Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:30



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Windows frissítés nem működik 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Sziasztok!

Közben innen az oldalról sikerült letöltenem az XP szervizcsomag 3-at, fel tudtam telepíteni > Ezután már engedte az IE 8-at is feltelepíteni (bár a rosszindulatú szoftverek ellenőrzésénél - mint minden ilyen esetben már előfordult - most is hallatszott egy határozott kattanás.
A gép működik - nagyon hangos, recseg, sistereg...
Továbbra sem vagyok nyugodt, szerintem újra le fog feküdni!
Mégegy megjegyzés: A telepítő cd-ről való bootolásnál mikor át állítottam a sorrendet, hogy a cd-ről (1) telepítsen, a 2. helyen csak Harddisk-et írt, nem írta ki a típusát, mint eddig. Lehetséges, hogy a vinyó a végét járja, nem ismerte fel???
A beolvasási sorrend visszaállításánál már kiírta a típusát is!

Ha valaki tud vmi okosat a történtekhez, kérem tegyen hozzászolást!

Köszönöm: Frank68


vas. feb. 28, 2010 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. nov. 05, 2009 15:10
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Windows frissítés nem működik
Sziasztok!

Egy hozzáértő segítségét kérném az alábbiakban:

Gépemen a Windows ismételten nem indul el vagy leállítja a működést a biztonságom érdekében. Windows XP Home Edition op. rendszerről van szó.

Pénteken mikor nem indult a Windows, a gyári telepítő cd-vel javító telepítést végeztem (Windows telepítése > Enter, aztán javító telepítés > J)
Ezután egyből dobta az 59 + 37 Automatikus frissítést, DE az Internet Explorer 7 telepítését nem tudta elvégezni többszöri próbálkozásra sem. Csak úgy tudtam megoldani a helyzetet, hogy a Microsoft oldalról letöltöttem az IE 8-at és feltelepítettem (ez sem sikerült elsőre!!!)
Ezután már vígan jött a többi Automatikus frissítés. Gép frankón működött...
Ma elindítottam egy Anti-Malware programot, melyet ott hagytam futni egy részletes vizsgálattal, mire visszaültem a kék képernyős üzenet fogadott, hogy a Windows a biztonságom érdekében leállította a rendszert. Ezután újra javító telepítést végeztem. Gép elindult és semmi Automatikus frissítés!!! Ha megnyitom a Vezérlőpultból a frissítések keresését Windows Update webhelyről a Következőt írja:
[/b]A kért keresési kulcs nem volt található egyik aktív aktiválási környezetben sem.
Most az IE 8-at sem tudom végig futtatni (mert ahogy pénteken is párszor "A rosszindulatú szoftverek ellenőrzése a számítógépen..."-nél már nem fut > (x), és így nem fejezi be a telepítést. Felajánlja, hogy kézi > erre meg a következő hibaüzenet:
A telepítőprogram nem tudta elindítani az alapértelmezett webböngészőt. Érdekesség, hogy míg pénteken az IE nem indult, most indul... > átállítottam, hogy a FireFox-ra legyen alapértelmezett > úgy sem jó...
Viszont, ha most megnyitom az IE-t, akkor nem jön a tőle is megszokott figyelmeztető ablak, hogy az IE nem az alapértelmezett böngésző, mégis tudok netezni, bár a Kedvencek fülön semmit nem tudok megnyitni!?
Hát nem túl röviden ennyi...Mi lehet a gond??? kérem, segítsen valaki!


vas. feb. 28, 2010 16:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség