Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 13:20



Hozzászólás a témához  [ 18 hozzászólás ] 
spam topikok 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Szerintem meg Sy találta ki a tutit. !-D


szer. ápr. 19, 2006 13:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Úgy látszik hullámokba jönnek...


szer. ápr. 19, 2006 11:39
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Ehh, tényleg, itt sajna nem volt bekapcsolva...

Reméljük jót tesz.. :)


hétf. ápr. 10, 2006 16:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Bekapcsoltam a phpBB adminban a felhasználó-hitelesítést, talán ez visszafogja kicsit a spammelést. Ezután minden regisztráció során a megadott e-mailcímre elmegy egy levél; az abban levő linkre kattintva lehet "élesíteni" a felhasználót.

Meg kiosztottam pár e-mail és IP-bant a hétvégieknek.


hétf. ápr. 10, 2006 16:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én meg kiszedtem a linkeket, nehogy valaki rájuk kattintson.


szomb. ápr. 08, 2006 10:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Mindig kitiltom azokat a domaineket, amikről spammerek feliratkoznak. Sajnos a vizuális megerősítés továbbra sem működik a korábban írtak szerint :( E tekintetben nem kerestem még, de nem kizárt, hogy létezik MOD a phpBB.com oldalon erre a problémára is. Ha valaki birtokában van egy ilyennek (vagy csak annak a tudásnak, hogy honnan lehetne letölteni), örömmel vesszük, ha megírja :)

A topik címét átírtam.


csüt. ápr. 06, 2006 13:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Szerintem ilyenre a fórummotor sajnos nem képes :(

ezért javasoltam korábban hogy adatbázis szinten kellene ezt megoldani.


csüt. ápr. 06, 2006 7:59
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Szaporodnak a spamok. Nem lehet valamit tenni hogy ezek ne tudjanak regisztrálni? Drasztikus, de megoldást jelentene legalább átmeneti ideig, ha a .com végű címekről nem lehetne regizni.


szer. ápr. 05, 2006 18:25
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Az logikus nagyon. "Törlünk, Apa! De azért csak írdogálj nyugodtan..."


szer. ápr. 05, 2006 17:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
alias Csonka Picinek válaszolnám: a vendég státusz azthiszem akkor jön létre, ha egy felhasználót törölnek, de nem vonják meg az írásjogát. Talán így van, ha jól tippeltem...

dingi, dingi, dong... :wink:


szer. ápr. 05, 2006 15:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Szerintem ilyenre a fórummotor sajnos nem képes :(


szer. ápr. 05, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Valami olyasmit nem lehetne betenni, hogy mikor regisztrál, megjelenik mondjuk egy összeadás, például 3452+1642=
Namármost, a megfejtést betűvel kellene beírni. Persze annyira hibatűrően, hogy ha ékezet nélkül teszi, akkor is fogadja el. Mert aki megfejti, az valamilyen szinten tud magyarul, tehát van létjogosultsága hogy itt legyen és ne a szemetet terjessze. Ha nem tud rá válaszolni, vagy számmal írja be az erdményt, akkor nuku regisztráció. Persze a számjegyek véletlenül generálódnának, mindenkinek más jutna.


kedd ápr. 04, 2006 22:25
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ahogy az előbb is írtam. De lenne egy kérdésem. "Vendég"-nek se profilja, se semmije. Valamely bug miatt tud így létezni itt (tehát nem normális regisztrációval), vagy esetleg már ki van tiltva, azért ilyen van is, nincs is?


kedd ápr. 04, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Így van, rengeteget törlünk. Ami megmarad, az csak annak köszönhető, hogy épp nem volt itt mod. Az pedig elég ritka. Így aztán sejthetitek, mennyit szedünk ki...


kedd ápr. 04, 2006 22:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 04, 2006 21:58
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Jelentem, nem. Ez a user törölhető.

johnnyrotten Kép


kedd ápr. 04, 2006 22:01
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Most is csak azért maradt meg a topik, hogy tudjak reagálni arra, amit írtál (és esetleg te (vagy bárki más) is arra, amit én); egyébként a moderátorok, amint észreveszik, törölni szokták. Én meg osztogatom a mailcím banokat (tudnád, mennyi .ru-s maildomaint kitiltottam már); sajnos TLD-re nem lehet tiltani (pedig a .ru-ért talán nem lenne olyan nagy kár, és a legtöbb ilyen spam onnan jön). Igaz, ez speciel Yahoo-s címről érkezett.. :|

Sajnos a múltkor bekapcsolt "Regisztráció vizuális megerősítése" opció nem vált be. Most bekapcsoltam újra, aki vállalkozó kedvű, megpróbálhatja, hogy regisztrál egyet, működik-e.


kedd ápr. 04, 2006 20:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Azt ilyen mocskos rohadékokat nem lehet kiszűrni valahogy? Nem elég hogy mailben kapjuk a sok ****, még itt is el kell tűrni?
Javaslom legyen regisztrációkor egy kérdés, amire ha nem érkezeik megfelelő magyar válasz, nem enged regisztráléni. Egyre jobban terjednek az ilyen szemetek.


kedd ápr. 04, 2006 19:59
Hozzászólás spam topikok
Let WholeSaleMails be your resource for your email campaign. Whether your looking for business email lists or personal mailing lists, we have the capabilities to provide you with the most update and accurate mailing lists.

Our mailing lists vary from certified financial planners, financial advisory services, investment newsletters, book clubs, stocks magazine subscriptions, financial institutions and card card companies.

Our mailing lists are continually up dated daily and can be very effective in your mailing campaigns. Boost up your business by chosing a email campaign and we will send milions of emails for you this is the best way to expose and promote your company.

From email message design, full e-mail deployment and direct mailing, WholeSaleMails is your solution provider for all your business needs.

Email advertising and direct mail is increasingly being used as a means to financial news, stocks information, newsletters and advertisement.

With our core business of email advertising, WholeSaleMails, has built and developed powerfull mailing tools for our clients wich can send thousands of mails in minutes.

http://soksokhülyelinkaspammerektől.com


email advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising servicesemail advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising servicesemail advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising servicesemail advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising servicesemail advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising servicesemail advertising, targeted email advertising, bulk email advertising, bulk Emails, opt in email advertising, mass email advertising, targeted bulk email advertising, email advertising services


kedd ápr. 04, 2006 19:44
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 18 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség