Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 6:58



Hozzászólás a témához  [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Elindult az új fórum 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
- Jó lenne egy legördíthető menü, amiből közvetlenül lehet a témacsoportok közül választani. Valamint kedvenc topicok listája.


pén. márc. 26, 2004 22:20
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Mono!

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=16397

Ha nem találod, akkor úgy látszik, még egy hibával több van.

Egyébként: az új válasz küldésénél nincs feltüntetve a topic címe, ez zavaró.


pén. márc. 26, 2004 22:15
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
SPafi írta:
fdsamano, és Mono!

A szomszéd topicban vár rátok egy válasz, mert szerintem itt zavaró lenne belefolyni!


Köszi!

De melyikre gondolsz, mert nem lelem sehol. A szomszég topik itt egy szavazós topik, de az annyira - szerintem - nem tartalmaz választ a kérdéseinke.
Melyik :?:
(Esetleg egy linket légyszi, vagy "elérési utat", ha tudsz. :) )


pén. márc. 26, 2004 21:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
fdsamano, és Mono!

A szomszéd topicban vár rátok egy válasz, mert szerintem itt zavaró lenne belefolyni!


pén. márc. 26, 2004 21:32
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Így kezdődik a hozzászólás-értesítő levél:

"KedvesHelló,"

Poénnak jó, de én kijavítanám.


pén. márc. 26, 2004 21:30
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:56
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Hali!
Nem tudjátok ki lehet listázni valahogy az általam figyelt témákat?
Sajna nem találtam infót róla.


pén. márc. 26, 2004 21:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Van némi gondom a keresővel is.

Beállítom, hogy a témák címében keressen, próbáltam szűkítve ez "elektro" kategóriára is, vagy az összesre, az eredmény nem változott:
Van az elektroban egy "PIC kérdések" topik, beírtam a keresőbe, hogy PIC, talált hármat, de ez nincs köztük, amúgy pedig ott van a topik. Mi lehet a gond :?: - és gondolom kicsit elvonatkoztatva a konkrétumtól ez más esetben is hasonlóképpen van :!:


pén. márc. 26, 2004 21:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Lenne nekem is néhány kérdésem:
- bár a profilomban megadtam, hogy mindig jelenjen meg az aláírásom a hozzászólásom végén, ezt meg is szerkesztettem - a profilomban látszik is, mégsem jelenik meg sehol máshol. Nekem sem, másnak sem. Ez egy direkt tiltott dolog, vagy véletlenül nem lett globálisan engedélyezve :?: :)

- Avatar lesz majd?

- SPafival teljesen egyetértek abban, hogy az LX-ről át kellene importálni az azóta keletkezett hozzászólásokat. A hozzászólás írójának is kellemetlen lehet, hiszen hova kell most írnia, hol olvashatják többen :?: Az olvasónak is, aki választ vár valamelyik - esetleg szerencsétlen módon mindkét fórumban feltett - kérdésére :?: Ezzel kapcsolatban annyit javasolnék, hogy mi lenne, ha le lenne állítva az LX :?: Ugyanis szerintem a fórumozók szemszögéből legalább annyira kényelmetlen, mint az admin(ok) részéről, ha nekik folyamatosan "frissítgetni" kell az új fórumot az LX-en készült újabb hozzászólásokkal.


pén. márc. 26, 2004 20:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
fdsamano írta:
SPafi, szerintem sokkal kézenfekvőbb folyamatosan fentről lefelé olvasni, mint állandóan csúszkálni oda-vissza. Az új fórumban van egy kapcsoló, ahol a legutolsó hozzászólásra ugorhatsz, onnan legfeljebb egy-két hozzászólásnyit kell visszamanned, hogy a legutolsó olvasatlant megtaláld. Ez a kapcsoló a régi fórumból nekem nagyon hiányzott, itt is és az lx-en is.


Ehhez csatlakozom én is! :)

Ugyanis vannak olyan témák, melyek egy ideig akár anélkül pörögnek, hogy beleolvasnék - teljesen természetesen ;)
Viszont - magamból kiindulva - ha valami újabb dolog kezd érdekelni, akkor megnézem, hogy abban a témában, ami számomra ugyan új, de más(ok) számára esetleg már nem, létezik-e meglévő topik :?: (sajnos a régi fórumban ennek teljes hiányát tapasztaltam, ha valakinek valami eszébe jutott, egyből csinált neki egy új topikot - tisztelet a kivételnek!, remélem ez betudható a régi motor használhatatlan keresőjének).

Nos ez esetben viszont sokkalta célszerűbb (eleve végigolvasni a már meglévő topikot az adott témában) azt időrendi sorrendben olvasni, nem pedig fordítva. Azokat a topikokat, melyeket pedig folyamatosan nyomon követünk, tényleg az utolsó néhány hozzászólás lehet érdekes, ez könnyedén elérhető a téma címe alatti részen: "Ugrás az oldalra: 1 ... 4, 5, 6" a legutolsó lap számára való kattintással.

Magyarán, ha csak globálisan oldható meg, minden fórumozóra, minden topikra, hogy minden topik forított időrendi listázásban jelenjen meg, akkor én teljes mértékben ellenzem.


pén. márc. 26, 2004 20:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
SPafi, szerintem sokkal kézenfekvőbb folyamatosan fentről lefelé olvasni, mint állandóan csúszkálni oda-vissza. Az új fórumban van egy kapcsoló, ahol a legutolsó hozzászólásra ugorhatsz, onnan legfeljebb egy-két hozzászólásnyit kell visszamanned, hogy a legutolsó olvasatlant megtaláld. Ez a kapcsoló a régi fórumból nekem nagyon hiányzott, itt is és az lx-en is.


pén. márc. 26, 2004 19:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hello mindenki!

Sy szabaddá tette ezt a topicot hozzászólásra. Ha valaki hibát fedezett föl, javaslata, kérése van a fórum működésével, tegye fel itt!

Kezdeném:

- A hozzászólások kezdődjenek alapból az újakkal, vagy mentse a sorrend beállítást! (Ezen elvileg már dolgoznak.)
- Át kéne venni minden topicot/hozzászólást az Lx-ről, legalább még egy ideig!
- Sok hibaüzenet elég ügyetlenül lett megfogalmazva.
- A szerkesztő ablak lehetne szélesebb!
- Többször is kaptam értesítést válaszról, azután is, hogy ezt letiltottam az adott témára vonatkozóan!

Még láttam egy-két furcsa dolgot, de elég rapszodikusan jelentek meg, lehet, hogy csak ideiglenes hibák.


pén. márc. 26, 2004 19:16
Profil Honlap
Site Admin

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: not available
Hozzászólás Elindult az új fórum
Tisztelt Felhasználóink!

Amint azt bizonyára Önök is olvasták a Terminal fórumain pár héttel korábban, cégünk, a Hírek Kft. a jelenleg futó fórummotor lecserélése mellett döntött. A több éve alkalmazásban levő szolgáltatás még egy jóval kisebb igénybevételre lett tervezve, aminek következtében az időközben jócskán megnövekedett felhasználói szám és hozzászólási kedv miatt az elmúlt időszakokban gyakrabban volt tapasztalható lassulás, a fórum használatának nehézsége. Így a motor cseréjére a felhasználók igényei miatt hamarosan sor kerül. Az új fórum alapjául a phpBB szolgál, erről részletesebb információk a http://www.phpbb.com oldalon találhatók.

A megújult fórum mind külcsínben, mind belbecsben lényeges változásokat hoz. Reményeink szerint egy sokkal zökkenőmentesebben használható ingyenes szolgáltatást tudunk majd nyújtani, melynek sebessége sem hagy majd annyi kívánnivalót, mint a jelenleg alkalmazott motor. Letisztult felülete funkciók sokaságával, mégis egyszerű használattal áll majd az Ön rendelkezésére. Egyértelműbb válaszadás, a gyakran látogatott topikok gyors felmérésének lehetősége; a magánjellegű üzenetek kényelmesebb kezelése - csak néhány az újdonságok közül. Profiljának sokrétű konfigurálhatósága révén - a jelenlegi helyzethez képest - nagymértékben testreszabható lesz az új fórum.

Megváltozik az azonosítás folyamata is. Eddig ehhez az e-mailcím és a jelszó begépelésére volt szükség, de az új felület alatt az e-mailcímet egy egyedi azonosító, az eddigi @ előtti rész váltja fel.

Amennyiben elfelejtette jelenleg is használt jelszavát, kérjük kattintson ide új jelszó kérelméhez:
http://www.terminal.hu/forum/profile.php?mode=sendpassword

Az átállással kapcsolatos kényelmetlenségekért elnézését és türelmét kérjük, a felújított fórumhoz pedig kellemes használatot kívánunk!


Terminal szerkesztősége


szer. márc. 24, 2004 12:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség