Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. máj. 18, 2024 0:26



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
2.1 autóban.....ez beteg ötlet? :) 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 
DLL írta:
Üdv!
A fejegységen vannak RCA csatik, tehát van kimenet további erősítő számára? Ha van akkor azt kötsd rá.
Ezek a 2.1 cuccok szépen szólnak (már amelyik) de igazából otthonra tervezték, tehát szerintem nem olyan ütős a hengereje mint egy autó-hifi cuccnak. És ha jól tudom beépített táp van a mélyládában, tehát első körben csak 230-ról üzemel. Második körben szét lehet kapni, és megnézni hogy a táp mit szolgáltat. :)


Igazából még csak elméleti szinten vagyok....egyenlőre még nincs meg a 2.1 (előbb körbenézek, körbekérdezek, hátha voltak már tapasztalatok)...abból következtettem arra, hogy 12V-ról megy, hogy a jelenlegi szterejó hangkeltőim ilyenek :roll: ...itt a PC-m előtt :) amik nagyon kellemesen szólnak magasabb hangerőn is. Nah ez, adta az ötletet, így van mjúzik és van kalaptartó is. :)


vas. jún. 10, 2007 9:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 25, 2007 16:59
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Magyaroszág
Hozzászólás 
Üdv!
A fejegységen vannak RCA csatik, tehát van kimenet további erősítő számára? Ha van akkor azt kötsd rá.
Ezek a 2.1 cuccok szépen szólnak (már amelyik) de igazából otthonra tervezték, tehát szerintem nem olyan ütős a hengereje mint egy autó-hifi cuccnak. És ha jól tudom beépített táp van a mélyládában, tehát első körben csak 230-ról üzemel. Második körben szét lehet kapni, és megnézni hogy a táp mit szolgáltat. :)


szomb. jún. 09, 2007 17:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Nem beteg,de mért nem írod le milyen a kics verda,hátha születtek már rá okosságok


Uno! :D Két oldalt van kis hely a hangkeltőnek, de röhejesen kicsi (8cm?)


szomb. jún. 09, 2007 8:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Nem beteg,de mért nem írod le milyen a kics verda,hátha születtek már rá okosságok


szomb. jún. 09, 2007 6:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 2.1 autóban.....ez beteg ötlet? :)
Sziasztok!

A kicsikocsimban sajnos nincs hely (kevés) hátsó hangszóróknak, a kalaptartó ahhoz meg túl szép (és értékes hely...mint írtam, kicsi a verda) hogy szanaszétt vagdossam egy hangszórópár miatt. Jelenleg nagyon gyösz a hangrendszer ezért nekiállnék felújítani, a helyhiány azonban gátat szab.

...de mi van akkor, ha egy olcsóbb 2.1es hangfalcuccot pakolok bele? Manapság a leggágyabb típusnak is van egy miniállványa, ami épp elfér a kalaptartóra (mellé) így a hely nem lenne kérdéses...viszont a hangzás?!

Soha nem volt ilyen cuccom, ezért kéne némi infó. 2.1 szett tápjai 12V-ról üzemelnek? ...ha igen, akkor szerencsére ezzel nem kell sokat tökölődni. Nade a jel! A fejegységtől már erősített jel jön a hangszórók felé, amit a hangszórók erősítője még megdob...ez milyen hangzást eredményezhet? (gondolom el kell találni, beállítás függő) És akkor még nem beszéltünk a "mélyládáról". Kíváncsi lennék a véleményetekre...

Beteg ötlet? :) (bár kicsit húzós az ára, egy szimpla hangszórópárhoz képest... :s)

Üdv.


pén. jún. 08, 2007 20:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség