Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 10:51



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Skype gondok 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 21, 2005 11:58
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Van benne valami. Ez teljesen megmagyarázza azt, hogy miért szabálytalan időközönként fagy le. Valamiért néha elfogy a sávszél. Ha jól tudom oda-vissza 56K kell. Nekem 256 volt meg annak is akit hívtam, de a feltöltés az nem szokott stabil lenni. Most 512 le és olyan 60 valamennyi fel, ezzel nem próbáltam. Lehet, hogy a szávszéleséggel volt a baj. Ki is próbálom majd. Köszi.


kedd máj. 31, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 05, 2005 11:15
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Az lehet még a gond,hogy valamelyik internet kapcsolat nem szélessávú.
Vagy a tiéd vagy azé akit hívsz,nem működik csak szélessávon rendesen,egyébként akad vagy késik a hang,rosszabb esetben teljesen lefagy


hétf. máj. 30, 2005 8:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 21, 2005 11:58
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Nem használok messengerst. Annyira utálom az ilyen chat akármiket, hogy még az exe-jét is átneveztem, hogy még véletlenül se tudjon elindulni. Köszi a tippet.


kedd máj. 24, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 05, 2005 11:15
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Ha messengerst is használsz néha össze szoktak akadni


kedd máj. 24, 2005 8:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 21, 2005 11:58
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Nekem az a gondom a skype-pal, hogy kifagy, kékhalál egy idő múlva. Asus alaplap, AMD proci, SB128 hang, D-link WiFi. Külföldi fórumokon is ismert ez a gyík, de ott sem tudtak igazi megoldást.
Tipp?


szomb. máj. 21, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 05, 2005 11:15
Hozzászólások: 140
Hozzászólás skype
innen töltsd le a progit: www.honositomuhely.hu
van hozzá magyarositás is
csak szélessávon megy rendesen


csüt. máj. 05, 2005 12:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 30, 2005 7:57
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Kaposvár
Hozzászólás Skype gondok
Miután az Internetről letöltöttem egy angol nyelvű Skype beszélőkét és megnyitni, vagy futtatni bárorkodtam elszabadult a pokol a gépem körül. Önállósitotta magát a program, 3-5 percenként csörgött a hangfalam és a bejelentkező ismeretlen ismerősök azt állitották én kezdeményeztem a beszélgetést. Előbb csak megdöbbentem, de később már meg is ijedtem, mert egyre vadabb és erőszakosabb kapcsolat létesitők jelentkeztek, fogalmam sincs honnan és milyen jogosúltság alapján. Amikor az első félmeztelen férfi fényképe megjelent a Skype keretben, azonnal letöröltem a telepitett programot, sajnos közben a korábban müködő MSN Messengerem is használhatatlaná vált, mert a tűzfalra hivatkozással nem engedett belépni a korábban hibátlanul müködő programba. Kérdéseim, mit rontottam el, hogyan telepíthetem biztonságosan a Skype programot, illetve miért nem engedi be a tűzfalam az MSN Messengerem kapcsolatát, ha korábban beengedte. :roll:


hétf. ápr. 18, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése YIM
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség