Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 13:15



Hozzászólás a témához  [ 606 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Következő
Windows 10 tapasztalatok 

Hányasra osztályoznád a Win 10-et?
1 0%  0%  [ 0 ]
2 30%  30%  [ 3 ]
3 60%  60%  [ 6 ]
4 10%  10%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 10

Windows 10 tapasztalatok 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
nbela írta:
Majd (TargeT) szokás szerint leszedem az ISO-t és abból indítom a frissítést.

Hmm, pedig pont most gondoltam, hogy ezt a WU-ról teszem fel, legalább az egyik partícióra. !-Đ
Azt mondták ettől a verziótól már nagyobbacska patchként frissül. Kíváncsi vagyok. Mielőtt elutaztam, pont akkor dobta fel a WU, bizsergett is az ujjam, hogy rányomjak, hogy töltse le, de azután mégsem.
Természetesen az ISO-t is le fogom tölteni, és a telepítős pendrive-ról letörlöm a korábbit és rámásolom az új fájlokat.

vackor írta:
Legalább egy hagyományos, Win7 stílusú témát tennének bele, százszor szimpatikusabb lenne.

Előbb-utóbb visszajutnak oda, ha nem is pontosan olyan lesz. Hol van már a Windows 8.0 very primitív, very sík kinézet. Lassan visszajönnek a térbeli hatások, árnyalatok, egyebek. Jó, elég lassan fordulja azt a 180 fokot. Lekerekítés talán nem lesz. Vagy ki tudja.
PC-n én nem használok sötét témát, túlságosan megszoktam, hogy világos a háttér. Mobiltelefonon persze sötét, ami lehet. Itt is volt már olyan, amit világosan szoktam meg, de csak átkapcsolom végül sötétre a legtöbbet.


kedd okt. 27, 2020 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Az összeroggyanós élményekből elég volt, de különös véletlen lett volna egy újabb hardver hiba. :)
Egyébként szerintem rondább lett. Sötét témájú Start menün szinte világítanak a sárga mappa ikonok.
Legalább egy hagyományos, Win7 stílusú témát tennének bele, százszor szimpatikusabb lenne.


kedd okt. 27, 2020 15:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Azt hittem annak örülsz, hogy egyáltalán megcsinálta úgy, hogy nem roggyant össze :)
Köszi az infót. Nekem 35 napos halasztásaim vannak. Majd (TargeT) szokás szerint leszedem az ISO-t és abból indítom a frissítést.
És ha nem roggyan össze (nem szokott:) akkor nem várok 30 napot, letörlöm az öreget.


kedd okt. 27, 2020 8:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 20H2
Frissített a Windows a 20H2-re. Elképesztő boldogsággal töltött el, hogy megint csinált egy totál fölösleges 22 GB-os másolatot a teljes Windows mappáról. Ez bizonyára varázslatosan jót tesz az SSD-nek. Írjunk rá egy csomót, aztán 30 nap múlva töröljük le. Remek.


hétf. okt. 26, 2020 22:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Láma kérdés, de futtattad a konfig wizardot?
Esetleg offline módban, kikapcsolt víruskeresővel?


hétf. okt. 26, 2020 22:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
Eddig nem írtad hogy flac konverzióról van szó, de kipróbáltam azzal is, és sikerült...

Csak tátom a számat, és nem értem. Mi a túró lehet nálam?
Mint írtam, egy teljesen friss telepítéssel is kipróbáltam, akkor sem volt jó.


hétf. okt. 26, 2020 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: USB driver gondok
PCX-en olvastam, hogy a Microsoft új hozzáállása, hogy mostantól csak aláírt drivereket fogad el a Windows és ez a már telepítettekre is vonatkozik, emiatt simán előfordulhat, hogy korábban kifogástalanul működő eszközöket nem ismer fel, vagy felismeri ugyan, de (aláírt) driver hiányában nem fognak működni.

A másik, amin megakadt a szemem, hogy már nyáron letiltották a driver frissítéseket (ezt mondjuk észrevettem, az Eszközkezelőből elindul a frissítés, de azonnal le is áll és közli hogy már naprakész, nincs új), de ami szerintem különösen szopó, hogy "az opcionális frissítések között elavult, ráadásul átdátumozott illesztők szerepelnek, melyek telepítése nem feltétlenül ajánlott, főleg, hogy a kétes driverek már jól működő és fontos rendszereszközök esetében is ajánlgatták magukat".

Nem tudom, hogy ennek köze lehet-e ahhoz a több hónapnyi szíváshoz, amit én csináltam végig az akadozó USB-s dolgokkal, de 100% hogy valamilyen driver probléma áll mögötte, nem hardver hiba. Jelenleg pl. a wifi is csak úgy működik rendesen, hogy ugyanazon a root hub-on nem lehet semmi más eszköz. Minden mást (billentyűzet, egér, nyomtató, webkamera) átköltöztettem a 2.0-ás portra egy hub közbeiktatásával. Így működik rendesen, de ki tudja meddig, ha tovább kavar a Microsoft a driverekkel...

:evil: :hm: :evil: :jaj: :evil:


hétf. okt. 26, 2020 14:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Eddig nem írtad hogy flac konverzióról van szó, de kipróbáltam azzal is, és sikerült.
A beállításhoz végigmentem a Configuration Wizard menün, kiválasztottam az flac konverziót, az pedig beállította így:

Kép

Ezek után futtattam a Compress WAV alól:

Kép

Szerk: Nálam a LAME is külső program, ahogy írtam, ugyanúgy le kellett tölteni és bekonfigurálni ahhoz hogy működjön.


vas. okt. 25, 2020 10:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
Kipróbálva. Felraktam, behúztam vele egy cd-t, és lett belőle egy köteg wav fájl...

Köszi. De nem ilyen egyszerű. A beállítás elég macerás, mert különben az eredményt sehol sem fogadják el, mert nem rippel helyesen. Ezek a beállítások, van egy magyar, meg egy angol. A lényeg ugyanaz benne.

Nekem a problémám a wav > flac konvertálással volt. Mint írtam, nem kell a kísérlethez CD, mert a Tools > Compress wav... ugyanazt az eredményt adja (azaz nem adja :roll: )

Az mp3-at kipróbáltam, ahogy írtad (de nekem ez nem kell, csak a flac) ugyanúgy nem konvertál.

Egy üres SSD-re felraktam a legújabb Win10/64 20H2-t, semmihez sem nyúltam, csak az EAC-t telepítettem. Akkor sem volt jó. :hm: Kezdek hülyülni? Vagy mi lehet? A hardvertől nem lehet, mert ha Win7/32 fut rajta, akkor jó.
*****************

Szerk: most látom, hogy nálad a Parameter passing helyen a Lame mp3 Encoder van. Ez belső program, evvel nekem is konvertál mp3-at, mert nem futtatja a külsőt a parancssorból. A helyes beállítás itt: User Definied Encoder

Ha ez a beállítás, akkor használja az alatta levő mappában kijelölt kódert. Jelöld be így, kíváncsi leszek. :shock:


pén. okt. 23, 2020 18:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Kipróbálva. Felraktam, behúztam vele egy cd-t, és lett belőle egy köteg wav fájl. Nem lepődtem meg, mert - ahogy előzőleg írtam - rögtön az első indításkor a LAME-t kereste (1. kép), csak nem volt.
A második kör előtt letöltöttem neki :arrow: innen, de ez nem elég, a Compression options alatt be is kell konfigurálni (2. kép). Ez is megtörtént, és a második futásnál már mp3 fájlokat gyártott.

Kép Kép

Parancssor ablak nem jelent meg, de gondolom hogy ez a használt külső tömörítő programtól is függ.


pén. okt. 23, 2020 0:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
Még az jutott eszembe, hogy vannak programok, amiknek további DLL-ek kellenek, amik viszont jogi okokból nem részei a szoftvernek és külön kell letölteni (ffmpeg, lame, stb.) Nem lehet hogy valami ilyesmi hiányzik?

Biztos, hogy nem. Az új verzió mindent telepít. Tulajdonképpen a feladat érdekel, nem szeretek feladni semmit sem. Végső soron nem sok CD-t riippelek, úgyhogy sok jelentősége nincs. De azért érdekelne, hogy, mi lehet a probléma.

Ha valaki bevállalná, és telepítené az EAC-t (20 MB az egész), érdekelne mi az eredmény az ő gépén. Még CD-t rippelni sem kell vele, ha van két wav fájl valahonnan (nem tömörített). Van olyan menüpont, ahol közvetlenül tömörít. 2 mp alatt kiderül, hogy jól működik-e.

Ha kell, fel is töltöm a telepítőt, a leírást, meg a wav fájlt valahova.


szer. okt. 21, 2020 7:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Még az jutott eszembe, hogy vannak programok, amiknek további DLL-ek kellenek, amik viszont jogi okokból nem részei a szoftvernek és külön kell letölteni (ffmpeg, lame, stb.) Nem lehet hogy valami ilyesmi hiányzik?


kedd okt. 20, 2020 20:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
TargeT írta:
... De hát alapból nem indul emelt rendszergazdai joggal... Ha beütöd, hogy cmd, akkor sima parancssorként fut...

Próbáld azt, hogy az Exact Audio Copy-t futtatod emelt rendszergazda joggal, vagy esetünkben azt is. ha még eddig így nem volt.

Részben én voltam a béna. A cmd-t a Total Commander-ből futtattam (ami RG joggal megy), és ezek szerint automatikusan a cmd is úgy indul. :shock: Ha a Futtatás-ba írom, tényleg kopaszon indul.

Az, hogy az EAC hogy kéri fel a cmd-t a futásra, az nem derül ki, mivel bele van programozva. Miután rossz volt, próbáltam RG joggal futtatni az EAC-t, de akkor sem működött a tömörítés, ellenben néha lefagyott. Maradt a sima indítás. Próbáltam különféle kompatibilitást állítani, de nem használt. Próbáltam a csoportházirenddel kiemelt RG joggal indítani (bejelentkezéskor), akkor sem volt jó.

Mint írtam, az EAC fórumon nem kaptam semmilyen tanácsot, egy valaki írta, hogy nála ugyanilyen Op rendszerrel (angol) jó. Csak feltelezem most is, hogy a futtatási jogokkal van valami gond.

Feladom, le van tojva a konvertálás. Csak annyi a macera, hogy a fájlok meta adatait kézzel kell külön megszerkeszteni (mp3Tag), ahelyett hogy automatikusan kitöltené a konverter.

De azért szeretem a Win10-et. :| :hm:


kedd okt. 20, 2020 19:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
Hogyan lehetne beállítani (Win10/64 2004) hogy a cmd parancs ne rendszergazdaként induljon alapból? Nem állítgattam semmit, mégis ilyen. A futtatás ablakban indítom nem parancsikonnal, akkor is ilyen.

De hát alapból nem indul emelt rendszergazdai joggal... :roll: Itt valami mégis meg lett makkantva, ahogy vackor is írja.
Ha beütöd, hogy cmd, akkor sima parancssorként fut, és ezt a cmd-t tudod jobb klikkre rendszergazdaként futtatni. Ilyenkor indítás után feljön az UAC, ahogy szintén írta vackor.
Valószínűleg meg lett ez tweakelve, hogy mindig rendszergazdaként fusson, mert alapból nem ilyen.
Jobb klikk a Windows ikonra, és látható, hogy külön parancsikon van a sima parancssorhoz, és az admin jogúhoz. Már amennyiben a PowerShellről visszaállítjuk a régire.
Én az admin jogú parancssor háttérszínét megváltoztattam, így feltűnőbb, hogy melyik fut, persze a fejlécben ott az Administrator, ha éppen az fut.

Próbáld azt, hogy az Exact Audio Copy-t futtatod emelt rendszergazda joggal, vagy esetünkben azt is. ha még eddig így nem volt.


hétf. okt. 19, 2020 18:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Elméletileg ugye nem kaphat csak úgy bármelyik alkalmazás admin jogot. Én 3 esetet tudok elképzelni:
1. A cmd.exe lett beállítva úgy, hogy mindig rendszergazdaként fusson
2. Az Exact Audio Copy fut rendszergazda joggal, így az általa indított folyamatok is
3. Ki van kapcsolva az UAC

Valamelyik alkalmazás indításakor megjelenik az admin engedélykérés is?


hétf. okt. 19, 2020 16:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Hogyan lehetne beállítani (Win10/64 2004) hogy a cmd parancs ne rendszergazdaként induljon alapból? Nem állítgattam semmit, mégis ilyen. A futtatás ablakban indítom nem parancsikonnal, akkor is ilyen.

Az a helyzet, hogy van egy program (Exact Audio Copy), aminek egy funkciója nem működik. A .wav fájl tömörítést egy cmd ablakban futtatott külső programmal csinálja. Pontosabban itt nem csinálja. Kiírja, hogy kész, de látszik, hogy nem ugrik fel a cmd ablak (és benne a futó folyamat). Az a gyanúm, hogy a cmd jogokkal van a baj.
Ugyanez a program Win7 alatt jól működik. Maga az Exact Audio Copy program Win10/64-re is ajánlott. A fórumukon nincs ötlet, azt írják, hogy náluk megy ez a tömörítés. Ezért gondolok arra, hogy nálam talán a jogokkal van gond valahogy, és talán nem kellene rendszergazdaként futnia a cmd-nek. Mert egyéb nem nagyon lehet.
Az érdekes az, hogy a Win7-nél is rendszergazdaként indul alapból a cmd, de amikor fut a nevezett tömörítés, ott nem látható a fejlécen az Adminisztrátor.


hétf. okt. 19, 2020 8:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Ezt sem próbáltam, de esetleg megér egy rápillantást:
https://christitus.com/debloat-windows-10-2020/


pén. okt. 16, 2020 12:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
A gép minden funkciója utána is működött.
Én nem ismerem, de gondolom csupa olyasmit gyomlál ki, amit a legtöbb ember nem használ, ezért nem hiányzik. Nincs valami lista róla? (Nem tudom megnézni, mert a céges tűzfal tiltja az oldalt.)


pén. okt. 16, 2020 12:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Lenne egy kérdésem: használta valaki a Win10 Tweaker Pro programot?

Egy orosz fazon írta, a honlap csak orosz, ráadásul fizetős. Én találtam egy angol verziót, feljavítva. :)

Úgy kipucolja a gépet, hogy csak nézek. A 30 GB-ot foglaló Win10-et 24 GB-ra csökkentette. Gondolom, a Winsxs, meg hasonló pufferek részleges törlésével. A gép minden funkciója utána is működött. Végül visszaálltam, mert lehet hogy egy év múlva derűl ki valami disznóság, és rakhatom újra.

Van véleményetek?


csüt. okt. 15, 2020 16:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
A Windows saját backupját én még nem próbáltam, ezek után nem is bánom.
Jó ideje már a MiniTool partícionáló programját használtam mentésekre is, de ahogy megy az idő, egyre több funkció átkerül a fizetős változatba. Ennek örömére én is a Macrium Reflect-re nyergeltem át.


kedd okt. 13, 2020 9:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Én azt tapasztaltam, hogy az MS hibajavítása, kezelése, partíciómentése (Windosimagebackup) nagyon zavaros, és gyenge lábakon áll, sz*rt sem ér. Többször ráfáztam, úgyhogy soha többet nem használom. Ráadásul a Windosimagebackup csak akkor működik (ha éppen akar), ha már megvannak azok a partíciók, amit telepítéskor létrehozott a Win. Az kizárt, hogy egy üres SSD-re felmenjen. Próbáltam egy friss telepítést, majd rá akartam tenni a mentést, de nem megy. Jellemzően annyit ír. a visszaállítás leállt. Slussz. Se hibakód, se tanács, semmi. Micsoda seg*fejek vannak ott? Szólni nincs kinek, levélre nincs válasz.

Egy hónapja reklamáltam evvel a bájos hibával, tojnak rám.

Kép

Partíció mentésre, visszaállításra a Macrium-ot használom. Mindent tud, azt is amit a Win10 nem.


kedd okt. 06, 2020 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Megjavítottam. Nem tudom mit csinált előtte, mert volt ugyan frissítés, de azután még működött.

Linux alól átméreteztem egyik partíciót, csináltam egy újat, elkezdtem rátelepíteni egy új Windowst, és az első újraindítás után a Windows boot menüben felajánlotta a régit és az újat is. Elindult a régi, az újat meg töröltem. Most megy. Kérdés hogy meddig, mikor talál ki megint valamit a szórakoztatásomra.


kedd okt. 06, 2020 8:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
NEM, NEM, NEM, NEM, NEM!!!!!!!!!!

Most nem írom le milyen válogatottan cifra káromkodások cikáznak a fejemben, de menjen a Microsoft a jó... Szóval ahova gondolom.

Amikor van az embernek egy desktop gépe, rajta Win10+Linux, de a Windows rendre összef*ssa magát, hónapokba telik minden apró sz*rt kijavítani.
Aztán van az embernek egy laptopja is, rajta Win10+Linux, erre a Windows azon is összef*ssa magát, minden különösebb ok nélkül. MIÉÉÉÉRT????

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép

MIÉRT NEM TUD A MICROSOFT NORMÁLISAN MŰKÖDÖ OPERÁCIÓS RENDSZERT CSINÁLNI?!?!?!?!?!

Igen, a Linux működik továbbra is. Linux alól látom hogy ott a Windows, ott az összes mappája.
Windows recovery alól is ott van, tehát a Windows is látja a saját meghajtóját. Le is tudja ellenőrizni. De elindulni azt már nem.


hétf. okt. 05, 2020 22:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Könnyű ezt mondani, de korábban nem volt gond vele, és Linux alatt most sincs. Ugyanakkor az alaplapi Intel USB3 vezérlő (MS-féle driverrel) ugyanolyan f*stalicska, ez esetben a VIA a saját driverével még mindig jobb. Nem tökéletes, de sokkal jobb. Intel driver meg nincs hozzá. INF update van, de az nem driver. Win7-hez van, de azt a Win10 nem veszi be. Nem baj, majd (egyszer valamikor) a következő gépem nem ilyen lesz.

Röhej, hogy 2020-ban még mindig ilyen idióta driver problémákon kell pörögni.


szer. szept. 30, 2020 12:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Könnyű ezt mondani, meg így utólag, de ha van valami, amit messzire kerülni kell, az egyik a VIA hardver.


szer. szept. 30, 2020 8:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
Ha egyszer jó a gép a telepítéskori driverekkel, akkor minek piszkálni

Itt a probléma. Alaplap csere miatt frissen telepített a Windows, már gyárilag sz*r driverrel. Jelen esetben a frissítés célja éppen a javítás lenne, de az újabb verzió ugyanolyan pocsék.

Némileg jobb a VIA saját drivere, viszont egyes USB3-as dolgokat csak USB2-ként ismer fel, többek közt a wifi adaptert. De nem izgat különösebben, mert a sávszélességet bőven fedi így is.


szer. szept. 30, 2020 8:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
A frissítések azért vannak, hogy korábbi hibákat javítsanak ki, illetve újabb funkciókat biztosítsanak. A Microsoftnál ezt valószínűleg nem tudják, vagy csak szimplán tesznek rá, ezért van az, hogy a frissítésekkel együtt újabb hibákat is kapunk, amiket aztán jó sokáig nem is akarózik kijavítani. Mint pl. a meghajtó-optimalizálás hibája. Előre félek, hogy megint milyen hibákkal szórakoztatnak majd az őszi verziófrissítés melléktermékeként.


hétf. szept. 21, 2020 15:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
... A Windows mindkettőhöz a saját maguk által készített drivert használja, amit nem olyan régen frissíthettek, illetve a legújabb az 2020 szeptember 1-i keltezésű, de persze az is egy sz*r...

Én kikapcsoltam a driver frissítést. Ha egyszer jó a gép a telepítéskori driverekkel, akkor minek piszkálni, ha a hardver nem változik. Csak szívás lehet belőle.

Ami a fúrót illeti: egyszer volt az Aldi-ban egy fúrókészlet 80 cm hosszú (6-8-10-12-16-20-25 mm) néhány ezer Ft-ért. Nagyon beváltak. Érdemes venni, ha még látsz ilyet.


vas. szept. 20, 2020 6:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
A 8-as fúró elég, de egy 30 centi hosszú kellene, mert egy belső tartófalat kell átlyukasztani.
Illetve úgy néz ki, hogy talán nem is kell, ugyanis megtaláltam, és sikeresen (kopp-kopp) javítottam a Microsoft által elqrt dolgot.
Nekik küldeném ez úton a Ponyvaregény c. film azon jelenetét, amikor Butch (Bruce Willis) rádöbben, hogy a csaj nem hozta el AZ ÓRÁT.
[Röviden: "B+! B+! B+! A k* a*! B+!"]

Röviden összefoglalva: Ahogy írtam, 2 USB vezérlő van a gépben, egy Intel és egy VIA. A Windows mindkettőhöz a saját maguk által készített drivert használja, amit nem olyan régen frissíthettek, illetve a legújabb az 2020 szeptember 1-i keltezésű, de persze az is egy sz*r. Mivel ez a legújabb, más drivert nem is volt hajlandó elfogadni, pedig sokat kipróbáltam. Sok hasznos ötletem már nem volt, ezért szétkaptam a gépet, és megnéztem milyen vezérlő van a kártyán, majd a chip gyártó honlapjáról szedtem le a drivert. Persze a Windows kiköpte azt is, de volt hozzá egy telepítő program, amit néhány próbakör után Win8 kompatibilis módban elindítva feltolta a gépre a VIA drivert. Azóta úgy néz ki, hogy a hiba nem jelentkezett, pedig túl vagyok kb. 6-8 óra tesztelésen.

Kép


szomb. szept. 19, 2020 23:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
... Most újra átgondolom a falbontásos megoldást...

Csak egy 8-as fúró kell. Vagy ha nem akarsz kábelt fejelni, akkor 12-15 -ös. :D
Én biztos, hogy megcsinálnám.


pén. szept. 18, 2020 20:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
Ha így jó, ki lehet fúrni a falat, mehet a kábel.
[...]
Ami meg a WiFi átvitelt illeti: nagy találmány, egyre fejlődik, de 100%-os átvitel semmilyen drótnélküli átvitelnél sincs, itt sem.

Bár ilyen egyszerű lenne. Légvonalban kb. 5 méterről van szó, de ha nem akarunk hasra esni a kábelben, akkor 16 méter kábelt kell körbevinni a fal mellett és a bejárat körül, utána lehet falat fúrni.

Tegnap egyébként sikerült előrelépni. Kértem kölcsön különböző wifi adaptereket tesztelésre, és megállapítottam, hogy egyikkel sem jó, tehát nem a wifi a bűnös. Most olyan 99,9% bizonyossággal azt mondom, hogy a Windows sz*rul kezeli magát az USB vezérlőt, ami azért is gáz, mert két különböző USB3 interfész van (egyik Intel, másik VIA chipes), mindkettővel sz*rul működik, mivel mindkettőhöz ugyanazt a saját (MS) drivert használja a Windows. Kerestem, nincs másik driver, mert a Windows alapból támogatja őket. Csak éppen nem jól. A hardver hibát meg már akkor kizártam, amikor örömmel tapasztaltam, hogy Linux alatt kifogástalan...

Itt, ezen a ponton visszakapcsolódok a topikba a Win10 tapasztalatokkal, ami - sajnos - egyre rosszabb. Ahogy telik az idő és változik a Windows, annál inkább érzem azt, hogy százszor precízebb munkát végeznek a Linuxosok. A Windows még odáig nem jutott el, hogy telepítéskor egyből támogassa a grafikus kártyákat, pedig mostanra eléggé letisztult a terep: AMD, nVidia, Intel.

Visszatérve az ottfopik wifi problémára: Szóval nem a wifi a ludas hanem az USB driver, és még nem találtam olyat amire lecserélhetném, ezért megoldás helyett csak megkerülni tudom a problémát. Próba szerencse alapon vettem egy powerline adapter párost, bekötöttem őket, aztán nekiálltam tesztelni. Az adatlapjuk szerint képesek akár gigabites átvitelre is, és ehhez 10/100/1000-es ethernet portjuk van. Sok rosszat olvastam már erről a technológiáról, épp ezért nem is voltak nagy elvárásaim vele szemben, ennek ellenére sikerült még azt is jelentősen alulmúlnia. :?
A lényeg, hogy jó néhány iperf mérés szerint 65 Mbps a maximum amire képes. Úgy sikerült 140 Mbps-t kihozni, ha közvetlenül egymás mellé vagy direkt egymásba dugtam be őket, ami lássuk be, k*va messze van a parasztvakító gigabites értéktől. :evil:
Wifin kb. 100-105 Mbps sebességet tudok összehozni, ezzel 35-40 Mbps-t. Jelentős különbség, de legalább nem akadozik.
Most újra átgondolom a falbontásos megoldást...


pén. szept. 18, 2020 7:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
:hm: Well!
'ösmételten"csak nagytudású vackor barátunkkal értek egyet(2g 1y avagy forditva ..megvátozott,elenben a rénszrvasszar nem)
A Win8,8,1 idején póbálkoztak a"csempékkel'-jó a mobliria is aztán rájottek hogy az emberek 95 % nincs tapikepenyője,akinek meg van az a mobil szektorban nem az ő szerncsétlen Pipein-jüket hasznlná...
Jött a fordulat..nem kellet a mobil lett win 10!....aztán meg jó lesz 'azingyenes szabadszoft és beforgtjuk a kernebe is 'az büdosbogarat"-Mellékelten egy "hatlowash hintót kapsz binddel'meg menézik hogy mekkora férne még a bugyellársiba-gondolja midnekii elül-hátul.

hopp hopp :hm: ! Elkalandoztam:
A lényeg bármenyere is szelidült a CÉG üzletplpolitikája ez a cég is (mint Goole-aki ezen téren bőven lealáza..és az összes közösségi oldal aki csak rendszer nélkül telepedik),még mindig arra hajt hogy oszdd ingyen a tudásod=Linux
....azán eladunk neked valamiért ill.mert ott vagy=Goole(bár ő még fizet is)Aple-nek többnyire fizenek,de ritkán ők is Microsoft mikor fizetett magánszemélyeknek? :?: :idea:-Csak közöségi per lenne,de akkor ráfognák a gyártóra..


szer. szept. 16, 2020 19:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
... csak kéne keríteni egy 10 méteres ethernet kábelt) ...

Minek? Felkapod a vasat, és ideiglenesen a roter mellé rakod valahogy egy akármilyen rövid kábellel. Ha így jó, ki lehet fúrni a falat, mehet a kábel. A guta meg tud ütni a router mellett is, ha így is sz.ar.

Ami meg a WiFi átvitelt illeti: nagy találmány, egyre fejlődik, de 100%-os átvitel semmilyen drótnélküli átvitelnél sincs, itt sem. És se kis, se nagy frekvencián. Interferenciák, külső zavarok mindig lehetnek. Ez egy rádió hallgatásnál, tv nézésnél nem gond, észre sem lehet venni. De az adatátvitelnél már baj lehet, ha nincs redundáns hibajavító kód, vagy akármilyen egyéb hibajavítás. A torrent pl. ilyen, ott minden csomagnak van címe, ha nem stimmel, újra van küldve. De a WiFi nem ilyen, van egy összeköttetés (ha profi akkor több antennás, diversity vétellel), de ha bejön egy zavar, kész a baj. Ha a torrent megy WiFi-n, és hiba van, kijavítja a tracker. De az Online zene, video nem ilyen, jön a gutaütés.


hétf. szept. 14, 2020 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
Nem lehet egy drótot odavinni? :)

De, csak keresztül esünk rajta... Ilyen szempontból nem túl praktikus a lakás, minden irányból ajtók vannak, a bejövő kábel is végig van kanyarítva a bejárati ajtó fölött. Persze megoldható, csak körülményes, ezért tűnt jobb választásnak a wifi. Nem is volt vele semmi gond az elmúlt 10 évben. Most viszont egyfolytában van valami, és nem 100% hogy a wifi a ludas. Ki akarom próbálni vezetékes használattal (csak kéne keríteni egy 10 méteres ethernet kábelt), mert ha úgy is sz*r, akkor falnak megyek. Áthidaló megoldás lehetne a powerline adapter, de próba nélkül nem veszek, mert annyira azért nem olcsó buli. Szóval még próbálkozom...

Az új wifi adapter is trükkös. Én egy TP-Link T4U-t rendeltem, de egy T4U v3 típust küldtek. Másképp is néz ki, de ami a lényeg: nem ugyanaz a vezérlő chip van benne. Csak ugye a driver problémák elkerülése miatt. Na mindegy, lehet hogy abszolút rossz helyen keresem a hibát.


vas. szept. 13, 2020 19:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
... és mégis teljesen random módon akadozik ...

Miért is van az, hogy Wii-vel csatlakozol? Ha jól értem, ez egy asztali gép. Nem lehet egy drótot odavinni? :)


szomb. szept. 12, 2020 15:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Kész. Most lett elegem ebből a k***a k******tt wifiből.
Új alaplap, új wifi adapter, újonnan telepített windows, frissített driverek, és mégis teljesen random módon akadozik.

Vagy bedrótozom a házat (UTP), vagy veszek egy powerline adapter párost.


pén. szept. 11, 2020 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Laci_L írta:
vackor írta:
Oké, megtaláltam...

Gratula. :)

Mennyi időt toltál el vele?


Ha már teljesen szétoffoltam a topikot ezzel a témával, akkor még egy kis adalék.

Hány éves vagy királyfi? És még mindig hiszel a mesékben? Hahaha!
Nos, a sztori még egyáltalán nem ért véget.

Alaplap és memória csere után még mindig voltak furcsa dolgok, amiknek nem így kellene lennie. Egyik ilyen a CPU hűtő, amivel már küzdöttem párat, de csak részlegesen lett jobb. Felraktam a CoreTemp programot, ami folyamatosan jelzi a proci hőmérsékletét. Feltűnt, hogy már egy egészen kicsi terhelés hatására is pillanatok alatt felugrik 80-85 °C fokra. Meg is lett a bűnös:

Kép

Igen. Volt pofája úgy eltörni, hogy a keret egyik fele még a helyén tartotta, csak épp nem simult rá a procira. Gyakorlatilag alig hűtött valamit. Kicseréltem, most szinte nem is hallani hogy megy a hűtés, és a proci se nagyon megy 44 °C fölé.

Most már csak egy olyan hiba van, amire nagyon szeretnék már múlt időben gondolni: az online videó lejátszás közben véletlenszerűen jelentkező mikro-lagok. Azok továbbra is kísértenek.


szomb. szept. 05, 2020 14:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Hát, üdv a klubban! :D

Hogy jobb kedvre derítselek, én minél többet használom a Win10-et, annál kevésbé tetszik, annál idegesítőbbnek találom. Lassan eljutok oda, hogy már gyakrabban használom a Linuxot.

Amilyen fapados, nehézkes és csúnyácska volt a Linux, a Windows meg könnyen kezelhető, simulékony, dizájnos... hát most fordult a kocka. A Linux (Mint 20 Cinnamon) egy kezesbárány, a kinézete is rendben van, abszolút gyors, és nem kerget az őrületbe újraindítgatásokkal. A Windows meg... Mintha szabadságra ment volna az összes dizájner, de ez csak a hab a tortán. A folyamatos adatgyűjtés, a kényszerített frissítések, amikről rendszeresen cikkeznek a hírportálok, hogy megint hány gépet tettek taccsra valami előre nem látott hiba miatt; az, hogy folyamatosan csinál valamit a háttérben és folyamatosan adatokat küldözget... Egyre bosszantóbb.


szomb. szept. 05, 2020 13:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Jelentem: áttértem a Win10/64 használatára. Egy jó ideje gyakorlatoztam vele, sokszor rákérdeztem. Vannak most is olyan dolgok, amik nem tetszenek, és nem is látok rá megoldást (a megjelenéssel kapcsolatosak). Az utolsó lökést a processzor csere adta. Ugyanazon a vason a proc. teszt (CPU-Z 1.93) szerint több mint kétszer gyorsabb volt a gép Win10/64-el, mint Win7/32-vel. :shock:

Biztos lesznek kérdésim, de már nem a Win7-tel kapcsolatban. Majd lesz valahogy. :D


pén. szept. 04, 2020 16:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Nálam is ilyen, szerencsére a felirat nem akadályozza a rákattintást.


kedd aug. 18, 2020 7:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
nbela írta:
Nálam dettó ugyan úgy néz ki ...

:shock: :hm:


kedd aug. 18, 2020 6:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Nálam dettó ugyan úgy néz ki a Win10 infó ablak mint amit mutattál. Amikor az egérmutatót ráviszem az ikon közepére, akkor ugyan ott van az a sárga ablak alsó széle. Kattintáskor különösebben nem zavar - eddig nem is tűnt fel. Ha lejjebb viszem a mutatót akkor valóban kitakar mindent, de nem jellemző, hogy annyira lentre pozicionálok.


hétf. aug. 17, 2020 16:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
nbela írta:
... Nincs nálad valami egyedi egérmutató vagy valami egyéb "customize" alkalmazás?

Nincs semmi cicó. Az egérbeállítás az eredetileg telepített. A tálcára alulról ráközelíteni elég bizarr dolog, mert el is tűnik egy időre az egér. De most kipróbáltam: a Win7-nél mindig az ikon felett van az info ablak, akár honnan jövök.
Most elmegyek, és megnézek egy asztali Win10 gépet. Aminél gond van, az egy DELL laptop.

Szerk.: Megnéztem, itt vannak a képek (Win10-Win7). Mind a két Win10-en ugyanolyan a hiba. A különbség pont annyi, hogy látható vagy nem az ikon. És van olyan is, amikor teljesen takar az info ablak:

Kép Kép Kép Kép

Egyszerűen nem értem, miért kell megpiszkálni azt, ami jó volt. Nem csak ez az egy ilyen van a Win10-ben.


hétf. aug. 17, 2020 6:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Nálam a következő a helyzet: Ha az egeret felülről vagy oldalról viszem a sarokba, akkor ez egérmutató csúcsánál jelenik meg a felirat alsó éle. Ilyenkor semmi gond a klikkeléssel. Amennyiben "alulról" viszem oda az egeret akkor nálam is zavaróan kitakar mindent. Ez pedig azért nem okoz gondot, mert csak a mostani teszteléskor vittem oda "alulról" az egérmutatót életemben először. :lol: Nincs nálad valami egyedi egérmutató vagy valami egyéb "customize" alkalmazás?


vas. aug. 16, 2020 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Lenne egy újabb kérdésem.

A Win10 tálcán a jobboldali ikonokon (hálózat, telep, hangszóró, stb.) azonnal felugrik egy felirat, és eltakarja az ikont, ahogy odahúzom az egeret. Csak vakon lehet rákattintani. Ezt is sikerült elb.szniuk. A Win7-nél még az ikon felett jelenik meg, így az ikon mindig látszik.

Nálatok is ilyen? Lehet valamit csinálni? Nagyon bosszant.


vas. aug. 16, 2020 17:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Á, ezzel nem sokat. A kalibrálás kb. 1 perc volt, azóta egész kellemesen megy.
De annak jobban örülök, hogy nem fagynak le a programok. :)


szomb. aug. 15, 2020 21:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
vackor írta:
Oké, megtaláltam...

Gratula. :)

Mennyi időt toltál el vele?


szomb. aug. 15, 2020 20:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Oké, megtaláltam. A BIOS beállításoknál lehet kalibrálni.


szomb. aug. 15, 2020 20:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Na, úgy néz ki rendben van az új gép. Kellemes meglepetés, hogy a Linux már felismeri a régi wifi adaptert és működik is... :D

Most már csak azt az apróságot kellene megoldani, hogy a CPU hűtő vagy alapjáraton megy, vagy maximumon. Néha akkor is felpörög, amikor a gép nem csinál semmit, a CPU is csak 39 fokos.


szomb. aug. 15, 2020 15:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Windows 10 tapasztalatok
Nem akarok semmit sem elkiabálni, de talán most sikerült... Fingers crossed.

Az alaplap+memória csere sajnos indokolt volt, rengeteg alattomos hibát okozott. Valószínű, hogy a teljes megborulás utáni újratelepítés is hibás volt ezek miatt, és egyes memória-éhes szoftverek nem is működtek rendesen. Pl a Virtualbox.

Ami a hanggal kapcsolatos hibát illeti, annak - bár erős volt a gyanú - nem a RAM volt az oka. Hanem a wifi adapter. És nem szoftver hiba, mert a driver nem új, és régebbi (2018-as) driverrel sem jó.
Jobb ötlet hiányában kicseréltem egy másikra, és lőn világosság. Illetve hibátlanság.

Most már csak az a gond, hogy ezt a wifit nem ismeri fel a Linux. De ezt most le van sz(a/ú)rva, majd meg lesz oldva ez is.


csüt. aug. 13, 2020 23:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 606 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség