Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 9:00



Hozzászólás a témához  [ 1045 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Következő
Windows XP SP2 (Magyar) | Support lejár: 2010. július 13 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Windows XP SP2 (Magyar) | Support lejár: 2010. július 13
http://www.hirensbootcd.net/
http://www.hirensbootcd.net/download/Hirens.BootCD.10.5.zip


hétf. jún. 14, 2010 23:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2010 23:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Windows XP SP2 (Magyar) | Support lejár: 2010. július 13
Sziasztok!
Léccives segitsetek nekem! Sajnos 1 iknap este véletlenül elirtam a számitogépen windows 7 rendszerbe a jelszomat és elfogadta és nem tudok belépni És énvoltam a rendszergazda és csak 1 fiok van és nemszeretnéma gépet ezért ujrarakni és hogy kivülröl hogyan tudnám feltörni vagy megtudnia jelszomat eszméletlenül fontos lenne esetleg ha valaki tud segiteni akkor a fazekas.mark@hotmail.comra iraja meg nekem e elöre is köszöm!


hétf. jún. 14, 2010 23:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Így van, ahogyan Laci_L írta.
Nem olvastam el elég figyelmesen.
Elnézést.


pén. feb. 05, 2010 10:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
kukinyo írta:
... A Windows installer szolgáltatás nem tud frissiteni...

Én először ezt frissíteném. Nézd meg, hogy a legújabb Installer van rajta? Bár ezt a Win Update talán megteszi. :shock:

Azaz nem a Win-t kellene felrakni újra, hanem naprakészre hozni a meglévőt.


pén. feb. 05, 2010 10:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
kukinyo írta:
Sziasztok
Egy újabb problémám van.Telepíteni akartam a Microsoft Office 2007-et,de egy idő után kiírja hogy A Windows installer szolgáltatás nem tud frissiteni egy vagy több védett windows-fájlt.Találkoztatok már ilyennel?Mit kellene állitgatnom hogy sikeres legyen a telepítés?
Köszi


Ilyen jelenséggel még nem találkoztam.
Megoldásként készítenék egy Ghost mentést, ha megosztott a winchester, aztán újra felraknám a Win-t.
Ha ezzel is ugyanez van, akkor csak visszarakod a Ghostot és nem veszett el semmi.


pén. feb. 05, 2010 9:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Sziasztok
Egy újabb problémám van.Telepíteni akartam a Microsoft Office 2007-et,de egy idő után kiírja hogy A Windows installer szolgáltatás nem tud frissiteni egy vagy több védett windows-fájlt.Találkoztatok már ilyennel?Mit kellene állitgatnom hogy sikeres legyen a telepítés?
Köszi


pén. szept. 04, 2009 12:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Már csinálom is
Köszi


szer. aug. 26, 2009 10:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Keresztben-hosszában folyamatosan teszteli a memória mátrixot. Felül számolja, hogy hanyadszor megy végig. Ha hibát ír ki, akkor a memória kukázandó. Kiírja, hogy hányas modulban van hiba. Az alaplap könyvéből tudod, hogy, melyik foglalat a bank1, bank2. Legbiztosabb, ha csinálsz tesztet (kiszerelve) külön az egyik és külön a másik memória modullal.


szer. aug. 26, 2009 5:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Tanácsodra ráengedtem a Híren's BootCD 9.9-s változatából a memória tesztet.2 órán át csinált valamit,írt ki pirossal valamilyen adatokat.Ez most javítja is a hibákat vagy csak felméri azokat?Még sosem csináltam ilyet és nem is értem az egészet.Elmagyaráznád hogy tulajdonképpen ilyenkor mit csinál a progi?Vagy hogy és mit tesztel?
Köszi


szer. aug. 26, 2009 0:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4775
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Ezek szerint csak kontakt hiba volt. Én azért egy ram tesztet ráengednék.


kedd aug. 25, 2009 7:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
nbela írta:
Ha több memória modul van a gépedben, akkor vedd ki előbb az egyiket s majd a másikat...

Na szépen kiszedegettem a memória modulokat,és bizony ott volt a bibi.Utána elindult minden rendesen.Viszont egy hirtelen ötlettöl vezérelve vissza raktam ugyanazt a modult és lám müködik.Ez elég érdekes nem?
Köszönöm a segítségeteket. :D


kedd aug. 25, 2009 3:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4775
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Talán még nincs, mert az XP telepítő sem indult el neki. :nevet:


hétf. aug. 24, 2009 22:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Én ammondó vagyok hogy,az alaplapi 'elemért' kellett volna először megnézni,.ilyenkor a legelső dolog belenézni a BIOS-ba,ha nem indul,de előtte működött!..(valószinőleg a rendszeróra is állt és elfelejtett minden boot-beállítást),mielőtt bármit újratelepítenél,bár most már el van 'szabval a dolog'..nem is kicsit :cry:


hétf. aug. 24, 2009 18:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
kukinyo írta:
De még odáig sem jut el.Felhozza a választó ablakot hogy melyik wint akarom futtatni ahogy kiválasztom,elsötétül a kép.
Bootolj Hiren's boot cédéről. Azon van memória teszt, cédéről induló mini xp. Ha az sem indul, akkor húzd le a HDD-ket és úgy próbáld meg bootolni a mini xp-t. Ha több memória modul van a gépedben, akkor vedd ki előbb az egyiket s majd a másikat...


hétf. aug. 24, 2009 16:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4775
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Az kellemes. Ha van a BIOS setup-ban olyan opció, hogy "Quick boot", akkor próbáld kikapcsolni és úgy újraindítani a gépet.


hétf. aug. 24, 2009 12:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
De még odáig sem jut el.Felhozza a választó ablakot hogy melyik wint akarom futtatni ahogy kiválasztom,elsötétül a kép.


hétf. aug. 24, 2009 9:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4775
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Szinte bármikor elromolhat egy alkatrész, de ne csak azt nézd hogy 4 napig nem ment. A ki- és bekapcsolás is tranziensekkel jár.

Elsőként szerintem a Win7 boot menüjéből indíts egy memória tesztet.


hétf. aug. 24, 2009 8:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Sziasztok
Van egy olyan problémám hogy:elutaztam 4 napra és mint ilyenkor tenni szoktam áramtalanítottam a lakást.Hazaérve kapcsolom be a gépet és a betöltés eljut odáig hogy a boot képernyö lefut de mikor a renszert kellene betölteni,elsötétül a képernyő.És tovább semmi.2 renszer,mindkettönél ezt csinálja,van a gépen,XP és Windovws 7,természetesen két partición.Eddig minden működött rendesen.Próbáltam ujra telepítéssel megoldani a dolgot (XP-t) de az is megáll az elején,a hibakereső DLL-t már nem tölti be.Ez most valami hardveres vagy szoftveres hiba?És hogy tudnám ezt javítani?És egyátalán mi a fenétől lehet,hogy romlik el valami ugy hogy nincs használva és ráadásul áramtalanítva is van?
Bios resetet is csináltam,semmi változás.
Köszi előre is a segítségeket.


hétf. aug. 24, 2009 8:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 21, 2009 21:52
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Jogosultság hiánya
Kaptam kézbe egy gépet, amire kellene sp2 és sp3. Amikor az sp2-t pakolom, kis idő múlva leáll azzal, hogy nincsen jogosultságom, lépjek kapcsolatba a rendszergazdával.
Be tudok lépni rendszergazdaként, (ctrl+alt+del kétszer) de akkor is ugyan azt írja ki.


Próbáltam csökkentett üzemmódban is.

Mindenki rendszergazda a gépen.

Mit kellene tennem.


csüt. máj. 21, 2009 22:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 16, 2005 14:46
Hozzászólások: 984
Hozzászólás 
Köszönöm szépen az írásokat :)
Most már talán menni fog a dolog:)

Köszike még egyszer.


csüt. dec. 18, 2008 17:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Norton Ghost használati leírás:

A Norton Ghost egy tükörkép mentést készít a teljes kijelölt particóról.
Ez mindent tartalmaz bájtról-bájtra, ami a partición abban a pillanatban volt. Így nem tesz különbséget a fájlok, adatok stb. között, minden úgy kerül elmentésre, ahogy volt. És emiatt pontosan ugyanazt az állapotot állítja helyre, ami a mentéskor volt.
Tehát bármilyen okból megsérül a Windows, vagy valamelyik telepítés, esetleg egy helyrehozhatatlan tévedés vagy telepítés miatt nem lehet visszaállítani a jó állapotot, vagy egy vírusfertőzés tönkretette a gépet, akkor csak vissza kell állítani az elmentett (.gho kiterjesztésű) fájlból az eredeti állapotot, és csak azokat a telepítéseket, beállításokat kell pótolni, ami időben később volt, mint a mentés. Ha a .gho fájl mérete meghaladja a 2GB-ot, akkor 0001.ghs, 0002.ghs stb. néven új fájlokkal folytatja. Ezek összetartozó fájlok. Névnek érdemes az aznapi dátumot adni (pl. C0723). A .ghs fájlok neve automatikusan készül a leírtak szerint.
Ebből következik, hogy nagyon kell vigyázni a Ghost mentés fájlokra (pl. át lehet DVD-re is írni). Gondatlan tárolásnál megsérülhet a mentett anyag (akár csak 1 bájt), és emiatt nem lehet visszaállítani (javítani nem lehet). Általában ez csak akkor derül ki, amikor már késő. Ha nem bízunk benne, van ellenőrzési funkció a Ghost-ban (és a Ghost Explorerben is)
A mentés előtt a Win-en érdemes töredezettségmentesítést csinálni (akkor is, ha a Win azt írja, hogy szükségtelen), mert hibával leállhat a mentés, vagy a visszaállítás. A Ghost program DOS alatt fut, így a gépet a Ghost floppyról kell indítani (vagy az ugyanavval a tartalommal készült Boot CD-ről [esetleg Hiren BootCD-ről], vagy Boot Pendrive-ról, ekkor nem kell a floppy).
A mentések között érdemes felírni egy szövegfájlba a Win használata során az időrendben történteket minden alkalommal, amikor telepítés, Uninstall vagy valamilyen beállítás változás van, ami lehet pl. "! uj telepités.txt". A folyamatos aktuális Internet program frissítéseket nem kell feljegyezni, mert az automatikusan pótolódik úgy is, később is. Így visszaállítás után nem kell gondolkozni, hogy miket kellene pótolni.

Partició mentése:
0. Bootolni a Ghost-ot tartalmazó adathordozóval
1. Az első képernyőre OK. Ha új a harddrive, a bejegyzést engedni kell
2. Az új ablakban az Options-t nem kell állítgatni
3. Local > Partition > To Image
4. Kiválasztani a forrás Drive-ot (Általában az 1)
5. Az "1" "Primary" particiót választani, OK
6. A "Look in" felső ablakban a Host mentés helyét kiválasztani (pl 1:2)
7. A Ghost könyvtárat megnyitni, ha még nincs létrehozni (ha már van itt mentett fájl, az látszik)
8. A "File name" ablakban megadni az új nevet (max. 8 karakter, ékezetes betű, DOS-ban tiltott és gépi kód nem lehet)
9. "Save", új ablakban "Fast", az új ablakban "Yes"
10. Elindul a mentés, Win mérettől függően 2-4 perc
11. Ha nincs további feladat a Boot lemezt kivenni, Hardver Reset (vagy Ctrl-Alt-Del) az újraindításhoz

Partició visszaállítása:
0. Bootolni a Ghost-ot tartalmazó adathordozóval
1. Az első képernyőre OK. Ha új a harddrive, a Ghost bejegyzést engedni kell
2. Az új ablakban az Options-t nem kell állítgatni
3. Local > Partition > From Image
4. A "Look in" felső ablakban kiválasztani a forrásparticiót, általában az "1:2"
5. A Ghost könyvtárat megnyitni (itt vannak mentett fájlok).
6. Kiválasztani a visszamentendő fájlt
7. Kiválasztani a forrás particiót ("1"), OK
8. Kiválasztani a visszamentés helyét ("1"), OK
9. Kiválasztani a felülírandó hibás tartalmú particiót (erről készült régebben a másolat)
10. Az "1" "Primary" particiót választani, OK (fontos a helyes megadás, mert a felülírt partición az adatok végleg elvesznek, rossz választással nagy kárt lehet csinálni)
11. Új ablakban "Yes", Elindul a visszaírás (2-4 perc)
12. Ha kész, a Boot lemezt kivenni, a felbukkanó ablakban "Restart"
13. Ezután a gép újraindul, és a mentett Win állapot bejelentkezik úgy, mintha azon a napon lett volna bekapcsolva a gép utoljára, amikor a mentés történt.

Nagyon fontos, hogy a megfelelő helyre (particióra) legyen a visszaírás, mert a folyamatot nem lehet visszacsinálni. A Ghost-ban nincsenek a megszokott C: D: stb. jelek, hanem az "1" szám az első merevlemezt jelöli, a "2" a másodikat (ha van ilyen). Ezután van egy : (kettőspont), majd még egy szám, ami a partició sorszámát jelöli. A C: általában az 1-nek felel meg, míg a D: a 2-nek. Ha bizonytalanság van, a számok után ott van a merevlemez, illetve a partició mérete, így is azonosítható. Gondosan, nem kapkodva kell dolgozni. Helyes munkával tökéletesen visszaállítható az eredeti állapot, csak azokat kell pótolni, amik a mentés után történtek.

A Ghost alkalmas klónozásra is, így egy új merevlemezre (ami már particionálva van) simán felírható a másikról származó tartalom. Fontos, hogy a partició legalább akkora legyen, mint a visszaírandó anyag. Lehet nagyobb is, nem kell azonos méretűnek lennie a forrással. Nem csak Win operációs rendszer, hanem bármilyen tartalmú merevlemez Ghostolható (zene, szöveg, képfájlok). Linux is, de ott esetleg a Grub visszaírásáról gondoskodni kell.

A mentett Ghost tükörkép fájl a Ghostexp.exe-vel a Win Intéző-höz hasonló megoldással megnyitható, bármelyik könyvtár, fájl külön is kimásolható. Első megnyitáskor társítani kell a .gho fájlt a Ghostexp.exe-hez.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L csüt. máj. 28, 2009 18:57-kor.



csüt. dec. 18, 2008 15:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
adamec22
Vagy telepíted (mint fentebb), vagy elindítod egy Hiren's boot cédéről:
Local, Particio, To Image vagy From Image... utána értelem szerint...
NTFS particiót is tud ghostolni és NTFS-re is tud írni.


szer. dec. 17, 2008 23:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:shock: Mivóón?-mondaná finn barátom magyarul-
Fogod az Ghostot v True Imágert,feltelepíted,és első indításként gyártasz egy indító lemezt,CD-t,usb.t mindegy,második lépésként csinálsz egy lemezképfilét a C lemezedről(vagy arról amelyiken ott van rendszer),azt is elmented valahová,akár ua DVD-re-mint az indítólemez és kész..Mi az hogy nem lehet gostoni NTFS-t?,csak erősen kell koncentrálni kígyószemmel,mint a Kis-Nagyember :D
Ha,csak procit cserélsz nem kell a ghostfile,ha lappal együtt cseréled semmi értelme,mert teljsesen más konfig lesz,ezért kell újratelepíteni,az más kérdés,hogy könyvtárakat is el tud menteni,amiből könnyebb összéllítani az új rendeszert,ezért mégis érdemes használni.


szer. dec. 17, 2008 23:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 16, 2005 14:46
Hozzászólások: 984
Hozzászólás 
Sziasztok !

Kis segítség kellene nekem, bár nem tudom ez e a megfelelő topic.
A problémám ill. tudatlanságom a Ghostolással van :D
Összeraktam egy 2,8 P4est és megszeretném csinálni a rendszerpartíciót ghostba, hogyha netán valamiért összeomlana rajta az XP, akkor gyorsan visszalehessen állítani, ne kelljen folyton drivereket és hasonlókat telepítenem. Erről szeretnék egy (viszonylag széleskörű) információt kapni, mert amiket googleban találtam, ott még régebbi irományok voltak és azt írták hogy NTFS partíciót nem lehet ghostolni és hasonlók.

Esetleg erre megfelelő programokat is írhattok. :wink:

Köszönöm előre is.
Üdv. Adamec !


szer. dec. 17, 2008 22:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
zoli12 írta:
... Mit csináljak ezekkel (kép)? Törölhetőek , vagy nem? ...

Ha nem akarsz visszaállítani (van valamilen partició de legalább adatmentésed) nyugodtan törölheted (ahogy már TargeT is írta).
Ezek:
Windows
\$hf_mig$ tartalma
\$NtUninstallKBxxxx$ mind (az azonos nevü szövegfájlok is)
\ie7updates tartalma
\Software Distribution \Download tartalma
\ReinstallBackups tartalom

És persze a Temp ürítése.


szer. dec. 17, 2008 21:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
kiszebra írta:
Ha zavarnak, egyszerűbb felrakni a szervízcsomagokat.

Azt roppant jó feltenni. :wink: Csak már az SP3 óta is van egy csomó frissítés.
Bizony a biztonsági frissítést mindet érdemes feltenni.
Míg nem néztem a képet, azt hittem a Windows mappában található mentések zavarják zoli12-t. Azokat ki lehet törölni, ha úgysem állítunk vissza semmit.
Én vagyok elég bátor ahhoz, hogy eleve /nobackup opcióval telepítek hotfixet. 8)
De a linkelt képen a Programok telepítése és eltávolítása van. Ha csak itt zavar a sok hotfix, ki kell venni a pipát a frissítések megjelenítése elől. :wink:

Egyébként éppen ma jelent meg a KB960714, ami az IE7 igen súlyos biztonsági rését javítja.
Aki IE-t használ, feltétlenül rakja fel. A többiek is. :wink: :lol:


szer. dec. 17, 2008 20:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Attól még nem lesz kevesebb a helyfoglalás, hogy felteszi az SP3-at, sőt.
Nem tudom mi a gond ezekkel egyébként, másnak is felteszi havonta a 4-5 frissítést, ez van, lukas az xp.


szer. dec. 17, 2008 19:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 18, 2007 18:52
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
zoli12 írta:
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az a rengeteg biztonsági frissítés ami megállíthatalanul özönlik a gépemre, azzal mi lesz, már több száz ilyen frissítésem van. Egy jó ideje már nem is frissítek.. Már annyi helyemet elfoglalták,hogy lassan nem lesz szabad hely a tárolómon. Mit csináljak ezekkel (kép)? Törölhetőek , vagy nem?

http://kepfeltoltes.hu/view/081217/wido ... es.hu_.jpg

Ha zavarnak, egyszerűbb felrakni a szervízcsomagokat.


szer. dec. 17, 2008 17:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 17:24
Hozzászólások: 400
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy az a rengeteg biztonsági frissítés ami megállíthatalanul özönlik a gépemre, azzal mi lesz, már több száz ilyen frissítésem van. Egy jó ideje már nem is frissítek.. Már annyi helyemet elfoglalták,hogy lassan nem lesz szabad hely a tárolómon. Mit csináljak ezekkel (kép)? Törölhetőek , vagy nem?

http://kepfeltoltes.hu/view/081217/wido ... es.hu_.jpg


szer. dec. 17, 2008 11:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
van 2-lehetoseged ,mert az user32.dll megvan fertozve.
1:kiveni a merevlemezet mas gepen beteni mint slave es az user32.dll beteni a windows \system32-be a regit at nevezni elote user32.dll old

2-lemeni a javito konzolara es az expand parancsal beteni a telepito lemezrol a user32.dll -fajlt a system 32 be.


kedd dec. 02, 2008 16:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Csökkentett módban sem megy a bejelentkezés?


kedd dec. 02, 2008 15:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
akor egy szoval bejelenkezel es e geo rogton kijelent ha jol ertem??


kedd dec. 02, 2008 14:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Bejelentkezés a fiókba 2 sec majd beállítások mentése felírat és nem történik semmi.


kedd dec. 02, 2008 14:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
es miert nemtudsz belepni??pontosan ird le.


kedd dec. 02, 2008 9:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Megtörtént a Javítás is, a fiókíg jut el, de már belépni nem tudok.


kedd dec. 02, 2008 9:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nbela írta:
rigor írta:
... Megkérdi, hogy újat akarsz telepíteni, vagy a meglévőt javítani?

Én is jártam így egy haver gépével. Mondtam neki: javítson, válaszolta: lehet, hogy elvesznek az adatok. Hát így is történt, rátelepített egy új Op rendszert. Pedig javítást kértem. :shock:


hétf. dec. 01, 2008 16:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
rigor írta:
Javító telepítés alatt mit értessz?
Telepítő cédéről felbootolsz. Másolás után valamikor kiírja, hogy talált egy oprendszert.
Megkérdi, hogy újat akarsz telepíteni, vagy a meglévőt javítani?


hétf. dec. 01, 2008 10:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Sajna az utsó helyes konfigurációval sem történik semmi.
tehát ugyanaddig jut el a bootolás a felhasználói fiókig.
Javító telepítés alatt mit értessz? Köszi


hétf. dec. 01, 2008 9:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
udv
Idézet:
Windows indító filéket írhatta valami felül? Javítókonzolon kívül ötlet? Köszönet!

utolso hejes konfiguracio
javito telepites.


vas. nov. 30, 2008 22:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás 
Sziasztok!

Win Xp Bootolásnál csak a felhasználói fiókok megjelenítéséig jut el de onnan nem indul tovább. Ugyanez csökkentett módban is.
Windows indító filéket írhatta valami felül? Javítókonzolon kívül ötlet? Köszönet!


vas. nov. 30, 2008 22:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 04, 2008 16:20
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Székemen
Hozzászólás 
Az én problémámra nem tudja senki a megoldást? :S

(Alkalmazás által generált üzenet: Dead Space.exe - Alkalmazáshiba : A "0x4fd9831f" címen található utasítás a "0x00000028" memóriacímre hivatkozott. A memóraterületen nem végezehtő el a következő művelet: written".

Remélem tudtok segíteni)


szer. nov. 05, 2008 12:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 

Off
Hát ez az. Remélem béke lesz. :D


kedd nov. 04, 2008 20:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
OFF
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=36797
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=895391#895391
ON


kedd nov. 04, 2008 20:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Sajnos, úgy tűnik kiszáll a Fórumról, egy félreértés miatt. :(

Milyen félreértés volt mostanában? Meglepődve olvastam, hogy ki akar szállni, csak arról maradtam le, miért.
Igaz nem az ok, hanem a tény számít.


kedd nov. 04, 2008 20:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
energoman írta:
Én is!

Örülök. :D


kedd nov. 04, 2008 20:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Én is!


kedd nov. 04, 2008 20:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
... stell mester a security topicban kianalizál több oldalon keresztül...

Sajnos, úgy tűnik kiszáll a Fórumról, egy félreértés miatt. :(

Megpróbáltam békíteni. :D


kedd nov. 04, 2008 19:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:arrow: stell mester a security topicban kianalizál több oldalon keresztül.
Vaktában:ha neten lóg folyamatosan a géped akkor bot,ha nem akkor vagy vírus,vagy maleware stb.. :(


kedd nov. 04, 2008 19:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 08, 2008 13:51
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Hello! Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdésemet, ha nem akkor elnézést. Nekem olyan problémám lenne hogy alkalmazás futtatás közben belassul a gép vészesen. De mindezt fokozatosan teszi. Pl. Játékok esetében tökéletesen indul majd egyre lassabban végén már játszhatlan az egész, filmnézés közben elkezd csúszni a hang, akadozik a gép, mintha kevés lenne a memóriám pedig 2gb van benne és felesleges alkalmazás nem megy vele. NOD32, spybot nem talál semmit. Újraformáztam a gépet előtte KillDisk-el töröltem mindent és most megint csinálja. néztem a futtatott progikat, ekernel és az svchost magas szokott lenni, ha kilőttem az svchost-ot akkor begyorsult a gép viszont egy idő után újra visszalassult majd ha megint kilőttem akkor 1 percről számolt visszafele, Memtest nem írt ki memóriahibát. Mi a teendő? Választ előre is köszönöm


kedd nov. 04, 2008 17:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd nov. 04, 2008 16:20
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Székemen
Hozzászólás 
Hali nekem ez a problámám merült felt egy játék elindításánál:

Alkalmazás által generált üzenet: Dead Space.exe - Alkalmazáshiba : A "0x4fd9831f" címen található utasítás a "0x00000028" memóriacímre hivatkozott. A memóraterületen nem végezehtő el a következő művelet: written".

Remélem tudtok segíteni


kedd nov. 04, 2008 16:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1045 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség