Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 7:06



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Canon EOS 350D+CF kartya gond 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 25
Hozzászólás Re: Canon EOS 350D+CF kartya gond
jozso_73 írta:
Nagyon megkoszonnem ha segitene rajtam valaki egy jo tanaccsal.Az a gondom hogy Canon EOS 350D gepembe nemreg vettem egy 4 GB-os Transcend markaju CF kartyat.... Nos,amiota ez a kartya van benne,a gep kovetkezetesen azt mutatja hogy meg tovabbi 999 fenykepet keszithetek vele,es ez a szam nem hajlando valtozni,barmennyit is kattogtatom a gepet.Kerdesem az lenne hogy akkor ez most valamifele hibas kartyara vall,esetleg probaljam meg visszavinni az uzletbe es kicserelni?Egyaltalan,mennyire jok ezek a Transcend kartyak?Inkabb vegyek esetleg egy masik,dragabb es talan markasabb kartyat?Vagy inkabb maganak a fenykepezogepnek lehet valami baja?
Elore is koszi szepen a segitsegeteket.


Nem lehet, hogy egyszerűen csak 3 számjegyig képes megjeleníteni a géped. A 4 gigás kártyára lehet ráfér 2000 kép, és a csinálsz 1002-t csak akkor fog a 999-es érték csökkenni.


szer. szept. 27, 2006 20:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Babajaga írta:
Salvatore Salvataggio írta:
Szerintem nem azzal van gond. Az lehet a baj, hogy az aktuális firmware-d nem ismeri a kártyát.


Nade azért van egy hardveres határ is. A processzor sem a végtelenségig kezel bármit. Amikor a gép megjelent még az 1 Giga is ritka volt.

http://www.robgalbraith.com/bins/multi_ ... =6007-7699

Ha jól veszem ki gyér angol tudásommal, akkor kezeli a Fat32-t. Így szerintem 32Gb-ig nem lehetne probléma a mérettel.


szomb. szept. 23, 2006 9:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: Kocsma :)
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Szerintem nem azzal van gond. Az lehet a baj, hogy az aktuális firmware-d nem ismeri a kártyát.


Nade azért van egy hardveres határ is. A processzor sem a végtelenségig kezel bármit. Amikor a gép megjelent még az 1 Giga is ritka volt.


szomb. szept. 23, 2006 9:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Szerintem nem azzal van gond. Az lehet a baj, hogy az aktuális firmware-d nem ismeri a kártyát.


szomb. szept. 23, 2006 9:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. feb. 10, 2005 14:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: Kocsma :)
Hozzászólás 
szervizben kell érdeklődni, mert szerintem a túl nagy kártya miatt van ez.


szomb. szept. 23, 2006 8:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. szept. 22, 2006 21:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Canon EOS 350D+CF kartya gond
Nagyon megkoszonnem ha segitene rajtam valaki egy jo tanaccsal.Az a gondom hogy Canon EOS 350D gepembe nemreg vettem egy 4 GB-os Transcend markaju CF kartyat.... Nos,amiota ez a kartya van benne,a gep kovetkezetesen azt mutatja hogy meg tovabbi 999 fenykepet keszithetek vele,es ez a szam nem hajlando valtozni,barmennyit is kattogtatom a gepet.Kerdesem az lenne hogy akkor ez most valamifele hibas kartyara vall,esetleg probaljam meg visszavinni az uzletbe es kicserelni?Egyaltalan,mennyire jok ezek a Transcend kartyak?Inkabb vegyek esetleg egy masik,dragabb es talan markasabb kartyat?Vagy inkabb maganak a fenykepezogepnek lehet valami baja?
Elore is koszi szepen a segitsegeteket.


pén. szept. 22, 2006 21:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség