Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 7:34



Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 
HP Photosmart M417 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Én is felhozom ;-))

Az egyik előző munkahelyem HP márkaszerviz volt itt a városban (Zalaegerszeg), és hozzánk hordták a környék összes HP szemetét.

A fényképezőgépek ritka vacakok voltak: szerintem nem volt olyan, amit gariban ne javítottak volna. Iszonyat! Mi nem is árultuk őket, sőt mindenkit lebeszéltünk róla...

Amúgy az egyik szomszédom nemrég vett egy HP gépet (nem kérdezett meg ;-) . Tulajdonképpen nem csinál rossz képet, de iszonyat lasssú a zoom, az AF, béna a kijelző, és emellett annyiba került, mint egy rendes kis kompakt gép...

Üdv!


pén. aug. 25, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 27, 2005 7:26
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Felhozom kicsit a topicot (ha már van ilyen) saját tapasztalattal:

Van egy M415-ös lassan egy éve. Alapjában véve nincs vele bajom, viszont gariidő lejárta előtt 2 héttel vettük rajt észre, hogy 5 Mp-s felbontásban a képek négy sarka fekete foltos volt. Mintha csőből fényképeznénk.
szervizbe bead, új gép megkap.
Így jártunk, de mákunk volt.


szomb. júl. 22, 2006 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: Kocsma :)
Hozzászólás 
networms írta:
Szia,nekem HP Photosmart E 137-es dig. fenykepezogepem van,esetleg azert nem mentek a kepek,mert veletlenszeruen nincs kepnezod? :?


98-nál kell driver feltelepítve. XP-n-él van beépített képtovábbító amely beteszi bármely könyvtárba a képeket, de megnézni csak képnézővel lehet.


pén. jún. 02, 2006 14:27
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jún. 01, 2006 8:50
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
hy :!:
A HP-t kerüljétek el jó messzire. Nekem van egy photosmart 935ösöm - kidobott pénz. 2700-as aksikkal alig tudok pár képet csinálni, mert lemerül; nagyobbacska fúziós reaktor kellene, hogy rendesen menjen. :cry:


pén. jún. 02, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 13, 2006 11:17
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Otthon
Hozzászólás 
Szia,nekem HP Photosmart E 137-es dig. fenykepezogepem van,esetleg azert nem mentek a kepek,mert veletlenszeruen nincs kepnezod? :?


szomb. máj. 13, 2006 13:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Köszi szépen megfogadom


szomb. ápr. 22, 2006 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
Szerintem kevés digitforumos vesz HP gépet, szoval nem sok esélyt adok arra, hogy rengeteg informácioval árasszanak el, föleg egy konkrét gép kapcsán.
Végülis nem akarom nagyon lealázni a HP-t.
Amig azt használtam, szerettem a maga hülyeségeivel együtt, ez egészen addig tartott amig az asszony nem vett egy szintén nem überextra Casiot, ami minden tekintetben porig alázta az elvileg felsöbbkategoriás gépem mind tudásban mind minöségben.
Ha szerencséd van és nem pusztul meg a gép és nincs memoriakari meg aksi gondod akkor elégedet is lehetsz vele, de ha komolyabb szándékaid vannak a fényképezéssel, akkor jobban jársz ha hamar lecseréled egy rendes gépre, pl: Canon, Olympus, Fuji, Nikon, Panasonic (tudom, ez ellentmond a fényképezögépet a fényképezögépgyártoktol elvnek, de a Pana véletlenül nagyon jo digitgépeket tud csinálni) Sony, esetleg Kodak vagy Casio, ezek között is vannak jok.


szomb. ápr. 22, 2006 20:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Igazából véleményt kérnék ehez a géphez.köszi


szomb. ápr. 22, 2006 18:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Arra lennék kiváncsi milyen problémák jelenhetnek milyen problémái vannak a HP nak? :?:


szomb. ápr. 22, 2006 18:11
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Akkor milyen gépet érdemes venni (Sony,Fuji)?


szomb. ápr. 22, 2006 18:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
Ja, a taktikai tanács, add el amig nem látszik használtnak és vegyél egy fényképezögépgyárto cégtöl gépet.

Ha ragaszkodsz a HP-hoz akkor probálj gariidö lejárta elött garis hibát elöidézni, ha gari nélkül lesz baja (és valoszinüleg 1 nappal utána fog elromlani) akkor dobhatod a kukába.


szomb. ápr. 22, 2006 14:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
HP sztorim:
elsö gépem: HP320 Jo kis fixfokuszos automata gép, korrekt kép az árához képest ( -> ingyen volt) csak épp a memoriakártyákkal volt kis baja, vegy fel se ismerte, vagy csak addig látta amig ki nem kapcsolt a gép, aztán bekapcsoláskor ujra kellett formázni a karit.
-> garanciális szerviz
Gépet leadtam, kb 3 hét után mehettem érte. Közben átalakult egy HP 935-é.
A HP-nél a javitás = adnak helyette egy uj vagy javitott és ujnak nevezett másik gépet, 320as nem volt már akkor igy kaptam a 935-öt.

második (egyben utolso HP) gépem: HP 935 Jo kis 2 aksis 3x zoomos 5Mp-es gép árához képest szuper gép ( -> ingyen volt, mint fentebb irtam). Apro hiba: 2300as frissen töltött Sanyo aksikkal jo esetben 30-40 képet birt bekapcsolt lcd-vel, aztán még LCD nélkül 50-60at. Válogatos volt az SD karikkal, 3 bol 1et szeretett.

Nem sokkal a gariidö lejárta után a kijelzöje megdöglött, javittatni rohadt drága lenne a HP javitási koncepcio miatt szoval jol érzi magát a polcon és azota egy lassan 3 éve hibátlanul müködö Minoltát használok és kezd rendbejönni a HP okozta idegkárosodás.


szomb. ápr. 22, 2006 14:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: Kocsma :)
Hozzászólás 
Zöreg írta:
Nemtudom ti hogy vagytok a HP -val én most vettem 1 HP Photosmart 417 es és idáig nagyon jól teljesít szügségem lenne 1-2 taktikai tanácsra hogy megérte e HP-ét vásárolnom?


Nem hiszem hogy tolonganának a Hp tulajdonosok, létszámban elég kevesen vannak. Ha általános fotózási tanácsra van szükséged akkor meg konkrét kérdéseket tegyél fel, ne azt várd hogy kitalálják a gondolataidat.


szomb. ápr. 22, 2006 10:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Nemtudom ti hogy vagytok a HP -val én most vettem 1 HP Photosmart 417 es és idáig nagyon jól teljesít szügségem lenne 1-2 taktikai tanácsra hogy megérte e HP-ét vásárolnom?


szomb. ápr. 22, 2006 9:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 20, 2006 20:22
Hozzászólások: 7
Hozzászólás HP Photosmart M417
Szevasztok ezen a hozzászóláson azt próbáljuk kibeszélni melyik a legjobb HP dig. fényképezőgép :?:


szomb. ápr. 22, 2006 9:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 15 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség