Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 15:36



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
IMAP gondok - MS Office Outlook Web Access 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: IMAP gondok - MS Office Outlook Web Access
haranghy írta:
a céges emaileim a szerveren találhatóak ami elérése a cím (80.177.xxx.xxx/exchange)
Nekem is úgy műxik, hogy a céges hálórol outlook levelező kapcsolódik az exchange kiszolgálóhoz. Az internet felől viszont csak owával (Outlook Web Access) lehet elérni. Illetve az internet felől van VPN kapcsolódási lehetőségem. Ilyenkor a gépem leválik a netről és a céges hálóhoz kapcsolódik. Így az outlook levelezővel közvetlenül tudok kapcsolódni az exchange szerverhez. Szóval érdeklődjél a rendszergazdinál, hogy kaphatsz-e VPN engedélyt.


csüt. szept. 15, 2011 19:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: IMAP gondok - MS Office Outlook Web Access
:hm: Az a helyzet, hogy egyszerre csak egyet tudsz lementeni, és azt is csak úgy, hogy weboldalként jeleníted meg.
How to save email when using Outlook Web Access (OWA)
Saving Outlook Web Access Email
Végül is az OWA webes felület, nem egy levelező program.
De olyan is van, hogy bármilyen böngészővel nem is tudod megnézni. Lehet hogy pl. csak IE engedélyezett, Firefoxszal be se lehet lépni, ha úgy van beállítva a szerver.


csüt. szept. 15, 2011 19:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 15, 2011 10:42
Hozzászólások: 1
Hozzászólás IMAP gondok - MS Office Outlook Web Access
sziasztok, mivel az angol IT-s kollégáim csődöt mondtak, így remélem ti tudtok valami megoldást a következő problémára:
a céges emaileim a szerveren találhatóak ami elérése a cím (80.177.xxx.xxx/exchange) beírása után a szokásos kérdés:
név:
jelszó:
kitöltése után...enter és...
... belépek a serverre Microsoft Office Outlook Web Access-el s tudom a leveleket nézegetni, csatolmányokat letölteni...darabonként. A megoldandó dolog a következő: szeretném a laptop-ra letölteni az összes email-t mielőtt az IT emberke archiválja őket "hely hiányra" hivatkozva. A gépemen Windows 7 - 64bites van. Próbáltam a pegasus-t, windows live mailt, beirtam az email cimem, majd a jelszót, ezután hogy IMAP, majd beírtam a bejelentkezési nevet is. a válasz mindig az hogy nem tud rácsatlakozni a szerverre. elolvastam a neten pár angol oldalt, de nem lettem okosabb. örülnék ha valaki tudna segíteni e dologban. köszönöm a válaszokat előre is. üdv, haranghy


csüt. szept. 15, 2011 11:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség