Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 14:05



Hozzászólás a témához  [ 388 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Avatar 

Mi legyen az avatarokkal?
Kapcsoljátok ki, nem szeretném őket. 7%  7%  [ 10 ]
Be tudom tartani a szabályokat, szeretném, ha maradnának. 65%  65%  [ 90 ]
Korlátok nélküli avatar-megjelenítést szeretnék, maradjanak. 18%  18%  [ 25 ]
Nekem teljesen mindegy. 10%  10%  [ 14 ]
Szavazatok száma : 139

Avatar 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Ezt értsem úgy, hogy felejtsem el az avataromat? Tekintettel a lehetőségre, az aláírásomból kivettem a grafikát. Végignézve a fórum néhány avatarját úgy látom, hogy jónéhány -a szűk feltételeknek ugyan megfelelő,- ám iszonyatos (látható) méretű és kinézetű ízléstelen avatar látható.

Tudom, hogy valahol meg kel húzni a határt, de akkor szabadjon javasolnom, hogy egyáltalán ne legyen. Egyetértek azokkal, akik úgymond: felesleges csicsának tartják, egyetlen haszna ténylegesen abban van, hogy ránézve egy oldalra vizuálisan áttekinthetőbb a hozzászólók személye, -feltéve, hogy nem váltogatja senki az avatart,- így rázoomolhatunk a kiválasztott hozzászólásra.

Bármennyire létezik keresés funkció, azt azért lássuk be, hogy ezen funkció hatásossága még azért hagy némi kivetnivalót maga után... :)


pén. okt. 01, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Dester írta:
Sy, szerintem még az a 8,8 kB nem vészes. Modemmal is lenn van 2 mp alatt... (aki meg 14,4-es modemmal netezik, az vessen magára :D )

Ühüm, de szorozd csak be gyorsan azt a 9 K-t 50-nel :)

Sy


csüt. szept. 30, 2004 21:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Sy, szerintem még az a 8,8 kB nem vészes. Modemmal is lenn van 2 mp alatt... (aki meg 14,4-es modemmal netezik, az vessen magára :D )


csüt. szept. 30, 2004 20:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Dester írta:
...Vagy még ahol lehetne spórolni az avatar javára, az a "Csatlakozott: dátum" sor. Szerintem teljesen felesleges minden hozzászólásnál ott lennie, elég, ha a profilban látszik...

...továbbmennék: elég a hozzászólások száma, a tartózkodási hely is helyén lenne csak a profilban.

Szerk: (Bocs, Sy, pont egyszerre írtunk. Ha nem megy, hát nem megy.)


csüt. szept. 30, 2004 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
A végleges méret egyébként (talán ezt írtam is fentebb) még változhat, mondjuk lehet, hogy csak 80x80 pixeles lesz egy avatar. Ennek oka az lehet, hogy ha valaki igen rövidet, például csak egy vagy két sort válaszol, akkor eléggé széttolja az avi a hozzászólást függőleges irányban. Még szerencse, hogy száz helyen leírtam, ez tesztidőszak, és emiatt senki nem morgolódhat :twisted: (Tudom, úgyis lesz olyan, aki fog :?).

Egyébként a csatlakozott dátumát nem tudom onnan kivenni, amit el lehet távolítani az adminfelület révén az az avatar és a rang. Ez van :(

(egyébként ránézésre Bronz integető avatarja még a 80 pixeles méretbe is belefér, de az a 8,8 KB, ájjj :twisted: )


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wiki csüt. szept. 30, 2004 20:21-kor.



csüt. szept. 30, 2004 20:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Föld
Hozzászólás 
Sy írta:

pár napon belül azonban ki lesz tiltva a külső linkelés az eddig módszer korlátozhatatlansága miatt;


Én is feltöltöttem a terminalra a képet és onnan megy a link.
Csak az a poén hogy a régi helyről ahonnan eddig linkeltem ( iaro.srv.hu )nem tudom leszedni, hogy ne foglaljon fölösleges helyet ugye az a pár kilobyte. :)


csüt. szept. 30, 2004 20:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Sy írta:
...max 100x100 pixeles, 4 KB-os) képet a szerverre...


Talán erre a 4 KB-ra is kéne figyelni...


csüt. szept. 30, 2004 19:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Köszönöm a véleményeket. Ha a Vének Tanácsa is elfogadja, akkor marad(ok). :)


csüt. szept. 30, 2004 18:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dester írta:
BrOnZ: szerintem tök jó az avatarod, részemről (nem mintha rajtam múlna) maradhat :) Ez pont az az animáció, ami abszolút nem zavaró (ilyen kispedroé is). Legalábbis szerintem :)

Ezzel teljes mértékben egyetértek!

Üdv!


csüt. szept. 30, 2004 17:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
kispedro írta:
Akkor 2 választás van. Vagy 70-ig kell engedélyezni, vagy tilos csak 1 sort írni, különben nem kerül be a topicba a hsz. :-)


Weehee :D Csak ott a gond, hogy nem mindegy, hogy 800x600-ban egy sor, vagy 1280x1024-ben! :)
Vagy még ahol lehetne spórolni az avatar javára, az a "Csatlakozott: dátum" sor. Szerintem teljesen felesleges minden hozzászólásnál ott lennie, elég, ha a profilban látszik.
BrOnZ: szerintem tök jó az avatarod, részemről (nem mintha rajtam múlna) maradhat :) Ez pont az az animáció, ami abszolút nem zavaró (ilyen kispedroé is). Legalábbis szerintem :)


csüt. szept. 30, 2004 17:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Macika írta:
McLaca írta:
...

És mikor üdvözölhetünk ugyanott a Látásjavító szemműtét - megéri? c. topicban??? :lol:

:)
Nem tudom, miért kérded, de még nem állt meg a szemem, viszont mihelyst beáll (és nem lesz begyulladva - mint most már lassan 3 hónapja), azonnal utánajárok a műtétnek, na meg persze összezsugorgatom az árát :) , utána abba a topicba is járni fogok, tapasztalatokat megosztani a többiekkel, mert én már most tudom, hogy nekem nagyon megérné... :wink:

Ja, és ON!

Üdv!


csüt. szept. 30, 2004 16:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1323
Hozzászólás 
poén
meg hátulütő
poén
bocs


csüt. szept. 30, 2004 16:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Tisztelettel megkérdezném, hogy bronzi avatarja zavarja-e a fórumozók köreit, vagy elviselhető? Ha gáz, azonnal leszedem.


csüt. szept. 30, 2004 15:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Akkor 2 választás van. Vagy 70-ig kell engedélyezni, vagy tilos csak 1 sort írni, különben nem kerül be a topicba a hsz. :-)


csüt. szept. 30, 2004 15:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
A 100x100 bőven elég, talán még sok is. Pl. ha az ember ír egy sort, és ott van egy 100 pixel magas avatar, állati sok helyet foglal el. Én kb. 70-ig engedélyezném, ha rajtam múlna... :)


csüt. szept. 30, 2004 14:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
McLaca írta:
(Egyébként az Indexen egy kontaktlencse fórum állandó látogatója vagyok, ott nem lehet beidézni (csak kézzel beírni), nincs avatar, semmi, csak HSZ sorszám, és annyi adat, amennyi a régi Terminal fórumon is volt, mégis mindenki tök jól megérti egymást, a válaszolások is rendezettebbek, egyszerűen aláhúzzuk, vagy kövérítjük/színezzük a nevet, akinek címezzük és nincsenek 62-szer egymásba ágyazott oldalnyi idézgetések 1 HSZ-ben...)

És mikor üdvözölhetünk ugyanott a Látásjavító szemműtét - megéri? c. topicban??? :lol:


csüt. szept. 30, 2004 14:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
amikor először szóba került az avatar sokan mondták hogy számukra nem előnyös mivel lassabban fog bejönni az oldal. Azoknak szól most a következő. A letöltés a háttérben teljes sávszéleséggel megy mégis gyorsan bejön az oldal. következő egyszerű oknál fogva. Opera böngészőt használok és az opera az ilyen kis képeket megőrzi és onnan cache-el így nem szedi le újra meg újra a képeket, mint pl ai IE6.
Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom!
Jáva nélkül:
http://mirrors.pmmf.hu/mirror/opera/win ... nen754.exe
Jávával:
http://mirrors.pmmf.hu/mirror/opera/win ... en754j.exe

flashget plugi operához:
http://www.amazesoft.com/browser.htm
http://www.amazesoft.com/npfg11.exe

macromedia pluginek:
http://fpdownload.macromedia.com/get/sh ... taller.exe
http://fpdownload.macromedia.com/get/sh ... r_Slim.exe

jó böngészést!


csüt. szept. 30, 2004 10:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Sy írta:
Új hírek!

Sikerült beengedélyezni a belső avatar-használatot, tehát feltölthettek (max 100x100 pixeles, 4 KB-os) képet a szerverre. Ezek a korlátok még változhatnak, pár napon belül azonban ki lesz tiltva a külső linkelés az eddig módszer korlátozhatatlansága miatt; erről majd küldök is egy körlevelet mindenkinek. Addig is próbálgassátok, használjátok! :)

Működik.


csüt. szept. 30, 2004 10:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Új hírek!

Sikerült beengedélyezni a belső avatar-használatot, tehát feltölthettek (max 100x100 pixeles, 4 KB-os) képet a szerverre. Ezek a korlátok még változhatnak, pár napon belül azonban ki lesz tiltva a külső linkelés az eddig módszer korlátozhatatlansága miatt; erről majd küldök is egy körlevelet mindenkinek. Addig is próbálgassátok, használjátok! :)


csüt. szept. 30, 2004 9:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Üdv!

Ha valaki túlságosan zavaró avatart talál, nyugodtan dobjon meg egy privát üzenettel, amint van rá lehetőségem elolvasni, teszek az ügyben.

Sy


szer. szept. 29, 2004 19:29
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ha ezeknél:
Kép Kép Kép
nem használna senki se nagyobbat, se animáltabbat, akkor nem zavarna egyáltalán, ezek még tetszenek is. De a hardver fórumon láttam egy 300×300-as (vagy még nagyobb) képet is! Sztem max kb. 65×65 képpontig kéne engedélyezni a csicsázást.

(Egyébként az Indexen egy kontaktlencse fórum állandó látogatója vagyok, ott nem lehet beidézni (csak kézzel beírni), nincs avatar, semmi, csak HSZ sorszám, és annyi adat, amennyi a régi Terminal fórumon is volt, mégis mindenki tök jól megérti egymást, a válaszolások is rendezettebbek, egyszerűen aláhúzzuk, vagy kövérítjük/színezzük a nevet, akinek címezzük és nincsenek 62-szer egymásba ágyazott oldalnyi idézgetések 1 HSZ-ben...)

Üdv!


szer. szept. 29, 2004 16:17
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Mint már oly sokszor megtettem (bár Sy nem szerette), most is az index (vagy korábban az iNteRNeTTo) fórumát hoznám fel példának. Ott sincs semmi (nem is volt) lehetőség avatarra, sem aláírásra. Mégis 1996. óta vagyok fórumtag, és igen jókat lehet vitázni, segíteni stb. másokkal/nak.
Igaz, ott a méretek kicsit más dimenzióban vannak, nem is lenne kivitelezhető az össze-vissza grafikázás.
Az a fórum a lényegről szól!
És induláskor a mi fórumunk is folytatta a korábbi sokéves komolyságot.
Most kicsit (HANGSÚLYOZOM: SZERINTEM) rossz, komolytalan irányba megyünk.
Mondjuk a mobilfórum ettől függetlenül továbbra is a legnépszerűbb fórum. Bízzunk benne, hogy így is marad!


szer. szept. 29, 2004 3:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Éppen most futottam bele egy 38 KB-osba. Nevet nem írok. Némely ember buta. :evil:


kedd szept. 28, 2004 16:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Számomra speciel felesleges... az aláírásba is csak azért tettem anno képet, mert az volt a divat. De most, hogy mind2 van..háát felesleges. Pedig a sebességgel nálam nincs gond, de zavaró. :(


kedd szept. 28, 2004 14:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 983
Tartózkodási hely: Pest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Bekövetkezett, amitől tartottam: a fórum az avataroktól egy nagy csicsás csili-vili kupi lett... Engem (főleg az animáltak) nagyon zavarnak, elég bazári. Ne legyen.
Ha valakinek a hozzászólásait kerressük egy topicon belül, szerintem a puszta vizualitásnál jobb a CTRL+F, legalábbis gyorsabb és pontosabb :)

Üdv!


Esetleg meg lehtne kérni mindenkit, hogy na használjanak animált gifet.


kedd szept. 28, 2004 10:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Bekövetkezett, amitől tartottam: a fórum az avataroktól egy nagy csicsás csili-vili kupi lett... Engem (főleg az animáltak) nagyon zavarnak, elég bazári. Ne legyen.
Ha valakinek a hozzászólásait kerressük egy topicon belül, szerintem a puszta vizualitásnál jobb a CTRL+F, legalábbis gyorsabb és pontosabb :)

Üdv!


hétf. szept. 27, 2004 22:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Tartózkodási hely: Föld
Hozzászólás 
Egyetértek Macikával.
Valószínűleg egy szükségtelen csicsa.
Bár ugye vissza lehetne kérdezni, hogy én akkor minek használom ?
Azért mert lehet, de ha nem lehetne akkor sem sírnék érte.
Nem tudom, hogy ez mennyire lassítja a fórumot, de ha egy kicsit is lassítja akkor nem ér az egész annyit. Én inkább a sebességre szavazok.

Talán volna neki olyan jelentősége, hogy ha egy általam ismert fórumozó hozzászólásait böngészem egy témában akkor, ha az illető használ avatar-t akkor gyorabban megy a keresés, mert vizuálisan sokkal gyorsabban megy.
Persze ez is csak akkor működik igazán, ha valaki nem fogja minden másnap megváltoztatni a kis képet, mint ahogy egyesek csinálják az aláírásukkal.


hétf. szept. 27, 2004 21:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dester írta:
Bár erről már volt szó, de ha lehet, a vas tagoknál érdemes lenne letiltani az avatar opciót. Nincs ilyen mod a phpBB-hez?

Ez egy érdekes kérdés. A válasz engem is érdekelne. ;-)


hétf. szept. 27, 2004 18:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
edl írta:
talán azt, hogy nincs az a reklámszalag a lap tetején?

üdv!

edl

Nagyjából. De így jobban belegondolva ez nem frame-probléma, egyszerűen nem hajlandóak külső linkeléseket elfogadni. Ha az oldaladról kattintasz oda, OK, ha máshonnan hivatkozol, elhajtanak.


hétf. szept. 27, 2004 16:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2573
Hozzászólás 
talán azt, hogy nincs az a reklámszalag a lap tetején?

üdv!

edl


hétf. szept. 27, 2004 16:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2573
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Szúrd be innen:

http://startadsl.hu/johnnyrotten/1559.gif

(pillanatnyilag nem jut eszembe frame-mentes free tárhely)


Húha!

Nagyon köszönöm a fáradozásod!!!

Üdv!, minden jót!

edl

ui: frame-mentes tárhely az mit jelent? hadd okosodjak:) hisz' jó pap holtig tanul:)))


hétf. szept. 27, 2004 16:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Szúrd be innen:

http://startadsl.hu/johnnyrotten/1559.gif

(pillanatnyilag nem jut eszembe frame-mentes free tárhely)


hétf. szept. 27, 2004 15:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
edl írta:
Háj!

Egy kis segítség kellene.

Egyszerűen nemtom megjeleníteni az avataromat.

Legyen pl. ez: http://edl.atw.hu/1559.gif
Beteszem a profilnál, ahogy kell.
Megfelel az előírásoknak, de mégis csak piros X van a kép helyén a nevem alatt!
Próbáltam freewebes tárhellyel, il. más képpel, de úgy sem ment.
Mit csinálok rosszul??!

Köszi!

Üdv!

edl

Úgy tudom, hogy olyan helyről nem lehet beszúrni, ahol fejléc jelenik meg, pedig Te csak a gif linkjét írtad be. Ez is ilyen és a fw is olyan.


hétf. szept. 27, 2004 15:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2573
Hozzászólás 
Háj!

Egy kis segítség kellene.

Egyszerűen nemtom megjeleníteni az avataromat.

Legyen pl. ez: http://edl.atw.hu/1559.gif
Beteszem a profilnál, ahogy kell.
Megfelel az előírásoknak, de mégis csak piros X van a kép helyén a nevem alatt!
Próbáltam freewebes tárhellyel, il. más képpel, de úgy sem ment.
Mit csinálok rosszul??!

Köszi!

Üdv!

edl


hétf. szept. 27, 2004 15:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Bár erről már volt szó, de ha lehet, a vas tagoknál érdemes lenne letiltani az avatar opciót. Nincs ilyen mod a phpBB-hez?


hétf. szept. 27, 2004 11:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Avatar szükségtelen, de maradhat. Bár negatív előérzeteim vannak vele szemben, megint csak a mi munkánk fog szaporodni egy-egy újoncnál, aki nem hallott az illendő betartandó méretről.
Persze az más, ha végre lesz valamiféle körlevél, amiben ELŐRE lehet tisztázni az együttélés feltételeit.

Az aláírásból viszont mindenképpen ki kellene szedni a grafikát. Maradjon az csak mint a neve is mutatja: aláírás.


hétf. szept. 27, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Már önmérsékeltem is magam 4,3 kb-ra.

Kövessetek! :P


hétf. szept. 27, 2004 9:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás Avatar
Kedves fórumozók!

Bizonyára, már sokan észrevettétek, hogy próbajelleggel bekapcsoltuk az avatarok megjelenítését; ezt a lehetőséget sokan már használjátok is. A kezdeti tapasztalatok elég vegyesek, ezért szeretnénk, ha véleményeznétek a témát.

Amit még tudni érdemes, az az, hogy az avatarokat méretre automatikusan nem tudja szűrni a rendszer (külső linkelésnél, a belső képek használata azonban nem megy), tehát mindenkinek saját önmérsékletére van bízva, hogy betartsa az ideiglenesen meghozott szabályokat (80x100 pixel nagyság, pár (4-5) KB-os méret, nem engedélyezett a reklám); a moderátorokat terhelitek, ha ezeket nem követitek.

Kérlek, szavazzatok!

Sy


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wiki vas. okt. 03, 2004 1:13-kor.



hétf. szept. 27, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 388 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség