Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 07, 2024 21:49



Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
torles 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
oda irom a security temaba,


pén. dec. 05, 2008 21:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
ok valoban beneztem de ezt kerestem!par dolog amit lattam!ha leforditanad emberi nyelvre orulnek neki!
warning tcpip
warning dhcp
warning w32time
error dhcp
error aplikacio hang

a logo keszitest nem ertem!hol talalok ra!eljutottam amit mondtal cak a logo hianyzik


pén. dec. 05, 2008 21:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Epen jo hejen jarsz mert a Terminal Forumon en irtom a virusokat,erre at kel mened a szecurity temaba itt talald meg a Temat VirusokRootkitek es minden ami issza a veremet,Itt az elso oldalon megtalalod hogy kell HiJackThis logot csinalnod.Tehat csinalsz logot,kinyitsz uj temat pldaul Virusom van,es oda teszed a HiJack logjat hogy lassam. :D

Idézet:
urge valamit megnyitott ahol infok voltak es lattam hogy mikor milyen fertozest kaptam

eztet elnezted mert ijen nincsen a windowsban hogy megmutasa a fertozest :wink: a hibakat igen,ha beirod az start-futas eventvwr.msc ok klik system es piros tercsek-klik aplikaciok piros tercsek,De ezek infok alapjan nehezen lehet gepet javityani
Idézet:


pén. dec. 05, 2008 20:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
szerintem ezek az alapszabalyok!en meg ilyen vagyok!jotett helyeben jot varj!megegyszer koszi!
de ha mar itt jarunk lenne egy kerdesem!ez nem problema csak szeretnem tudni!hol tudom megnezni azt hogy van e virusom anelkul hogy hasznalnam a virusirtot!ugyanis mikor csinaltattam a gepet akkor az urge valamit megnyitott ahol infok voltak es lattam hogy mikor milyen fertozest kaptam
milyen alkalmazasba volt hiba meg hasonlo infok!
mindez segitene abban hogy ne kelljen mindig szerelohoz vinnem!
en avastot hasznalok nem jelez virust de szerintem van rajta ugyanezt csinalja a mod32 is!elore is koszike


pén. dec. 05, 2008 20:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D
nincsen mit koszonod,es orulok hogy segithetem :wink:
Nem varok en senkitol semmit :D nekem eleg hogy udvarias vagy es nemfelejteted el megkoszoni a segiseget,
Szia.


pén. dec. 05, 2008 20:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
steel!!!!
nagyon szepen koszonom neked!a megoldas a problemamra az volt amit kuldtel!hogy tudnam neked ezt meghalalni? :D


pén. dec. 05, 2008 20:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D mentsd le a registert,vagy csinalj uj viszaalitasi pontot ,ez csak minden esetre.
aztan
Start/futatas/-beirni Regedit ok-HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\.avi\shellex\PropertyHandler. And delete the "Default" key.
es kitorolod a joboldalon a kulcsot-bezarni restart.


pén. dec. 05, 2008 19:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
az unlocker mar megprobaltam korabban de azzal se szunteti meg a problemat!van hogy 5x 6x kell hasznalnom egy fajl torlesehez!korabban semmit nem kellett hasznalnom hogy tudjak torolni!


pén. dec. 05, 2008 18:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
akor tolds le az Unlocker programocskat
http://ccollomb.free.fr/unlocker/#download


pén. dec. 05, 2008 16:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
koszi de szerinem az nem megoldas a problemamra mert ugye mint lathatod angliaban vagyok es csak ugy ferek magyar nyelvu filmekhez ha azokat letoltom a netrol!amiket meg kiirok lemezre azokat eltavolitom a geprol!eltavolitani eltudom de sajnos nem a megszokott es normalis modon!a problema teljes megoldasa az lenne ha az explorer exe nem hasznalna az avi fajlt mikor letoltom,mert meg meg se nyitom a fajlt mar hasznalatba veszi automatikusan!nem nagyon ertek a gepekhez de szerintem telepitesi beallitasokkal lesz gond!de sajnos a semmibol ehez nem ertek!


pén. dec. 05, 2008 15:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
nincsen mit de ha ide teszed pontosan az egesz avi,fajlknak a cimet akor kitorolom neked egyszere,eleg pldaaul a mapa cim es kitoroljuk az egesz mapa tartalmat,pldaul
c:\window\media\blablabla-mapa :D


pén. dec. 05, 2008 14:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás 
szia!megprobaltam de nem!ugyan az!azt irja ki hogy valami mas program hasznalja es az pedig az explorer.exe!de azert koszonom!


pén. dec. 05, 2008 14:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D en szerintem eleg az egerel megjegyezni es lenyomod a shift+del


pén. dec. 05, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 05, 2008 13:45
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: u.k
Hozzászólás torles
sziasztok!bocs az ekezet nelkuli szovegert de angol billentyuzetem van es angliaban is elek!van egy torlesi problemam!jobban teszem ha maris az elejen kezdem!minden ugy mukodott ahogy annak mukodnie kell!/jobb egergomb es torles/
egyszer teljesen leallt a rendszer es megcsinaltattam hozzaerto szakszervizben!a problemam ekkor kezdodott:avi fajlok nem torolhetoek a geprol mert explorer.exe hasznalja!csak ugy tudom eltavolitani ha az exe-t leallitom es nyitva van a total commander!kerdesem lenne hogy tudnam en ezt megoldani hogy normalis modon tudjam torolni ezeket a fajlokat!segitsegeteket elore is koszonom!
ui:magyarul irjatok mert nem egeszen vagyok szamitogep zseni


pén. dec. 05, 2008 14:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 14 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség