Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 12:29



Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ] 
E-Mail GONDOK & Levelezés... 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Hagyjuk. Ugyanazt írjuk le sokadszor, de ebből nem derül ki hogy ebben a sokaságban mi mire kell.


hétf. máj. 12, 2014 20:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Csak ezt a két toolbart használom évek óta. eddig nem volt semmi gond. Amint e-mail érkezik azonnal felpattan a jobb alsó sarokban mutatja hogy hányadik, kitől jött és az első sorokat. Ha fontos üzenetet vársz azonnal látod, hogy megjött ha kevésbé fontos katt rá és eltűnik.

Köszönöm Laci_L! Volt már hogy nem figyeltem és kéretlenül települt fel nem kívánatos toolbar. Ilyenkor nagyon hasznos dolog. :wink:

Vackornak: A gmail fiók összegyűjti a fiók e-meileket, de csak akkor tudja az AVG e-mail értesítőjével megjeleníteni, ha az Ashampoo HU toolbar rendben működik gmail alatt.
A lényeg: Nagyon jó ötleteket adtál amelyeken elindultam és csak így sikerült.
Nagyon köszönöm, mert nagyon hiányzott, hogy nem működött eddig. :wink:


hétf. máj. 12, 2014 19:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Ennek örülök, csak nem bírom kihámozni a lényeget. 8)
:?: Van egy gmail fiók, ami összegyűjti az üzeneteket?
:?: Van az Ashampoo, ami szintén összegyűjti?
:?: Van az AVG ami csak megjeleníti?

:hm:


hétf. máj. 12, 2014 19:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Ha mégsem kellenének a toolbarok, evvel el lehet mind távolítani (ha nincs Uninstall, akkor is). Stell ajánlotta annak idején.
Érdekes, pont most ajánlottam egy fórumtársnak egy másik topikban, úgyhogy ott megtalálod a leírást:
http://forum.wikitech.hu/viewtopic.php?p=992905#p992905


hétf. máj. 12, 2014 18:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Vackor! Nélküled nem sikerült volna. Az általad leírtak alapján indultam el és végül is összejött. :wink:
Nagyon köszönöm a segítséget.

Az összefüggés: Mivel Ashampoo HU toolbart is használok így ide is be kell írni az összes postafiókot és a jelszavaikat. A sor végére a gmail fiókot, amely összegyűjti az összes beírt fiókra érkező e-mailt, de megjeleníteni csak akkor tudja ha működik. Itt az volt a gond, hogy - sok éves hibátlan működés ellenére - ezúttal nem fogadta el a saját gmail jelszavát, hanem alkalmazásfüggő jelszó kellett. Ilyesmit sohasem kért eddig.
Nagyon köszönöm, hogy megírtad milyen hibalehetőségekre gondoltál, ezek nélkül nem sikerült volna a megoldás. :wink:


hétf. máj. 12, 2014 18:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Ez akkor sem magyarázat arra, hogy miért függ ennyire egymástól két külön fejlesztő két önálló terméke. Örülök hogy neked sikerült összehozni, de az ilyen megoldások értelmetlenül túlbonyolítottak. Tudom, meddő vita, nem is folytatom.


hétf. máj. 12, 2014 15:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Sok éve használom már ezeket. Akkor most pontosabban: Az Ashampoo HU toolbar működésének függvénye az AVG toolbar e-mail értesítője. Amennyiben az Ashampooval gond van akkor nincs e-mail üzenet jelzés vagyis nem jön - a jobb alsó sarokban az előzőekben mellékelt kép - értesítés.
Eddig soha nem kellett neki külön jelszó, - most az új fióknak sem kellett - de a régi fiók most csak alkalmazásfüggő jelszó beírása után hajlandó működni, ez a jelszó kizárólag csak ennek az egy fióknak az esetében nem azonos a fiók jelszavával az összes többiben csak a fiókok jelszavával működik.
Szóval ezt nem értettem eddig és most sem értem miért kell csak ennek az egy fióknak külön jelszó, de a lényeg, hogy már működik. :wink:


hétf. máj. 12, 2014 14:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
No igen, mi utáljuk a toolbarokat. Még azokat sem használjuk, amiket talán lehetne. Már amennyiben van ilyen. :P
Supervisornak meg általában homlokegyenest más elképzelései vannak. Ezért is vonzza a különös problémákat. :wink:


hétf. máj. 12, 2014 11:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Ha alkalmazásfüggő jelszót használsz, akkor persze hogy nem a fiók jelszavát kell használni, ezért alkalmazásfüggő. :-D
De mi köze az AVG-nek az Ashampoo-hoz? Sok hasonló toolbart használsz? Mondjuk én alapból irtózom mindenféle toolbar-tól, de legalább nem érnek ilyen meglepetések...


hétf. máj. 12, 2014 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Az Ashampoo vonatkozásában csak ez a toolbar van semmi más és eddig még soha nem kért más jelszót mint kizárólag azt ami az adott postafiókhoz kellett. Most ezt nem fogadta el.
Alkalmazásfüggő jelszó kellett neki és így működik.Számolja az összes beállított postafiókra érkező e-mailt és értesít ha gond van valamelyikkel.
Évek óta használom, ilyen dolgot még soha nem művelt, most már ezt is tudom... :wink:


hétf. máj. 12, 2014 9:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Supervisor írta:
... az Ashampoo HU Community Toolbarnak kellett új jelszavat kérni ...

Hát igen...
Ha még nem olvastad volna itt a Fórumon, stell többször leírta: az Ashampoo-t el kell felejteni (az IoBit-et is). Gagyi, összetákolt, másolt programok. Én hiszek neki, sokkal jobban ért ezekhez. :shock:


hétf. máj. 12, 2014 8:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Vackor! Nagyon szépen köszönöm a segítségedet rávezettél a megoldásra, amelyre aligha jöttem volna rá mostanában... :wink:
Az általad leírtak alapján indultam el és az Ashampoo HU Community Toolbarnak kellett új jelszavat kérni, ennek beírása után már újra működik az AVG e-mail jelző.
Azért nem gondoltam volna erre, mert voltak már jelszócserék de ilyen még sohasem történt, beírtam az új jelszót és kész rendben működött. A dolog érdekessége, hogy nem az általam megadott jelszóval hanem a kapott jelszóval vált működőképessé, de a lényeg, hogy újra működik.
Nagyon köszönöm a segítségedet! :wink:


hétf. máj. 12, 2014 7:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Nekem úgy tűnik, mintha a régi fióknál le lenne tiltva a külső hozzáférés (POP3 vagy IMAP).
Én ezeket próbálnám végig:
1. A Gmail fiók beállítása - átirányítás és POP/IMAP.
2. A jelszó ellenőrzése - pl. ékezetes karakter ne legyen.
3. Hozzáférés más programmal megy-e - pl. Thunderbird.
4. Ha nem megy, van-e konkrét hibaüzenet, ami utalhat a hibára.
5. AVG-ből a fiók törlése és újból létrehozása.


vas. máj. 11, 2014 22:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
A feltörés azért valószínűsíthető - mert mint azt mint az előzően mellékelt kép is mutatja - a jelszavammal nem tudok belépni a levelezőszerverbe.
Nagyon szeretem a régi dolgokat mint az írógépek, számítógépek a legelsők közül természetesen működőképesen, régi autó stb és a jól bevált régi dolgok mint az AVG levéljelzője. :wink:
Az AVG ezt azért szüntette meg, mert ha valami igazán jó és beválik, akkor sürgősen változtatni kell rajta... :wink:


vas. máj. 11, 2014 19:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Ha a saját IP címed, akkor elég valószínűtlen, hogy feltörték volna a fiókod.
Az lesz, amit nbela írt. Vagy egyszer csak rájössz, hogy nem biztos, hogy annyira érdemes ragaszkodni ezekhez a régi verziókhoz, cuccokhoz. :wink:


vas. máj. 11, 2014 18:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Köszönöm szépen a válaszodat.
Nem gmail notifier van hanem AVG 2011 e-mail értesítő és ez nem fogadja el a jelszót és ezért nem működik a levéljelző. Ezért kellett az új fiók ahol működik. Egyébként a saját IP címemet írja ki megnyitott másik fiókként és időnként Atom feed is van ez nem tudom mit jelent.
Raktam fel ide képet, hogy konkrétabb legyen miről is van szó:http://kepfeltoltes.hu/view/140511/gmail_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A jobb alsó sarokban levő e-mail értesítőt szeretném mindenképpen működőképesen megtartani, de ez csak az új fiókkal működik.


vas. máj. 11, 2014 11:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Minek neked új fiók, miért nem jó a régi?
A "Részletek" gombra klikkelve láthatod, hogy milyen ip címen van még nyitva.
Lehet, hogy csak a notifier, vagy a telefonod van még bejelentkezve.
De mindegy, mert ha megváltoztatod a jelszavad és klikkelsz az összes további kapcsolat megszakítására, akkor utána már tuti nem lehet másik helyen is bejelentkezve.

"ebből a fiókból nem enged belépni az e-mail jelző levelező szerverébe" a notifier alkalmazást nevezed szervernek? Ez az amelyik miatt a 3.6-os firefoxot kell használnod? Bocsi, de nem vagyok naprakész...
Ez csak notifier konfugurálási probléma. Végső esetben a fiók paramétereket törölni kell és a notifiert újraindítani.


vas. máj. 11, 2014 9:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Feltörték a gmail fiókomat de jelszóváltoztatás után be tudok jelentkezni. Azonban kiírja hogy a fiók még 1 helyen nyitva van és a local IP-t. Ez megegyezik a saját IP címemmel.
Az igazi gondom az, hogy ebből a fiókból nem enged belépni az e-mail jelző levelező szerverébe hiába cseréltem újakra a jelszavakat azokat sem fogadja el. Így itt nem láthatom a beérkezett új e-maileket a jobb alsó sarokban, mert az érkezésjelző nem működik.
Az lenne a konkrét kérdésem, hogy az előző e-mail fiókból lehetne-e ha igen hogyan átvinni a fontos leveleket az új fiókba. Az átirányítás megtörtént, de az új fiók megnyitását megelőző leveleket nem tudom hogyan átvinni.


vas. máj. 11, 2014 7:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Üdv... :rulez:

Megoldódott a kép letöltésem a PopTrayen (keresztül)... ! ]:->

:potyog: Szóval, aki a beérkező eMailekben a KÉP mellékleteket látja vagy sem, de tudja, hogy vannak a régebbi eMailekben is képek...
Pl. Egy OP újra húzása után a képek nem jelennek meg a PopTray-en keresztül megnyitott OutLook Expressben, akkor a PopTray "Beállítások" fülön a "Speciális" beállítási részében a "Az első néhány sor megtekintése" négyzetből, vegye ki a pipa kijelölést, itt van mindaddig egy alapból fehér téglalap alakú kis rubrika "50" kijelzéssel.
Utána ne felejtsétek elmenteni a PopTray-ban "Mentés"-t !

Utána nem árt egy PC újra indítás ezutána a képek vagy egyéb mellékletek is megjelennek a PopTray-el megnyitott OutLook Expressen keresztül letöltött eMailekben.

Üdv... "HókusPók"


szer. dec. 04, 2013 23:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
TargeT írta:
A PopTrayben nem fogsz képet látni. Ez nem arra szolgál.
A szerveren letöltés nélkül tudsz belenézni a levélbe, illetve a beállított számú első néhány sorát látod, azt tölti le karakteresen. Ebből tudod eldönteni, hogy pl. törlöd-e.
Szerintem ebben újratelepítés előtt sem láthattál képeket. :wink:

A UPC nem fog behatolgatni hozzád, hogy leveleket töröljön.
Ha pl. POP3 fióknál nincs beállítva, hogy ne töröljön a szerverről, akkor ha egy ilyen klienssel egyszer csatlakozol, ahogy letölti, már törli is.
Ettől kezdve az a levél csak ott lesz meg letöltve lokálisan.


Üdv... !

Igen, erre már, idő közben rá jöttem...
"néhány sorát látod"
Onnan ki is vettem a PopTrayből a pipát, mert 50 sor volt jelölve, így már az egész levél tartalma megjelenik.
De kép az továbbra sem, pedig nekem volt látható, de már mindegy.
Én nem állítottam el semmit, mert évek óta úgy használom, ahogy vannak a beállítások...
Még az automatikus Frissítések sincs engedélyezve benne...

"Ha pl. POP3 fióknál nincs beállítva, hogy ne töröljön a szerverről, akkor, ha egy ilyen klienssel egyszer csatlakozol, ahogy letölti, már törli is.
Ettől kezdve az a levél csak ott lesz meg letöltve lokálisan."


Ezt hol kell beállítanom, vagy hol találom... ?:(
OutLook Expressen belül ?
UPC postafiókomon belül ?
vagy PopTray-en belül ?:(

Válaszodat köszönöm...


vas. szept. 16, 2012 20:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
A PopTrayben nem fogsz képet látni. Ez nem arra szolgál.
A szerveren letöltés nélkül tudsz belenézni a levélbe, illetve a beállított számú első néhány sorát látod, azt tölti le karakteresen. Ebből tudod eldönteni, hogy pl. törlöd-e.
Szerintem ebben újratelepítés előtt sem láthattál képeket. :wink:

A UPC nem fog behatolgatni hozzád, hogy leveleket töröljön.
Ha pl. POP3 fióknál nincs beállítva, hogy ne töröljön a szerverről, akkor ha egy ilyen klienssel egyszer csatlakozol, ahogy letölti, már törli is.
Ettől kezdve az a levél csak ott lesz meg letöltve lokálisan.


pén. aug. 31, 2012 4:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
Üdv... ! :evil:

Még valami, ami az eMail-el kapcsolatos, még pedig az, hogy hová lesznek azok a levelek, amiket a UPC nyom nélkül a Hivatalos postaládámból eltüntetett :!: :?: :evil:

Volt vagy 15-20 levél, igaz már régebbiek, de fontosak voltak.
Mi az, hogy semmi értesítés nélkül behatolnak, és önkényesen kitörlik a fontos és hivatalos leveleimet, szó nélkül. :!: :?: :evil:
Így működik ma magyarban a személyes adatainkkal való visszaélés, hogy bárkinek bármit, csak pénze származzon belőle :!: :?: :evil:

Erre mit tudtok mondani… :!: :?: :!: :evil:

Kíváncsi vagyok, hogy mással is volt-e ilyen eset a közeli múltban és jelenben… :?: :!: :evil:

Várom a hozzászólásotokat :!: :evil:

Üdv... 'HókuszPók' :evil:


csüt. aug. 30, 2012 22:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
nbela írta:
SziaMiAu írta:
mit kell ki-be kapcsolnom az Outlook Expressen belül... ?:(
A PopTray-t használatával... ?:(
Miből gondolod, hogy nem megy el a kép? Csak nem a PopTray előnézetből? Nem ismerem a PopTray levélfigyelőt, de lehetségesnek tartom, hogy képeket nem jelenít meg.

Szóval a kérdések:
OE, új levél, kép csatol, vagy html szövegbe beszúr? Vagy levélpapír háttérkép?
És smtp elküldöd valahova? Hova? Magadnak? Mielőtt letöltöd a levelet, nézd meg a levélkiszolgáló szerver webes felületén, hogy ott még megvan-e a levélben a kép? Utána mivel töltöd le? Az elküldött és lefogadott levél méreteiből ítélve benne van a kép?


Üdv... ! :rulez:

:potyog: Igen úgy is próbáltam, hogy csak simán a levélbe HTML-be behelyezem a képet és úgy is, hogy kép csatol.
A levélpapírt nem szoktam használni, nincs is bejelölve.
Igen, magamnak próbáltam ki, úgy hogy a kiküldéskor másolatot kapjak.
Igen, megnéztem és az a érdekes, hogy ha pl. belépek a Freemailre, akkor az ott benne van, de nekem a PopTray használatával sosem volt gondom és régen láttam a kiküldött levelemben a képeket, most viszont nem értem miért nem látható... ?:(
Mondjuk ezt, hogy felvetetted, már mint, hogy a Freemail kiszolgálón keresztül lépek be a postaládámba, azt csak egyszer néztem meg, pont azért, hogy meggyőződjek, hogy a kiküldött levélben ott benne van-e ?
Meglepetésemre az 4-6 képből először csak 3 kép volt benne, de ezt akkor betudtam, hogy a kép/db 1,3 MB mérete, túl nagy volt átlag...

De majd ezt megint kipróbálom, hogy ott benne van-e a kép, már mint a Freemail BOX-ban pl.-ul...?

Igen ! :roll:
A Freemail BOX-ban most kipróbáltam, hogy küldtem egy levelet magamnak egy másik email címről és benne van a kép, ha a Freemail oldalán lépek be.

Akkor valami Windows vagy az Avast Frissítés miatt nem látom a képet a PopTray-ben, mert eddig nem volt ilyen gondom vele és most nemrég az Avast is és a Windows is töltött le Frissítést... ? :hm:

Köszönöm a Segítséget !

Üdv... 'HókuszPók' :rulez:


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu csüt. aug. 30, 2012 22:08-kor.



csüt. aug. 30, 2012 21:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: E-Mail GONDOK & Levelezés...
SziaMiAu írta:
mit kell ki-be kapcsolnom az Outlook Expressen belül... ?:(
A PopTray-t használatával... ?:(
Miből gondolod, hogy nem megy el a kép? Csak nem a PopTray előnézetből? Nem ismerem a PopTray levélfigyelőt, de lehetségesnek tartom, hogy képeket nem jelenít meg.

Szóval a kérdések:
OE, új levél, kép csatol, vagy html szövegbe beszúr? Vagy levélpapír háttérkép?
És smtp elküldöd valahova? Hova? Magadnak? Mielőtt letöltöd a levelet, nézd meg a levélkiszolgáló szerver webes felületén, hogy ott még megvan-e a levélben a kép? Utána mivel töltöd le? Az elküldött és lefogadott levél méreteiből ítélve benne van a kép?


csüt. aug. 30, 2012 21:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás E-Mail GONDOK & Levelezés...
Üdv... :rulez:

:potyog: Olyan gond merült fel, hogy a kiküldött levelemből/ben...
Elhelyezett és kiküldött kép hiányzik, azaz nem jelenik meg...
Van olyan is a próbálkozásaim között, amiben csak a képkeretben nincs kép, de egy PIROS X van a bal felső sarkában...Kép
Ennyi látszódik csak a PopTray-en keresztül megnyitva az OutLook Expressben... :hm:
De a legtöbb esetben a kép vagy képek, meg sem jelennek csak a szöveg.
Valaki tud segíteni benne, hogy mit kell hová állítanom, vagy hogy mit kell ki-be kapcsolnom az Outlook Expressen belül... ?:(
A PopTray-t használatával... ?:(

Eddig jó volt minden, de amióta újra raktam az OP-t nem nagyon használtam a levelezést...
Most viszont ezt vettem észre kb. egy hete. A Java 6-ot is leszedtem, mert valahol olvastam a böngészés közben, hogy az is okozhat hasonló gondokat...
De így sem történt változás.
Az Outlook Expressben is beállítottam mindent, hogy engedje a képeket az "ESZKÖZÖK/Beállítások/Biztonság/Képek letöltéséből"... Kivettem a pipát, de ez sem segített.

Segítségeteket, előre is köszönöm... !

Üdv... ! 'HókuszPók'

Ui.
A kép nagymérete miatt, kicsivel is próbálkoztam, de az sem segített...
Még az jutott az eszembe, hogy nem-e a Kódolásnál van elállítva valami, de ott is próbálgattam többet is, hátha láthatóvá válik a kép az Emilben...


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára SziaMiAu csüt. aug. 30, 2012 22:17-kor.



csüt. aug. 30, 2012 20:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 25 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség