Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 14:10



Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Vita az elvárt működésről 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Egyetértek Spafi-val, mindenképpen lehessen majd beálíltani, hogy
az újak legyenek elől. Aki sokat nézegeti annak ez tényleg sokkal
kényelmesebb megoldás ! De a legjobb az ha állítható lesz.


szomb. márc. 27, 2004 8:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Akkor folytatnám. Most tűnt fel, hogy egy adott szekcióban ha van új hozzászólás egy témában, akkor az nem legfelül van, azaz a legfrissebb téma legfelelül. Ezt meg lehet oldani?


szomb. márc. 27, 2004 7:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Ti hogyan értesültetek? Én bevallom őszintén régebben jártam itt.Abból a levélből tudtam meg, hogy megtörtént a rég várt fórummotorcsere, amit a belépés megváltozosáról kaptam. Akkor a kérdéseim.
Eddig sem értettem, hogy az LX hogyan kapcsolódott a terminalhoz. Ezentúl már el is vűálik a kettő?A másik kérdés, és ez fontos: A témák nem lettek átkonvertálva a régi motorból?Vagy csak archiválva?Más szerveren fut a jelenlegi motor, azt látom.. Bizonyos régi témákra kattintva már nem is elérhető.Egyelőre ennyit.


szomb. márc. 27, 2004 7:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
SPafi, ha benne vagy valamelyik csoportban, pl. Elektro, ott a jobb oldali oszlopban (Legutolsó üzenet) minden témánál találsz egy kis fehér lapot. Ha arra rányomsz, azonnal a legutolsó üzenetre dob. Ezt a lehetőséget a régi Terminál fórumban is és az lx-ben is hiányoltam. Ha sűrűn látogatod a fórumot, akkor legfeljebb néhány üzenetnyit kell visszalépned, hogy az olvasatlan üzeneteket átfusd. De ugyanez megvan a Tartalomjegyzéknél is, csak ott nem biztos, hogy a Téged érdeklő témához szóltak hozzá legutoljára.


szomb. márc. 27, 2004 3:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Pl. a hozzászólások sorrendjéről:

(Javasoltam, hogy kezdjen a legfrissebbel.)

fdsamano írta:
SPafi, szerintem sokkal kézenfekvőbb folyamatosan fentről lefelé olvasni, mint állandóan csúszkálni oda-vissza. Az új fórumban van egy kapcsoló, ahol a legutolsó hozzászólásra ugorhatsz, onnan legfeljebb egy-két hozzászólásnyit kell visszamanned, hogy a legutolsó olvasatlant megtaláld. Ez a kapcsoló a régi fórumból nekem nagyon hiányzott, itt is és az lx-en is.


Biztos van ilyen kapcsoló. Én még nem láttam. Az előbb direkt kerestem. Most döbbenek rá, hogy te valószínűleg a "vissza az elejére" linkre gondoltál! Csakhogy ez kizárólag akkor visz a legfrissebb hozzászóláshoz, ha előzőleg átállítottuk a sorrendet!!!

Hogy neked kézenfekvőbb az ősrégi hozzászólásokkal kezdeni, az egy dolog, de ha valaki aktívan részt vesz az adott topicban, azt nem valószínű, hogy érdeklik ezek (mert már előzőleg elolvasta). Viszont akit ezek éredekelnek, az is legfeljebb egyszer fogja elolvasni (akkor is igen rossz hatásfokkal). Szerintem egyértelmű, hogy melyik csoport érdeke a mérvadó. (Bocsi!) Persze meg lehet oldani, hogy mindenkinek jó legyen (elmentett sorrend-beállítás).

_Mono_ írta:
...vannak olyan témák, melyek egy ideig akár anélkül pörögnek, hogy beleolvasnék - teljesen természetesen ;)
Viszont - magamból kiindulva - ha valami újabb dolog kezd érdekelni, akkor megnézem, hogy abban a témában, ami számomra ugyan új, de más(ok) számára esetleg már nem, létezik-e meglévő topik :?: ...
Nos ez esetben viszont sokkalta célszerűbb (eleve végigolvasni a már meglévő topikot az adott témában) azt időrendi sorrendben olvasni, nem pedig fordítva.

Azokat a topikokat, melyeket pedig folyamatosan nyomon követünk, tényleg az utolsó néhány hozzászólás lehet érdekes, ez könnyedén elérhető a téma címe alatti részen: "Ugrás az oldalra: 1 ... 4, 5, 6" a legutolsó lap számára való kattintással.

Magyarán, ha csak globálisan oldható meg, minden fórumozóra, minden topikra, hogy minden topik forított időrendi listázásban jelenjen meg, akkor én teljes mértékben ellenzem.


Ha mások megtehetik minden egyes alkalommal, hogy átállítják a sorrendet, akkor te is megteheted, hogy egyszer átállítod a neked megfelelőre. Ne a többség alkalmazkodjon! [/u]


pén. márc. 26, 2004 21:27
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Vita az elvárt működésről
Kérek mindenkit, hogy a szomszédos "Elindult az új fórum" topic szétcincálása helyett vitás esetekben itt beszéljük meg, hogy mit kérjünk az adminoktól, mert különben nem fogják tudni, hogy mit is akarunk!


pén. márc. 26, 2004 21:16
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 27 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség