Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 7:42



Hozzászólás a témához  [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Elindult az új fórum 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
Üdv!

Azt hogy leeht beállítani, hogy egyből a friss hszokat mutassa?


pén. máj. 21, 2004 19:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Ezt elfelejtettem írni: az aláírás a hozzászólás doboz alján, az "Aláírás hozzáadása (az aláírás megváltoztatható a Profilban) szöveg mellett levő négyzet bepipálásával aktiválható.


hétf. máj. 10, 2004 8:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Aláírás
Kedves mindenki!

Mától engedélyezett az aláírás, maximum 40 karakternyi hosszban. Ebből adódóan ide nem lehet regényt írni, ettől függetlenül nem tervezzük hosszabbra venni. Elköszönésre ennyi helynek elegendőnek kell lennie.

További kellemes fórumozást kívánva:

Sy


hétf. máj. 10, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
SPafi írta:
Kérek egy moderátort, hogy ha lehet szedje ki a 2000*1600-as méretű képet (illetve a helyét?) az Elektro csoport Labortáp építése c. topicból, ha lehet!

Köszönöm!


Megtörtént, köszi, hogy szóltál!

Sy


pén. máj. 07, 2004 16:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Annyi lenne a kérdésem, hogy le lehet-e tölteni egy teljes témát, majd azt átböngészni offline?


pén. máj. 07, 2004 13:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kérek egy moderátort, hogy ha lehet szedje ki a 2000*1600-as méretű képet (illetve a helyét?) az Elektro csoport Labortáp építése c. topicból, ha lehet!

Köszönöm!


kedd máj. 04, 2004 21:16
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
TheElf írta:
Igen figyeli, de ugye regisztráció alapján figyel, ami ugye kivédi a cookies, és az IP alapú megoldások hátrányait, de ahány regisztrációval rendelkezel...

Értem és kösz!


csüt. ápr. 29, 2004 0:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
Igen figyeli, de ugye regisztráció alapján figyel, ami ugye kivédi a cookies, és az IP alapú megoldások hátrányait, de ahány regisztrációval rendelkezel...


szer. ápr. 28, 2004 3:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Még egy kérdés:
ha egyszer márt szavaztam egy témában, akkor többször már nem tudok? Ezt figyeli a rendszer?


szer. ápr. 28, 2004 0:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
Erre egy eelég bonyolult rendszer van szinte minden fórumban, alapvetõen a phpBB2 jogkezelése a viszonylag összetettebbek közé tartozik (többféle jogosultság van mint az Invision Power Boardban). Az egyes alfórumokra egyedileg meg lehet állapítani, hogy milyen tevékenységhez milyen jogosultsági szint szükséges, majd az egyes egyének és csoportok jogait be lehet állítani akár egy jogosultsági szintre, akár adott esetben teljesen testre is lehet szabni ezt a hozzáférést.


pén. ápr. 23, 2004 7:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Egy kérdés:

Mitől függ, hogy törölhetem-e a hsz-eimet?


pén. ápr. 23, 2004 7:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
Ezt láttam, ha lenne rá erõforrás biztos 2.0.8a lenne már a fórum script mert nincs kedvetek a sec holek miatt szenvedni, ha esetleg valaki él is velük... Mindegy. Megjegyzem kicsit sûrû a kritikus sechole a phpBB2 környékén.


kedd ápr. 20, 2004 15:43
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
TheElf írta:
sy: Nem eléször találkozom phpBBvel, hátmég azzal, hogy ezt egy weboldalba kell integrálni. Jó példa a hiányzó dolgokra a cikkekhez való automatikus téma készítés. De ugye a templateben is van szerkeszteni való, és sok más dolog van ami még láthatóan hiányzik a biztonságosabb frissebb verzió viszont nagyon.


Nem az a gond sajnos, hogy nem tudjuk, mit kellene csinálni, hanem nincsen rá erőforrás, hogy meg is legyen valósítva... Ez a szomorú valóság :(

Sy


kedd ápr. 20, 2004 10:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
sy: Nem eléször találkozom phpBBvel, hátmég azzal, hogy ezt egy weboldalba kell integrálni. Jó példa a hiányzó dolgokra a cikkekhez való automatikus téma készítés. De ugye a templateben is van szerkeszteni való, és sok más dolog van ami még láthatóan hiányzik a biztonságosabb frissebb verzió viszont nagyon.


kedd ápr. 20, 2004 8:01
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
TheElf írta:
A phpBB rendszeres frissítése fontosabb lenne. A 2.0.7 óra létezik egy 2.0.7a egy 2.0.8 és egy 2.0.8a verzió is, mindegyik elsősorban biztonsági rések miattszületett meg. Fontos lenne frissíteni, ha már van biztonság rovat akkor példát mutatva a kritikus hibákat javító frissítések telepítésében is.


Ha tudnád, mennyi minden, a rangoknál fontosabb dolog lenne még... :(
Sy


hétf. ápr. 19, 2004 22:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
A phpBB rendszeres frissítése fontosabb lenne. A 2.0.7 óra létezik egy 2.0.7a egy 2.0.8 és egy 2.0.8a verzió is, mindegyik elsõsorban biztonsági rések miattszületett meg. Fontos lenne frissíteni, ha már van biztonság rovat akkor példát mutatva a kritikus hibákat javító frissítések telepítésében is.


vas. ápr. 18, 2004 14:15
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Rozso2 írta:
Sy!

A mobilfórumon indított szavazásod alapján egyértelműen kijött, hogy akarjuk a rangokat.

Megcsináljátok?


Ott két perce válaszoltam, de itt is megteszem, természetesen a felhasználói igényeknek - melyeket tudunk is teljesíteni - eleget teszünk, hamarosan lesznek rangok :) Várok ötleteket, hány legyen és mennyi HSZ-minimumtól járjanak.. arra is gondolva, hogy lesznek itt még több százas (ezres?) hozzászólással bíró fórumozók (is) :)

Sy


szer. ápr. 07, 2004 23:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sy!

A mobilfórumon indított szavazásod alapján egyértelműen kijött, hogy akarjuk a rangokat.

Megcsináljátok?


kedd ápr. 06, 2004 18:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Szerintem nagyon klassz lett az új fórum.

De wapon nem tudom olvasni a régi címen (forum.terminal.hu)

Remélem nem én vagyok az egyedüli pihentagyú, aki ezzel bosszantja magát s másokat. Ha valaki tudja hogy hogyan jön be wapon a fórum, az lécci segítsen. Köszi (dpg@freemail.hu - már úgyis napi xmillió szexhirdetés és csúcsüzleti ajánlat és vírus jön az emilemre)


csüt. ápr. 01, 2004 22:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Sy írta:
zoli62 írta:
Újabb kérdés. A fórum órája most téli időszámítáat mutat. Állitsuk át az időzónát?


Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a szerveren beállított időt veszi alapul, azon viszont nem frissült a nyári időszámítás szerint az óra... Ha zavar, akkor átállíthatod (úgy viszont a téliek fognak csúszni) :)

Sy

Nem egészen. Az időt egy központi helyről http://hu.php.net/date veszi. Ott van még pár info, hogy mit lehet még finomítani a beállításokon. Alapból az időzónát a GMT-re állítja, (persze állíthatná mindjárt GMT+1-re is, akkor nem ijedne meg mindenki), viszont mindenki a profiljának a szerkesztésekor átállíthatja a kívánt értékre. Ennek valószínűleg az az értelme, hogy ha valaki pl. az USÁ-ból fórumozgat, akkor minden hozzászólást az ő valódi zónaidejében lát, nem zavarodik össze, hogy egy később feltett kérdésre valaki korábban válaszol.


csüt. ápr. 01, 2004 8:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
SPafi írta:
Egy napig nem tudtam bejelentkezni. Egy töküres lap jött be. Küldtem emilt a forum@terminal.hu címre. Választ nem kaptam, hacsak azt nem veszem válasznak, hogy most már be tudok lépni. Szóval most él az a cím, vagy nem? Mit csináljak, ha legközelebb nem tudok bejelentkezni? Egyáltalán mi történt?


Valamelyik másik topikban beszéltünk róla, nekem is és másnak is előjött ugyanez a probléma. Mindenesetre írtam egy privát üzenetet még akkor, amikor fennállt ez a probléma Sy-nak, nyoma van itt valamelyik topikban is, szóval úgy gondolom, hogy valamit tettek most, hogy megjavuljon ez a dolog, reméljük többet nem jön elő.
Ha mégis, javaslom, próbálj kicsit trükközni a "Profil" gombbal felül, nekem volt, hogy azzal sikerült. Látszik felül, hogy be vagy-e jelentkezve. Ha igen, semmiképpen sem a böngésződ vissza gombjával menj ki az adott oldalról, hanem használd a terminal logo alatti "Tartalomjegyzéket" a navigálásra, akkor nem dob ki.

Az segített ma rajtam pl., hogy írtam egy privát üzenetet Sy-nak, ahogy elküldtem be lettem jelentkezve :)

Ezeket ajánlom úgy végszükség esetére :)


szer. márc. 31, 2004 19:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egy napig nem tudtam bejelentkezni. Egy töküres lap jött be. Küldtem emilt a forum@terminal.hu címre. Választ nem kaptam, hacsak azt nem veszem válasznak, hogy most már be tudok lépni. Szóval most él az a cím, vagy nem? Mit csináljak, ha legközelebb nem tudok bejelentkezni? Egyáltalán mi történt?


szer. márc. 31, 2004 18:20
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
"Minden LX hozzászólás megjelenik Weben ezután is, ahogyan eddig is."

Kivéve a Számítógép, Internet, technika csoportjai. :-(


szer. márc. 31, 2004 18:11
Profil Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Újabb kérdés. A fórum órája most téli időszámítáat mutat. Állitsuk át az időzónát?


Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a szerveren beállított időt veszi alapul, azon viszont nem frissült a nyári időszámítás szerint az óra... Ha zavar, akkor átállíthatod (úgy viszont a téliek fognak csúszni) :)

Sy


kedd márc. 30, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Sy írta:
zoli62 írta:
Az egyéb adatokat, pl hozzászólások száma, nem lehet áthozni? Az LX megszűnik egyébként?


A hozzászólások száma nem jön át, mindenki tiszta lappal indul. Az LX nem szűnik meg, hanem az lesz, amire tényleg kitalálták: levelezőlista. Sok egyéb csoport is van még ott, amit nem is annyira fórumszerűen, mint levlistaként használnak (baba csoport például); ha érdekel, nézegesd meg!

Sy


Régi fórumozó vagyok, még az Internettón kezdtem. :) Egyébként amikor pár éve LX-en regisztráltam, akkora csoportok miatt tettem.A mobil szekció viszont megtetszett, ezért is jártam ide, persze a windowsos témák is. a A válaszodat úgy kell értelmeznem, hogy az LX hozzászólások ezentúl nem jelennek meg weben, csak levelezőlistára mennek a hozzászólások?


Nem egészen így van. Minden LX hozzászólás megjelenik Weben ezután is, ahogyan eddig is. Viszont a Terminal fórum a továbbiakban teljesen kiválik az LX-ből.

Sy


kedd márc. 30, 2004 14:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás 
pampika írta:
Szia Sy!

Olyan kérdésem lenne,hogy operával használom a fórumot és az emotikonok elég érdekesen működnek:
amikor berakok egyet,akkor ez jelenik meg: javascript:emoticon(':(') ,tehát az a javasrciptes dolog is ott van a HSZ-ben .Ez amiatt van,hogy opera a böngészőm,vagy vmi nem jól van beállítva??

Köszi a választ


Én is operát használok és nekem jól jelennek meg az emotikonok.Néha van csak,hogy az a javascriptes dolog is előtte van (ahogy a Te hsz-edben is).

dvictor


kedd márc. 30, 2004 10:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Újabb kérdés. A fórum órája most téli időszámítáat mutat. Állitsuk át az időzónát?


kedd márc. 30, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Sy írta:
zoli62 írta:
Az egyéb adatokat, pl hozzászólások száma, nem lehet áthozni? Az LX megszűnik egyébként?


A hozzászólások száma nem jön át, mindenki tiszta lappal indul. Az LX nem szűnik meg, hanem az lesz, amire tényleg kitalálták: levelezőlista. Sok egyéb csoport is van még ott, amit nem is annyira fórumszerűen, mint levlistaként használnak (baba csoport például); ha érdekel, nézegesd meg!

Sy


Régi fórumozó vagyok, még az Internettón kezdtem. :) Egyébként amikor pár éve LX-en regisztráltam, akkora csoportok miatt tettem.A mobil szekció viszont megtetszett, ezért is jártam ide, persze a windowsos témák is. a A válaszodat úgy kell értelmeznem, hogy az LX hozzászólások ezentúl nem jelennek meg weben, csak levelezőlistára mennek a hozzászólások?


kedd márc. 30, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
pampika írta:
Szia Sy!

Olyan kérdésem lenne,hogy operával használom a fórumot és az emotikonok elég érdekesen működnek:
amikor berakok egyet,akkor ez jelenik meg: javascript:emoticon(':(') ,tehát az a javasrciptes dolog is ott van a HSZ-ben .Ez amiatt van,hogy opera a böngészőm,vagy vmi nem jól van beállítva??

Köszi a választ


Megmondom az őszintét, nem tudom erre a választ. Nem használtam sosem Operát, de reméljük, lesz itt olyan ember, aki hasonló cipőben jár, mint te, és tud is válaszolni :)

A hozzászólás sorrend vissza lett állítva az eredetire, mert a belenyúlkálás után a hozzászólás oldalak nem jó sorrendben jelentek meg, és nem akartuk még jobban felbolygatni az alap motort. Mindenkitől további türelmet kérek, még mindig nincs véglegesítve a dolog.

Sy


kedd márc. 30, 2004 8:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szia Sy!

Olyan kérdésem lenne,hogy operával használom a fórumot és az emotikonok elég érdekesen működnek:
amikor berakok egyet,akkor ez jelenik meg: javascript:emoticon(':(') ,tehát az a javasrciptes dolog is ott van a HSZ-ben .Ez amiatt van,hogy opera a böngészőm,vagy vmi nem jól van beállítva??

Köszi a választ


hétf. márc. 29, 2004 23:02
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Nos, a programozónk átírta, hogy az új hozzászólások legyenek elől, s a régiek hátul. Ez ismét nem változtatható formában valósult meg, kérlek, ne írjatok olyanokat, hogy legyen a régi, mert én nem tudok mindenkinek a kedvére tenni, viszont úgy látszik, hogy ennyi futotta.

Sy


hétf. márc. 29, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Re: hozzászólás sorrend (egy darabig utoljára), keresés
Rozso2 írta:
Sy írta:

Rozso2 - Azért nem csinálunk szavazást a hozzászólások sorrendjéről (de ezt azt hiszem már leírtam), mert az adminban nem lehet állítani. Ergo teljesen mindegy, mit szavazunk meg, akkor sem tudom átállítani... A türelem rózsát terem, lehet, hogy lesz ebben (is) változás, én azon vagyok. Viszont fölösleges kérdezgetni ezután, e témában már többször válaszoltam, ismételni magam nem szeretném a továbbiakban. Amint lesz rá lehetőség, hogy egyénileg beállítható legyen a HSZ-sorrend, írni fogok ide ezügyben, addig pedig türelem. Köszönöm.


Azt tudom, hogy adminban nem lehet állítani, de már minimum 2 megoldást leírtak rá! Csak 2-3 sort kellene beilleszteni egy fájlba. Ez olyan nehéz?


Egyrészt nem 2-3 sor, másrészt pedig mint már többször leírtam, nem rajtam vagy egy szavazáson múlik, hanem azon, hogy a kiadónk még milyen változtatásokba megy bele. De valóban, lehet verni az asztalt, ha neked attól jobb lesz...

Sy


hétf. márc. 29, 2004 13:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás Re: hozzászólás sorrend (egy darabig utoljára), keresés
Sy írta:

Rozso2 - Azért nem csinálunk szavazást a hozzászólások sorrendjéről (de ezt azt hiszem már leírtam), mert az adminban nem lehet állítani. Ergo teljesen mindegy, mit szavazunk meg, akkor sem tudom átállítani... A türelem rózsát terem, lehet, hogy lesz ebben (is) változás, én azon vagyok. Viszont fölösleges kérdezgetni ezután, e témában már többször válaszoltam, ismételni magam nem szeretném a továbbiakban. Amint lesz rá lehetőség, hogy egyénileg beállítható legyen a HSZ-sorrend, írni fogok ide ezügyben, addig pedig türelem. Köszönöm.


Azt tudom, hogy adminban nem lehet állítani, de már minimum 2 megoldást leírtak rá! Csak 2-3 sort kellene beilleszteni egy fájlba. Ez olyan nehéz?


hétf. márc. 29, 2004 13:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
fdsamano írta:
Tisztelt moderátorok!

Kérlek Benneteket, ha véletlenül olyan topik-címmel találkoztok, ahol a szerző izgatottságtól vezérelve elüti magát, és hibát ejt a cím írásakor, akkor ezt javítsátok ki. Most is indult egy, "Digitális véfok" címmel, valószínűleg népszerű téma lesz, sűrűn a szemünk elé fog kerülni. Az enyémet nagyon bántja.


Való igaz, ez jó lenne!

Ámde a téma indítója szerkesztheti is a hozzászólását! - ezzel együtt pedig téma címét is!


hétf. márc. 29, 2004 11:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Tisztelt moderátorok!

Kérlek Benneteket, ha véletlenül olyan topik-címmel találkoztok, ahol a szerző izgatottságtól vezérelve elüti magát, és hibát ejt a cím írásakor, akkor ezt javítsátok ki. Most is indult egy, "Digitális véfok" címmel, valószínűleg népszerű téma lesz, sűrűn a szemünk elé fog kerülni. Az enyémet nagyon bántja.


hétf. márc. 29, 2004 9:16
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás hozzászólás sorrend (egy darabig utoljára), keresés
BrOnZ - Szerintem a gond az lehet, hogy azok még a régi Terminal fórumról lettek áthozva, s azért nem talál rád néha. Nekem az új fórumban tett hozzászólásaimat mindet megtalálta egy kereséssel (most ellenőriztem). Esetleg más névvel is hozzászóltál, azért hiányolod egyes HSZ-eidet... Több ötletem nincs.

Rozso2 - Azért nem csinálunk szavazást a hozzászólások sorrendjéről (de ezt azt hiszem már leírtam), mert az adminban nem lehet állítani. Ergo teljesen mindegy, mit szavazunk meg, akkor sem tudom átállítani... A türelem rózsát terem, lehet, hogy lesz ebben (is) változás, én azon vagyok. Viszont fölösleges kérdezgetni ezután, e témában már többször válaszoltam, ismételni magam nem szeretném a továbbiakban. Amint lesz rá lehetőség, hogy egyénileg beállítható legyen a HSZ-sorrend, írni fogok ide ezügyben, addig pedig türelem. Köszönöm.


hétf. márc. 29, 2004 9:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Egy kérdés: Hogyan lehetne megkeresni egy ember összes hozzászólását mondjuk egy topicban? A topic megvan, olvasható benne minden? de ha pl. a mobil fórum összes hozzászólását keresem pl "BrOnZ"-tól, akkor semmi találatot nem ad innen. Alcateles, 7110-es ősrégi hsz-okat megtalál, de a Siemens S55-ösből semmit.

Én rontok el valamit, vagy szőr van a köszörűben?


hétf. márc. 29, 2004 6:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Miért nem csináltok egy szavazást a hozzászólás sorrendjéről?


vas. márc. 28, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 242
Hozzászólás 
Én csak annyit mondanék, hogy nagyon örülök ennek az átállásnak! A phpbb szvsz könnyebben kezelhető mint a régi motor, ezentúl gyakrabban fogok jönni.


vas. márc. 28, 2004 11:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Az egyéb adatokat, pl hozzászólások száma, nem lehet áthozni? Az LX megszűnik egyébként?


A hozzászólások száma nem jön át, mindenki tiszta lappal indul. Az LX nem szűnik meg, hanem az lesz, amire tényleg kitalálták: levelezőlista. Sok egyéb csoport is van még ott, amit nem is annyira fórumszerűen, mint levlistaként használnak (baba csoport például); ha érdekel, nézegesd meg!

Sy


vas. márc. 28, 2004 10:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Az egyéb adatokat, pl hozzászólások száma, nem lehet áthozni? Az LX megszűnik egyébként?


vas. márc. 28, 2004 10:03
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás egyebek
Aláírás, avatar - egyelőre le van tiltva, majd lesz róla szavazás; bővebben a másik topikban.

Az LX-ről több hozzászólás már nem lesz áthozva, azért ez az adatbázis- hozzányúlkálás, építgetés nagyon macerás dolog ám! Jobb nem belenyúlkálni pár (10) hozzászólás miatt. Inkább mindenkit igyekezzetek rávenni, hogy már ne az LX alól próbálja meg elérni a fórumot... A régebbiek egyébként itt megvannak mind, csak keresgélni kell.

Spafi! Azt nem tudom, hogy miért kaptál még azután is értesítéső mailt, miután letiltottad, talán lassan reagált a rendszer. Még mindig mennek a mailek? A szerkesztő ablak félek, hogy 640x480-as felbontásra van méretezve, nekem is elég picurkának tűnik, ezt sajnos adminból nem tudom szélesebbre szabni...

Egy jópár kérdésre már válaszoltam a másik topikban, kéretik azt is elolvasni! Köszönöm.

Sy


vas. márc. 28, 2004 2:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Szerkesztés
Az info csoportban le volt tiltva a szerkesztés, már engedélyeztem. Érdemes minden kis szöszmöszt elolvasni egyébként, mielőtt kérdeztek, elég sok mindenre itt a válasz, a képernyőn


vas. márc. 28, 2004 2:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Most látom csak, itt alul ki van írva:
Idézet:
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban


szomb. márc. 27, 2004 18:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
zoli62 írta:
A szerkesztés gomb, úgy veszem észre, nem sokáig él. :)


Csaka válaszokat lehet szerkeszteni?


szomb. márc. 27, 2004 14:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
A szerkesztés gomb, úgy veszem észre, nem sokáig él. :)


szomb. márc. 27, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Illetve, bocs: ez csak SPafi mondatának első felére vonatkozott :(
Itt viszont nincs Szerkesztés gomb


szomb. márc. 27, 2004 13:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
bUd írta:
SPafi írta:
- Jó lenne egy legördíthető menü, amiből közvetlenül lehet a témacsoportok közül választani. Valamint kedvenc topicok listája.


Igen ez utóbbit én is NAGYON hiányolom.
Ez nagyon nagy plusszt jelentene a régi fórumhoz képest.
Ilyen van, tárt kapukat döngettek. Az oldal alján, jobbra, "Ugrás" címszóval.


szomb. márc. 27, 2004 12:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
LX-nél volt, van kedvenc témák...


szomb. márc. 27, 2004 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:56
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
SPafi írta:
- Jó lenne egy legördíthető menü, amiből közvetlenül lehet a témacsoportok közül választani. Valamint kedvenc topicok listája.


Igen ez utóbbit én is NAGYON hiányolom.
Ez nagyon nagy plusszt jelentene a régi fórumhoz képest.


szomb. márc. 27, 2004 11:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség