Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 9:33



Hozzászólás a témához  [ 282 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
--== Moderálás - önkény vagy szükséges rossz? ==-- 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Irigy vagy, mi? Látom, hogy irigy vagy!


pén. márc. 02, 2007 13:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás 
Ez aztán gyors reagálás volt pár tavalyi hozzászólásra :) :) :)


szomb. feb. 24, 2007 16:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Tessék Megtűrni Scapscant!
Mert aki bántani meri, annak velem gyűlik meg a baja.
Olyan tündéri amikor haragszik! :wink:


szer. feb. 21, 2007 23:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 27, 2006 12:59
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Disznóól
Hozzászólás 
Tiszta hülye vagyok ,hogy kell itt moderálni?

így *** Dester ***


pén. dec. 29, 2006 18:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Röviden: :D
Hosszabban: :D :D


csüt. szept. 28, 2006 13:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
"Legalább annyira, hogy ha más nem szól be, akkor befejezem."

Nekem azért hiányozni fogsz, egyéni stílus, bátor, karakán hozzáállás ! :wink:


csüt. szept. 28, 2006 6:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Hurrá! :lol:


szer. szept. 27, 2006 20:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
johnnyrotten:
nagyon nem érdekel, elhiheted, inkább töröld meg a szád...

Laci_L:
nem, az életben én szoktam orrba verni mást, mert az nekem nem fáj. Mint írtam, mindegy, hogy engem ki milyennek tart, lehetek intoleráns valaki és s*ggfej is, nézőpont és fogalmazás kérdése, az ilyenekért én sohasem haragudtam, nyugodtan kimondhatod.
Egyébként még csak nem is engem moderált ki djsms az elektro rémtörténetek topicból, pusztán finoman felhívta a figyelmét mindenkinek, hogy itt lehet őt szapulni ha nem tetszik valami. Éltem vele, mert már régóta szúrja a szemem a 'munkája'. Erre pár ember elkezdi nyalogatni a hátsóját. Nem, nem rád értettem, te függetlenül fogalmaztál és korrekten, ezért részemről jár a megbecsülés! Legalább annyira, hogy ha más nem szól be, akkor befejezem.


szer. szept. 27, 2006 19:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
snapscan

Na, mégis megszólalok.

Mondd, kell ez neked? Az életben is ilyen vagy? Mert akkor valaki előbb-utóbb orrba fog verni.

Értsd már meg, hogy lehet mindenkinek más véleménye. Ha hülyeséget ír, akkor sem kell ledorongolni. Mire mész vele? Semmire, Csak téged fognak egy intoleráns valakinek (írhattam vona más jelzőt) tartani. :evil:


szer. szept. 27, 2006 18:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
snapscan írta:
Vazze djsms, most azért kötözködsz az elektron a hozzá nem értő és vaksi válogatós kis fejeddel, mert nem tetszik nekem amit moderálás helyett csinálsz? Hát többek között ezért sem!

Végül is van érzéked a dologhoz, a legtürelmesebb modba kötöttél bele. Valószínűleg nem tudsz olyan bunkó lenni, hogy kivágjon innen. De azért csak próbálkozz tovább, hátha.

Hogy miért szólok bele? Mert irritálsz.


szer. szept. 27, 2006 15:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Erről a topikról van szó.


szer. szept. 27, 2006 13:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Vazze djsms, most azért kötözködsz az elektron a hozzá nem értő és vaksi válogatós kis fejeddel, mert nem tetszik nekem amit moderálás helyett csinálsz? Hát többek között ezért sem!


szer. szept. 27, 2006 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Nem lehetne elfelejteni? Ettől nagyobb bűnök is nyertek már bocsánatot a történelem folyamán. :) 8) "Az élet úgyis megy tovább."


kedd szept. 26, 2006 23:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Nyilván nem azért van több moderátor, hogy 24 órában alvás nélkül kelljen figyelni. A moderálást elvállalnám ugyan, de én csak pénzért. Pontosan azért, mert nem tudok akkor mellette dolgozni, mondjuk napi 8 óra folyamatos gép előtt ülést meg kell fizetni. Ha nem fizetnek nem vállalom, mert nyilván nincs elég időm foglalkozni vele.
Ha meg hobbizok akkor eleve úgy teszem, hogy más is tudja, hogy hobbi, és nem előadom a nagy arcot és kimoderálok mindenkit minden sz*rért. Van egy mondás: adj a kezébe hatalmat és kiderül milyen ember.
Nyilván kell a moderálás, de ez a néha beülök a gép elé és kiszedem a fél topicot, na ez nem tetszik. Ha lusta kihámozni a személyeskedést és csak azt törölni a hozzászólásból és a többit bennt hagyni (nagyon ritkán ez történik), akkor minek vállalta? Hogy mesélhesse a haveroknak, hogy mekkora ember, mert egy neves internetes fórum moderátora és azt csinál amit akar? Vagy mégis?? Nem értem.


kedd szept. 26, 2006 23:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
snapscan írta:
Szorgalomból is csak akkor csinálok valamit, ha rendesen tudom csinálni.
Előtted a pálya, lehetsz a terminál főmoderátora, aki 0-24 között folyamatosan minden HSZ-t elolvas, és azonnal kész lecsapni a szabályokat áthágókra.
Aludni ugye nem kell, hiszen van mit olvasni, meghát majd adományokból fenntartod magad, mivel kereső tevékenységet mellette nem tudsz végezni...
Remélem, érezted az iróniát, és azt is, hogy mennyire nincs igazad.
Ez nem vita volt, hanem egy eszmefuttatás, tehát nem akarok egy "adok-kapok"-ot elkezdeni, vagy beszállni egybe.

Üdv!


kedd szept. 26, 2006 21:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ezt a témát befejeztem. :D


kedd szept. 26, 2006 20:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Még jó, hogy azt írok amit akarok. Ez a topic az ez irányú véleménykifejtésre lett létrehozva, tehát leírom nyugodtan, amit gondolok. Nekem is megvan a véleményem és hogy ez baromira nem egyezik a tieddel? Na és? Sztem ettől egyikünk sem fog álmatlanul forgolódni az ágyban, de még a mod sem, akiről szó van...
Hogy mi a véleménye neked, másnak, vagy akárkinek is rólam, azt magas ívből lek*ka... Ez is szabadon választott, lehet utálni nyugodtan. A modot sem érdekli a mi véleményünk (ill. érdekli, mert létrehozta ezt a topicot, de sztem ő is magasról t*jik rá mit írunk ide).
Ha meg ezért kibannolnak, tegyék. Úgyis azt tesznek amit akarnak.


kedd szept. 26, 2006 19:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Uraim, miattam aztán össze ne vesszenek már! :)


kedd szept. 26, 2006 16:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
snapscan

Végső soron azt írsz, amit akarsz. Legfeljebb másnak meg lesz a véleménye rólad. Én biztos, hogy nem értek egyet veled. :cry:

Ha meg sértőt írsz, ki fognak bannolni. Te tudod. :evil:


kedd szept. 26, 2006 16:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
Szorgalomból is csak akkor csinálok valamit, ha rendesen tudom csinálni. Ergo tökmindegy fizetnek neki vagy sem, a kritika továbbra is él. Persze ma minden a pénz körül forog. Pl. egyél sz*rt, mert az ingyen van, ja, hogy undorodsz tőle? Ugyan már, mehogy már elvárd, hogy majd sült pecsenye íze legyen ingyen! De gondolom ettől még nem eszed meg!


kedd szept. 26, 2006 15:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
snapscan írta:
...Akkor azt áruld el, hogy hogyan a f*nében lehetsz moderátor, ha nem olvasod folyamatosan a fórumot? ...


Szvsz a moderátorok ingyen, szorgalomból csinálják a mit csinálnak. Egyedűl Sy a cég alkalmazottja.

Ennek fényében nehéz tőlük elvárni, amit írsz. Főleg ezért még le is tolni. :cry:


kedd szept. 26, 2006 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
djsms írta:
Sajnos topikot összevonni nem lehet :/
Akkor szóljatok a rendszergazdának, kb. félórás munka. Ajánlom ezt a linket: http://www.phpbb.hu/downloads.html&d_op ... ils&lid=49 ha ügyes, még egy kávéra is futja a félórából. :D


kedd szept. 26, 2006 9:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szomb. jan. 01, 2005 11:21
Hozzászólások: 857
Hozzászólás 
djsms írta:
Nem ülök egész nap a gép elött. Így értelem szerűen nem tudok az első hsz-nél beavatkozni, hogy nem kellene egymásnak esni ezért tud kialakulni sok hsz-es flame.


Akkor azt áruld el, hogy hogyan a f*nében lehetsz moderátor, ha nem olvasod folyamatosan a fórumot? Pár tíz perc alatt bőven kialakulhat egy olyan személyeskedés amit meg kell állítani még az elején, és nem kellene a (részben) témába vágó hozzászólásokkal együtt kiírtani. Ennyi erővel lehetne gizike is mod, aki hetente egyszer végigolvassa az elmúlt hét eseményeit és törli ami neki nem szimpi - onnantól, ahonnan jól esik neki. Nem kell ráfogni másra, hogy miért nem mentek át a morgó topicba, elég sok útbaigaztítást adnak új topikot nyitóknak (helyetted), egyszer nem teszik meg maguk és máris ezzel védekezel! Ésszel csináld és ennyi, ha nem tudod akkor inkább ne csináld sehogy.


kedd szept. 26, 2006 9:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Ok, egy utolsó kérdés. Nem lehetett volna simán áthelyezni a kérdéses részt? Vagy nincs telepítve a fórumra az áthelyezés-mod?

Sajnos topikot összevonni nem lehet :/


hétf. szept. 25, 2006 23:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Ok, egy utolsó kérdés. Nem lehetett volna simán áthelyezni a kérdéses részt? Vagy nincs telepítve a fórumra az áthelyezés-mod?


hétf. szept. 25, 2006 23:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Hol is van a szabályzat részletezve? Hadd olvassam már át, legalább tudjam, ha beleütközök. :)

Info csoport legelső kiemelt topikja ;)


hétf. szept. 25, 2006 23:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Hol is van a szabályzat részletezve? Hadd olvassam már át, legalább tudjam, ha beleütközök. :)


hétf. szept. 25, 2006 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
...

Az elektoban is van offtopik, de az nem a rémtörténetes!
Egyébként az offtopik nem jelent moderációmentességet! Többek között a politikai, vallási stb dolgok és egymás szapulása ott is tilos!


hétf. szept. 25, 2006 22:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
T68m írta:
Nos, akkor ezt melyik topicban vitassuk meg?

A válasz igen egyszerű, a morgós topikban! Ha már meg lettem vádolva had csapjak vissza :) Neked (vagy MotoHackernek) is eszedbe juthatott volna, hogy "gyerünk srácok, folytassuk a morgós topikban!"
Ott simán belefért volna némi témával kapcsolatos off (amit írtál, hogy ki is a tolvaj) de az egymás szapulását ott is szankciók követték volna.
Nem tudom hanyadszor kerül leírásra, hogy némi offért nem szoktunk szólni. De ha több oldalon keresztül abszolute nem a topikkal kapcsolatos témákról van szó akkor minek egyátalán címet adni a topiknak? Nyitunk egy elektrot és aztán mehet oda minden egybe, aki meg akar valamit keresse meg, ha van türelme... Sok topik már így is több száz hsz-ből áll, elég azt átnyálazni ha valaki keres valamit...
Szóval akár tetszik akár nem a szabályok nem véletlenül és nem általam lettek kitalálva. Egymás szapulása pedig továbbra sem hasznos információ a közösség számára, ezért ha bajotok van egymással intézzétek el privátban, msn-en vagy ahol akarjátok, de ne itt a fórum publikus keretei között!


hétf. szept. 25, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A botrány és a törölgetősdi nem itt indult el.
T68m-nek itt még tulajdonképp igaza lehetne,nem kellett(szabadott) volna olyasmire céloznom sem,amit nem írhatok le,ilyen egyszerű.
Már törlődött az egész trafóstul,működési leírásostul,úgyhogy mindegy.
A be és visszaszólás ismét az erkölcsi probléma kapcsán jött a képbe,aztán tünt el hirtelen jó fél oldal.


hétf. szept. 25, 2006 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Én épp arról "beszélek", hogy mindez maradhatna a helyén, djsmsnek nem kéne hivatalból beszólnia, ha idézem:
shalafi66 írta:
a rémtörténet téma kvázi offtopikká, moderálás-mentessé
válna. :) Egyszerű, kell rá egy egyezményes jelzés a topikcímben mondjuk lehetne vmi ilyesmi: (off) :roll: :D
Egyébként kár vitatkozni, a törölt hozzászólások nem visszahozhatók. Azt meg nem tudtam megfigyelni, mennyire volt személyeskedő a hangnem, jogos volt-e a törlés, előbb tűntek el a hszek. Igaz, hogy a véleményem különben nem sokat számít ez nem az én fórumom. ;) Törölni szerintem mindenképp csak végső esetben kell, ha van lehetőség az áthelyezésre is.
T68m, ha MH nem akarja, sztem minden rosszallásod ellenére sem fogja elárulni a titkát, még ha igazad van se. :) Fölösleges ezért öööö, szóval mindegy sokat szövegelek.

Nem szeretnél mini higedfúziós kitet árulni? :D Vagy alapíthatnál saját áramszolgáltatót. Szívesen lennék előfizető.


hétf. szept. 25, 2006 17:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
shalafi66 írta:
Ennyi erõvel felhasználók sem kellenek, elég ha a MOD szerkeszt. :D
Egyébként teljesen megértem djsmst a helyében lehet, hogy én is hasonló eszközökhöz nyúltam volna. :wink: Csak az a baj, hogy ezzel a lépéssel nem feloldotta a feszültséget, hanem átirányította, vagy ha lehet növelte. Már végülis mindegy.
Viszont sztem van egy megoldás. Lehetne a rémtörténet témát kvázi offtopikká, moderálás-mentessé tenni, (végsõ esetben én is elkövetem ezt), ha van rá igény, ezzel mindenki jól járna (nem kéne százszemû Argoszként õrizni a topikot). Nem a legutóbbi egymásnakesés miatt, hanem mert a téma egyébként sem túl komoly, és az a néhány nem egészen odavaló hsz elõbb-utóbb úgyis elsüllyed.


a rémtörténet, ténylegesen rémtörténet.

MH allította, hogy a trafós trükköt, kívülről, méréssel is ki lehet mutatni, de ezt nem bizonyította, hanem helyette arra célzott, hogy hiányosak az ismereteim, ha erre magamtól nem jövök rá.

MH azóta sem írta le, hogy hogyan képzeli a mérést, ezzel szemben más topictársnak sincs ötlete erre vonatkozóan.

Nos, akkor ezt melyik topicban vitassuk meg? Beleértve - természetesen - azt a viselkedést, hogy valaki említ valamit, aztán titokzatosan hallgat...
Ezzel az erővel én is mondhatnám, hogy szoktam itthon hidegen fúzionálni, de ha ezt nem értitek, akkor nem is érdemes elmagyarázni nektek. :D

A másik kérdés, aminek szintén nincs topichelye, hogyha az áramszolgáltató a beszerzési ár sokszorosáért adja a delejt, akkor ki a tolvaj?
aki trükközéssel csökkenti a költségeit és így, pl. "csak" kétszeresét fizeti ki annak, amibe az valójában kerül? Micsoda egy mocskos tolvaj!

szal, ilyen kérdéseket feszegettünk ott, ami - DJ szerint - már moderálásért kiállt.


hétf. szept. 25, 2006 16:50
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 18:32
Hozzászólások: 1643
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Ennyi erővel felhasználók sem kellenek, elég ha a MOD szerkeszt. :D
Egyébként teljesen megértem djsmst a helyében lehet, hogy én is hasonló eszközökhöz nyúltam volna. :wink: Csak az a baj, hogy ezzel a lépéssel nem feloldotta a feszültséget, hanem átirányította, vagy ha lehet növelte. Már végülis mindegy.
Viszont sztem van egy megoldás. Lehetne a rémtörténet témát kvázi offtopikká, moderálás-mentessé tenni, (végső esetben én is elkövetem ezt), ha van rá igény, ezzel mindenki jól járna (nem kéne százszemű Argoszként őrizni a topikot). Nem a legutóbbi egymásnakesés miatt, hanem mert a téma egyébként sem túl komoly, és az a néhány nem egészen odavaló hsz előbb-utóbb úgyis elsüllyed.


hétf. szept. 25, 2006 10:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Skori írta:
Nem azért gépeltem több hozzászólást, hogy egy laza mozdulattal a szemétbe menjen, hanem azértt, hogy akikkel beszélgetek el tudják olvasni, illetve az általuk írott dolgokra reagáltam. A véleményem csak nagyon röviden: visszaéltél a moderátorkodásal, minden figyelmeztetés nélkül töröltél, és nem csak olyan hozzászólásokat amik sértöek, hanem sok egyebet is, ami itt maradhatott volna akár itt, vagy át lehetett volna tenni a forgó-morgós témába. Ezekután én meg azt gondolok amit akarok, a többiek meg úgyis tudják kinek mit és hova. Azért ide írtam amit akartam, mert a többiek is itt fogják keresni a hozzászólásaikat. De ha neked ez örömet okoz akkor nyugodtan töröld ezt is......

Skori írta:
MotoHacker és a többiek: mi lenne ha megkérnék valakit, hogy tegyen fel egy ilyen fórum programot a szerverükre? Nagyon megszokta már mindenki ez a "rémtörténetet" vagy keressünk más megoldást?
Más: most öszintén, amikor megkérdeztem egy indulatosabb hsz. után, hogy nem kellene-e átszoknod a koffeinmentes kávéra? :) -azt sértö volt számodra? (éppen a Piroszka c. film mókusa jutott eszembe :))
Na jó ezt a témát már jól szétoffoltuk, de mivel kedvenc mod-unk már úgyis belesz@rt egy többszemélyes beszélgetés közepébe, már lényegében mindegy, legfeljebb majd tölrli azt kész.

T68m írta:
off:

ja, sztem is túllőtt a célon dj, immár sokadszorra.

könnyen előfordulhat, hogy két szakember nem érti meg egymás (miközben lehet, hogy ugyanarról beszélnek) és kétségbevonják egymás tudását. Hely kell ahhoz, hogy tisztázódjanak a dolgok.

utólag - elvileg - lehetne törölni, pontosabban átszerkeszteni a hsz-eket, hogy az egésznek csak a kvintesszenciája maradjon meg, de ez elég munkaigényes lenne, úgyhogy felesleges.
Pusztán a törölgetésre szorítkozni - viszont - káros.

on:

itt kiindultunk egy forgó-morgó témából, ami egyben elektronikai, pontosabban villanyszerelési negatív iskolapélda, rémtörténet.

Kezdve azzal, hogy kikerüli a biztositékkal (esetleg fi relével) védett hálózatot (érintésvédelem, tűzveszély, stb.), alulméretezett módon csatlakozik (tűzveszély), ráadásul lebukásveszélyes.

Ennek az éjszakais változata kevésbé macerás, annak segítségével - régi mérő esetén - nappal is éjszakai díjszabás előnyeit élvezhetjük, jóval kisebb eséllyel a lebukásra.

tehát kifejezetten szakmai dolgokról beszéltünk!!! Ami on-topic, érintve egy másik topic tárgyát.


ennek itt a helye továbbra is és nem a rémtörténetekben!


hétf. szept. 25, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Ha megnézed az offolásért nem nagyon szoktunk szólni. (Pedig ugye lehetne)
A mostani beavatkozásra is a te és T68m között már sokadszorra előforduló egymás hülyézése miatt került sor. Mivel a hozzászólások egy része értelmetlen lett volna az előzmények nélkül így azok az off voltuk miatt mentek a levesbe. Egyébként Skori hszére reagáltam is, hogy a morgós topikba áttehetem ami oda való. Abban igaza is van, hogy ezt megtehettem volna kérés nélkül is.
Annak, hogy egyszerre ennyi hsz kerül szankció alá elég egyszerű oka van. Nem ülök egész nap a gép elött. Így értelem szerűen nem tudok az első hsz-nél beavatkozni, hogy nem kellene egymásnak esni ezért tud kialakulni sok hsz-es flame. Az általad említett mobilban több moderátor van és nagyrészt jelen is vannak, így szinte azonnal be tudnak avatkozni, nem alakulnak ki olyan helyzetek mint pl most az elektroban.
Problémának tartod, hogy nem engedem az egymásnak ugrásotokat. Azért nem, mert a fórumot rajtatok kívül még mások is olvassák és nem kellene azt a képet látniuk, hogy ezek itt hárman folyamatosan hülyézik egymást. Ha veletek kivételt teszek és hagyom, hogy anyázzatok nyugodtan akkor mi alapján utasíthatnánk mást rendre?


hétf. szept. 25, 2006 8:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Sokminden törölhető lenne az elektróból,jelenleg és a múltban is,de amíg nem voltak ott túlbuzgó modik,szépen megvoltunk maguk a kis offjainkkal és vitáinkkal együtt.

Bizonyos ésszerű korlátokat az ember úgyis felállít vagy elfogad saját maga számára,de ha ilyen mértékben korlátozzák a lehetőségeit,az nyilván hamar kedvét szegi.

Persze,ha valaki keres valamit,értetlenkedik,kérdezősködik,a régi,témát már porrá taglaló topicokra utaló linkek,bölcs útbaigazítások sosem a csak törlésgomb paskolásában és szigorú szabályzatra való hivatkozásban jeleskedő moditól érkeznek,vagy veszi a fáradtságot egy régi,hogy 2 szóval megoldja vagy adjon egy linket az őstopicra,vagy elsűllyed a kérdés,esetleg keletkezik egy előbb utóbb elakadó "kis-ikertopic",6,8,10 hozzászólással.

De,hogy ne legyen egy fél oldal "off",és nehogy valaki aztírja,na ne beszéljünk má hülyeséget,az mindennél fontosabb.

Azthiszem ezzel a fajta moderátori tevékenységgel nem tudok egyetérteni,a fórum vaskalaposan a témához láncolása megöli a beszélgető kedvet és a kreativitást az igazán lelkes hozzászólókban.

Mondok egy példát,tisztelt djsms,az annó moditársad "ügyében" keletkezett "cortez kérdez" topicban a májkrémes tubus vagy a rácselmélet az off?
Esetleg RGB barátunk "nagyszerű" topicjait parodizáló házi műholdindítás mint komolytalankodás eleve törlésre itélhető?

De ennél,amit most hirtelen kicsaptál,mint rövidzár az automatát,még az ősidők óta híresen vérkomoly és agyonmoderált mobil-ban is hosszabb körbeírások,nyegle poénkodások,oldalakon át menő élcelődések vannak..

Mentségül szolgáljon arra a szigorra,ott a modik valóban dolgoznak,hagyományosan rendet tartanak,meglehetősen hmm..."vegyes" szinvonalú társaságban...és véres verejtékkel törlik-zárják a napi 23 "nokia xxxx-xxx jobb-e" topicot,vagy 99 "unlock help" és hasonlókat.Útbaigazítva a kérdezőt még akkor is,ha csak 4sort kellett volna a megfelelő kiemelt(!) topichoz a kis szemecskéjét felemelnie.

Elhiszem,hogy az elektróban unalmas(abb) az élet,de fél oldalak élből utólag törlése legfeljebb az elektro "bezárásához" vezethet,ha ez a cél, semmi baj,felvetettem már ott egy alternatívát,ha nem lesz törölve és a többiek reagálnak rá,úgy meglátjuk hányan támogatnak engem és hányan az eszetlen törölgetést.


vas. szept. 24, 2006 22:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Elektro - elektronikai rémtörténetek topik
Skori írta:
Na ebbe jól belegyalultál...... gratulálok! Valahogy nekem úgy tüniuk elég sok hozzászólás eltünt, nem csak az utlsók. El is ment a kedvem a hosszabb billentyükoptatástól, mi a fenének ha valaki egy mozdulattal törli, szerintem.... na jó, inkább megtartom magamnak a véleményem.

Az indok a korábbi hozzászólásomban is olvasható.
Valóban több hsz is törlésre került offtopik és/vagy személyeskedős volta miatt. Az offolós nem személyeskedőseket esetleg betehetem a morgós topikba, mivel oda valóak. Ha van rá igény akkor intézkedem! A személyeskedőseket viszont NEM!
Egyébként a törlés fő oka a nem először előforduló személyeskedés volt. Több hsz pedig részben személyeskedős részben off volt. A fórum szabályzata alapján így törölhetőek! Tehát ne engem (és a moderációt) okold, hanem az egymásnak esőket :)


vas. szept. 24, 2006 20:21
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Na igen, de már mindegy, túltettem magam rajta :)

2001 augusztusában.


csüt. máj. 04, 2006 7:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Sy írta:
Személy szerint én a kisboltokról szóló véleményeket is kint hagynám a fórumon, amíg azok kultúráltak és nem mocskolódó hangnemben íródnak, de volt, hogy a reklamáló "átnyúlt" felettem, és közvetlenül a cégvezetéssel balhézott (igaz, nem az elmúlt 1-2 évben). Ők meg nem akarnak ezzel vesződni, ezért jön az ukáz, hogy le kell venni. Ez van, jobb a békesség :-|
Bizony, sokan ezt már csak hírből ismerik, Neked meg 'jó' kezdet volt, alighogy idejöttél, egyből kaptad a 'tiszteletet' a nyakad köré...

Mikor is volt?
2000-ben? 2001-ben?
Mindegy, régen...


csüt. máj. 04, 2006 1:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
utini írta:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=30275


Köszi. Úgy látszik vak is vagyok. Az ajtónál vigyáztam. :D


pén. feb. 24, 2006 13:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Fincsi :mrgreen:

Üdv!


pén. feb. 24, 2006 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Na, tetszett? :lol:


pén. feb. 24, 2006 12:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=30275


pén. feb. 24, 2006 11:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
utini írta:
... Sy nótbúkos topikzárása Oscart érdemelne ! :D


Ez hol volt :?:

Keresgéltem, szemezgettem, nem találtam, kérdezek. :roll:


pén. feb. 24, 2006 11:50
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Azért zárjuk a törlés helyett, mert egyszerűbb az első HSZ létrehozójának ki copy-paste-elni a lezát topikból a hozzászólását a megfelelő topikba; mint újra írni. Én legalábbis ezért szoktam, nem akarom megszivatni azt, aki lehet, hogy csak figyelmetlen volt. Egy egymondatos HSZ-nél ez még nem is lenne gáz, de van, aki teleírja a fél oldalt, azt törölni szívtelenség :D A zárt topik meg úgyis gyorsan lesüllyed.

utini, Thomas, köszi ;)


pén. feb. 24, 2006 11:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
utini írta:
Kezit csókolom !

Azt szeretném kérdezni a moderátor bácsiktól, hogy ha valaki duplikál egy topikot (tehát olyan témában nyit újat, ami már létezik két sorral feljebb), akkor miért csak zárják, és miért nem törlik. "Kinnhagyják"példát statuálni, hogy tanuljon belőle a buta gyerek, vagy csak simán egyszerűbb zárni, mint törölni ? Csak pusztán kíváncsi vagyok, mert így tanul a hülyegyerek... :P

Sy nótbúkos topikzárása Oscart érdemelne ! :D


Igen, nagyon jó volt, már én is megdícsértem. :lol:
Viszont a kérdés tényleg jó, szerintem is élből törölni kéne, minden felszólítás nélkül.


pén. feb. 24, 2006 11:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Kezit csókolom !

Azt szeretném kérdezni a moderátor bácsiktól, hogy ha valaki duplikál egy topikot (tehát olyan témában nyit újat, ami már létezik két sorral feljebb), akkor miért csak zárják, és miért nem törlik. "Kinnhagyják"példát statuálni, hogy tanuljon belőle a buta gyerek, vagy csak simán egyszerűbb zárni, mint törölni ? Csak pusztán kíváncsi vagyok, mert így tanul a hülyegyerek... :P

Sy nótbúkos topikzárása Oscart érdemelne ! :D


pén. feb. 24, 2006 8:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Nincs mit.


szer. feb. 22, 2006 17:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Köszönöm a választ, Sy! :)


szer. feb. 22, 2006 13:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Köszönöm, én nem kérek PÜ-t ! :lol:


szer. feb. 22, 2006 8:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 282 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség