Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 23:13



Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Sy, meg a többi jópofaság 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Na azért annyira nem lényeges a dolog részemről.


pén. márc. 28, 2008 14:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
...vagy csak nem frissítették azt az oldalt. :wink:

Még az is lehet. De ha írsz neki, biztos elárulja, mi a helyzet. :D


csüt. márc. 20, 2008 21:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
...vagy csak nem frissítették azt az oldalt. :wink:


csüt. márc. 20, 2008 20:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Mi van Sy-jal? Felmondott/kirúgták?

Ő a föszerkesztő-helyettes: http://www.terminal.hu/impresszum.php

Biztos sok dolga van. :D


csüt. márc. 20, 2008 19:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Mi van Sy-jal? Felmondott/kirúgták?


csüt. márc. 20, 2008 19:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Visszaolvastam ezt a topikot. Sokminden azóta sem változott, csak elnéptelenedett az oldal.


hétf. jan. 28, 2008 21:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
De lehetne. Viszont - ha már itt tartunk - ez a hozzászólás sem idevaló.


kedd jan. 01, 2008 15:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Egy valami nagyon zavarja a szememet:
Miért kell teleszemetelni az összes fórumtopicot BUÈK-ozással? Van ahol a már a tizedik ilyen üzenetet olvasom, és eléggé ki tud zökkenteni a témából. Nem lehetne ezeket jan. 2-a után kitörölni? (Watt amúgyis imád rendezkedni az elektro fórumban)
Miért nem lehet az ilyen jókívánságos mizériát az offtopikokba süríteni?


kedd jan. 01, 2008 14:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Éppen amikor írtam nem volt élrhető a lap. Csak a meghívó kérést említik a szabályzatban:
Idézet:
A következő szabályok megszegése azonnali törléssel jár: ...
Ne kérj illetve kínálj meghívót, sem a fórumban, sem máshol


pén. jún. 22, 2007 11:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
nbela:

Átolvastam, nincs benne :twisted:

Egy bizonyos másik oldal ilyen rejtőzködős. BH

-----
Üdv!
CyberDragon


pén. jún. 22, 2007 9:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
:?: :?: :idea: :shock:


csüt. jún. 21, 2007 14:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
nekem egy torrent tracker jut eszembe az endlessről.Javítsatok ki ha tévednék :D
Ha létezne is ilyen torrent tracker biztosan ott lenne a szabályzatában, hogy tilos és azonnali kizárással jár a reklámozása (és meghívó osztogatása) más fórumokon - tehát nincs ilyen :wink:


csüt. jún. 21, 2007 12:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Laci_L írta:
off:

De mi ez a Endless fórum, hogy ekkora a titok, meg a nehézség? Mondjátok már meg. :roll:

Lehet hogy rosszul emlékszem de nekem egy torrent tracker jut eszembe az endlessről.Javítsatok ki ha tévednék :D


csüt. jún. 21, 2007 11:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
off:

De mi ez a Endless fórum, hogy ekkora a titok, meg a nehézség? Mondjátok már meg. :roll:


csüt. jún. 21, 2007 10:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Jelenleg sem az oldal, sem a fórum nem fogad új regisztrációkat.

Jelenleg "takarítanak" :D, majd utána lesz meghívórendszer.

Hogy mikor? "2 hét múlva" (A jelentéséért lásd a Pénznyelő c. filmet! :twisted:)

el-sl fórum írta:
Felhasználóink összesen 87.487 hozzászólást írtak
Fórumunknak 52.378 regisztrált felhasználója van
Legújabb regisztrált tagunk: ******
A fórum legaktívabb pillanata (218 felhasználó): 2007. March 25. 19:34

-----
Üdv!
CyberDragon


csüt. jún. 21, 2007 7:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Sy írta:
MotoHacker írta:
Egy a különbség,azok az oldalak (a fórumuk) vagy évek óta a köpködésről és a modik bevonásával dúló harcokról szólnak,vagy konganak az ürességtől.

Egy példát hozok csak: Endless fórum. Azonnali törlés jár politizálásért. Ami különösen komoly visszatartó erő, mert oda nem is lehet akárhogy regisztrálni, csak meghívásos alapon. De jópár ilyen, nagyon nagy forgalmú fórumot tudnék még mondani, ahol az emberek képesek felfogni, hogy mit kockáztatnak azzal, ha nem tartanak be néhány szabályt.


Fellehet ide valahogy kerülni, de nem kifejezetten csak töltésre gondoltam, vagy tök esélytelen vele foglalkozni! Az emlitet szabálymódositásokig!
üdv


szer. jún. 20, 2007 11:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
arnd írta:
Napi 40 tonna kutyaszar Budapesten!!! ...


Ez hogy jön ide?? :shock:

Ebből azért látszik (már ha ez igaz), mekkora üzlet a kutyakaja. :roll:

A politika meg nem az Informatikai fórumba való. Van erre bőven hely másutt. Már akinek van rá kedve. :D


pén. nov. 10, 2006 22:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Napi 40 tonna kutyaszar Budapesten!!!
Ez probléma, nem a moderálás....
A mobil fórum soha sem az inteligens hozzászólásairol volt híres, sokáig be sem néztem oda mert csak dührohamot kaptam a sok "okostól". Mostanában már türelmesebb vagyok (nem az számít, hogy mit mondanak hanem, hogy ki mondja). :) Nyugi, béke van.


vas. okt. 08, 2006 18:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 10:34
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Munkában...
Hozzászólás 
Bizony-bizony. "kicsit" szigurúbbak a szabályok, és csak kevesen vannak, akik nemt tudják betartani (azok is csak olvasni nem tudnak :) ) Első alkalommal azért még nem jár törlés (csak a fórumról beszélek, nem a feltöltésről, ott rögtön del), de ha pl. elég durván csinálja, vagy többször, akkor megkapja az illető, ami jár :) (és mostanában már elnézőbbek a modik is. Régen (~6 hónapja) nagyobb volt a szigor :) )

(szerk:és már egy ideje meghívóval sem. Csak akkor fog visszatérni, ha kialakul az új szabályzat erre vonatkozóan is (ami jóval szigorúbb lesz a előzőnél))


kedd szept. 26, 2006 19:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
Egy a különbség,azok az oldalak (a fórumuk) vagy évek óta a köpködésről és a modik bevonásával dúló harcokról szólnak,vagy konganak az ürességtől.

Egy példát hozok csak: Endless fórum. Azonnali törlés jár politizálásért. Ami különösen komoly visszatartó erő, mert oda nem is lehet akárhogy regisztrálni, csak meghívásos alapon. De jópár ilyen, nagyon nagy forgalmú fórumot tudnék még mondani, ahol az emberek képesek felfogni, hogy mit kockáztatnak azzal, ha nem tartanak be néhány szabályt.


kedd szept. 26, 2006 18:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Sy!

Egy a különbség,azok az oldalak (a fórumuk) vagy évek óta a köpködésről és a modik bevonásával dúló harcokról szólnak,vagy konganak az ürességtől.

Fejtegethetném hosszan,tény a modik személyének változásával nagyon megváltozott a moderatúra hozzáállása az elektro-hoz,amit cortez elnéző és barátságos stílusa után sokan kb szájonvágásként éltek-élnek meg.

Szerintem cortez egy kezén meg tudja számolni hányszor nyomta meg az elmúlt 2évben a del gombot,az is egypár észre térni nem hajlandó friss user ténykedésével és a köz érdekével volt kapcsolatos inkább.

Szerencsés,hogy az elektro törzsközönsége eleve nem olyan,hogy ideír és szót emel,esetleg balhézik,mert betelt volna már a topic.


hétf. szept. 25, 2006 19:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 0:18
Hozzászólások: 427
Hozzászólás 
Mellesleg meg miért kellene egy ilyen műszaki fórumon másról vitatkozni, mint szakmai témákról??

Nem értem egyesek hozzáállását. Én qra lesz..rom, hogy pl. ki milyen színű párt híve, milyen etnikumhoz tartozik, vagy hogy milyen vallású. Nekem is van természetesen véleményem ezekről is, de ez abszolúte nem tartozik ide. Az érdekel, hogy pl. az adott műszaki megoldások közül melyik a jobb, vagy szakmai tanácsokat kérni, illetve adni. Ezért járok ide, nem közéletről cseverészni. Azt lehet millió másik fórumon. Mindennek megvan a maga helye.

Miért kell ilyen baromságokkal elcseszni egy jól működő fórumot?


vas. szept. 24, 2006 14:50
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
ultraszigorú,idióta moderálási alapelvek

Te akkor még az életben nem jártál olyan helyen, ahol tényleg szigorúak a moderálási elvek. Szerintem ami itt van, az egy estimese számos nagy oldalhoz képest. Javaslom, nézz körül a világban!


vas. szept. 24, 2006 10:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Abszolute nem moderátorként vagyok jelen a fórumon, legalábbis ami a hozzászólásaimat illeti. Na most ha ez nagyrészt egybevág a fórum szabályzatával az talán azért lehet, mert esetleg egyet is értek azokkal.
Amikor élek moderátori jogommal egy hsz-ben azt pirossal ki szoktam emelni.
Egyébként szerencsére igen ritkán kell használni a plusz jogosultságokat (és nem plusz jogokat, mert azok nincsenek!) és ekkor is főképp technikai jellegű minőségben. (Robot topik/hsz törlése, duplázott hsz törlése, hosszú linkek, nagy méretű beszúrt képek rövid linkre átalakítása stb) Felhasználóval szembeni fellépésre szerencsére tényleg nagyon ritkán kerül sor, de ezeknek is túlnyomó része csak egy "na de uraim" vagy hasonló "figyelmeztetés. Ez egyébként nem engem minősít, hanem a fórumozókat :) Méghozzá elég jó irányban :)


pén. szept. 22, 2006 16:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Az okozhatja a félreértést,mióta modi djsms azóta ő nem csak djsms hanem egy modi is.
Vagyis saját véleményétől vagy szimpátiájától függetlenül kellene az itteni ultraszigorú,idióta moderálási alapelveknek megfelelnie.
Amik ráadásul betarthatatlanok és betartathatatlanok,a szankciók(kitiltás,IPbannolás) nevetségesek,főleg a szent szabályzat "súlyához" képest,ahol bármiért azonnal fejedet vehetik.
Na szegény djsms ezt tartasd mostan befelé..ehh.
Gyanítom,valami jogba gyógyult arcú tarisznyás bölcsészek internetet soha nem látott fejecskéjéből pattant ki a nagyszerű szabályzat "jogilag kőbiztos" megfogalmazása.
Nagy kár,hogy a valóságban a 21század elején a virtuális térben már nem tartatható be ilyesmi semmiféle fórumon,igazából értelme sem sok van ilyen fajta merev szabályzatokat felállítani.


pén. szept. 22, 2006 15:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
djsms írta:
Andrei írta:
djsms írta:
Még most is.
Mindenkinél kiborul néha a bili :)


Ha a topik elején támadtál, akkor most ne állj mellém. Ha utálsz, akkor mond ki nyíltan. Én sem nyalom senkinek a seggét.

Hááát ha a stílusomat támadásnak vetted akkor neked biza üldözési mániád van! :)
Egyébként 1 okot írj miért kellene téged utálnom! (Ezt a kiborulós esetet elfelejtheted, egy ilyen apróság miatt legfeljebb haragudni lehetne)


(részemről most alvás következik)


Kezdek összezavarodni :D Ki barát és ki nem barát? :D


pén. szept. 22, 2006 13:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Andrei írta:
djsms írta:
Még most is.
Mindenkinél kiborul néha a bili :)


Ha a topik elején támadtál, akkor most ne állj mellém. Ha utálsz, akkor mond ki nyíltan. Én sem nyalom senkinek a seggét.

Hááát ha a stílusomat támadásnak vetted akkor neked biza üldözési mániád van! :)
Egyébként 1 okot írj miért kellene téged utálnom! (Ezt a kiborulós esetet elfelejtheted, egy ilyen apróság miatt legfeljebb haragudni lehetne)


(részemről most alvás következik)


pén. szept. 22, 2006 0:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
djsms írta:
Még most is.
Mindenkinél kiborul néha a bili :)


Ha a topik elején támadtál, akkor most ne állj mellém. Ha utálsz, akkor mond ki nyíltan. Én sem nyalom senkinek a seggét.


pén. szept. 22, 2006 0:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Még most is.
Mindenkinél kiborul néha a bili :)


csüt. szept. 21, 2006 23:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: Valóban technikai oldal
djsms írta:
Andrei írta:
IP cím bannolása? Mi az a bannolás? Csak nem tiltás? :D
Édes pubikáim, a dinamikur IP címek korában az IP-tiltás már nem sokat ér. Modem újraindít és máris új az IP :D Mielőtt tényleg okosnak lenne beállítva a rendszer közlöm, hogy létezik proxy is :D Egyszóval ahány perc, annyi IP :D

Hehe, tudom jól, hogy nem okozna sok nehézséget visszajönni ip tiltás után :) (nekem se ;) )
Mindössze arra akartam kilyukadni, hogy sorolgathatunk fel érveket pro és kontra a végén úgyis az lesz hogy nem, mert a fórum üzemeltetője (nem Sy!) nem engedi.
Nah, remélem a vita akkor ezennel békében zárul és azért megmaradsz a terminal köreiben, mint hasznos tag!


Részemről ok. Meg is értem, meg nem is. Hasznos tag? Az voltam még pár napja. De most...


csüt. szept. 21, 2006 23:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás Re: Valóban technikai oldal
Andrei írta:
IP cím bannolása? Mi az a bannolás? Csak nem tiltás? :D
Édes pubikáim, a dinamikur IP címek korában az IP-tiltás már nem sokat ér. Modem újraindít és máris új az IP :D Mielőtt tényleg okosnak lenne beállítva a rendszer közlöm, hogy létezik proxy is :D Egyszóval ahány perc, annyi IP :D

Hehe, tudom jól, hogy nem okozna sok nehézséget visszajönni ip tiltás után :) (nekem se ;) )
Mindössze arra akartam kilyukadni, hogy sorolgathatunk fel érveket pro és kontra a végén úgyis az lesz hogy nem, mert a fórum üzemeltetője (nem Sy!) nem engedi.
Nah, remélem a vita akkor ezennel békében zárul és azért megmaradsz a terminal köreiben, mint hasznos tag!


csüt. szept. 21, 2006 23:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: Valóban technikai oldal
djsms írta:
A szabályok durva megsértése a felhasználó írásjogának elvételével is járhat, szélsőséges esetben akár törlésre, IP-cím bannolásra is sor kerülhet!


IP cím bannolása? Mi az a bannolás? Csak nem tiltás? :D
Édes pubikáim, a dinamikur IP címek korában az IP-tiltás már nem sokat ér. Modem újraindít és máris új az IP :D Mielőtt tényleg okosnak lenne beállítva a rendszer közlöm, hogy létezik proxy is :D Egyszóval ahány perc, annyi IP :D

Amúgy ismerem a szabályzatot. :D

TOPIK LEZÁRVA


csüt. szept. 21, 2006 21:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás Re: Valóban technikai oldal
Andrei írta:
TERMINAL.hu Online Napi Informatikai és Gazdasági HírPortál

Megérett egy cikk a Terminálról és a Hírek média Kft-ről.

Alatta pedig a következő:
Idézet:
"Informatika Minden Nap"

Továbbá ha elolvasod a cikkeket elég világos, hogy a gazdaság informatikai részéről van szó.
Pl: http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=100766

De ha ennyire kötöd az ebet a karóhoz:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=21489
Idézet:
- Ne tégy politikai, vallási vagy rasszista megjegyzést a fórumon!

illetve
Idézet:
A szabályok durva megsértése a felhasználó írásjogának elvételével is járhat, szélsőséges esetben akár törlésre, IP-cím bannolásra is sor kerülhet!

végszóul pedig:
Idézet:
A fórumot üzemeltető Hírek Kft. (üzemeltető) mindennemű értesítés nélkül bármelyik hozzászólást, topikot kitörölheti, anélkül, hogy erről előzetesen tájékoztatást adna akár a topik gazdájának, akár a benne állást foglalóknak.


csüt. szept. 21, 2006 17:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Valóban technikai oldal
TERMINAL.hu Online Napi Informatikai és Gazdasági HírPortál

Megérett egy cikk a Terminálról és a Hírek média Kft-ről.


csüt. szept. 21, 2006 15:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Ugyanmár a fórum és a cset történetileg nem nagyon más,az pedig igencsak erős,ha egy újság vagy médium azt gondolja,bármilyen formában "felelősnek" kellen lennie a fórumán elhangzottakért.
A moderációnak csak a fórumra káros tendenciák ellen kellene fellépnie,azt azt lehetetlenné tévő,reklámfelületnek használó,a szabályokat abszolút semmibevevő emberkéket értve ezalatt.

Téves szemlélet,hogy az emberek,ha politizálni akarnak,majd itt visszatartják magukat a véleményütköztetés még kultúrált formájától is,és ez valami politika mentes mindeki egyforma és homogén ölelkezős "menyország" lesz.
Sőt,az erős moderátori lépések,többet ártanak a fórumnak,mintha hagynák,hogy bizonyos keretek közt történjen aminek történnie kell,mert így már maga a fórum és a modi is résztvevővé válik,mintegy belesodródik az egészbe.
Utóbb már harcolni és fenyegetőzni kénytelen a fórumért és a saját szubjektív "igazáért" pl a kitiltottak haragja ellenében ez pedig a lehető legszerencsétlenebb és legkárosabb dolog,ami csak a fórum vagy a működtető médium számára elképzelhető..szerintem.


csüt. szept. 21, 2006 15:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Andrei írta:
Sejh. De nem akarjátok megérteni. TökmindegyHOgypoLiTiKaEvagySem. Kellene egy olyan rész, amely szabad csacsogó. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁh. Bazzz :D Ezt nem hiszem el. Kib*szott politika. Csak ezt a sz*rt látja mindenki? Kész.

Neked kellene azt megérteni, hogy ez nem egy csetoldal!


csüt. szept. 21, 2006 7:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Sy írta:
Én kibírom a népszerűtlenségemet (soha nem is érdekelt), azt, hogy sokak szemében magát a gonoszt testesítem meg;



Ha ez számít (sokak szemében nem), én egyetértek Sy-jal. Még akkor is, ha "ellenem" intézkedik. Ahogy T68m is írta, neki ez a munkája, őt ezért fizetik. Csak egyszer kapjon a főnöke "fentebbről" egy visszajelzést, hogy "b+ már megint mi van a fórumban", és ugorhat az állása. Nem csak itt, másutt is az a helyzet, hogy az ember örüljön, hogy van állása, tegye a dolgát és fogja be a száját. (A mondat utolsó szavát hirtelen másképp akartam írni, de nem akartam, hogy akit most éppen megvédek, esetleg sértésnek vegye a szófordulatot).
:)

A tartalmi kérdések viszont sok kívánnivalót hagynak maguk után. Főleg amikor sok oldallal korábbi hozzászólások vannak egyszerűen törölve, és ettől az egész topikrész összefüggéstelen lesz. Legalább meg kéne hagyni a hozzászólást magát csillagokkal, hogy tudjuk, hogy erre reagált 5 ember, vagy mittomén, nekem sincs erre épkézláb ötletem. Meg persze ez sokkal időigényesebb meló, a modoknak meg van más dolguk is.


csüt. szept. 21, 2006 6:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 10:34
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Munkában...
Hozzászólás 
A ötlet szép. Csak épp nem működne. Ott is ugyan úgy kell moderálni, mint máshol, mert a többi topicra is hatással van, ha egy helyen akármit lehet csinálni.


szer. szept. 20, 2006 22:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Sejh. De nem akarjátok megérteni. TökmindegyHOgypoLiTiKaEvagySem. Kellene egy olyan rész, amely szabad csacsogó. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁh. Bazzz :D Ezt nem hiszem el. Kib*szott politika. Csak ezt a sz*rt látja mindenki? Kész.


szer. szept. 20, 2006 20:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Már az indexen is:
Idézet:
Figyelem! A PoliDili topikjain kívül történő napi politizálásra az alábbi FATVA bocsáttatott ki. Az utolsó mondatát még a cselekmény elkövetése előtt és nem pedig a hiábavaló reklamáció után szíveskedjenek megszívlelni az olvtársak!

Ez nem véletlen!
Minden oldal üzemeltetője igyekszik lehetőleg teljesen elhatárolódni a politikától, nehogy esetleg pár "okos" felhasználó miatt rossz nevet szerezen magának.


szer. szept. 20, 2006 20:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Már az indexen is:
Idézet:
Figyelem! A PoliDili topikjain kívül történő napi politizálásra az alábbi FATVA bocsáttatott ki. Az utolsó mondatát még a cselekmény elkövetése előtt és nem pedig a hiábavaló reklamáció után szíveskedjenek megszívlelni az olvtársak!


szer. szept. 20, 2006 18:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Gyerekek,mért kell ezt az elektróban,ha a balhé a mobilban van? Sajnos a mobil fórum nagyon rossz tendenciák mentén halad,és ólomként rántja magával a többi fórumot is a posványba,íme az élő példa...igen,már az elektro sem a régi..sajnos.
Sy szerintem csak kicsit eltévedt ott,hogy nem okvetlenül a leghangosabb vagy legtöbbet író emberkéknek kell "vinni a prímet" és nem okvetlen őket kellene akár egyfajta "főmoderátori védelemben" részesíteni,ha "balhé" van.Elbír a fórum egy kis anyázást,de néha még az sincs,csak kifejti a véleményét az illető,ami szerintem szive joga.
Azt mindenesetre nagyon nem értettem,hogy az "OFF" pont a más témák miatt van,miért ne lehetne ott politizálni pl?


szer. szept. 20, 2006 18:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Andrei írta:
Akkor most egy kicsit vagyok félreértve vagy nagyon? Nem azt mondtam, hogy én akarok politizálni, hanem hogy a kitiltogatások helyett kellene nekik egy topikot nyitni, hogy ott csacsogjanak. Az ami itt megy már-már röhejes. Megint mandulával próbálok követ faragni. Feladom.


Nem vagy félreértve. De, mint az elöttem szóló is hangoztatta, ez egy technikai jellegű fórum, ahol politikának nincs helye. Ha most engednénk a politikát akkor később be kellene engedni minden mást is, amiből egy index jellegű összevisszaság lenne az eredménye szívtelen fapofájú moderátorokkal.
A politika egyébként itt(!) olyan, mintha egy nemdohányzó társaságban akarnál rágyújtani. Egyszerűen a többséget zavarja. Persze el lehet különíteni egy dohányzó sarkot, de nincs értelme hiszen az egész épületben tilos a dohányzás.


szer. szept. 20, 2006 16:05
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Andrei:

Hogyan nyissanak nekik ilyen topikot a fórumon, ha egyszer a topik témája ellenkezne a fórum szabályzatával?
A szabályzatot megváltoztatni meg nem fogják, elvégre ez egy szakmai fórum akar lenni. :)

Üdv!
CyberDragon


szer. szept. 20, 2006 15:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Sy írta:
Andrei írta:
Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják.

Semmi olyat nem moderáltunk ki (legalábbis nem emlékszem), amire a fórumszabályzat alapján ne lett volna "jogunk". Azt mindenki elolvashatta, elolvashatja most is.
...



És el is fogadta :!:

Eddig se volt politika a fórumon, ezután se legyen. Már írták előttem: van ezeregy fórum, ahol lehet politizálni.


Akkor most egy kicsit vagyok félreértve vagy nagyon? Nem azt mondtam, hogy én akarok politizálni, hanem hogy a kitiltogatások helyett kellene nekik egy topikot nyitni, hogy ott csacsogjanak. Az ami itt megy már-már röhejes. Megint mandulával próbálok követ faragni. Feladom.


szer. szept. 20, 2006 15:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Sy írta:
Andrei írta:
Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják.

Semmi olyat nem moderáltunk ki (legalábbis nem emlékszem), amire a fórumszabályzat alapján ne lett volna "jogunk". Azt mindenki elolvashatta, elolvashatja most is.
...



És el is fogadta :!:

Eddig se volt politika a fórumon, ezután se legyen. Már írták előttem: van ezeregy fórum, ahol lehet politizálni.


szer. szept. 20, 2006 13:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
T68m

ez most azon ritka pillanatok egyike mikor teljes mértékben egyet értek veled! :)


szer. szept. 20, 2006 12:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
SPafi írta:
Úgyhogy köszönöm szépen Andrei-nek és társainak, hogy miattuk két olyan hozzászólást is kitöröltek, ami semmilyen leírt moderálási elvnek nem mondott ellent.


ja, azt én is néztem, hogy "elpárolgott"! :D

na, témánál maradva, Sy valóban aktívabb mostanában. Azonban feltételezhetően ennek nem az anyósával kialakult feszült viszony az oka, hanem az, hogy a főnökei ezért b*tatják.

elvileg, az off(ok)-ba, akár bele is férehetne egy KIS politika, de nem most. (ez egyébként így is volt). Most mindenki vegye tudomásul, hogy ezért (+azért), legalább ősz végéig még a színek is gyanúsak. Szerencse, hogy a fázis fekete, a föld zöld-sárga, de a nulla már gyanús, hogy kék... :D :D :D

Andrei:
amikor Sy levette az aláírásokat, gondoltam, hogy írok egy progit, ami az összesbe visszaszerkeszti

Sy:
mikor akarod visszatenni az aláírásokat?


szer. szept. 20, 2006 12:34
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Idézet:
Semmi olyat nem moderáltunk ki (legalábbis nem emlékszem), amire a fórumszabályzat alapján ne lett volna "jogunk".


Ez teljesen igaz, mivel a fórumszabályzat azt is tartalmazza, hogy bármit törölhettek. Csak a tény kedvéért. Nem akarom ezzel a moderátorokat támadni, mert nekem eddig nem volt bajom a munkájukkal. Inkább a flame-elők hibásak, mert ők tették annyira túlérzékennyé a moderátorokat, hogy már a politika szó kiejtése önmagában is megengedhetetlen (a moderátorral történő ellentmondással együtt). Úgyhogy köszönöm szépen Andrei-nek és társainak, hogy miattuk két olyan hozzászólást is kitöröltek, ami semmilyen leírt moderálási elvnek nem mondott ellent.


szer. szept. 20, 2006 11:20
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
djsms írta:
Ha jól tippelem a mobilban borult ki nálad a bili. Na most oda ugyan nem járok, de a többi csoportban az általad említett "terror" nincs jelen. Persze olykor-olykor kiborul egyeseknél a bili és hatalmas személyeskedős flame alakul ki, amit értelem szerűen ha szép szóval nem lehet hát "erőszakkal" kell lezárni. Ezt eddig mindenki elfogadta. Az egyetlen dolog amire tényleg harapni szoktunk az a politikai, rasszista és vallási megnyilvánulás. Ilyen esetekben is először mindig figyelmeztetésben részesül az érintett, azonnali felhasználó törlésre ezen okok miatt sosem került sor, noha a szabályat ezt lehetővé tenné.
Úgy érzem ez a hozzáállás a moderátori részről teljesen korrekt.


Igen, a mobilban. Értem. Mindegy. Kőbe faragni mandulával nem lehet.


szer. szept. 20, 2006 11:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 60 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség