Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 12:33



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
video klip készítés (rendes mint a tvben) 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. márc. 13, 2009 16:09
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás videoklip készítés?
Sziasztok!

Nem tudtok egy olyan céget v. magánembert aki vállalna jó minőségű videoklip készítést, ami 100-200ezer forint között mozog? Az se baj, ha olcsóbb.. :)

Valakinek vmilyen ötlete? Fontos, hogy legalább TV-nek elfogadható minőség legyen (képzajszintre és kameraminőségre gondolok).

Bármilyen ötlet jó!

A klip egyszerű, egyhelyszínes, sima mutogatós (semmi story), néhány nagyon egyszerű effekttel. Max. 4 perc. Ennyi

Lécci írjatok ide! Köszönöm!

thenightfalls@gmail.com


pén. márc. 13, 2009 16:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás 
Egyetértek.. :)

Amúgy nem tudom hogy értelmezted ezt a század mp-et.. Nem véletlen a másodperc számláló utáni számlálóra gondolsz, ami a programban van? Mert az nem század mp hanem frame, azaz képkocka. Nem kötöszködésképp mondtam, csak hátha valamelyest segít h így gondolkodj benne!


vas. dec. 30, 2007 19:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
Nem bántásból irom, de ha századmásodperc pontossággal lehet igazitani a hangot a képhez, akkor már csak a te ügyetlenségeden mulik ha nem tudod a szájmozgásra ráhuzni. Vagy a kép és a hang nem azonos tempoban van rögzitve és ha pontos is az elején a szinkron, akkor lecsuszik idövel. Vagy a gépen levö kodekek összeakadnak.


vas. dec. 30, 2007 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás Re: video klip készítés (rendes mint a tvben)
s3t írta:
Olyan gondom lenne hogy én kamerával felvetem a jeleneteket de anyira minimálisat kell igazitani a videokon hogy az amit használok(Ulead VideoStudio 11)ez is pedig már század másod perceket enged de nem tom rá igazitani hogy ahogy tátog a klip szereplöje ugy joöjön a hang...ha valaki tudna segíteni mit tegyek......azt meg köszöném.

Ez hogy kapcsolódik a fényképezőkhöz? Szerintem századmásodperces hangkésést nem fogsz észrevenni.


vas. dec. 30, 2007 14:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. dec. 30, 2007 11:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás video klip készítés (rendes mint a tvben)
Olyan gondom lenne hogy én kamerával felvetem a jeleneteket de anyira minimálisat kell igazitani a videokon hogy az amit használok(Ulead VideoStudio 11)ez is pedig már század másod perceket enged de nem tom rá igazitani hogy ahogy tátog a klip szereplöje ugy joöjön a hang...ha valaki tudna segíteni mit tegyek......azt meg köszöném.


vas. dec. 30, 2007 12:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség