Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 19:28



Hozzászólás a témához  [ 331 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Fejlesztési javaslat 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás 
Hogy hogyan? Azt tudom, hogy sikerült úgy felbosszantódnia, hogy itthagyott minket, mostanában nincs a fórumon. Ezen a nicken biztosan nem.
De hogy ezért hoztak létre egy fórumot, hogy saját képnek megfelelő legyen :?: :!:
Melyik volna ez, ha nem titok?


vas. ápr. 02, 2006 16:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
ĐE×TER írta:
Nem rég még én is gondolkozdtam, hogy jó pár szintén hozzáértő barátommal elindítunk valamit index.hu-hoz hasonlót...


Volt itt a fórumon egy tag (Supervosor), ő is grudolt egy másik fórumot. Szómiszó vannak problémáik. Nem olyan egyszerű ez. :twisted:


vas. ápr. 02, 2006 16:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tudod, az indokaidat és érveidet értem, minden világos.
De nekem konkrétan az a problémám, hogy ha egyesek csak csevegni járnak ide, előbb-utóbb úgyis lesz valami kérdésük, vagy véleményük az eredeti őstémákban, tehát szép lassan átszállingóznak oda, és mivel csak társalogni és az időt elütni járnának ide eredetileg, így oda is ilyen stílusban kerülne be a hozzászólásuk utánolvasás nélkül. Az ilyen akcióktól pedig szép lassan mobilguru színvonal alá süllyedne a fórum, és az őstagok, akik tényleg 4-5-6 éve itt vannak, szépen lassan eltűnnének.
Szóval én ettől félek, és ezért nem szeretnék ilyen gyökeres változtatást.

Üdv!


szomb. ápr. 01, 2006 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Nem rég még én is gondolkozdtam, hogy jó pár szintén hozzáértő barátommal elindítunk valamit index.hu-hoz hasonlót, de már annyi van az ilyen lapokból, hogy elveszne a sok között, nem lenne forgalom. Így is sok van belőlük, és hamarosan el kezd köztük is, mint üzletek között "harc" kezdődni, ki nyújt többet. 8)


szomb. ápr. 01, 2006 21:14
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Tulajdonképpen maga a Terminal Fórum is így kezdte, egy általános fórumból nőtte ki magát. Aki már régóta itt van, emlékszik még, hogy van a Hírek Kft-nek egy hasonló szolgáltatása, ami levelezőlistaként (is) működik, az LX (http://www.lx.hu). Abból "tematizálódott ki" a Terminal Fórum; de mivel volt igény a nem annyira szakmai jellegű társalgásra is, ezért nyíltak sorra az offtopik témák a népszerűbb csoportokban. Ha ezekbe belenézel, a tartalmuk egy jelentős része még így is kötődik a témához, talán csak az Info csoportban levő Kávézó az, ami "full-offtopik".

De persze, mint ahogy minden vállalkozás, a Hírek Kft. is az igények kielégítéséért (na és persze az ebből származó profitért, ezt kár lenne tagadni) jött létre - ha megsokasodik egy teljesen off csoport iránti igény (azaz nem egy-két, 10-20 ember, hanem mondjuk százan, kétszázan szeretnék), akkor létrehozunk majd neki egyet. Jelenleg még nem ez a helyzet, de ugyebár egyetlen dolog állandó csak, az, hogy előbb-utóbb minden változik :)


szomb. ápr. 01, 2006 21:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
McLaca írta:
Namost az Index (amiről már írtam pont eggyel visszább), ami az ország talán legnagyobb általános fóruma, az hol szakmai fórum Neked :?: :shock:
Az SG egy szakmai hírportál, de a jelek szerint ők is általános fórumot üzemeltetnek.
Viszont a Terminál fóruma kifejezetten IT szakmai fórum. Így hívják. Tehát csak IT és mobil területekről szól. Ahogy a Terminál logója is: "Informatika mindennap". Ezen belül tessen fejleszteni akarni, ne teljesen megváltoztatni! (Kb. annyira értelmes a kardoskodásod, mint egy baba-mama portál fórumán TV-szerelős topicért tüntetni...)

Üdv!


Nem tudom, szerintem már egészen mindennapi dolog az, hogy az égvilágon minden olyan oldal, aminek a tartalma elhatárolódik kifejezetten egy témára, a fórumban tartalmaz mindenféle topikot (pl.: tudományos, zene, sport, sőt gumiszobát is fenn tartanak néhol). Külön játékoknak weboldalain, és fan oldalakon, szal sok helyen csinálnak külvilág részleget.
Szerintem bármivel többet nyújt egy weboldal (vagy annak fóruma), csak növeli az oldal látogatottságát. Ezt ebben az esetben csak azért hozom fel, mert (sg jó példa), ha emberek szóba elegyedhetnek egymással, "chatelhetnek", külön topigokat hozhatnak létre egy baráti társaságnak, egyértelműen nő a látogatottság, azok akik megismerkedtek egy fórumon, szólnak másoknak, akiknek internet hozzáférésük van, hogy "gyere szállj be közénk! tök jól el szoktunk ott dumcsizni!", és miközben egymással "dumcsiznak", látják, mi jót rejt még az oldal /vagy a fórum/, körülnéznek, látják miről fórumozhatnak még: ha azt látják, hogy csak őket nem érdeklő témákat tartalmaz a fórum, kitérdekel? már itt se vannak, de ha mindent megtalálnak, akkor több időt töltenek az oldalon, olyan elven, mint a plázacicák a plázába, ha hamburgerezni akarnak, irány a meki, közbe meglátnak az egyik ruházati boltba "egy cuki kis topot", megveszi, aztán minden jót talál a plázába, és a fél délutánt ott tölti. Most ebbe nem akarok belemenni komolyabban, ezt az egészet csak a látogatottság növelésének érdekébe hoztam fel.
Összefoglalva: minél több mindent nyújt az oldal, annál nagyobb a látogatottság (ezt szerintem akárki felfogja :) )
Erre az egészre jó példa az SG, az index meg eleve ennek az elvnek az alapján van fent. Sokmindent nyújt, és társoldalai vannak.

Gondolom nem kell senkit kioktatni itt médiából


szomb. ápr. 01, 2006 20:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6664
Hozzászólás 
McLaca írta:
Kb. annyira értelmes a kardoskodásod, mint egy baba-mama portál fórumán TV-szerelős topicért tüntetni...

:lol: Egyetértek :!:Kép


szomb. ápr. 01, 2006 17:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
McLaca írta:
...mint egy baba-mama portál fórumán TV-szerelős topicért tüntetni......

Üdv!


:D :D :D !-F !-F :gigalol: :gigalol:


szomb. ápr. 01, 2006 16:22
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Namost az Index (amiről már írtam pont eggyel visszább), ami az ország talán legnagyobb általános fóruma, az hol szakmai fórum Neked :?: :shock:
Az SG egy szakmai hírportál, de a jelek szerint ők is általános fórumot üzemeltetnek.
Viszont a Terminál fóruma kifejezetten IT szakmai fórum. Így hívják. Tehát csak IT és mobil területekről szól. Ahogy a Terminál logója is: "Informatika mindennap". Ezen belül tessen fejleszteni akarni, ne teljesen megváltoztatni! (Kb. annyira értelmes a kardoskodásod, mint egy baba-mama portál fórumán TV-szerelős topicért tüntetni...)

Üdv!


szomb. ápr. 01, 2006 15:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
http://forum.index.hu/Topic/showTopicList itt aztán az égvilágon minden van
http://www.sg.hu/forum.php szintén


szomb. ápr. 01, 2006 13:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Így van.
Ide szakmai infókért, eszmecseréért járnak az emberek. Ha akad közéleti téma, azt az OFF-okban kitárgyalják. Túl általános témák nincsenek, mert arra ott az Index, másrészt meg a keresést ellehetetleníti, ha túl sokféle általános téma van, és emiatt árnyékra vetődik a kereső.

Üdv!


szomb. ápr. 01, 2006 12:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
McLaca írta:
Adj linket!
Én ilyet a nagyobb, komolyabb, kifejezetten szakmai fórumokon még nem láttam.

Üdv!

amikor már minden van benne az olyan átlag, egyrészt mert olyan ez mint a tömegcucc amibe mindent betesznek-gyenge, ezzel szemben ha valami "szakmai és egyirányú" az többet nyújt., vagy nem?


szomb. ápr. 01, 2006 12:52
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Adj linket!
Én ilyet a nagyobb, komolyabb, kifejezetten szakmai fórumokon még nem láttam.

Üdv!


szomb. ápr. 01, 2006 12:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
maqaveli írta:
ĐE×TER írta:
maqaveli írta:
ĐE×TER írta:
Szerintem ha lenne egy "Általános" csoport, vagy "Külvilág" nevű, ahol nem informatikáról lehetne beszélni.

Erre ott van a Kávézó


Hát vili hogy ott felvethetsz egy témát, de biztosan vannak úgy, akik a való világból, küzéletből akarnak topicot nyitni. Vagy mondjuk sport témákról..

jó de ha azt vesszük ez számítástechnikai fórum, erre pedig vannak külön oldalak, ahol lelkedre irhatsz amiról csak akarsz. és mindig változik a téma a Kávézóban is attól függően hogy ki milyen témát dob fel. lehet próbálkozni.


Nem egy olyan informatikai fórumon láttam már, hogy jópár sport, külvilág topic volt. De mindegy, ne eröltessük.


szomb. ápr. 01, 2006 12:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
ĐE×TER írta:
maqaveli írta:
ĐE×TER írta:
Szerintem ha lenne egy "Általános" csoport, vagy "Külvilág" nevű, ahol nem informatikáról lehetne beszélni.

Erre ott van a Kávézó


Hát vili hogy ott felvethetsz egy témát, de biztosan vannak úgy, akik a való világból, küzéletből akarnak topicot nyitni. Vagy mondjuk sport témákról..

jó de ha azt vesszük ez számítástechnikai fórum, erre pedig vannak külön oldalak, ahol lelkedre irhatsz amiról csak akarsz. és mindig változik a téma a Kávézóban is attól függően hogy ki milyen témát dob fel. lehet próbálkozni.


szomb. ápr. 01, 2006 12:39
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
maqaveli írta:
ĐE×TER írta:
Szerintem ha lenne egy "Általános" csoport, vagy "Külvilág" nevű, ahol nem informatikáról lehetne beszélni.

Erre ott van a Kávézó


Hát vili hogy ott felvethetsz egy témát, de biztosan vannak úgy, akik a való világból, küzéletből akarnak topicot nyitni. Vagy mondjuk sport témákról..


szomb. ápr. 01, 2006 12:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Illetve szinte minden csoportnak van egy általános, OFF-olós társalgó topicja.

Üdv!


szomb. ápr. 01, 2006 12:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
ĐE×TER írta:
Szerintem ha lenne egy "Általános" csoport, vagy "Külvilág" nevű, ahol nem informatikáról lehetne beszélni.

Erre ott van a Kávézó


szomb. ápr. 01, 2006 12:32
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Szerintem ha lenne egy "Általános" csoport, vagy "Külvilág" nevű, ahol nem informatikáról lehetne beszélni.


szomb. ápr. 01, 2006 12:29
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Wháóó... Komoly egy ötlet :D Nekem tetszik :)


kedd márc. 21, 2006 19:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem kivitelezhetetlen :), legalábbis valószínűsítem, hogy csekély érdeklődés mutatkozna iránta.

Üdv!


kedd márc. 21, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Thomas írta:
Szerintem ebből őrült nagy keveredés lenne. :? Vagy nem?

.........nekem semleges.... szavazni viszont szavaznék.


kedd márc. 21, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Szerintem ebből őrült nagy keveredés lenne. :? Vagy nem?


kedd márc. 21, 2006 18:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Dester írta:
Tetszik McLaca ötlete. Egy fórumba lehetne összegyűjteni, hogy ki kire szavaz (csak felhasználónév komment nélkül), és mondjuk 2 hét eltelte után összesíteni és a 9 legtöbb szavazatot kapó embert szavazásra bocsátani (második forduló :)). Aztán esetleg az itt győzedelmeskedő kaphatna pl. egy egyéni rangot (2006 közönségdíjasa pl.)
Vélemény? Innentől kezdve nincs értelme az egy szavas válaszoknak, mert azzal nem sokat visz előre az ember. Lehet, hogy egy 300 hozzászólásos ember "győzne" a sokezresekkel szemben, mert jobban előrevitte a fórumot a segítőkészségével, stb.
Ha ezt pl. megszavazzuk, szólok Sy-nak, hogy lehetne-e ilyet tenni.

s akkor hogy lenne? mindenki aki részt akar venni az elbírálondók között az kéne jelöltesse magát? :)
Majd akkor nyit valaki egy topicot és oda beteszi a szavazás jelöltjeit?


kedd márc. 21, 2006 17:52
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
McLaca írta:
Tehát azt akarod mondani (csak még nem tudod :D), hogy érdem szerint is lehetne rangot adni, mondjuk időnként felterjesztenénk pár fórumozót és megszavazná a nép, hogy közülük ki az, aki segítőkészségével, objektivitásával, tudásával, bla-bla... megérdemli a fórum lelke kitüntető címet. :)
Nem hiszem egyébként, hogy van, aki a HSZ számra hajt, mert annak semmi értelme. Már én is próbálom visszafogni magam, nem akarok a fórum legszó(betű)szátyárabb tagja lenni :D, de ha egyszer annyi minden érdekel és van mondani/kérdeznivalóm sok témában... :)

Üdv!


Nem feltétlenül erre gondoltam, de ez sem rossz ötlet. Azt viszont támogatnám, hogy az off-topicok, és a kávézó valahogy különálló legyen, mert az szerintem sem igazán szakmai hozzászólás.
Van itt sok olyan ember, akinek párszáz hsz-e van, mégis ezerszer többet segített kritikus dolgokban, mint én.


kedd márc. 21, 2006 16:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 16, 2005 14:46
Hozzászólások: 984
Hozzászólás 
Dester írta:
Innentől kezdve nincs értelme az egy szavas válaszoknak


Tetszik :twisted: :lol:


kedd márc. 21, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Tetszik McLaca ötlete. Egy fórumba lehetne összegyűjteni, hogy ki kire szavaz (csak felhasználónév komment nélkül), és mondjuk 2 hét eltelte után összesíteni és a 9 legtöbb szavazatot kapó embert szavazásra bocsátani (második forduló :)). Aztán esetleg az itt győzedelmeskedő kaphatna pl. egy egyéni rangot (2006 közönségdíjasa pl.)
Vélemény? Innentől kezdve nincs értelme az egy szavas válaszoknak, mert azzal nem sokat visz előre az ember. Lehet, hogy egy 300 hozzászólásos ember "győzne" a sokezresekkel szemben, mert jobban előrevitte a fórumot a segítőkészségével, stb.
Ha ezt pl. megszavazzuk, szólok Sy-nak, hogy lehetne-e ilyet tenni.


kedd márc. 21, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Félreértettél. Nem neked írtam, hanem csak úgy általában. Persze, akinek nem inge, ne vegye magára :D
Nem értettelek félre. :) Csak magamon példálóztam, mert nekem is van egy szekér HSZ-em :) (és most is szaporodik :D).

Üdv!


kedd márc. 21, 2006 15:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Szerintem is hüjeség Hsz-re hajtani, amugy kinek van meg ideje ha nem muszáj???


kedd márc. 21, 2006 15:51
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ha megnézed, én elég terjengősen fogalmazok általában. :)
Ritkán dobok egy szavas HSZ-eket. ;)

Üdv!


Félreértettél. Nem neked írtam, hanem csak úgy általában. Persze, akinek nem inge, ne vegye magára :D


Főleg a Kávézó, meg a hasonló Off Topikokban van. Nem baj, csak evvel is ugyanúgy nő a hsz. :wink:


kedd márc. 21, 2006 15:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Tehát azt akarod mondani (csak még nem tudod :D), hogy érdem szerint is lehetne rangot adni, mondjuk időnként felterjesztenénk pár fórumozót és megszavazná a nép, hogy közülük ki az, aki segítőkészségével, objektivitásával, tudásával, bla-bla... megérdemli a fórum lelke kitüntető címet. :)
Nem hiszem egyébként, hogy van, aki a HSZ számra hajt, mert annak semmi értelme. Már én is próbálom visszafogni magam, nem akarok a fórum legszó(betű)szátyárabb tagja lenni :D, de ha egyszer annyi minden érdekel és van mondani/kérdeznivalóm sok témában... :)

Üdv!


kedd márc. 21, 2006 12:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
McLaca írta:
De még nem írtál annyi HSZ-t, hogy a szellemi terméked olyan mennyiségben legyen jelen, hogy már lelke légy a fórumnak. :)
Én egyébként kicsit több, mint 3 éve csatlakoztam aktív fórumozóként, előtte meg vagy fél évig olvasgattam.

Üdv!


Ez rendben van, de ugye azt tudod, hogy pár éve megy csak ez a hsz. számolósdi. Nem vagyok egy mindent tudó, de azért szerintem elég sok mindent segítettem itt. Főleg videokártyák, és procik terén általában.

Szerk.: huhh, ez most nagyon nem jól néz ki, amit írtam. Mintha valami rangvadász lennék, pedig a legkevésbé sem vagyok az. Sorry. :jaj:


kedd márc. 21, 2006 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ha megnézed, én elég terjengősen fogalmazok általában. :)
Ritkán dobok egy szavas HSZ-eket. ;)

Üdv!


kedd márc. 21, 2006 10:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
McLaca írta:
De még nem írtál annyi HSZ-t, hogy a szellemi terméked olyan mennyiségben legyen jelen, hogy már lelke légy a fórumnak...


Ez az: "írtál". A hsz-ek jó része csak pár szavas reagálás, vagy csak egy ikon. Ezek persze nem szellemi termékek, de hsz-nek számolódik. :D


kedd márc. 21, 2006 8:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
De még nem írtál annyi HSZ-t, hogy a szellemi terméked olyan mennyiségben legyen jelen, hogy már lelke légy a fórumnak. :)
Én egyébként kicsit több, mint 3 éve csatlakoztam aktív fórumozóként, előtte meg vagy fél évig olvasgattam.

Üdv!


hétf. márc. 20, 2006 23:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Attól függ, mit jelent a rég. Én 98 vagy 99 óta vagyok tag az LX/Terminal fórumon. Ez már szerintem elég régi.


hétf. márc. 20, 2006 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
McLaca írta:
Volt róla szó, elvileg maradnak fórum lelkei. :)

Üdv!

elvileg aki rég itt van, de nincs sok Hsz-e az is a fórum lelke lehet, nem?
:D :D :D :P


hétf. márc. 20, 2006 21:01
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Volt róla szó, elvileg maradnak fórum lelkei. :)

Üdv!


hétf. márc. 20, 2006 20:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 14, 2004 20:30
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Erdély- Farkaslaka
Hozzászólás 
Gondlokoztatok már hogy mi lesz a státusza azoknak akik meghaladják a 10ezer HSz-t?
Nem mintha engem most per pill érintene közvetlen a dolog, csak eszembe jutott ezzel kapcsolatosan hogy egyesek 10ezer felé közelítenek és kell státusz. :)

Ha már itt tartok akkor van egy javaslatom: "a felső tízezer" címmel :)


hétf. márc. 20, 2006 20:43
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Bár még mindig jobb a phpbb, vagy sg saját fórum mintha egy kezdő csinál egy gagyi egyedi fórumot :)


kedd márc. 07, 2006 20:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A HWSW is azt a motort használja, engedélyezve is van minden, bármilyen hosszú lehet az aláírás, és bármi lehet benne. Meg is látszik, mert van, akine 5 sor, különböző színekkel az aláírása, meg némi képet is belerak, meg hirdet benne, stb... Aztán egyetlen szavas válsaz is fél oldal lesz emiatt és áttekinthetetlen.
Egyébként van egy hatalmas hibája: nem lehet benne HSZ-t törölni, és amíg nem válaszolnak a HSZ-edre, addig megszerkesztve is beleírja, hogy szerkesztve (a phpBB az csak akkor, ha már érkezett rá válasz).

Üdv!


kedd márc. 07, 2006 17:22
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A phpBB, és az IPB az totál más ;)


kedd márc. 07, 2006 16:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Peti93 írta:
Powered by Invision Power Board(U) (C) 2005 IPS, Inc.

Ez van az alján ;)


Igen, tom, látom. De ez akkor is phpbb gyanús
Sok helyen találkoztam már totál átírt phpbb-vel, mégis ki lehetett venni belőle, és elég ciki


kedd márc. 07, 2006 16:51
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
ĐE×TER írta:
Akkor szerintem a gamestar fóruma is phpbb, csak ez valami újabb verzió, vagy sokkal jobb design

http://www.gamestar.hu/forum/


Idézet:
Powered by Invision Power Board(U) (C) 2005 IPS, Inc.


Ez van az alján ;)


kedd márc. 07, 2006 15:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Akkor szerintem a gamestar fóruma is phpbb, csak ez valami újabb verzió, vagy sokkal jobb design

http://www.gamestar.hu/forum/


kedd márc. 07, 2006 15:29
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Egy kicsit van csak módosítva. :) Más a design. :P :D Meg lehet, hogy van más is. :)


kedd márc. 07, 2006 15:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
:P:P:P

Amúgy ez tulajdonképpen phpbb, szinte módosítatlan fórum, nem?


kedd márc. 07, 2006 15:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Elég kitartó ĐE×TER, de előbb-utóbb csak elveszitek a kedvét. :P


kedd márc. 07, 2006 15:01
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
http://forum.terminal.hu/search.php

:D :D ;)


kedd márc. 07, 2006 14:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Ok

Másik amit ajánlanék az fórum topic kereső..


kedd márc. 07, 2006 14:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 331 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség