Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. máj. 03, 2024 23:19



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Samsung Kamera - kockás kép - fejtísztitás stb.. 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 05, 2008 20:19
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
MaD írta:
A DV az szabvány, tehát más kamera is pont ugyanolyan minőségben fogja lejátszani a kazikat. Egyébként vagy a kamera koszos (bár azt mondod, kitisztítottad...), vagy a szalag fáradt el, akkor meg tök mind1. Új kazira próbáltál felvenni, és visszajátszani? Mert ha az OK, akkor a kamera rendben.


Koszonom szépen a tanácsod. Már próbáltam felvenni új kazira is, s az is kockás lett, illetve a rossz felvételes kazira felvenni másik kamerával, ami jó lett, s pont ezért fogalmam sincs, mi lehet az igazi baja. Már a felbontási beállításokon is túl vagyok, de végig ugyanúgy filmeztem ahogy elején beállitottam. s észreveheto a felvétel minoségének fokozatos romlása.. A szalagra meg amúgy másodszorra készítettem a felvételt, ami rossz lett, tehát az rendben volt.
azért koszi szépen a segítséget


hétf. ápr. 07, 2008 8:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
A DV az szabvány, tehát más kamera is pont ugyanolyan minőségben fogja lejátszani a kazikat. Egyébként vagy a kamera koszos (bár azt mondod, kitisztítottad...), vagy a szalag fáradt el, akkor meg tök mind1. Új kazira próbáltál felvenni, és visszajátszani? Mert ha az OK, akkor a kamera rendben.


hétf. ápr. 07, 2008 8:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 05, 2008 20:19
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Samsung Kamera - kockás kép - fejtísztitás stb..
Sziasztok!
Van egy samsung vp d 101 dig camerám, mely alig volt használva, a szekrényben állt sokáig, de mikor elovettem jó volt, viszont 1 év múltán máris becsíkozik, de foleg kockás lesz a lejátszott kép, valamint az újra játszott hang is borzalmas. már fejtisztító kazit futtam rajta 10 mp ig 2szer egymás után, s mikor kipróbáltam a már felvett szalag lejátszását, sajnos ugyanolyan maradt, s a tisztítás utáni felvételt is ugyanolyan kockásan jásztotta le, sot, mintha rosszab is lenne a minoség.
Én nem igazán értek e dolgokhoz, de ha logikusan gondolkodom, maga a felvétel az jó, szóval ha a kazit áttenném 1 másik kamerába, s onnan tenném fel a gépre, akkor az a normális minoségbe kerulne fel a pc-re?
Persze ez nem megoldás, de legalább a 3 kazinyi felvételt meg tudnám menteni.
Akinek volt hasonló problémája kamerával, s sikerult megoldást találnia, kérem, segítsen nekem, m nagyon szomorú vagyok :(
Koszonom szépen elore is!
Marie


szomb. ápr. 05, 2008 20:48
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség