Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. ápr. 19, 2024 7:57



Hozzászólás a témához  [ 1687 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Következő
--== FÓRUM HIBA ==-- 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
:twisted: Maybe'if you myselsef..!,de,megyen mint a az vonatrfütyi(y)!

-ps:köszönm,hogy lehetek az ' Fórurumon ' az üzemeleletőknek és üzemelőknek minden és,vízbefulás előtt számoló chapták nélkül :rulez:..ezekkszerint nem csak nekem volt kényelmetlen az újítás! :wink:


vas. jan. 16, 2011 20:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
nbela írta:
Most éppen kérte a bejelentkezést. Jól írtam, de szerinte túlléptem, büntiből captcha. Sikerült. Klikk az új hozzászólásokra: 2010 májusig vissza minden hozzászólást újnak jelölt és listázott...

Sajnos nálam is így volt. Valami zavar van a Fórummotor fejében. :D

De remélem meggyógyítják. !-F

Azt a Capcha-t meg annak kellene százszor elolvasni (és ha elbaxta, még százszor, stb.), aki kitalálta a dizájnt. :mrgreen:


pén. jan. 14, 2011 11:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Most éppen kérte a bejelentkezést. Jól írtam, de szerinte túlléptem, büntiből captcha. Sikerült. Klikk az új hozzászólásokra: 2010 májusig vissza minden hozzászólást újnak jelölt és listázott...


pén. jan. 14, 2011 10:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Hannibal írta:
Kellett nekem elkiabálni, hogy nem találkoztam még belépéskor captcha-val...

Ma megint előjött, néhány napig jó volt. :cry:
Megnézném nacorvus arcát. :)


szer. jan. 12, 2011 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Kellett nekem elkiabálni, hogy nem találkoztam még belépéskor captcha-val...


szer. jan. 12, 2011 18:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Hannibal írta:
Úgy függ össze, hogy ha megnézed a vezérlőpult-->internet beállítások, Biztonság fül. Itt tudod szabályozni az egyes zónák beállításait. Ha pedig az egyéni gombra kattintasz, akkor láthatod az ActiveX-re vonatkozó beállításokat.

Köszi. :)

Azért csodálkozok az egészen, mert a Win telepítése óta soha sem állítgattam ezt sehogy sem. A Hírlevél is jött, gond nélkül. Mostanában kezdett ilyen lenni.

Mindegy, megoldódott. Inkább mint érdekességet kérdeztem.


hétf. jan. 10, 2011 18:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
Haha. Azt használom kizárólag. :D

Akkor mégsem annyira kizárólag. :wink: Ha Outlook vagy talán mégis Outlook Express kell a fórum használathoz az általad igencsak favorizált téma értesítő miatt.
Használhatnál éppen Thunderbirdöt is, vagy webesen nézed meg, de nem ez a kérdés.
Én a mai napig sem tudom megérteni, hogy mi olyan nélkülözhetetlen ezeken az értesítőkön, meg miért kellene nekem az Outlook system tray levél ikonját vizslatni, meg emaileket bújni meg törölgetni utána ahhoz, hogy a fórum új hozzászólásait megnézzem. És mégis elolvasok mindent, amit akarok.
Nekem totál macerás volna így, de nem vagyunk egyformák. :D
Meg is beszéltük már párszor, és rajtad kívül is volt erre némi igény. Ha már úgyis szolgáltatás. :mrgreen:


hétf. jan. 10, 2011 18:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Úgy függ össze, hogy ha megnézed a vezérlőpult-->internet beállítások, Biztonság fül. Itt tudod szabályozni az egyes zónák beállításait. Ha pedig az egyéni gombra kattintasz, akkor láthatod az ActiveX-re vonatkozó beállításokat.


hétf. jan. 10, 2011 16:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
TargeT írta:
Firefox mellett tuti nem lesz ilyen gondod. :wink:

Haha. Azt használom kizárólag. :D

Csakhogy ez nem ott, hanem az Outlook-ban jelenik meg, amikor rálépek a Terminal értesítésre (ebben van egy kép is általában). A megjelenítendő szöveg/kép felett. Ha leokézom, minden látszik. :shock:

Szerk: megtaláltam. A Beállítások > Biztonság -ban az Internetes zóna lett bejelölve a Korlátozott helyek zónája helyett.

De hogy ez hogy függ össze az AciveX-el, azt nem értem. :shock:


hétf. jan. 10, 2011 15:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Firefox mellett tuti nem lesz ilyen gondod. :wink:


hétf. jan. 10, 2011 12:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
nacorvus, ne add fel. :shock:
Kopp, kopp. Úgy tűnik megjavult. :D

De van egy másik észrevételem: néhány hete a Terminal Hírlevél értesítőre az Outlook minden esetben hibát jelez:

Kép

Semmilyen más levélnél, vagy programnál nincs ilyen hibajelzés. A hírlevélen minden kép, stb. megjelenik. Mi lehet ez? :shock:


hétf. jan. 10, 2011 11:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Uraim hölgyeim a család segítségét kellet igénybe vennem hogy egyáltalán a poénokra reagálni tudjak!-A FIAM,met ő még lát!,s nem is akárhogyan ]:-<
Senki ne küldjön a továbbiaktól a fórumról PÜ-t mert ue. okoból kifolyólag én el nem olvashatom!Hiszen az [b]okosok
jóvoltából zárolva vagyok!-hisze uo.tartok: nem tudok belépni az üzeneteim elolvasásához is
-bár GG (nincs ilyen reggelt tag,de Ő is olvassa majd,mert kell neki :evil:
Kítűnő szakember-hiszen nem az első munkahelye ésteljesít is :rulez: majdhogynem velem kezdte a szakmát -én egy kicsit előbb! ...,de Ő maradt a 'régiben'...én meg elhajlottam a 'hard-os' témában.De ez,egy megint egy igazi rendszergazda-i hozzáállás volt homlokkal a a falnak sapka nélkül.-pl kicsi a wincsi.Ez, szakmailag semmilyen fórumon nem korrekt megoldás,hogy az egyetlen egylemezes szervert a legnagyobb forgalomban próbázgatom egy barom adatbázisommal ami valamiért nem a ki be forgatás után én nem akarom megfúrni a szervert.,majd megteszi helyettem sokkal kellelemetlenebb személy!-ez az a téma mikor a fürdővízzel eggyüt megy a nacorvus is!..Nem is tudom,melyik nagy ember hangozatatta ..talán a Duce?:Szebb jövőt!..menet közben volt egy igen fura kézmozdulat!...azután csúnya világ jött! :roll:
Hogy, értse is mindenki az üvöltözés tárgyát: Induljunk alulról P2P vagy Rapidshare: ha fizettél,vagy regisztrált tag vagy akkor minek,akkor is ketyeg a számláló a bot-okat mag akár egy sima iptaplessel átirányítani vagy a millió szűréssel meg lehet oldani.De ez Így Jó a rendszer üzemelteői szerint...maybee-=(májusi első méh).

Ráadásul kb 10perc múva meg ki is léptet a szerver ha a ddig nem végeztél,da z kicselezkető,hisze látszólag még bent vagy ,de mégsen .ez is darabos lesz,de mindegy erőlködok egy kicsit,hiszen az uccsó!

Ps: nagyon bugos!-mármint a szöveg...,de köszönöm mégegyszer a lehetőséget-hiszen,akkor időhiány miatt kiléptetett a szerkesztésből is...a többit le sem írom,hiszen az már nem nyilvános! :gigalol:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nacorvus hétf. jan. 10, 2011 23:15-kor.



vas. jan. 09, 2011 19:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
:lol: Oké. nacorvus írásain néha elég nehéz kiigazodni, pláne felületesen.
Nekem valahogy az jött le, tényleg felületesen és nem szétcincálva a mindig mögötte lévő magas filozófiai tartalmat, hogy a captcha 'második fokozata' az, amikor már a szürke szamár is hanyatt fetreng. :wink:
Mea culpa. Szamár akkor nincs. A tényleg pocsék szürke captcha meg nálam is előjött már. És még azt is eléggé filózni kellett, hogy hová írjam be.


vas. jan. 09, 2011 8:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
Szamarat én sem láttam, pedig nem is ittam
A szamarazás úgy került szóba, hogy:
nacorvus: "szürkeháttéren szürkeszám és szürkebetű hanyattvágva"
Erről asszociáltam a szürke szamárra:
nbela: "hirens boot cd minixp opera ... büntiből jött a hanyatvágott szürkeszamár"


szomb. jan. 08, 2011 21:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
TargeT írta:
Fentebb írtam, hogy eddig se szamarat, se captcha kódot nem láttam ezen a fórumon...

Szamarat én sem láttam, pedig nem is ittam. Tükör előtt sem álltam :D

Ma megint be kellett lépni, de legalább nem kért semmit. A múltkor egyből kérte elsőre, de az sem volt jó neki.

Mindegy, béke van. :)


szomb. jan. 08, 2011 21:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Fentebb írtam, hogy eddig se szamarat, se captcha kódot nem láttam ezen a fórumon. Addig.

Azóta a captcha előjött párszor, valószínűleg elgépelhettem valamit, de már elsőre kód kellett. Korábban ez nem volt.
Viszont captcha mellett és figyelmesebben pötyögve gond nélkül beléphettem.


pén. jan. 07, 2011 17:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Master írta:
... Igyekszünk kideríteni és megoldást találni...

Baxxa meg már. :cry:
Tegnap estétől ma délutánig nem tudtam bejelentkezni, a Captcha kódokkal sem. Sehogy sem. Pedig 24 óra szinte sosem telik el két bejelentkezéseim között, most biztos hogy nem. És szó sem volt arról, hogy többször hibás volt a belépés. :hm:

Kínomban újra regisztráltam másik néven és címmel (hogy legalább jelezzem mi a helyzet), arra meg fél nap alatt sem jött vissza a regisztrációt jóváhagyó levél.

Most délután egyszer csak sikerült (Captcha -val).

Mi van a Fórummal? Lassan megüt a szél. :shock: :o


pén. jan. 07, 2011 15:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Hannibal írta:
Ha jól tudom, akkor 24 óra inaktivitás után kell újra bejelentkezni.

Hogy Linux-n miért jelentkezhet ez a hiba, hogy már az első bejelentkezésnél is kéri a captcha-t, passzolom.
Írok egyet Sy-nak, hátha talának rá egy frissítést.

Sziasztok!


Köszönjük a jelzést.

Egyelőre mi sem tudjuk, mi lehet e probléma oka.

Gyanús, hogy a kliensoldali cookie-kezelés nem megfelelő a fórummotornak, de ez jelenleg csak feltételezés.

Igyekszünk kideríteni és megoldást találni.


Üdvözlettel:

Giczy Gergő


kedd jan. 04, 2011 10:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Ok..ok! azon már túltettem magam még el is ismerem hogy több -sőt az én jó anyámat szidják hogy miért szült octpousnak-volt ott is ahol nem kéne..ujjam-előtte legalább le kéne a körmeimet rágnom,vagy legalábbis más színre 'laggozni' :)
De chapta igen felbaxta a tekervényeimet:legyen ha kell!De ide? Kinek-minek az nem jön be aki nem akar-kivéve aki be szertne mert lenne joga hozzá de pont annak nincs-.de ne ily fosssh színekkel hanyttbaxval.
Ha legalább a fehér kalapomat felvenném oktató szándékkal,..de az ember nem szokott abba tányérba ürítményezni ahonnan töltekezik is.Bár ez is ízlés és világnézet dolga :roll:


szer. dec. 29, 2010 22:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
nacorvus írta:
A ha két előttem szóló hozzászólásaiból 3 sort akarok idézni "Legfeljebb 2 idézetet ágyazhatsz egymásba.." baromsággal üzen pedig nem egymásba akarom idézni: http://kepfeltoltes.hu/101228/K_perny_k_p-5_www.kepfeltoltes.hu_.png és nem hagyja elküldeni.
3 nyitó quote BBCode-ot látok a képen és csak utánuk van záró quote BBCode, köztük nincs, ergo a legfeljebb 2 idézet egymásba ágyazást túllépted. Nem a nyitó-záró quote BBCode párok mennyisége a lényeg.


szer. dec. 29, 2010 20:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Nos ha ennyire vágy rá akkor akár egy Hiren's Cd vel próbálkozz egy vadidegen gépről és vadidegen hálóról szembesülsz a fentebbi remek chapta megoldással! 8) uu el fogod dobni az agyadat mint én is :mrgreen:


szer. dec. 29, 2010 18:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Na most ezt én sem értem. Pont az új fórummotor óta van, hogy nem kell csak egyszer bejelentkezni, ha eltároltatod állandóra.
Ez valami linuxos nyűg lehet, ha nem jó, vagy valami biztonsági programmal vagy más beállítással kinyírja a cookie-kat. :hm:
Korábban tényleg az volt, hogy ha sokáig nem nem jelentkeztél be, akkor újra meg kellett tenni. Az új motor óta egy partíción csak egyszer kell.
Vannak olyan telepítések, ahonnan nem állandóra lépek be. Ott előfordul, hogy félrepötyögöm a jelszót. Ötig még nem jutottam, egy szokott lenni, talán előfordult max kettő. :roll:
Eddig se szamarat, se captcha-t nem láttam.


szer. dec. 29, 2010 18:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Köszönöm,ezek szerint a hiba nem az én készülékemben van hanem a webwizard agyában.!
Egyébként tegnap nem a saját hanem az ügyeletes gépről próbálkoztam és akkor szembesülem az élménnyel :roll: -egyábiránt ezt a hírekmédia szervert hatásosabban is lehetne védeni..majd ha elfogytak a lehetőségeim szipokázok némi ötlettel,addigra valószínűleg rá is érek,mert a cégem ahol dolgozok le és felszámolja a "tudásközponját" is (amelyikből potyog az ablak,és beázik :twisted: ) :huha:


szer. dec. 29, 2010 18:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
"Hogy Linux-n miért jelentkezhet ez a hiba..."
Nálam spec live xp opera alatt jelentkezett.


szer. dec. 29, 2010 13:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Ha jól tudom, akkor 24 óra inaktivitás után kell újra bejelentkezni.

Hogy Linux-n miért jelentkezhet ez a hiba, hogy már az első bejelentkezésnél is kéri a captcha-t, passzolom.
Írok egyet Sy-nak, hátha talának rá egy frissítést.


szer. dec. 29, 2010 12:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
nbela írta:
... Ha nem automatikus a bejelentkezésed és 5x rossz jelszót írsz be, akkor dob egy Captcha-t. Szürke illetve úgy látom változó alapszinnel. Valamilyen hiba miatt esetenként már a legelső bejelentkezéskor is kéri az azonosító kép-kódot.

Nekem automatikus (már ha itthon vagyok, és nem külföldön), de azt vettem észre ha nem minden nap jelentkezek be, akkor kéri a jelszó. De erre való a mentés és a vágólap. Nem is értem hogy lehet 5x elizélni. :shock:


szer. dec. 29, 2010 11:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
Szinte egy szót sem értek
Ha nem automatikus a bejelentkezésed és 5x rossz jelszót írsz be, akkor dob egy Captcha-t. Szürke illetve úgy látom változó alapszinnel. Valamilyen hiba miatt esetenként már a legelső bejelentkezéskor is kéri az azonosító kép-kódot.


szer. dec. 29, 2010 11:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Mintha akadémikusok értekeznének. Szinte egy szót sem értek. De lehet, hogy azért, mert találtam egy Unikumos üveget. :D


szer. dec. 29, 2010 10:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Hannibal írta:
Bejelentkezésnél nálam nincs semmilyen botszűréses védelem. Tudomásom szerint csak a regisztrációnál kér Captcha-t.
Nekem is automatikusan lép be. Kíváncsiságból átléptem hirens boot cd minixp operába. A legelső név/jelszó megadás után kiírta, hogy túlléptem a megengedett próbálkozások számát, ezért büntiből jött a hanyatvágott szürkeszamár... Az IP címemről sem próbálkozhatott senki más mert most éppen fix IP-m van. Utána többször már nem dobott Captcha-t. IE,FF,Opera, kilép, belép... rossz jelszó esetén is csak próbáljam meg újból.


szer. dec. 29, 2010 10:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Bejelentkezésnél nálam nincs semmilyen botszűréses védelem. Tudomásom szerint csak a regisztrációnál kér Captcha-t.


szer. dec. 29, 2010 8:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Miért nálad nem volt bejelentkezésnél a bot szüréses 3d-ben megjenő szürkeháttéren szürkeszám és szürkebetű hanyattvágva?
A záró idézést is maga a fórum produkálhatta mert általában a beidézettre húzom rá a Quote-t így kizárt hogy a zárósor mégegyszer legyen nyitó nélkül...mindegy most kell innom valami lazítót ami agytágít,mert ma már ma van,de még hol a reggel 7.+1h.addig nem lehet alkoholos italt fogyasztani (ügyelet+hazaközlekedés) :wink:


szer. dec. 29, 2010 0:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
A linkelt képen szerintem az a problémája, hogy egy [./quote] a végén benne maradt.

Ezt pedig:
Idézet:
Maga a bot szürés is egy gányos felirat olvashatatlan a 3dben ..próbálkozz 5x és kiléptet

nem igazán értem.


kedd dec. 28, 2010 23:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Emberek ez a fórum egyszerűen használhatatlan és ha motoron nem változtattok akkor ennyi,és maradok tisztelettel kivülről!
Maga a bot szürés is egy gányos felirat olvashatatlan a 3dben ..próbálkozz 5x és kiléptet.A ha két előttem szóló hozzászólásaiból 3 sort akarok idézni "Legfeljebb 2 idézetet ágyazhatsz egymásba.." baromsággal üzen pedig nem egymásba akarom idézni: http://kepfeltoltes.hu/101228/K_perny_k_p-5_www.kepfeltoltes.hu_.png és nem hagyja elküldeni.
Most maximálisan tele lett a bugyrom az "Okos webokosokkal!Kommunikáljanak a saját jólkigondolt fórumjukkal,ami szerintük így number one!
A németek már kitalálták hogy lehet kenni,mint a vajat de a szagát elvenni.


kedd dec. 28, 2010 22:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
... nem a méret a fontos ...

off:

Itt igen: :D
http://www.youtube.com/watch?v=vpC88xdv_rs


szomb. dec. 25, 2010 18:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
Squito írta:
... Nekem ezt a bejövő postaládámban írja a PÜk felett közvetlenül.
Aha, kösz. Ezt láttam, de valahogy nem a tárhely ugrott be.
Ezek szerint max. 100 üzenet lehet, és nem a méret a fontos, hanem a darabszám. Érdekes. :shock:
Egy-egy üzenet mérete nem haladhatja meg a 16MB-1byte méretet, mivel az a mediumtext adattípus méretkorláta. De a PÜ-ket darabban mérik.


szomb. dec. 25, 2010 4:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Igen, darabszámra megy, nem méretre.


pén. dec. 24, 2010 16:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Squito írta:
... Nekem ezt a bejövő postaládámban írja a PÜk felett közvetlenül.

Aha, kösz. Ezt láttam, de valahogy nem a tárhely ugrott be.
Ezek szerint max. 100 üzenet lehet, és nem a méret a fontos, hanem a darabszám. Érdekes. :shock:


csüt. dec. 23, 2010 20:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Idézet:
Oldal: 1 / 1 [ 31/100 üzenet (31%) ]

Nekem ezt a bejövő postaládámban írja a PÜk felett közvetlenül.


csüt. dec. 23, 2010 20:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Lenne egy kérdésem a tudorokhoz:

Manapság mekkora a Pü tárhely? Mert a régi motornál igencsak kicsi volt, de legalább jelezte hogy mennyire van tele. Most nincs semmi. Legfeljebb azt láthatjuk, hogy egyszer csak befullad a Pü levelezés.

Vagy nem? :roll:


csüt. dec. 23, 2010 19:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
TargeT írta:
... Laci_L szeme is mint a sasé...

De nem olyan csipás. :D

Mellesleg szeretem a pontosságot. A hetvenes évektől sokat dolgoztam ny.német cégekkel, talán ott ragadt rám. Amúgy tényleg mindegy. :wink:

Ps: az tényleg bosszant, hogy a tévén ott van a sarokban az idő, mellette meg megjelenhet ugyanannak a csatornának az időjelzése (valószínűleg a teletextből származik). A két idő között két-három perc eltérés simán előfordul. :|


pén. dec. 10, 2010 14:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Semmi gond ezzel, már hónapok óta konzekvesen 3-4 percet siet. Már rég észrevettem, de sose izgatott annyira, hogy szóljak érte.


pén. dec. 10, 2010 2:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Tényleg siet 4 percet. Azért Laci_L szeme is mint a sasé. :lol:
Nem jutna eszembe ennyire figyelni a percet a képernyő tetején, miközben a jobb alsó sarokban pontos.
Mellesleg az UTC + 1 óra nálam nyári időszámítás szerint egy órával többet mutat. Nekem kellene manuálisan átállítanom a fórum beállításoknál. :roll:


csüt. dec. 09, 2010 22:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Off:az 4 perc nem annyira fontos hiszen..ha,kívúlről megnézed egy órát is ide-oda a saját hozzászólásaid között is :wink:-természetesen írtál menet közben..


csüt. dec. 09, 2010 21:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Hogy van ez?

A Fórumon jobb felső sarokban: Pontos idő: 2010 dec. 09, 19:21
Közben a pontos idő: 19:17
4 percet siet. Kár odaírni, hogy pontos, mikor messze nem az. :|

Ennyire figyelnék a Terminal-nál a szerver (vagy akármi más) beállítását? Ez azért nem néhány nap alatt jön össze. :hm:


csüt. dec. 09, 2010 19:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Persze,a magaslablát ki hagyná ki...? :oops: :P


pén. nov. 19, 2010 21:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
nacorvus írta:
... de egy laptopon23*félregépelem 3 perc alatt is ...

Ez néha látszik is. :D


csüt. nov. 18, 2010 21:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Ja,ilyen nálam is van hol a bill kevesebb-több..vagy több ujjam van..nekem még a 10ujjast tanították mech.írógépen,de annak volt meredek emelkedése a keyboardon.Pl ilyenek: Tisztelettel közlöm Önökkel,hogy nem mind arany,ami fénylik!"Vanszerncsém közölni Önökkel,hogy ásatag grafológiai eszközük újfent használható!' kb 6-8 s,de egy laptopon23*félregépelem 3 perc alatt is :oops:
Kind''Regards!: Nacorvus :lol:


csüt. nov. 18, 2010 21:23
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4775
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Laci_L írta:
Mivel egy (másfél :) ) ujjal tudok gépelni (és a szemem sem gyári új), azt hiszem én is bekapcsolom. Meggyőztél. :D
Nem a meggyőzés volt a cél, csak egy példa, hogy van akinek nagyon kell... :-P

nacorvus írta:
Jó dolog,de van amikor külföldi fórumokon is beilleszt egy baromságot..miátal vagy hülyének nyilvánitanak ..ez a jobbik eset v banolnak-mert beszóltam :oops: Van viszont olyan is,hogy a sima baromságot is képes elküldeni,mert a szótára szerint -akár magyar nyelven is!
Ez is igaz, de az én szempontom szerint még így is jobb a semminél. Helyesen írni elég jól tudok, de gépelni azt nem, bár már 4 ujjal is megy -- több melléütés!


szer. nov. 17, 2010 0:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11867
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
vackor írta:
... sajnos több évtized alatt sem bírtam megtanulni gépelni félreütések nélkül, így legalább van egy segéderő... :oops:

Mivel egy (másfél :) ) ujjal tudok gépelni (és a szemem sem gyári új), azt hiszem én is bekapcsolom. Meggyőztél. :D


kedd nov. 16, 2010 21:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: --== FÓRUM HIBA ==--
Nem vagy egyedül!
Jó dolog,de van amikor külföldi fórumokon is beilleszt egy baromságot..miátal vagy hülyének nyilvánitanak ..ez a jobbik eset v banolnak-mert beszóltam :oops: Van viszont olyan is,hogy a sima baromságot is képes elküldeni,mert a szótára szerint -akár magyar nyelven is!


kedd nov. 16, 2010 20:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1687 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség