Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. ápr. 25, 2024 22:13



Hozzászólás a témához  [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Vita az elvárt működésről 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
"A rendszer közben visszaállt a normális állapotra. A legfrissebb hozzászólást egy gombnyomással megtekintheted, ugorhatsz közvetlenül az utolsó oldalra"

Arról a bolhapöcsnyi, mindenféle felirat nélküli linkről van szó, a lehető legidétlenebb helyen? Nem tudom, hogy ez kinek jó, de hogy nem tekinthető megfelelő megoldásnak, az biztos!

Sy!

Ha már marad ez az általános olvasási szokásoknak nem megfelelő sorrend, akkor legalább szép nagy link mutasson a legutolsó hozzászólásra! Uff!


szer. márc. 31, 2004 20:53
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vocsok írta:
Kezd alakulni !

Már csak az lenne jó, ha az "Újak előre" lenne alapból.
Köszönöm.


Szerintem már csak az lenne jó, hogyha kicsit olvasnál is, mielőtt bepötyögsz valamit....nem kell nagyon, elég csak egy kicsit...egy oldallal ez előtt.


szer. márc. 31, 2004 19:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kezd alakulni !

Már csak az lenne jó, ha az "Újak előre" lenne alapból.
Köszönöm.


szer. márc. 31, 2004 19:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Na de most például avatarok mér nem nincsenek? Én olyan kombájnt rittyentenék Utininek... :D


szer. márc. 31, 2004 15:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Még mindig késik egy órát.:)


szer. márc. 31, 2004 15:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Na végre, megint be tudok lépni.:) Most kiderül, hogy jár a szerveróra.:)


szer. márc. 31, 2004 15:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás Re: Mennyi is az idő?
Tom-y írta:
Nemrég írtam egy másik témában,és meglepődve láttam,hogy tök más időpont jelent meg a hozzászólásom mellett.Ezt az üzit 15:29-kor küldtem el.Kíváncsi leszek az eredményre :shock: Üdv:Tom
A saját profilodban állíts át az időzónát GMT+1 órára, és meglepetésszerűen meg fog javulni.


szer. márc. 31, 2004 15:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás Mennyi is az idő?
Nemrég írtam egy másik témában,és meglepődve láttam,hogy tök más időpont jelent meg a hozzászólásom mellett.Ezt az üzit 15:29-kor küldtem el.Kíváncsi leszek az eredményre :shock: Üdv:Tom


szer. márc. 31, 2004 14:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Egy keresem van (es nem csak lenne): A <style> </style> kozotti reszt rakjatok ki lecci kulon .CSS file-ba, mert 9Kb es az mobilon, Opera-val rettento sok. Foleg, hogy amelyik bongeszo nem tud CSS-t, az is betolti, de feleslegesen. Vagy legalabb a comment-et szedjetek ki, legyszi.

Koszonom.
--
parhuzamos[.com]


szer. márc. 31, 2004 13:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Eszrevetettek, hogy amikor frissitetek, akkor az osszes topikot olvasotta jeloli? Ez olyan regi terminalos feeling, de nem atartom eppen pozitiv valtozasnak. Ehhez ott van jobb oldalon felul egy link. Szvsz jobb lenne, ha csak ugy lenneneke olvasottak (meg persze, ha beleneztel).


szer. márc. 31, 2004 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
A kilépés műveletét sem hajtja végre (nálam).


szer. márc. 31, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vocsok írta:
Nem lehet normálisan belépni!

Anév és jelszó megadása után csak üres képernyő van minden esetben!
Ha törlöm a kukikat, akkor visszafelé lépkedve beléptet.


Itt is megvan a gond, Linux-Mozilla és WinXP-IE alól is egyaránt, ráadásul két teljesen külön gép (szerintem joggal gondolom, hogy nem a készülékemben van a hiba).

Tegnap a profilra nyomva valahogy mégis bejelentkeztem, ma sem a bejelentkezés, sem a profil nem segített, mindkettő üres oldalra dobott.
Gondoltam írok egy privit Sy-nak, bár aggódtam, hogy azt csak bejelentkezve tudok majd, de simán elment, ahogy elküldtem, bejelentkezve "lettem" :?: :!: :shock: - Hosszú távon kicsit kényelmetlen megoldás lehet, hogy valakinek egy privát üzenetet kell küldenem ahhoz, hogy a terminálra irogassak, úgyhogy kérek minden illetékest, hogy vizsgálják felül ezt a dolgot, nem csak nálam jelentkezett!!


szer. márc. 31, 2004 8:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 615
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem lehet normálisan belépni!

Anév és jelszó megadása után csak üres képernyő van minden esetben!
Ha törlöm a kukikat, akkor visszafelé lépkedve beléptet.


szer. márc. 31, 2004 7:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Silver írta:
Csak én vagyok az egyetlen, aki észrevette, hogy a hozzászólások ideje egy órával el van csúszva? :)

Nem Te vagy az egyetlen, de a saját profilod szerkesztésénél tudod beállítani, hogy ne GMT-t, hanem GMT+1-et mutasson. Alulról a második sorban egy legördíthető menüben.


szer. márc. 31, 2004 4:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Silver írta:
Csak én vagyok az egyetlen, aki észrevette, hogy a hozzászólások ideje egy órával el van csúszva? :)


http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... 31834c7f54


kedd márc. 30, 2004 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Csak én vagyok az egyetlen, aki észrevette, hogy a hozzászólások ideje egy órával el van csúszva? :)


kedd márc. 30, 2004 20:52
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
Ok, megfejtettem!

Csak az új motor szelepes.

ejnye-bejnye

bénulás lesz ennek is a vége?

üdv


kedd márc. 30, 2004 17:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 22:35
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: pont most itt
Hozzászólás 
van egy egyéni szocproblémám, (kibirom), de nem bírok bejelentkezni. sem itt, sem az LX-en. Ha megszünt az írásjogom, legalább egy mail jöhetne, de még praktikussabb lenne, s rendhagyó is tán, egy Terminal feketelista rovat.
Mi a bánat van?

üdv akki
:?:


kedd márc. 30, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Re: Válaszok SPafi részére
dvictor írta:
Sy írta:
U.i. Bocs, hogy összeszemeteltem a topikot, most utólag rájöttem, hogy egy HSZ-ben kellett volna megírni az egészet.. Na majd máskor :)

Biztosan a hsz-eidet akartad növelni...

:lol:

dvictor


Nyilvánvalóan :lol:

Na ne offoljuk szét a topikot :)

Sy


kedd márc. 30, 2004 14:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
bUd írta:
Na kedd van... lehet tudni milyen modok kerülnek be a rendszerbe???
Engebb csak a figyelt témák kilistázása érdekel igazából.
Meg tényleg jó lenne ha a legfrissebbel kezdenénk mint az elején.


Sajnos nem mennek ilyen gyorsan a dolgok. Kiadónk, a Hírek Kft. számos egyéb szolgáltatást is üzemeltet, melyek sokkal nagyobb odafigyelést igényelnek, mint a Terminal (vagy annak fórumai), egyszerűen azért, mert napi feladatokkal járnak, míg a fórum (ha jól be van állítva) nem.

Én minden, itt felmerült fontosabb kérdést, kérést továbbítottam, ehhez azonban az is kell, hogy legyen egy szabad programozó, aki ezt megcsinálja (nekem nem volt és nem is lesz jogom közvetlenül a szerver(ek)hez, amin a fórum motorja és adatbázisa található). Ezt kérlek értsétek meg; veletek együtt én is csak reménykedni tudok, hogy még egy kis hegesztés belefér...

Sy


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wiki kedd márc. 30, 2004 14:07-kor.



kedd márc. 30, 2004 14:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
_Mono_ írta:
fdsamano írta:
Most sikerült jól megkavarni a sorrendet. A legfrissebb hozzászólás helyett a legrégebbi oldalra ugrik. Jobb lenne visszaállni az eredetire, sokkal ésszerűbb volt.


Ha ez globálisan így marad, akkor ez valami BORZALMAS lesz! :? :(

Vegyétek figyelembe, hogy ez a vélemény arra az állapotra vonatkozott, amikor sikerült a legfrissebb hozászólást (többek kívánságára) a tetejére rakni. A rendszer közben visszaállt a normális állapotra. A legfrissebb hozzászólást egy gombnyomással megtekintheted, ugorhatsz közvetlenül az utolsó oldalra, és folyamatosan olvashatod a témát, nem kell fel- és alá gurigáznod. Jó pár fórumot megnéztem, de ez, ami itt és most van, a legkényelmesebb megoldás.
Azért, mert a régi fórum kényszermegoldásokat szült, nem kell azokhoz a beidegződésekhez ragaszkodni.


kedd márc. 30, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: Székesfehérvár Telefon:Nokia E50
Hozzászólás Re: Válaszok SPafi részére
Sy írta:
U.i. Bocs, hogy összeszemeteltem a topikot, most utólag rájöttem, hogy egy HSZ-ben kellett volna megírni az egészet.. Na majd máskor :)

Biztosan a hsz-eidet akartad növelni...

:lol:

dvictor


kedd márc. 30, 2004 10:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:56
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Na kedd van... lehet tudni milyen modok kerülnek be a rendszerbe???
Engebb csak a figyelt témák kilistázása érdekel igazából.
Meg tényleg jó lenne ha a legfrissebbel kezdenénk mint az elején.


kedd márc. 30, 2004 9:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
fdsamano írta:
Most sikerült jól megkavarni a sorrendet. A legfrissebb hozzászólás helyett a legrégebbi oldalra ugrik. Jobb lenne visszaállni az eredetire, sokkal ésszerűbb volt.


Ha ez globálisan így marad, akkor ez valami BORZALMAS lesz! :? :(


hétf. márc. 29, 2004 15:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2990
Tartózkodási hely: Rákospalota-Kertváros
Hozzászólás 
Most sikerült jól megkavarni a sorrendet. A legfrissebb hozzászólás helyett a legrégebbi oldalra ugrik. Jobb lenne visszaállni az eredetire, sokkal ésszerűbb volt.


hétf. márc. 29, 2004 15:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
hozzászólás sorrend:
Én is most építettem fel egy phpBB alapú fórumot, ott is volt hasonló probléma.
A megoldás az lett, hogy a hozzászólás lista tetejére is elhelyeztem a megjelenítési sorrend választót, így nem kellett mindig az oldal aljára görgetni, ha meg akarom változtatni a sorrendet... (ez egy egyszerű copy-paste a forrásban...)
Bár ez is csaka z adott témára vonatkozik, de még így is könnyebséget jelent...


hétf. márc. 29, 2004 13:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Re: Válaszok SPafi részére
SPafi írta:
Sy írta:
Hozzászólások sorrendje Na ezt nagyon sokat kérdeztétek már, miért nem lehet állítani. A helyzet az (ha valaki még nem lenne képben), hogy minden topikban alul van egy Hozzászólások megtekintése elölről: mező, ami mellett ugyan ki lehet választani a sorrendet, de azt logout és login után nem jegyzi meg.

Sy


Ha legalább logoutig megjegyezné, nem is lenne gond, de minden egyes megtekintésnél visszaáll!

Újabb nyűg: az '"idézet" gombot nem lehetne pl. "válasz"-nak hívni? Meg úgy általában eléggé nem magától értetődőek a feliratok, és az elhelyezkedésük.

Ha úgy próbálok válaszolni, hogy nem vagyok belépve, a belépés után elfelejti, hogy hol voltam. Nem okos.


SPafi! A magyar fordításért Andai Szilárd felel, ott az e-mailcíme a lap alján. Neki lehet reklamálni :)

Sajnos a válaszolással való belépésre nem tudok megoldást, alapból így van megépítve a fórummotor :|

Sy

U.i. Bocs, hogy összeszemeteltem a topikot, most utólag rájöttem, hogy egy HSZ-ben kellett volna megírni az egészet.. Na majd máskor :)


vas. márc. 28, 2004 11:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
MansonBoy írta:
Jó akkor írok ide.

Sy:akkor az volna a kérdésem, hogy ha rangozás van akkor megoldanátok azt,hogy akiről tudjátok hogy XXXXhozzászólása volt már azt nem a legalsó rangról indítanátok..?hanem automatikusan megkaphatná a legfelső alsó ponthatárát...
IM en szoktam újabban fórumozni, és qrvasokat szenvedtem mire végre 500hozzászólásom megvolt és tudtam képet is betenni...mivel megkötésekkel járt az alacsonyabb rang.Nem azért írom ezt mert rangkomplexusom van hanem nemakarom a hajam tépni mert pl nem tudok egy képet betenni..:)

ennyi


Tömören: nem. Bocs, erre nincs már kapacitásunk, majd itt is írtok sokat, akinek számít az, hogy milyen rangja van (lesz)... Egyelőre nincs terbe véve, hogy bármit is függővé tennénk a rangtól, úgyhogy emiatt ne aggódj :)

Sy


vas. márc. 28, 2004 11:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Re: figyelő
papzi írta:
Nem lehetne, hogy aki nem ír rendszeresen, csak "figyel", az továbbra is kapja napi egy email-ban az őt érdeklő témákat :?: Ezt biztosan többenis igényelnék :roll:


papzi! Az e-mailezés megszünt, arra van lehetőség, hogy a kedvenc témáidban zajló változásokról e-mailben értesítsen. Ez van.. :|
(hozzászólás lista alján, Válaszok figyelése a témában link)

Sy


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wiki vas. márc. 28, 2004 11:38-kor.



vas. márc. 28, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Melyik motor?
Zozo írta:
Sy Nemtudom hogy ugyanez a motor müködik e ezen a forumon, de ez elég jól testreszabható, és ha ez ugyanaz a motor, akkor ezek az opciók közül mi müködik(vagy fog müködni)?


Zozo!

Mi a phpBB ingyenes fórumot használjuk, erről bővebb infót a http://www.phpbb.com oldalon találsz.

Sy


vas. márc. 28, 2004 11:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Válaszok
Sy írta:
Hozzászólások sorrendje Na ezt nagyon sokat kérdeztétek már, miért nem lehet állítani. A helyzet az (ha valaki még nem lenne képben), hogy minden topikban alul van egy Hozzászólások megtekintése elölről: mező, ami mellett ugyan ki lehet választani a sorrendet, de azt logout és login után nem jegyzi meg.

Sy


Ha legalább logoutig megjegyezné, nem is lenne gond, de minden egyes megtekintésnél visszaáll!

Újabb nyűg: az '"idézet" gombot nem lehetne pl. "válasz"-nak hívni? Meg úgy általában eléggé nem magától értetődőek a feliratok, és az elhelyezkedésük.

Ha úgy próbálok válaszolni, hogy nem vagyok belépve, a belépés után elfelejti, hogy hol voltam. Nem okos.


vas. márc. 28, 2004 11:27
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
Jó akkor írok ide.

Sy:akkor az volna a kérdésem, hogy ha rangozás van akkor megoldanátok azt,hogy akiről tudjátok hogy XXXXhozzászólása volt már azt nem a legalsó rangról indítanátok..?hanem automatikusan megkaphatná a legfelső alsó ponthatárát...
IM en szoktam újabban fórumozni, és qrvasokat szenvedtem mire végre 500hozzászólásom megvolt és tudtam képet is betenni...mivel megkötésekkel járt az alacsonyabb rang.Nem azért írom ezt mert rangkomplexusom van hanem nemakarom a hajam tépni mert pl nem tudok egy képet betenni..:)

ennyi


vas. márc. 28, 2004 11:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Most egyébként nem látható, hogy van új hozzászólás a témában. Vagy csak nekem?:)


vas. márc. 28, 2004 10:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 35
Hozzászólás figyelő
Nem lehetne, hogy aki nem ír rendszeresen, csak "figyel", az továbbra is kapja napi egy email-ban az őt érdeklő témákat :?: Ezt biztosan többenis igényelnék :roll:


vas. márc. 28, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Sy Nemtudom hogy ugyanez a motor müködik e ezen a forumon, de ez elég jól testreszabható, és ha ez ugyanaz a motor, akkor ezek az opciók közül mi müködik(vagy fog müködni)?


vas. márc. 28, 2004 7:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: szmájli
Sy írta:
Na, csak kihagytam valamit :) A smiley-ok kibővítése, hát nézzenek oda! :) Kis újamat nyújtom, de egyből leszednék a karomat is :D Megmondom az őszintét, nem tudom, lesz-e erre erőnk, időnk... De ennek hiánya legyen a legnagyobb baj, amondó vagyok :)

Sy


Én személy szerint kiütést kapok a guillotine-s, söröző miegyebek ikonoktól. Nem érzem, hogy égető szükség lenne rá.

A sorrend átállítását (legújabb elöl) viszont támogatom, akár permanensen is.

Kéne róla egy szavazást csinálni, a többség döntsön!


vas. márc. 28, 2004 3:57
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás szmájli
Cortez írta:
Meg nemtom ki hogy van vele, de a témák listában szerintem
nem jó az oszlopok sorrendje, sokkal jobb lenne pl ilyesmi:
Témák, Válaszok, Legutolsó üzenet, Megtekintve, Szerző
A szerző személye a legtöbbször szerintem nem olyan fontos,
és pláne nem fontosabb, mint pl a legutsó hozzászólás ideje. Nem ?
Vagy ilyeneket majd egyénileg is be lehet állítani a későbbiekben ?
Amúgy kezdem megszokni, és nem is annyira rossz ! :wink:
Ja és nem akarjátok majd bővíteni a kis arc ikonokat ? (emotikonok)


Na, csak kihagytam valamit :) A smiley-ok kibővítése, hát nézzenek oda! :) Kis újamat nyújtom, de egyből leszednék a karomat is :D Megmondom az őszintét, nem tudom, lesz-e erre erőnk, időnk... De ennek hiánya legyen a legnagyobb baj, amondó vagyok :)

Sy


vas. márc. 28, 2004 2:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Válaszok
Beállítottam, hogy itt is lehessen hozzászólást szerkeszteni, hogy ne kelljen teleszemetelni újabb, korábbi HSZ-t javító HSZ-ekkel a topikokat :)

Nos, megpróbálok mindenre válaszolni.

Visszalépés Ezt nem nagyon értem akki! Ha felírtad a hozzászólásodat, akkor kiad két linket, amin vagy megtekinted a hozzászólásod (visszamegy arra a topikra, amibe írtál), vagy kiléptet a topiklistához (vagy a fórumlistához? most pontosan nem emlékszem, bocsánat, késő van).

Kedvenc fórumok bUd - Létezik ilyen kiegészítő (mod), most írok egy listát még arról, miket szeretnétek, és mire van megoldás. Ezt hétfőn továbbítom az illetékes helyre, bízzunk benne, hogy pár mod feltelepítésére még maradt elég erő :) Ha sikerül átvinni, akkor lesz, ha nem, akkor sajnos marad így, ahogy most van... Ez vonatkozik az új hozzászólás doboz (nem gomb!) HSZ-lista alján való megjelentetésére, illetve az avatar/aláírás felhasználónkénti ki/bekapcsolhatóságára is.

témalista Cortez - Szerintem viszont így van jól, ahogy most van. A véleményem valószínű azon alapul, hogy én 1280x1024 pixelben nézem a böngészőmet, és így nem "középen valahol" kell keresgélni az utolsó hozzászólás idejét és szerzőjét (mint a téma neve utáni leglényegesebb infókat), hanem kint a szélen. Ízlések és pofonok, de nem hiszem, hogy ezen változtatni fogunk.

LX-Terminal zoli62 - Írtunk levelet és cikket is a változásról, s még január végén volt egy szavazás is róla (elég nagy visszhanggal). A Terminal fórumai az LX, mint levelezőlista csoportjai közül "emelkedtek ki". Voltaképp már 2001 óta elvált a kettő, de technikai okokból az LX-ről is sokáig hozzá lehetett férni. A mostani váltás után azonban hamarosan végleg kikerülnek az LX-ről a terminalos témák, s csak a forum.terminal.hu URL-en lehet majd elérni.

A témák át lettek konvertálva, csak ami mélyre süllyedt, azt nehéz előbányászni. Minden megvan, csak kitartó keresés kell :) A mobil csoportban is egyre több népszerű téma bukkan fel újra, úgyhogy te is biztos megtalálod, amit keresel. Melyik/milyen téma (topik) nem elérhető?

Hozzászólások sorrendje Na ezt nagyon sokat kérdeztétek már, miért nem lehet állítani. A helyzet az (ha valaki még nem lenne képben), hogy minden topikban alul van egy Hozzászólások megtekintése elölről: mező, ami mellett ugyan ki lehet választani a sorrendet, de azt logout és login után nem jegyzi meg. Sajnos az adminban nincsen erre állítási lehetőség, s egyelőre olyan kiegészítést sem találtam, ami ezt permanensen egyénileg beállíthatóvá tette volna. Ha valaki tud segíteni ebben a témában, akkor szeretettel várom az ötleteket.

Remélem, mindenkinek tudtam infóval szolgálni, ne felejtsétek előre húzni az órát! :) Nem úgy, mint a fórum szervere :lol:

Sy


vas. márc. 28, 2004 2:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
bocs, 16


szomb. márc. 27, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
3x lehet hozzászólni, és 14 mind a három??????????????


szomb. márc. 27, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
össze vissza más más, témafüggő.
Itt, ebben a topicban pl nincs gond, lehet visszalépni.


szomb. márc. 27, 2004 16:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Mennyi az a bizonyos idő? Pár másodperc lehet, nem?


szomb. márc. 27, 2004 15:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
egy bizonyos idő után, (ez lemaradt)


szomb. márc. 27, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
hozzászólás elküldése után nem lehet visszalépni az előző oldalra.


szomb. márc. 27, 2004 14:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Nos, az ebben a topicban ki van kapcsolva a szerkesztés funkció. :)


szomb. márc. 27, 2004 14:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Úgy néz ki, ez működik. :) 8)


szomb. márc. 27, 2004 13:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Én meg azt vettem észre, hogy tudtommal nem kattintottam a téma követése menűpontra, mégis kaptam ilyen tárgyú leveleket (10-et :) ) a postafiókomba. Mi a garancia, hogy ha a téma figyelésének megszűntetésére kattintottam, nem kapok további ilyen témájú levelet? :)


Nos, most kikapcsoltam a profilomban a "mindig küldjön értesítést" . Mndjárt megnézem, hogy a hozzászólásom után téma figyelésének megszüntetése gopmb aktív-e .:)


szomb. márc. 27, 2004 13:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Én meg azt vettem észre, hogy tudtommal nem kattintottam a téma követése menűpontra, mégis kaptam ilyen tárgyú leveleket (10-et :) ) a postafiókomba. Mi a garancia, hogy ha a téma figyelésének megszűntetésére kattintottam, nem kapok további ilyen témájú levelet? :)


szomb. márc. 27, 2004 12:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:56
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Most olvostam ezt a topicot, ide írom mert itt a helye:

Jó lenne egy menü ahol csak az általam figyelt fórumok listája van.
Nekem ez nagyon hiányzik.


szomb. márc. 27, 2004 11:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Meg nemtom ki hogy van vele, de a témák listában szerintem
nem jó az oszlopok sorrendje, sokkal jobb lenne pl ilyesmi:
Témák, Válaszok, Legutolsó üzenet, Megtekintve, Szerző
A szerző személye a legtöbbször szerintem nem olyan fontos,
és pláne nem fontosabb, mint pl a legutsó hozzászólás ideje. Nem ?
Vagy ilyeneket majd egyénileg is be lehet állítani a későbbiekben ?
Amúgy kezdem megszokni, és nem is annyira rossz ! :wink:
Ja és nem akarjátok majd bővíteni a kis arc ikonokat ? (emotikonok)


szomb. márc. 27, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 106 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 77 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség