Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 18:36



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Lap letöltés számlálók 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 30, 2004 21:14
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: Lap letöltés számlálók
BrAkkA írta:
Sziasztok, honnan tudnék szerezni a weblapomra egy lap letöltés számlálót? lehetőleg olyat amit nem kell regisztrálni, tehát nem adnak hozzá külön statisztikát meg egyebek, sima számláló. Régen nagyon sok ilyet lehetett találni... Előre is köszi.

u.i.: Olyan is jó ahhol reggelni kell meg egybek, csak működjön, és ne kelljen hatalmas reklámot nyomnom a webalpra... :/


Találsz nálam. Igaz lapmegnyitást számol, de talán megteszi ez is.
http://www.szevasz.com/humanapp/index.php?option=com_wrapper&Itemid=65
Flash, php


hétf. aug. 25, 2008 23:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás Re: Minek a számláló
Forex írta:
Nem igazán értem minek a számláló egy oldalra. Webstatisztikának ott a Google Analytics.

... aminek szintén annyi köze van a valósághoz, mint minden statisztikának. Semmi.
Egy korszerű oldal már flasht, ajax-ot, xml-t használ, na ott próbálj meg PI-t, CT-t mérni! :D


kedd máj. 22, 2007 19:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 04, 2007 0:09
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: HU-Budapest / USA - Daytona Beach
Hozzászólás Minek a számláló
Nem igazán értem minek a számláló egy oldalra. Webstatisztikának ott a Google Analytics.


kedd máj. 22, 2007 19:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1407
Hozzászólás 
Szoles írta:
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Olyan látogatottság számlálót szeretnék az oldalamra, ami nem klikkelgetést számol, de nem is csak IP alapján számol.

Keresgéltem, és találtam ezt a php számlálót:

http://kornel.zool.klte.hu/pub/counter/

Nagyon tetszik, ahogy működik (működne), de sajnos beletörött a bicskám. A leírás alapján nem tudtam megcsinálni, hogy menjen.
Tud valaki segíteni? Vagy esetleg tudtok hasonló, lehetőleg php számlálót? Semmi extrát nem szeretnék, csak egy valós adatokat produkáló számlálót kirakni az oldalamra.

Kösz!


1, Általában akinek ilyen igénye van, az megírja a sajátját PHP-ben, vagy másol. Ne kérdezd meg, hogy hogyan, inkább keress rá a gugliban! php counter tutorial...
2, Mit értesz valós alatt? Ha vki ugyanarról a gépről az oldaladat 2x megnézi úgy, hogy az két külön időpontban van, akkor mi a valós adat? Vagy ha újratölti az oldalt? Vagy ha belép egy aloldalba és visszalép? Vagy ha pl. egy cég több gépéről, de ugyanarról az IP-ről többen megnézik (csak a subnet IP más ilyenkor!) Vagy az oldal flash-alapú, akkor akár az egész sokoldalas webed is lehet egy oldalon, mivel a flash "lapoz". Vagy mi van, ha ugyanazt az oldalt kéred le, csak más paraméterekkel (tipikusan a portálok ilyenek).És még sorolhatnám...
Manapság már kihalóban vannak a számlálók, mert értelmüket vesztik, mindenkinek más a hiteles adat. A bannereknél ez elég komoly gondokat is okoz, mert ugye az letöltés/rákattintás alapján fizet...


csüt. ápr. 12, 2007 12:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Furcsállom, hogy senki sem tudja. Vagy csak nekem vannak ilyen "hülyeségeim"? Ha esetleg valaki mégis tudna tanácsokkal ellátni, annak nagyon örülnék.


csüt. ápr. 12, 2007 12:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Olyan látogatottság számlálót szeretnék az oldalamra, ami nem klikkelgetést számol, de nem is csak IP alapján számol.

Keresgéltem, és találtam ezt a php számlálót:

http://kornel.zool.klte.hu/pub/counter/

Nagyon tetszik, ahogy működik (működne), de sajnos beletörött a bicskám. A leírás alapján nem tudtam megcsinálni, hogy menjen.
Tud valaki segíteni? Vagy esetleg tudtok hasonló, lehetőleg php számlálót? Semmi extrát nem szeretnék, csak egy valós adatokat produkáló számlálót kirakni az oldalamra.

Kösz!


szomb. ápr. 07, 2007 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás Re: Lap letöltés számlálók
zsola2 írta:
Hali!

lehet, hyog ez kell neked: http://freelogs.com/ ?

Üdv.
zs.


Hogy ne kelljen témát nyitnom...milyen más megoldást tudtok javasolni weblapok letöltésének számlálására? hogyan lehet számlálót beágyazni vagy alkalmazni? Hogyan lehet feltenni egy számlálót hogy csak az admin lássa, aki a weblapot szerkeszti? Nemrég kezdtem a weblapszerkesztést, telejsen amatőr szinten, primitív HTML alapon és Macromedia Dreamweavert használok.
Kösz a segítséeget.
UI: működik erről a linkről a számlálás? vane valami hátránya ennek a lehetőségnek, még nem próbáltam ki?
Kösz.


pén. nov. 10, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás Re: Lap letöltés számlálók
Hali!

lehet, hyog ez kell neked: http://freelogs.com/ ?

Üdv.
zs.


csüt. szept. 02, 2004 23:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 02, 2004 16:50
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Lap letöltés számlálók
Sziasztok, honnan tudnék szerezni a weblapomra egy lap letöltés számlálót? lehetőleg olyat amit nem kell regisztrálni, tehát nem adnak hozzá külön statisztikát meg egyebek, sima számláló. Régen nagyon sok ilyet lehetett találni... Előre is köszi.

u.i.: Olyan is jó ahhol reggelni kell meg egybek, csak működjön, és ne kelljen hatalmas reklámot nyomnom a webalpra... :/


csüt. szept. 02, 2004 17:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség