. S ezekszerint a scripthez nem is férek hozzá?
De pontosan megtudod nézni a metmobil.uw.hu-n, hogy miröl is van szó - még csak tesztelés miatt van fent az oldal :wink:


hétf. szept. 06, 2004 18:39
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 12, 2004 7:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Met írta:
tutorial.hu írta:
Ez így nem fog menni, kell a forrásfile is hozzá (.fla).


Sikerült találnom egy megfelelő fla fájlt. Pár dolgot tudtam is benne szerkeszteni. Viszont vannak olyan részek benne, amikkel nem boldogulok. Esetleg tudnál ebben segíteni?


Ha megnyitottad az fla fájlt, és nem tudod szerkeszteni valamelyik részt az valószínűleg script.


hétf. szept. 06, 2004 17:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 30, 2004 21:59
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
tutorial.hu írta:
Ez így nem fog menni, kell a forrásfile is hozzá (.fla).


Sikerült találnom egy megfelelő fla fájlt. Pár dolgot tudtam is benne szerkeszteni. Viszont vannak olyan részek benne, amikkel nem boldogulok. Esetleg tudnál ebben segíteni?


szomb. aug. 28, 2004 12:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Ez így nem fog menni, kell a forrásfile is hozzá (.fla).


szer. aug. 25, 2004 8:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 30, 2004 21:59
Hozzászólások: 51
Hozzászólás Flash Szerkesztés
Hi All!

A következő lenne a kérdésem.
Van egy weboldalam. Találtam egy flash animációt a neten- swf kiterjesztéssel -. Szeretném beilleszteni az oldalamba, de előtte pár dolgot módosítanék vagy kiszednék belőle. Pár programmal próbálkoztam már, de nem igazán tudtam eredményt elérni. A Macromedia Flash MX 2004 -el csak lejátszani tudom, a Flash Decompiler meg csak megmutatja a felépítését, de nem enged módosítani a fájlon. Valaki esetleg tudna olyan progit ajánlani, amivel ezt eltudom végezni? Ja és nem nagyon értek a Flash szerkesztéshez.


szer. aug. 25, 2004 8:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 16 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség