Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 8:07



Hozzászólás a témához  [ 521 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Windows XP SP3 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:shock: Minek kellet feltelepíteni az MP legújabbat és miért van bekapcsolva az automatikus frisi? :arrow: vele együtt jön a defender meg az összes sz*r.
Nem az SP3-al van a gond!,az előző megoldások másoknál is működőkepések a mai napig.


csüt. okt. 01, 2009 22:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 31, 2009 12:49
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Csak halkan kérdezem meg, hogy sp3 telepítés után hogy lehet "jogtisztának látszani"? A régi ,erre a célra való progik nem mennek fel egy ismerősömnek és próbálnék segíteni neki..


csüt. okt. 01, 2009 22:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ez, sem egyértelmű win alatt van egy csomó :roll: "hogy is fogalmazzak szépen megírt program"-ami nem hagyja, hogy megszakítsák intézkedés közben ilyenkor a jobbik eset a rendszer leáll vm hasonló-a feirat,aztán úgymarad a képernyő és a gép végtelen cikluson keresztül beborul az agyába...a win leáll felirattal,de 3nap múlva sem fog...


kedd aug. 04, 2009 21:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Gades írta:
Tehát akkor egyes program figyelmen kívül hagyhatja a beállított értéket,amíg a el nem menti a szükséges adatait?

Nem. Ha lejár a beállított idő, akkor az oprendszer megszakítja. Ezért kell, hogy legyen elég ideje menteni.


kedd aug. 04, 2009 7:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Tehát akkor egyes program figyelmen kívül hagyhatja a beállított értéket,amíg a el nem menti a szükséges adatait? Felraktam az User Profile Hive Cleanup Service progit,de nem tudtam meg többet róla. Készít ez naplófájlt ahol megtudom nézni,hogy mi mennyi ideig fut?


hétf. aug. 03, 2009 14:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Jó kérdés. Van-e egyáltalán ideális érték?
Minden alkalmazásnak illetve szolgáltatásnak annyi időt kell hagyni, hogy adatvesztés nélkül menthesse a saját dolgait. Hogy ehhez mennyi idő kell...

Én próbáltam már 5 másodpercre lecsökkenteni, azzal nem volt semmi probléma.


hétf. aug. 03, 2009 14:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Köszi! A három kulcsnak mennyi az ideális értéke amit be kell állítani?


hétf. aug. 03, 2009 14:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Van egy ilyen. User Profile Hive Cleanup Service
Talán még ez a legjobb. Az idő állításra többnyire dobálja fel az ablakot, hogy éppen mit csukogat.


hétf. aug. 03, 2009 14:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Valószínűleg a szolgáltatások futnak még. Állíthatsz esetleg a WaitToKillServiceTimeout értékén is.


hétf. aug. 03, 2009 13:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Sziasztok! A leállítást akartam gyorsítani,kisebbre is vettem a HungAppTimeout alapértékét és a WaitToKillAppTimeout alapértékét is,de nem változott a leállítás ideje.Miért nem reagál a gép a két kulcs megváltoztatására? Üdv!


hétf. aug. 03, 2009 13:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Sziasztok

Töltöttem már le olyan torrentet, hogy a képfájlt kiírtam, feltelepítettem, és egy tuningolt Windows XP SP3 volt (a legújabb msn, vista stílusú kinézet, stb...), úgy gondolom, ez valami mentés volt valaki számítógépe rendszeréről. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen mentést hogy lehet csinálni :?:


csüt. júl. 23, 2009 9:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Köszi a jó tanácsokat!


vas. máj. 24, 2009 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nbela írta:
Akkor Neked a Ghost nem jön be. Az akkor jó, ha az xp-t például egy 10 Gigás particióra telepítettük, az adatokat és a nagyobb programokat pedig egy másik particióra.

És még törölve van a rengeteg felesleges (akár több GB) fájl (általában rejtett).

Mellesleg én nem ismerek olyan programot, ami kimazsolázza a telepített Op-rendszert, és elmenti mindenestül. Az egyebet meg nem. Főleg a Registry-re gondolok.
De ettől még lehet, hogy van. :shock:

Érdemes betartani amit nbela írt. Az Op rendszer, és az alap programok (meg még minden kis méretű) a C:-n, a nagyméretű programok, a sok adat (kép, film stb) másik partición.
A legszerencsétlenebb dolog, ha van egy C:, és minden azon van több száz GB méretben. Ezekből lesz a sírás előbb-utóbb, hogy mit csináljak mert ez-az van, jaj a képimmel/filmeimmel mi lesz.
Semmi. Előre kell gondolkozni. De legalább máshova menteni.
Ilyen méreteket szvsz semmivel sem lehet korrekten lementeni, nemcsak Ghost-tal.

A leírt technika nálam hosszú évek óta működik, csak ajánlani tudom. :D


vas. máj. 24, 2009 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Akkor Neked a Ghost nem jön be. Az akkor jó, ha az xp-t például egy 10 Gigás particióra telepítettük, az adatokat és a nagyobb programokat pedig egy másik particióra.


vas. máj. 24, 2009 14:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
A C van 49GB. De én csak az XP-t szeretném,nem az egész partíciót.


vas. máj. 24, 2009 13:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ilyen feladatra partició mentő programokat szoktak használni. Hogyan van particionálva HDD lemezed? Hány gigás partición van az XP?

Letöltesz egy Hiren's boot cédét:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?p=926848#926848.
Bootolsz, indítod a Ghostot és betöltődik a memóriába. Innen már készítheted a particó lementést akár a HDD másik particiójára, akár írható DVD lemezekre. Visszaállításkor Hiren-ről bootolsz, és DVD-ről vagy HDD-ről visszaállítod a particiót.


vas. máj. 24, 2009 11:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy van most egy szuper WinSP3 a gépemen ami gyors és hibátlanul működik stell-nek hála.Melyik progival tudnák belőle egy telepítítő CD-t készíteni,ami automatikusan felmenne a gépre,ha újra kéne telepítenem.Üdv!


vas. máj. 24, 2009 10:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Most meg a súgó nem akar elindulni:( Mi lehet a gond?


szer. máj. 13, 2009 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Gades írta:
Köszi szépen,de ezt Eridly at a security temaba nyisal topicot es ted oda a combofix logjat hol találom?Melyik mappában?


Nem mappa, topik:
Idézet:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35889&start=1650


hétf. máj. 11, 2009 14:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Ne haragudj,én bénáskodom:( Már kiakaszt ez a vírus! Üdv:)


hétf. máj. 11, 2009 14:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
hm,klikelj a tartalomjegyzekre es talald meg a security-temat,,it a windows temaban vagy es inen kirugnak ha ide teszed a combofix logjat,ha valami nemtetszik a helyes irasomon,,olvasd az avatarom alat van,


hétf. máj. 11, 2009 14:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Köszi szépen,de ezt Eridly at a security temaba nyisal topicot es ted oda a combofix logjat hol találom?Melyik mappában?


hétf. máj. 11, 2009 13:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
udv
emiat nemkel ujra pakolni az Xp-t
Torold amit a Malwarebytes talalt,
:arrow: Eridly at a security temaba nyisal topicot es ted oda a combofix logjat,,
Idézet:
Toldsle ezt a combofixett ted az ASZTALRA,mindent bezarsz kapcsold ki a ha van akorr a Spyware Terminator pajzat es +SpybotTeaTimer pajzat is ha van., .Nemfuthatt semmi program,Futatod mint rendszergazda rendesen Windowsba-2x-klik ikona combofix>beleegyezes......
Es mostan csak nezni fogod nembabralni semmitt a gepp sajatt maga restartoll befejezi a scent ,csinall combofix .txt,eztett ide teszed es
http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe


hétf. máj. 11, 2009 12:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Sziasztok! Csináltam ellenőrzést és tisztítást,de ez marad mindig: http://kepfeltoltes.hu/090511/1v_www.ke ... es.hu_.jpg Újra pakoljam az XP-t vagy van más megoldás?


hétf. máj. 11, 2009 5:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D igen,mind a ketotoknek igaza van,ez tenyleg Virus/Troja-es ha jol latom akor konyvtar,ezert biztos hogy nincsen magaban hanem van egypar igen jobaratja is a gepben ami ujra eleszti :lol:
Az elemzes a VT-jo otlet hogy lasa mivel van szemben es mejik antivirus imeri fell,,,


vas. máj. 10, 2009 19:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
TargeT írta:
automatikusan generált fájlnév féle. Biztos, hogy valamilyen kártevő része, vírus, trójai, spyware, stb
Igen, ebben egyet is értünk.
TargeT írta:
Nagyon még elemeztetni sem kell
Azért gondoltam ez elemzésre, hogy kiderüljön milyen vírus hozza létre, és akkor logolás helyet szerencsés esetben csak az adott vírus eltávolítóját kell futtatni.


vas. máj. 10, 2009 19:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Nagyon még elemeztetni sem kell, automatikusan generált fájlnév féle. Biztos, hogy valamilyen kártevő része, vírus, trójai, spyware, stb.
Csak az alapfertőzés nem szűnt meg, és újraindításkor visszaírja magát. Valahonnan.
Azért a rendszervisszaállítási pontok és ideiglenes mappák tartalma is törlendő.
Az automatikusan induló programok között kell szétnézni, de ebből a szokásos stell féle logolás lesz. :wink:

Vagy próbaképp legyen még ez: Kaspersky Virus Removal Tool


vas. máj. 10, 2009 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
qkrtkrv.dll Ez a név így nem mond semmit. Gugli is csak a Te hozzászólásaidat hozza. Elemeztesd ki a http://www.virustotal.com/hu/ lapon. Ha már megvan a vírus konkrét neve, akkor már könnyebb lesz hozzá eltávolítót találni. (Végső esetben pedig logolás a Security topicban.)


vas. máj. 10, 2009 17:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Sziasztok! Ezt a qkrtkrv.dll fájlt,hogy lehet végleg törölni? Mindig vissza jön,pedig már sok vírusirtóval töröltem!


vas. máj. 10, 2009 14:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:shock: ...én sem,... már amit írtál,de a lényeg hogy működik!


hétf. ápr. 20, 2009 18:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
nacorvus írta:
Berakni a millenium lemezt parancsos módban fixmbr, majd a ME-ből indítva xp javítás.


Hát én nem értem ezt az egészet ami történt! :oops:

Tehát az volt az alapállapot, hogy az új XP SP2-t nem tudtam bootolni, csak a ME volt hajlandó erre. Se Partition Magic-kel aktiválva, se az indításkor a fekete képernyőre belépő választásnál (ahol felajánlotta az XP-t és Milleniumot). Hol NTLDR hibaüzenetet kaptam, hol az AutoChk-kel volt baja, ahogy írtam korábban.

Szóval...
Van egy másik régebbi vinyóm, ami üzemen kivül van, azon van egy XP és egy Millenium. Amikre nincs telepítve pluszban szinte semmi, csak vész esetére használom. Na ezt bedugtam és erről bootoltam a rajta lévő XP-t. Mert kíváncsi voltam, hogy látja-e másik vinyón a partíciókat, hogy megnézzem a fájlokat. El is indult szépen erről a másik vinyóról, beleláttam az összes partícióba.
Rákerestem az NTLDR fájlra, de csak ezen a bootolt XP-n volt rajta, a másikon nem.

Na mondom teszek egy próbát, hátha tudok bootolni a kérdéses XP-ről! :?:
És láss csodát, sikerült! :D Párszor újraindítottam oda-vissza, hogy tudatosuljon bennem, hogy nem álmodom. :lol:

Utána lekötöttem a talonban lévő vinyót és így is müködött tovább. Párszor oda-vissza váltogatva az XP-t és ME-t tudott bootolni.
Szóval most jól működik! :!:
A magyarázatát viszont nem értem. De legalább használható lett az XP :)


vas. ápr. 19, 2009 19:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Köszi!

Sikerült!


vas. ápr. 19, 2009 13:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ilyet találtam: http://www.msw.hu/cikkek/19/windows_xp_ ... kulcs.html


vas. ápr. 19, 2009 12:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Találkoztam egy balek munkával... :P
A lényeg, hogy valami balek feltett egy gépre egy windowst valami balek kóddal. Az eredmény a már jól ismert "ön szoftverhmisítás áldzata...".

Az illető megkért, hogy tüntessemel neki azt vackot. Van is neki eredeti windowsa, kóddal, és állítólag azért nem azt tették fel, mertnem tlálták.
Na mostm egvan. De nemakaromegy balek számítástechnikus miatt ujrapakolni az egész gépet. Más baromsága miattt nemf gom rabolni a saját időmet...

Hogyan lehet átütni egy már felrakott rendszeben a telepítési kódot?
Valahogy biztosnlehet, nehogy már 25 rohadt betű miatt 10-15 órát pazaroljak erre nyamvadt gépre...

Előre is thx a válaszokat!


vas. ápr. 19, 2009 12:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Berakni a millenium lemezt parancsos módban fixmbr, majd a ME-ből indítva xp javítás.


vas. ápr. 19, 2009 7:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Felraktam a SP2-t. Van egy Millenium is a gépen - ezt használom többnyire. Szóval miután felraktam a Szervízpakkot a rohadék XP nem akar indulni, azt írja ki, hogy hiányzó NTLDR. :x :x :x

Ha pedig a bekapcsoláskor a menüben választom az XP-t a Millenium helyett, akkor bevillan az XP nyitóoldala, utána jön a világoskék képernyő, rajta azt írja ki, hogy AUTOCHK not found.... skipping.... erre újraindul és kezdődik minden elölről. :x :x

Hogy a bánatba lehet megcsinálni, hogy az XP müködjön a meglévő Millenium mellett? Korábban volt már XP és Millenium is együtt, működött is, de már nem emlékszem hogy akkor hogy csináltam.
Vagy kérdezzem az XP telepítős topikban?


vas. ápr. 19, 2009 7:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
integral írta:
Na jó, felteszem az SP2-őt.
Egyébként az SP3 mennyivel növeli az SP2-es XP méretét? Vagy olvassam végig a topikot? :)

(leszedtem a helyet, én se voltam tőle elragadtatva :? )

Ne az SP2-őt hanem az SP3-at tedd fel. Az XP jelentősen megnő a visszaállítási fájlok, és egyéb biztonsági mentések miatt, de ha van egyéb partició mentésed, nyugodtan törölheted mind (hogy mik azok, arra visszatérhetünk). Így már nem sokkal nagyobb (1-200 MB)

Örölök, hogy megfogadtad a tanácsot a Tartózkodási hely ügyben. Ha meg nem tetszett, minek írtad be? Előbb gondolkozni, aztán tenni, mondta egy görög bölcs. :D


pén. márc. 13, 2009 17:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Na jó, felteszem az SP2-őt.
Egyébként az SP3 mennyivel növeli az SP2-es XP méretét? Vagy olvassam végig a topikot? :)

(leszedtem a helyet, én se voltam tőle elragadtatva :? )


pén. márc. 13, 2009 13:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Jah bocs, ha neked a biztonság nem fontos, akkor szedd le még az SP1-t is...
Az SP-k, biztonsági frissítések nem csak a saját szempontodból fontosak, hanem azért is, hogy ne legyen a géped egy spyware, vírustenyésztő, ahonnan sokszorozódik a világ többi gépére.

És mint moderátor mondom, hogy a tartózkodási helyedet gyorsan változtasd meg!


csüt. márc. 12, 2009 20:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Érdemes. Sőt kell. :shock:

(


A telepítendő programok miatt kell mert csak az SP2/SP3-ra hajlandó települni, vagy a biztonság miatt? Ez utóbbi engem nem izgat különösképpen, hanem csak az fontos, hogy a programokkal ne legyen baj.
Olvastam, hogy 1,5GB-tal is hízhat a service packtól a windows. Az meg nem hiányzik.
Korábban SP2-t használtam (de most újra kell telepítenem) így nincs összehasonlítási alapom az SP1-gyel vagy SP3-mal. Most is őskövületnek számító milleniumot használok, csak sajnos egy rakás programnak XP kell, én jól meglennék továbbra is a milleniummal.


csüt. márc. 12, 2009 18:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
integral írta:
Sziasztok!

Érdemes XP-n SP1-ről bővíteni SP2-re? Vagy SP3-ra? Nekem csillivilli hókuzszpókuszok nem kellenek, inkább olyan érdekel, hogy van-e olyan program, ami pl SP1-n nem hajlandó települni/működni csak SP2-n?

Érdemes. Sőt kell. :shock:

És mivel ez egy Informatikai Fórum, a Tartózkodási helyedbe írt szöveget nyugodtan leszedheted. A magánvéleményed itt senkit sem érdekel. Értelmes ember ilyet nem csinál, már bocsáss meg. :(


csüt. márc. 12, 2009 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Sziasztok!

Érdemes XP-n SP1-ről bővíteni SP2-re? Vagy SP3-ra? Nekem csillivilli hókuzszpókuszok nem kellenek, inkább olyan érdekel, hogy van-e olyan program, ami pl SP1-n nem hajlandó települni/működni csak SP2-n?


csüt. márc. 12, 2009 17:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Gades írta:
Itt a megoldás: http://techline.hu/tudastar/20080708_ikonok.aspx Hátha segít majd másnak is! Köszi a segítséget! Üdv:)

És ha már az oldalon vagyunk, egy csemege:

http://techline.hu/szubjektiv/20071005_vicces_windows_hibauzenet.aspx

:D


kedd márc. 03, 2009 20:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Itt a megoldás: http://techline.hu/tudastar/20080708_ikonok.aspx Hátha segít majd másnak is! Köszi a segítséget! Üdv:)


kedd márc. 03, 2009 17:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
meg megprobalhatod.1:jobklik asztal-a menuben kivalasztod-ikonok oszealitasa-kiveni a pipat becsukni a web ........
2:jobklik asztal-tulajdonsaga-assztal-sajat bealitas-web-kiveni a pipat alol becsukni a web....es ha van az ablakbam valami kitorolni ok,ok,ok,


kedd márc. 03, 2009 9:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Köszi Hannibal! Sajnos minden maradt a régiben!


kedd márc. 03, 2009 8:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Elméletileg a sajátgép jobb gomb-->tulajdonságok-->speciális-->első beállítások gomb-->itt a lista alján van valami olyasmi, hogy vetett árnyékok az ikonok alatt vagy hasonló. Ez előtt bennt kell legyen a pipa, ha bennt van, probáld kivenni, újrabetenni.
Viszont találkoztam olyannal, hogy hiába állítottam ezt át, nem akarta valamiért elvenni a kékséget az ikon alól. Megoldást hirtelenjébe nem találtam rá, de egy idő után elmúlt :D


hétf. márc. 02, 2009 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 17:40
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Sziasztok! Mit állíthattam el, hogy az asztalon a progiknál mindig megmarad a kék szín: http://kepfeltoltes.hu/090302/asztal_ww ... es.hu_.jpg Vissza lehet állítani valahogy?


hétf. márc. 02, 2009 14:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. aug. 21, 2008 19:07
Hozzászólások: 326
Hozzászólás 
Köszönöm


csüt. jan. 22, 2009 16:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Sanyi46 írta:
... megnéznéd Kösz

Ez szvsz minden gépen ott van (az enyémen is). A jelszó helyére akkor is rak pöttyöket, ha nincs olyan.
Ne foglakozz vele. :shock:


csüt. jan. 22, 2009 16:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 521 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség