Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 8:14



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
terminal.hu hírarchivum hol található? 
Szerző Üzenet
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Bocsánat, félreértettem a kérdést - ami egyébként még így is jó helyre landolt :) Csak nekem kellett volna gondosabban elolvasnom.

Sajnos ez esetben nem tudlak bíztatni: egy mindenki által felhasználható hírarchívumunk nincs; pusztán a szerveren eltárolt adatok vannak (ami ugye óráról órára frissül). Biztosan van erről biztonsági mentés, de hogy az hol lehet, és hogy hozzá lehet-e férni, azt még én magam sem tudom. Egyébként ha csak egy bizonyos téma érdekel, akkor érdemes használni a Terminal hírkeresőjét: kulcsszavas kereséssel sokmindent meg lehet találni.


szer. jún. 09, 2004 8:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 08, 2004 12:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szia!

Köszi a választ, de asszem félreértettél. Igaz, hogy talán nem is itt kellett volna megkérdeznem, de nem találtam más elérhetőséget, és abban bíztam, hogy itt is tudnak a terminal.hu-ról infókat. Szóval nem a fórum témái érdekelnek, hanem a rendes hírek rovat archivuma., mert egy régebbi hír kellene. Szóval ha annak van archivuma, az lenne nekem a jó. De azért köszi a segítséget!
Andris


kedd jún. 08, 2004 14:33
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Szia!

Tökéletesen jó helyen indítottál topikot, ez a csoport pont az ilyen jellegű témák megvitatására született.

Kérdésedre a válasz az, hogy külön archiválva nincsen a fórum, tudtommal minden hozzászólást átvettünk a régebbi témákból is. Azok között kicsit nehéz lehet a keresés, de van megoldás: a Mobil csoport egyik topikjában: http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=16400


kedd jún. 08, 2004 13:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 08, 2004 12:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás terminal.hu hírarchivum hol található?
Sziasztot!

Egy régebben a Terminal.hu-n fenn lévő cikk érdekelne, de már nem találtam meg. Gondolom, hogy mint a legtöbb híroldalon, itt is van archivum, ahol a régebbi cikkek elérhetőek. Nagyon fontos lenne, szóval jó lenne, ha tudnátok segíteni! Köszi!
Andris

U.I: bocsi, ha rossz helyen indítottam a topic-ot!


kedd jún. 08, 2004 12:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 25 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség