Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:54



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Panasonic CDA-DU21 akku vs Panasonic CDR-DU21 akku kamerához 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás Panasonic CDA-DU21 akku vs Panasonic CDR-DU21 akku kamerához
Sziasztok!
Nekem Panasonic SDR-H20 videókamerám van. Sajnos tönkrementa hozzáadot akkumlátor (CDR-DU06).
Az interneten kerestem volna CDR-DU kiadású akkumlátorokat, de csak utángyártott akkuk vannak már a piacon. Ez a fajta akkumlátor típus és videókamera típus sajnos kifutó termék. Még egy-két helyen lehet kapni CDR-DU eredeti Panasonic akkut, de ezek méregdrágák (pl.: CDR-DU21:25.000 Ft.)
Felhívtam a Panasonic magyarország képviseletét, hogy a CDA-DU kiadású akkumlátorok jók-e a videókamerámhoz. A válasz egyértelmű volt: nem. Mivel utángyártott akkumlátorokkal nem akartam fogalakozni, felhívtam egy akkumlátorok forgalamazását bonyolító üzletet. Itt azt a meglepő információt kaptam, hogy a CDA-DU sorozat szinte ugyanaz mint a CDR-DU sorozat. Ez azért fontos, mivel a CDA-DU21 csak kb 12.000 Ft. Nos, ezen hír hallatán felbuzdulva rendeltem is 2 db CDA-DU21 eredeti Panasonic akkumlátort. És láss csodát: Működik vele a videókamerám. :D
Amikben megegyeznek a CDR-DU és a CDA-DU sorozat akkumlátorai:
- Tökéltesen megegyezik az alapterületük, alap méretük
- Megegyezik a csatlakozók kiosztása és méretei
- Mind a kettő 7,2 V üzemel
- Tökéletesen illeszkedik az SDR-H20 fogalaltába a CDA-DU soraozat is.
Ellenben, nem tudom, hogy miben tér el egymástól a CDA-DU és a CDR-DU akkumlátor sorozat. :hm:
Remélem, aki tudja az eltérést a két akkumlátor típus között, az itt megírja, mert engem nagyon érdekel.
Köszi!


pén. dec. 03, 2010 19:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség