Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 22, 2024 22:05



Hozzászólás a témához  [ 28 hozzászólás ] 
xp driver 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Köszönöm a segítséget,ezt kipróbálom. :D


pén. júl. 24, 2009 14:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4789
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
kukinyo írta:
DFU módban kellene kapcsolódnom mert szoftvert szeretnék frissiteni

:idea: http://itouch.hu/2009/05/dfu-mod/


pén. júl. 24, 2009 13:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Igen ez eszembe jutott nekem is az USB MODEM az ott is van de nekem DFU módban kellene kapcsolódnom mert szoftvert szeretnék frissiteni.És ilyesmit nem találtam.
De azért köszi :D


pén. júl. 24, 2009 11:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3538
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
kukinyo írta:
hogyan tudnám visszaállítani hogy felismerje a mobilt.
Nem tudom, de én azt csinálmám, hogy csatlakoztatom a mobilt. Utána Sajátgép, jobb klikk, Tulajdonságok, Hardver, Eszközkezelő. Keressél a listában ismeretlen vagy tiltott eszközt. Jobb klikk és engedélyezés, vagy illesztő program frissítése vagy ilyesmi...


pén. júl. 24, 2009 11:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. szept. 28, 2008 17:20
Hozzászólások: 299
Tartózkodási hely: Itt
Hozzászólás 
Sziasztok
Lehet hogy nem pont ide tartozik a kérdésem de nem találtam másik hasonló topicot.Tehát:Csatlakoztattam a Pc-hez egy mobiltelefont,fel is ugrott az ablak hogy ujj hardver,és feljött a hardver hozzáadása című ablak is.Akkor nem akartam telepíteni így rákatt a mégse gombra.Viszont ki volt pipálva hogy erre a hardver telepítésére többé ne kérdezzen rá.Vagy valami ilyesmi.Azóta hiába dugom a gépre a mobilt nem csinál semmit,pedig most szeretném telepíteni a hardvert.A kérdésem az hogy a windowsba hogyan tudnám visszaállítani hogy felismerje a mobilt.
Köszi


pén. júl. 24, 2009 11:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4789
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
pottyi írta:
vackor írta:
pottyi írta:
És amit ez a kártya kinál az pedig 116000 Mbit/s !!!

:shock: Nincs itt valami tévedés?

Ugy látszik valamit rosszul érthettetek, nem azt irtam, hogy ilyen gyors a müholdas net, hanem a kártya tud annyit.

Bocs, tényleg nem kötözködni akarok, de én ilyen gyors PCI buszt nem ismerek. 110 Gbit/s simán veri a ramok sebességét. Ez valami elméleti maximum lehet.


csüt. jún. 18, 2009 13:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Én majd nagyon kíváncsi lennék erre a kétirányú netre, számolj be róla majd akár privátban lécci.


csüt. jún. 18, 2009 12:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Köszönöm a hozzászólásokat, meg a segitséget. Ma megszereztem a drivert, szerencsére gyári cd-n. Azonnal felismerte a gép, de át kelett raknom egy másik pci portra, mert összeveszett a gép háló kártyájával. De most már jó. A furcsaság az, hogy a telepítés előtt SCSI kártyának látta a gép. A telepítés után pedig Hálókártyának. Valószínűleg az ADAPTEC vezérlés miatt. Amit megtudtam az az, hogy ezt a fajta Broadlogic, vagy Adaptec 1030-as kártyát nem földi halandóknak szánták.Magán személyek nem is igen tudtak hozzájutni. Én is egy PC bontóban akadtam rá 2002-ben még Debrecenben.


szer. jún. 17, 2009 20:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Persze, hogy léteztik kétirányú kommunikáció. Én sem gondoltam, hogy a tévéadásokat kint az űrben csinálják. :wink: Viszont ez az évi 98000 szerintem változatlanul egyirányú netet takar még mindig. Egy bankkal, vagy egy szerencsejátékkal meg ne hasonlítgass össze egy magánszemélyt. Ráadásul ezeknél az eseteknél nincs is szükség állandó, nagy sávszélességű kapcsolatra. Én pl. a HDT-t láttam, hogy folgalkozik ilyennel. www.hdt.hu


szer. jún. 17, 2009 6:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Amugy nállunk magyarországon Pécsen van egy Hiradástechnikai cég aki magán személyeknek és közületeknek, válalatoknak telepit kétírányú müholdas internetet. Az ár borsos, de állítólag megéri.


kedd jún. 16, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Ugy látszik valamit rosszul érthettetek, nem azt irtam, hogy ilyen gyors a müholdas net, hanem a kártya tud annyit. Amugy 3 havi előfizetés a legkissebb. A legdrágább dvb kártya 289 euró körül mozog. Odavissza komunikáció pedig létezik. Nem egy önkormányzat, iskola használja. nem beszélve a Szerencsejáték ZRT. pavilonjainál kitett kétirányú parabola rendszereket. Bár ők Panasinic külső dvb-t használnak. Csak nállunk, hős hazánkban mindig utóljára jut el az ilyen dolog. És nem is nagyon reklámozzák. Mivel ezek általában külföldi cégek. Akkor mi lesz a hazai net piaccal. És évi 98000 FT nem is sok. Én sem akartam elhinni először, csak amikor kipróbáltam egy ismerősömnél, neki SKY STAR Dvb-je van, gondolkoztam el, hogy meg kellene próbálni igy a netet. Megkerülve minden földi korlátot.


kedd jún. 16, 2009 18:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
~110 Gbit... Nem létezik.


kedd jún. 16, 2009 14:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
De, szerintem is tévedés van itt. Most már egyre nagyobb, de hátha én tudom rosszul:
- Az EOL-nál nem tudok kétirányú netszolgáltatásról
- Kétirányú netnél a havidíj egy normálisabb sebességnél minimum havi 80€
- Normálisabb sebesség alatt értsd pl. 2048/256, nem százezres.
- A szükséges végberendezés ára tudtommal minimum 1500€, ami biztos kevesebb pl. 3 év hűséggel...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára .gúnár. kedd jún. 16, 2009 14:41-kor.



kedd jún. 16, 2009 14:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4789
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
pottyi írta:
És amit ez a kártya kinál az pedig 116000 Mbit/s !!!

:shock: Nincs itt valami tévedés?


kedd jún. 16, 2009 13:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Az előfizetés évre szóló, 98000 Ft egy évre az EOL-nál. A tányér amire a kártya rá van csatlakozva 3 méter átmérőjű, a fej 03 dB. Sharp. A hagyományos net pedig kábelen jön üvegszál optikán, ami szintén nagyon gyors. De a lényeg az, hogy az Aba sorozazatú kártyák közül ez a leggyorsabb, és erre és a 2030-asra lehet egy modult csatlakoztatni ami kétirányuvá teszi, az más kérdés, hogy a az adó fej viszont drága. A modul szintén meg van. Amiért ezt akarom használni az azért van, mert van egy nyaralónk, ami fenn van a hegyekben, és ott se telefon se internet, se mobil. Elég sokat ott tartózkodunk, és a munkámhoz mindenképpen kell egy állandó internet kapcsolat.


kedd jún. 16, 2009 9:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na igen, egyébként műholdas internetre előfizetni egy átlaglúzernek ma már nem biztos, hogy megéri, elvégre a használatához szükség van egy földi normál internet kapcsolatra is, hiszen a műholdas összeköttetés csak egyirányú. (Persze létezik kétirányú is, csak nem ezzel a berendezéssel :lol: ) Úgyhogy szervernek használható, csak éppen nem ezzel a sávszélességgel. Lehet, hogy ez a topikindítóban nem tudatosult, ezért írom.


kedd jún. 16, 2009 5:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:shock:
Idézet:
mivel szervernek akarom használni, de mindenképp XP alatt kell.Még linux alatt is müxik, csak rengeteg ütközést kreál a programja, emiatt kifagy

Áruld már el nekem,hogy egy szerverben milyen hasznot hajt egy ilyen hardver?!-Hacsaknem helyi tv-adást akarsz működtetni vele,de ahhoz 'kőne antennya' is az egyéb kütyükön kivül!


hétf. jún. 15, 2009 21:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Az nem lenne gond, mivel szervernek akarom használni, de mindenképp XP alatt kell, hogy fusson. Még linux alatt is müxik, csak rengeteg ütközést kreál a programja, emiatt kifagy. És amit ez a kártya kinál az pedig 116000 Mbit/s !!! Annyit tudtam még meg a kártyáról, hogy a mai napig gyártják, igaz kicsit változtattak rajta, és hitelkártyás bankjegykiadó automatákat kapcsolták össze a bankokkal müholdon keresztül.


hétf. jún. 15, 2009 20:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
pottyi írta:
Annyit még hozzá, hogy a kártyát a Broadlogic és az Adaptec cég készitette közösen. Aztán a Broadlogic később kiszállt ebből a projectből, az okát nem tudom. Azt viszont igen, hogy van hozzá XP driver, mert 2002-ben már igy lehetett kapni külföldön az üzletekben.


Az a baj, hogy ha találnál is hozzá drivert, kétszer sem biztos, hogy sp2-3 alatt menne rendesen.


szomb. jún. 13, 2009 11:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Annyit még hozzá, hogy a kártyát a Broadlogic és az Adaptec cég készitette közösen. Aztán a Broadlogic később kiszállt ebből a projectből, az okát nem tudom. Azt viszont igen, hogy van hozzá XP driver, mert 2002-ben már igy lehetett kapni külföldön az üzletekben.


szomb. jún. 13, 2009 0:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Az a baj, hogy a Win95 és Win98, na meg a Winmill drivereket sem lehet már letölteni hozzá. Sehol sem találni meg őket. Találtam egy oldalt, ott meg amikor le akarom tölteni a net nemtalálja az oldalt.


csüt. jún. 11, 2009 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
pottyi írta:
Win98, winmilleneum, és XP. De amikor próbálom telepiteni azt irja ki, hogy nincs az ezközhoz megfelelő driver a keresett helyen. Az automatikus telepités során amikor elindul a V@box segédprogram azt irja ki hibaként a gép, hogy nem található az ADPSI30.dll. Pedig benn van a helyén.


Hááát még azt meg lehet próbálni, hogy megnézed rajta a chipset számát és valamilyen más gyártó kártyájához írt drivert rakod fel.


csüt. jún. 11, 2009 15:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Win98, winmilleneum, és XP. De amikor próbálom telepiteni azt irja ki, hogy nincs az ezközhoz megfelelő driver a keresett helyen. Az automatikus telepités során amikor elindul a V@box segédprogram azt irja ki hibaként a gép, hogy nem található az ADPSI30.dll. Pedig benn van a helyén.


szer. jún. 10, 2009 10:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás Re: xp driver
pottyi írta:
Sziasztok.

Van egy broadlogic ABA 1030 PCI DVB kártyám, de sajna nincs hozzá XP driver. Ezzel a kártyával müholdon keresztül is lehet internetezni, ráadásul elég gyors is. A neten sajnos nem sikerült letöltenem, csak egyszer, de az sajna nincs meg. Ha valaki tudna nekem hozzá drivert, vagy az elérési helyet megadni, előre is köszi.


...és milyen driver van hozzá?


kedd jún. 09, 2009 11:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Köszi igy utólag is, de nem sokra mentem velük, csak az ABA2030-hoz találtam drivert, de azt nem hajlando feltelepiteni.


kedd jún. 09, 2009 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
megnéztem és telibe driver nem igazán találtam, alegközelebbi hivatkozás ez volt.
http://dvbmedia.a-dvd.ws/?blp
Én a DVBdream-ot hasznáálom lejátszónak abban vabn bvroadlogic csatoló hogy drivernek jó e azt nem tudom, egy próbát megér.
üdv


szomb. feb. 21, 2009 22:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 18, 2007 18:52
Hozzászólások: 402
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
http://www.bizarnet.ro/html/aba1030_en.asp


szomb. feb. 21, 2009 22:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 09, 2009 15:32
Hozzászólások: 14
Hozzászólás xp driver
Sziasztok.

Van egy broadlogic ABA 1030 PCI DVB kártyám, de sajna nincs hozzá XP driver. Ezzel a kártyával müholdon keresztül is lehet internetezni, ráadásul elég gyors is. A neten sajnos nem sikerült letöltenem, csak egyszer, de az sajna nincs meg. Ha valaki tudna nekem hozzá drivert, vagy az elérési helyet megadni, előre is köszi.


szomb. feb. 21, 2009 21:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 28 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség