Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 19:45



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Fuji A820 frissítése. 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 17:24
Hozzászólások: 400
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás Re: Fuji A820 frissítése.
Megoldottam a frissítést. Szóval a következőek a lépések. Letöltjük a fényképezőgép megfelelő frissítését a pécénkre.Nekem windows XP hez a FPUpdate exe, és a FPUPDATE Dat fájlt kellett letölteni.Ezt a két fájlt bemásoltam egy közös mappába . A fényképezőgépet az usb kábelével csatlakoztattam a pc-re.Egyébként csak a fényképezőgép Usb eszközét használjuk a többit húzzuk ki a számítógépből mint pl a nyomtatót vagy más usb-t használó eszközt. Ha bejönnek a fényképezőgép csatlakoztatásakor jelentkező ablakok akkor azokat ki kell kapcsolni, értendő ezalatt, hogy valamelyik képszerkesztő programhoz kívánja csatlakoztatni a rendszer a fényképezőgépet.Na ezt az opciót kikapcsoljuk.Ha mindezzel megvagyunk akkor egy kicsit szusszanjunk és indítsuk el az FPUpdate exét. A bejövő ablakban a kereső gombbal keressük meg az FPUPDATE DAT fájlt és jelöljük ki .Majd ok és zárjuk be a programot. Kapcsoljuk ki a fényképezőgépet és húzzuk ki az adatkábelt. Ha mind ezzel megvagyunk, akkor a fényképezőgép bekapcsológombját és a Back gombot egyszerre nyomva megjelenik a fényképező még aktuális /régi/biosa . És felajánlja a bios frissítését ,akarjuk-e vagy nem. Igen akarjuk és ok . Ennyi lenne.


szer. aug. 11, 2010 18:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 31, 2004 17:24
Hozzászólások: 400
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás Fuji A820 frissítése.
Barátaim!

Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy a Fuji A820 készülékemet frissíteni tudjam, mivel nagyobb memóriát szeretnék bele rakni ahhoz pedig szükségeltetik a gép frissítése. Néztem a Fuji honlapján az útmutatást, de nem merek belevágni. Ha valakinek van ilyen gépe és elvégezte rajta ezt a beavatkozást akkor írja már le a hogyant lépésről lépésre. op rendszerem Windows XPSP3. A készülékemben egy 1Gb SD memória van , tápkábelem az nincs, csak elemre tudok támaszkodni.

Köszi!


szomb. aug. 07, 2010 13:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség