Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd márc. 19, 2024 4:08



Hozzászólás a témához  [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Elindult az új fórum 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Sy írta:
...
Senkit nem tartunk vissza és nem beszélünk rá, hogy folyassa ki a szemét, ha úgy dönt, hogy neki nem tetszik, és nem nézi többet - istenem, ez egy szabad ország, senki nem fog egy rossz szót sem szólni :) Legalábbis részünkről biztosan nem (én tuti).
...



Gondolom, ez nekem szólt :) De egy kicsit félreértetted, bár lehet, hogy én fogalmaztam hül*én. Szóval, én is kezdek megbarátkozni a fórummal, csak arról nem tehetek, hogy a szemem nem bírja, így most már csak
úgymond ezért ellenzem. És természetesem megértem, hogy nem tudsz beleszólni (sajnos) az ilyen döntésekbe. Mind1. Majd remélhetőleg (minél előbb) kedvünkre válogathatunk a stílusok között :)

És azt még be kell valljam, hogy terminal.hu-t nem nagyon szoktam nézegetni, úgyhogy annyira nem érdekel hogy milyen lesz, csak úgy a kezdeti buzgóság beszélt belőlem (meg sztem még jó pár emberből :P)


Egyébként ahogy érzem a hangodból, neked is eleged van már a nyavajgásunkból meg mindenből mi? :D


pén. szept. 01, 2006 21:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nálam is odavisz a kívánt hsz-hez, csak mellékhatásként a fórum összes alfórumának összes hsz-ét olvasottá teszi :? nem értem miért van, de azóta tapasztalom, hogy új skin van...


pén. szept. 01, 2006 21:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Czumy, ez a Solaris skin, ha jól látom - ez kb 3/4 éve fent van, nem rakattam volna fel, ha nem tetszene :)

Azt értsétek meg, hogy a színvilága marad ez, amíg a vezetőség úgy nem dönt, hogy csere. Senkit nem tartunk vissza és nem beszélünk rá, hogy folyassa ki a szemét, ha úgy dönt, hogy neki nem tetszik, és nem nézi többet - istenem, ez egy szabad ország, senki nem fog egy rossz szót sem szólni :) Legalábbis részünkről biztosan nem (én tuti). Amit én tehetek, hogy ami zavaró, például a jobboldali gördítősáv szürkesége miatti rossz láthatóság meg ilyesmik, azokról szólok annak, akit érint, de azt nem mondhatom, hogy legyen helyette kék, rózsaszín bocikkal. Vagyis mondhatom, de felesleges :)

Egyébként én már megbarátkoztam ezzel a piros-szürkével, ha sikerül átvernem minden hiba javítását, amit jeleztetek, akkor szerintem nálam ez marad azután is, hogy újra lehet választani a skineket. Bár az tény, hogy estére a szemnek jobb a Solaris, én is ezért használtam az régebben.

Londelmor, nálam az a funkció jól működik.


pén. szept. 01, 2006 20:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
az csak nálam van, hogy ha egy olvasatlan üzeneteket tartalmazó topicnál a topic neve előtti kis ikonra kattintok (a legrégebbi új hsz-re mutató linkre), akkor megjelöli olvasottként az egész fórumot?


pén. szept. 01, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11864
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hát én bexarok.

Csak most néztem rá shalafi66 művére. Tényleg úra régi a feeling. Gratula. :)

Nem lehetne ezt az IE/Maxthon alatt is megcsinálni?

Ez lenne igazán jó. Mert az a Default Browser (nálam).:shock:

Mielőtt megkérdezitek miért: hát azért, mert az FF előző verziójánál hagytam hogy az legyen, és soha többet nem tudtam visszacsinálni. Még jó hogy volt Ghost. :D


pén. szept. 01, 2006 19:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Lehet, hogy nem ide kellene írni, hanem a fejlesztési javaslatba. :wink:
Ha már úgy néz ki, végleg marad ez a pocsék fórumszín, akkor a profilban ki kellene venni a lehetőségek közül, hogy ne hétfajta skin közül váltogathassunk, mert ha úgysem válthatunk, csak az agyvizünk forr fel. :twisted:
:idea: Aha, vagy egy újabb ötlet a Hirek Mediától, hogy átterelje az embereket IE-ről a Firefoxra :?: :?: :!: :lol: :lol: Csak nem lepaktáltak a Mozilla Foundationnel :?: :wink: :D
Hála shalafi66 működésének Firefoxon az ikonok kivételével visszaállítható a régi megszokott subSilver. 8)


pén. szept. 01, 2006 18:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
potyo írta:
Kép
Nálam így néz ki a fórum. :twisted:
Na ez kellene nekem Mozillára... :roll:


pén. szept. 01, 2006 17:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11864
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Eddig nem akartam szólni, mert azt hittem én látom rosszul.

De nem. Újabban a Téma hozzászólás értesítés által meghatárzott oldal nem az újabbakkal kezdődik, hanem össze-vissza, 1-3 hsz-el előbb. Lehet mazsolázni, dátumot nézni, hogy miről is van szó. :cry:


pén. szept. 01, 2006 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
+1 Write Only User


pén. szept. 01, 2006 16:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Olvass vissza egy kicsit :wink:


pén. szept. 01, 2006 16:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Miért nem működik a profilnál a különböző felszín választó? Pl a hagyományos subSilver is ez a csúnyaság :twisted: lett.


pén. szept. 01, 2006 16:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
potyo írta:
Kép
Nálam így néz ki a fórum. :twisted:


Határozottan jobban néz ki, mint a jelenlegi!!
Sy, nektek hogy tetszik?


pén. szept. 01, 2006 15:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Opera/Solaris hack? :D


pén. szept. 01, 2006 14:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Ez már megszállotság. :P


pén. szept. 01, 2006 13:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Beújítottad a kilences operát? :mrgreen:
Még akkor, de fennhagytam a régit is. Meg még átvan az egész eresztve Proxomitronon is.


pén. szept. 01, 2006 13:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Beújítottad a kilences operát? :mrgreen:


pén. szept. 01, 2006 12:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Kép
Nálam így néz ki a fórum. :twisted:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára potyo pén. szept. 01, 2006 13:00-kor.



pén. szept. 01, 2006 12:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Nah, alakul ez a fórum.
Amit írnék: a görgetőcsík, de ezt már Dester jelezte.
Illetve a kis béka fölötti Terminal fórum feliratot összhangba kéne hozni a terminal.hu feliratával sztem.


Apró megjegyzés: felőlem nyugodtan maradhat ez alapsémaként, de nekem sajnos nagyon bántja a szememet ez a színösszeállítás. Most nem arra gondolok, hogy fuj bugyirózsaszín, stb, hanem hogy egyszerűen megerőltető a szememnek. Most durván egy negyed órája olvasgatom, nézegetem a fórumot és érzem hogy kezd fájni a szemem. Én csak ezért nem szeretném ezt használni :(


pén. szept. 01, 2006 12:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás 
Igen sokkal jobb :) Egy gyomorrontás után, egy kiadós hányástól is megkönnyebbül az ember nemigaz? Megaztán aki mindenáron keresztül akarja vinni ezt az ocsmányságot, annak hátha feltünik, hogy mostanában mintha sokat csuklana szegény anyukája. Persze nem miattam :), nekem szerencsére nem "piros", különben nem is irogatnék ide, hanem keresnék más fórumot.
Egyébként meg hiába kérsz építö jellegü módosításokat ha kijelented mindenképpen ilyen marad a szine. Ez kb olyan mint amikor az új börtönlakót estefelé megkérdezik a cellatársai, hogy vazelinnel szeretné-e vagy anélkül....
-Ha már mindenképp meg kell történnie akkor inkább vazelinnel!
-OK!, Vazelin!!! -Gyere Te is! :) :)

Kicsit az az érzésem , hogy neked tetszik az uj design, és egyesek pedig jókat mosolyognak, hogy a sok majom hogy reklamál...
Most öszintén neked EZ tetszik?


pén. szept. 01, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Ok, de igazad van félreérteni azt lehet, aki kétesen fogalmaz, és az most én vagyok. :D Úgyh. én is sajnálom. :mrgreen: De az elküldés időpontja mindent megmagyaráz (mondjuk, minek írkál éjjel akinek nincs helyén az agya).


pén. szept. 01, 2006 10:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Oké, csak a szavaidból úgy vettem ki, mintha azon gúnyolódnál, hogy mennyibe kerülne nekem visszaállítani a korábbi állapotot - és ez jelenleg nem azért nem lehetséges, mert nem tudom, hol kell, hanem mert nem tőlem függ. Bocs, ha félreértettelek.


pén. szept. 01, 2006 10:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Sy ki néz hüjjének? Ezek nem a te döntéseid, gondolom. Mindössze ez így nagyon amatőr módja a dolgok intézésének/szervezésésnek.

Szerk: gondolom Skorinak nem lett jobb, attól érezné jobban magát, ha nem kéne spenótot ennie. :D


pén. szept. 01, 2006 10:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Hja. A témával kapcs: a szabad skinválasztáshoz meg egy azaz egy kapcsolóra kéne rákattanni a fórum admin-oldalán. :)

Azért ennyire ne nézzél már hülyének, légyszíves. Nyilván nem azért nem lett eddig visszaállítva, mert nem találjuk a kapcsolót.

Skori, és most jobb?

Bronz, szóltam ezzel kapcsolatban is, remélhetőleg az is meglesz.

johnnyrotten, itt van még néhány vélemény:
http://onlinemarketing.blog.hu/2006/08/29/igazi_megujulas
http://mediablog.hvg.hu/2006831.aspx

Dester, igazad van, ezt is jeleztem!


pén. szept. 01, 2006 10:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Mégvalami: nálam ABSZOLÚT NEM LÁTSZIK a gördítősáv... Kérlek javítsátok, mert ha kigúvad a szemem, akkor se látom, hol áll épp és meddig tart...!

És mégvalami: nem tudom ki találta ki az új designt magán a főoldalon, de rendkívül nyomasztó az egész. A fekete keretet gyászkeretnek is hívhatnám. Ha csak a színek lennének átvariálva kicsit (nameg a hatalmas flash kicsit kisebb lenne), még ütős is lehetne.


pén. szept. 01, 2006 8:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
A siker - nem csak körünkben - mérsékelt...

http://jox.hu/cikkek/376/4


pén. szept. 01, 2006 8:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Örömmel látom, hogy a topicok "ikonjai" hozzáigazodtak az új színsémához. Ez számomra azt jelenti, hogy talán valaki foglalkozik az itt "élők" véleményével is... :wink:

Mégegyszer leírom: nem annyira rettenetes ez a színvilág... (a Terminal főoldala az igen, azt még cizellálhatnátok egy cseppet...) Viszont az tény: A hozzászólások alatti gombok (pü, email, profil, icq, stb.) még mindig a régi sémát tükrözik. Ez viszont iszonyúan ronda együtt. Ha már ez a tégla system marad, nem lehetne a fent említett gombokat is hozzáigazítani?


pén. szept. 01, 2006 6:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Hja. A témával kapcs: a szabad skinválasztáshoz meg egy azaz egy kapcsolóra kéne rákattanni a fórum admin-oldalán. :) A sarokban a logót lecserélni kb. 1,5 perc/skin. Lehet, h. megint fel kellett volna ajánlani, h. segítek. :)


pén. szept. 01, 2006 1:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás 
Á, az ovónéninél nics ilyesmi, legfeljebb a gyerekeknél :) :) :)


pén. szept. 01, 2006 1:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Off: És ha véletlen ráborítja az óvónénire a zebédet, az meg előkapja a kilenc milliméterest, és kilyukasztja a fél csoport gyereket, mer rossz a pszichiátere? :? NNa akkor mi van? (ezt még az esti film hatása miatt írtam asszem..)


pén. szept. 01, 2006 1:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás 
Nekem akkor sem tetszik ez a ronda szinösszeállítás, izlésficamos volt aki kitalálta. Fesse ki a saját lakását ilyere és élvezze! Tudom mint írtad semmit sem ér ez a fajta reklamáció, de ha minket zavar akkor zavarjon téged is :twisted: Szóval itt van +1 felesleges hozzászólás!!! :) Veheted egy (vagy) többszemélyes tüntetésnek vagy aminek akarod. Ez egyébként kicsit olyan, mint amikor azt mondják az ovis gyereknek, hogy NEM ÉRDEKEL SZERETED-E, AKKOR IS MEGESZED A SPENÓTOT !!!! Utána persze akkor is lehányja majd a szönyeget :) :) :)


pén. szept. 01, 2006 0:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Egy építő jellegű amatőrizmus.


csüt. aug. 31, 2006 23:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Sy írta:
Szóval újra kérdem: Még valami óhaj-sóhaj az új skinnel kapcsolatban? :) Ez marad ugyanis a default, ez szinte teljesen biztos, tehát aki nem lesz bejelentkezve a fórumra, az ezzel a skinnel kell majd, hogy barátkozzon. Ehhez viszont szeretném, ha minden olyan színbeli hibája kiderülne, mint amit eddig néhányan írtatok (nem, nem az, hogy miért piros és halvány rózsaszín; hanem az, hogy nem látható az új topikot jelző szín meg ilyesmik; ami egyébként már látható, mert szóltatok, én jeleztem az illetékesek felé, és kijavították).


A kommentek szövege legyek fekete - ne pedig piros! Jobban olvasható. Egy idő után engem már fárasztott ez a sok piros-rószaszín... Nagyon töménynek hat.

Az ikonokat (pl.: szerkeszt, idézet, pü, e-mail, profil, új téma, új hozzászólás ...stb) is le kellene cserélni, mert egyáltalán nincs összhangban a jelenlegi MSN-es (pfúúúj!) design a jelenlegi "piroska" színsémával!

A háttér a keretben (nem a hozzászólások mögött!) a pink helyett lehetne akár fekete vagy fehér, netán nagyon sötét bordó...

Hirtelen ennyi...


csüt. aug. 31, 2006 22:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Hadd jegyezzem meg csendesen: az új fórum-alap még mindig sokkal fogyaszthatóbb, mint maga a portál. De ez (sem) az én problémám. A tartalom olvasható, a fórum funkcionalitása nem csorbult, innentől tök mindegy. Nekem. Mert hardcore terminal-függő vagyok. Frissen idetévedőként nem biztos, hogy itt ragadnék (a portálon). Mert riasztóan rossz megoldás a haszontalan, helyrabló, funkciótlan, túldimenzionált felső félképernyő.

Tegnap megnéztük a főszerkesztőnkkel ketten, hogyan néz ki 1024-ben, és mindössze egyetlen hír látszik csak így a főoldalból (én 1280-ban nézem a monitort már nem is tudom, mióta). Szóltunk a vezetésnek, hogy csökkenteni kellene a csík függőleges irányú méretén; szóval még képlékeny állapotban van a dolog (több minden mással egyetemben).

Építő jellegű kritikának mindig helye van, bármivel kapcsolatban.


csüt. aug. 31, 2006 22:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Hadd jegyezzem meg csendesen: az új fórum-alap még mindig sokkal fogyaszthatóbb, mint maga a portál. De ez (sem) az én problémám. A tartalom olvasható, a fórum funkcionalitása nem csorbult, innentől tök mindegy. Nekem. Mert hardcore terminal-függő vagyok. Frissen idetévedőként nem biztos, hogy itt ragadnék (a portálon). Mert riasztóan rossz megoldás a haszontalan, helyrabló, funkciótlan, túldimenzionált felső félképernyő.


csüt. aug. 31, 2006 22:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Köszönöm, ilyesmire gondoltam! Ezt én így most nem tudom, hogy lehetne-e, de máris eltolom az illetékesnek, és ki fog derülni hamar :)


csüt. aug. 31, 2006 22:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Sy! Tényleg nem akarok beleszólni, hanem segítségképpen... Ha már marad ez a default színösszeállítás, nem lehetne picit segíteni, finomítani rajta? Konkrétan valami ilyesmire gondolok:

Kép

(Aki nem lát változást, az nyissa meg a képet és a fórumot egymás mellett. Kisebb hibák vannak a képen, mert az egészet módosítottam mindenestől, de most a fórum hátterét nézzétek inkább.)

(Félek, hogy a rózsaszín elriasztja az új vendégeket, mert - valljuk be - igen komolytalannak hat egy IT portál fórumán...)


csüt. aug. 31, 2006 22:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Nézzétek, le lehet mégegyszer mindenki, hogy nem tetszik a skin, de teljesen felesleges. Ettől nem fog hirtelen feketévé változni vagy ilyesmi :) Ami funkcionalitásbeli hiányossága, azzal kapcsolatban várom az ötleteket. Ne játsszuk már a dedóst itt, észrevettem a másfél kilométernyi tiltakozást. Gondoljátok, még kettő mérgelődő HSZ hiányzik ahhoz, megváltozzon a helyzet? :) (az észrevételek zömét amúgy, név és trágárságok nélkül továbbítottam a megfelelő helyre)

Szóval újra kérdem: Még valami óhaj-sóhaj az új skinnel kapcsolatban? :) Ez marad ugyanis a default, ez szinte teljesen biztos, tehát aki nem lesz bejelentkezve a fórumra, az ezzel a skinnel kell majd, hogy barátkozzon. Ehhez viszont szeretném, ha minden olyan színbeli hibája kiderülne, mint amit eddig néhányan írtatok (nem, nem az, hogy miért piros és halvány rózsaszín; hanem az, hogy nem látható az új topikot jelző szín meg ilyesmik; ami egyébként már látható, mert szóltatok, én jeleztem az illetékesek felé, és kijavították).

Persze törölni senki HSZ-ét nem fogom, ha jól esik, lehet még szidni, de az nem segít. Ez pont olyan, mintha a rossz időt szidom - attól még nem süt ki a nap. De ha veszek dzsekit meg viszek ernyőt, a helyzet akkor sem változik, viszont elviselhetőbb lesz. (Itt annyiban fog, hogy még a hét vége előtt újra szabad skinválasztás lesz, ennyiben sántít a hasonlat, de hagy ne magyarázzam már tovább.)


csüt. aug. 31, 2006 22:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Mintegy csendes, szelíd, de határozott tiltakozásként, javaslom ikonjaink hozzáigazítását az új fórum színvilágához, hangulatához!


csüt. aug. 31, 2006 21:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 370
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az lehet, hogy a főoldalon is használva vannak ennek az undocsmány skinnek a színei, de hogy ettől még éppúgy baromira elüt tőle, mint pl. a subSilver skin, az szerintem teljesen egyértelmű...

Iszonyatos ez a színösszeállítás.


csüt. aug. 31, 2006 20:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Hackelve nekem is jó :wink:
De,ez mégis agyrém,hogy kívülről kell megerőszakolni egy olyan oldalt,amit többnyire olvasni szoktak.Nem a designer elvarázsolt szemb**tató keretére kíváncsi az olvasó.... :x


csüt. aug. 31, 2006 18:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Nekem mindegy, nálam úgy is subSilver... :mrgreen:


csüt. aug. 31, 2006 18:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
subSilver, subSilver, subSilver...

Nana,azért ez is demagógia!"Ha,nem is demokráciát,de legalább pluralizmust követelünk! Le a türanosszal!" :D


csüt. aug. 31, 2006 17:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11864
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Árpy írta:
subSilver, subSilver, subSilver...

Egyetértünk :!: :!:


csüt. aug. 31, 2006 17:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
subSilver, subSilver, subSilver...


csüt. aug. 31, 2006 17:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Tőlem maradhat így is vagy alakíthatják máshogy is, csak lehessen színsémát váltani :lol: :lol: :lol:


csüt. aug. 31, 2006 17:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Idézet:
No, ismét animálnak a kis ikonok a népszerű topikok előtt. A nem olvasott HSZ-t tartalmazó, többoldalas topikok kis téglalapja nem narancssárga, hanem piros, így jobban látható.

:shock: Hát nemá',hogy csak az legyen az új bőrnek a hibája hogy azok a kis
bisz-b'aszok mocorogjanak!Menten dobok egy hátast röptiben! :evil:
Idézet:
Még valami óhaj-sóhaj az új skinnel kapcsolatban?

Leginkákább,az hogy baromi randa és mi barom aszkéták mégis ezen levelezünk egymással :nemjottbe:


csüt. aug. 31, 2006 17:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
No, ismét animálnak a kis ikonok a népszerű topikok előtt. A nem olvasott HSZ-t tartalmazó, többoldalas topikok kis téglalapja nem narancssárga, hanem piros, így jobban látható. Még valami óhaj-sóhaj az új skinnel kapcsolatban? :)


csüt. aug. 31, 2006 16:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
No igen. :D Azért gondoltam, hogy nem a "sima" pasi, fickó vagy hasonló jelentésű szóra gondoltál, ha a hőmérséklet is megemlítésre került. :wink:
Én is onnan tudom amit, hogy egyszer mentem egy kocsiban, és elég érdekes, jó zene szólt. Valami "málcsik géj"-ről énekeltek.
A haver kérdezte, hogy tudom-e mi ez, mit jelent. Fogalmam sincs. Valami orosz együttesféle volt. Na ő homályosított fel.


csüt. aug. 31, 2006 14:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11864
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
TargeT írta:
Akkor pontosabban legyen inkább gay. :wink:


Hát persze. Ebből is látszik, nem vagyok érdekelt. :D


csüt. aug. 31, 2006 14:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás 
Akkor pontosabban legyen inkább gay. :wink:


csüt. aug. 31, 2006 14:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 262 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség