Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 19:58



Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Sy, meg a többi jópofaság 
Szerző Üzenet
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Andrei írta:
Csak dühít ez a hozzáállás. Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják. Mindenki állandóan elnézést kér Sy-tól, mert meg mert szólalni. Mindegy. Szomorú. Pedig valaha ez volt a legnagyszerűbb fórum a világon. De már soha sem lesz az.

Ha jól tippelem a mobilban borult ki nálad a bili. Na most oda ugyan nem járok, de a többi csoportban az általad említett "terror" nincs jelen. Persze olykor-olykor kiborul egyeseknél a bili és hatalmas személyeskedős flame alakul ki, amit értelem szerűen ha szép szóval nem lehet hát "erőszakkal" kell lezárni. Ezt eddig mindenki elfogadta. Az egyetlen dolog amire tényleg harapni szoktunk az a politikai, rasszista és vallási megnyilvánulás. Ilyen esetekben is először mindig figyelmeztetésben részesül az érintett, azonnali felhasználó törlésre ezen okok miatt sosem került sor, noha a szabályat ezt lehetővé tenné.
Úgy érzem ez a hozzáállás a moderátori részről teljesen korrekt.


szer. szept. 20, 2006 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Sy írta:
Andrei írta:
Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják.

Semmi olyat nem moderáltunk ki (legalábbis nem emlékszem), amire a fórumszabályzat alapján ne lett volna "jogunk". Azt mindenki elolvashatta, elolvashatja most is. És akkor beírom ide is, amit a mobil offba:

Amúgy amiért - már megbocsáss, de ez az igazság - belesz*rtál a népszerűbb fórumocsoportokba, neked külön kijárna valami retorzió (függetlenül attól, hogy most speciel én voltam a személyeskedés célpontja). Én kibírom a népszerűtlenségemet (soha nem is érdekelt), azt, hogy sokak szemében magát a gonoszt testesítem meg; de a fórum tönkretételével való fenyegetésed már akár jogi következményekkel is járhat, remélem, ezzel tisztában vagy.


Elküldtem az elérhetőségeimet, hogy ne kelljen keresgélned


szer. szept. 20, 2006 10:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Andrei írta:
Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják.

Semmi olyat nem moderáltunk ki (legalábbis nem emlékszem), amire a fórumszabályzat alapján ne lett volna "jogunk". Azt mindenki elolvashatta, elolvashatja most is. És akkor beírom ide is, amit a mobil offba:

Amúgy amiért - már megbocsáss, de ez az igazság - belesz*rtál a népszerűbb fórumocsoportokba, neked külön kijárna valami retorzió (függetlenül attól, hogy most speciel én voltam a személyeskedés célpontja). Én kibírom a népszerűtlenségemet (soha nem is érdekelt), azt, hogy sokak szemében magát a gonoszt testesítem meg; de a fórum tönkretételével való fenyegetésed már akár jogi következményekkel is járhat, remélem, ezzel tisztában vagy.


szer. szept. 20, 2006 10:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Ami a lényeg. A politika nekem sem asztalom. Az a bajom, hogy orba szájba kitiltogatás és írásjog megvonás van. Ennyi. És végre én lehettem a főköcsög egyszer.


szer. szept. 20, 2006 10:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Csak dühít ez a hozzáállás. Lassan már nem lehet egy normális témát olvasni, mert mindenki attól retteg, hogy lemoderálják. Mindenki állandóan elnézést kér Sy-tól, mert meg mert szólalni. Mindegy. Szomorú. Pedig valaha ez volt a legnagyszerűbb fórum a világon. De már soha sem lesz az.


szer. szept. 20, 2006 10:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Régen volt egy Betonkeverő nevű fórum is a terminálon.
Aszittem djsms "Itt lehet folytatni" linke oda mutat :)


szer. szept. 20, 2006 10:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
Ezeket a különböző csoportokból szedtem össze.

Andrei, nekem eddig veled semmi bajom nem volt! De ugyanígy a többi, mobil csoporton kívüli usereknek sem. Miért akarod tönkretenni más szórakozását csak mert neked nem tetszenek a szabályok?
Ha a felhasználók nagyobb része igényelné a politikát akkor igazat adnék neked, de így hogy az aktív felhasználók alig 1%-a így nem. Ez egyébként is egy technikai jellegű politikamentes fórum. A fórum üzemeltetője ki is kötötte, hogy nem kíván politikai dolgokkal foglalkozni semmiféle formában.
Más fórumtárs is írta és én is csak azt tudom kérni, hogy ha politikai témában szeretnél beszélgetni válassz erre olyan fórumot ahol ez megengedett, ne adj isten kimondottan politikai beállítottságú! (pl index polidili)
Ezeket mint felhasználó kérem tőled, nem mint moderátor!


szer. szept. 20, 2006 8:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
watt írta:
Idézet:
normális emberek már egyre kevesebben járnak ide

Ezt egyrészt kikérem magamnak, sok más fórumtárs nevében is, másrészt a továbbiakat olvasva Te tényleg nem vagy normális!

Idézet:
**** egy politika rovatot igazán csinálhatnátok.

Ez egy szakmai fórum, van sok politikai.. Ide más sem hiányzik!

Idézet:
Persze tehetek még egyet. Lesz*rom az egészet és elhúzok a francba.

Én ezt javasolnám, és örülnék, ha nem csesznéd szét a fórumot mindenféle programokkal csak azért, mert nem politizálhatsz itt.

Sy-nak igaza van, ne legyen politika az elektro(és más szakmai) fórumon! Ez a legjobb fórum magyarországon, nem kéne elrontani!

Béke veled!


Iranytu írta:
Béláim az Úrban!
Ha a tartalomjegyzékben az elektro témára kattintasz, akkor elektronikával kapcsolatos ismereteket (tév, és rögeszméket...) adsz, kapsz, cserélsz, (vitatsz meg, ütköztetsz...).
Ha mást teszel az OFF:
néha-néha belefér, de ha provokatív, akkor szétcseszi az adott topicot, ui. "egy bolond százat csinál".
Ha politikai témában akarsz írni/olvasni, javaslom keress egy olyan fórumot, ahol van ilyen topic. Itt csak műszaki van.(foto/HW/programozás/elektro...)
Természetesen mindenki szívesen veszi a véleményed, ha a topic témájához kapcsolódik!


dbali írta:
Hmm. Irányítottál már ilyen méretü fórumot? Nem hiszem. És igen. Aki csak beszol valamit, anyázik, vagy esetleg politizál, húzzon innen a francb. Ott az index, meg a többi moderálatlan sz*r, ott oszthatja az észt, aki akarja. Ez informatikai fórum, nincs helye másnak. Az, hogy másokat szivatsz, mert neked nem tetszik valami, hát... inkább nem mondom, mit mutat rólad. Hidd el, itt is vannak páran, akik sokmindent kezdhetnének az ip-del ;) És igen. Ha nem tetszik valami, leheet távozni. Szabályzat mindenhova kéne. Ahol nincs (vagy a vezetők is lesz*rják), meg lehet nézni, milyen hihetetlen értelmes, plafonszaggató iq-val rendelkező 10 éves kis f*szok írnak. Ha az jobban tetszik, menj hozzájuk, és játszogass velük.


Salvatore Salvataggio írta:
Egyetértek dbalival. Van egy szabályzat, ha nem tetszik irány az index.
Habár ott is kiakadtam, hogy tetű lassú a fotós forum is a "nagyon frekventált" topikok miatt.
Mást nem, ha valaki ennyire akar politozálni annak egy segédlinket lehetne adni az index polidilire, oszt annyi.


Pepi írta:
Tisztelt Andrei !

Figyelmedbe ajánlanám, hogy a Terminál egy technikai fórum. Ha valamilyen informatikai, elektronikai hozzászólásod van azt mindannyian szívesen vesszük de az ilyen megnyilvánulás itt nem helyénvaló. Szóval ha a műszaki indíttatású témád van akkor írd le egyébként javaslom azt amit írtál is azaz
Idézet:
Lesz*rom az egészet és elhúzok a francba
.


Orlando írta:
Megjött a local Igazságosztó Hős? :?

Szerintem sem pénzed, sem munkád nincs a terminálban, szóval maradjon az, amit utolsónak javasoltál, a letipli...ez a fenyegetőzés, meg majd te megmutatod fíling, ez nagyon tré...


Sparow2 írta:
A hardveren is olvastam ... mindenhová beírtad?
Valóban nem nagy mostanában a forgalom (legalábbis én úgy látom), ebben szerintem igazad van.
De nem kell itt emberkedni, ez egy ingyenes szolgáltatás, ha nem tetszik, ne használd, és kész.
Akinek meg tetszik, az használja.


szer. szept. 20, 2006 8:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Mi történt Andrei, betelt a pohár? :shock:
Mi háborított fel ennyire?


Egyébként én sem értem, miért kellett bezárni az OFF-t, de lebowsky00 pihentetésével egyet értek, ha már L. is el lett távolítva POL-ért...


Srácok, ne menjen már át anyázásba a dolog, értelmesen is lehet rendezni a problémát. Ugye?


szer. szept. 20, 2006 6:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Sy, meg a többi jópofaság
Úgy látom kezd itt durvulni a helyzet. Valahol igazad van Sy, de ez a notorikus megvonogatás nem fog jóra vezetni. Már lassan mást sem olvasok, minthogy bezárva-megvonva-lezárva-kitiltva... **** egy politika rovatot igazán csinálhatnátok. Egyszerűbb, mint kiba az embereket folyamatosan. Nem? Nem megfér? De tényleg. A régieket kiakasztod, az új 1 kommentes balfa*zokat meg hagyod békén.

Ha gondolod, akkor visszacibálom ide a netmániás csűrhét, hogy legyen kit moderálni, meg kitiltogatni, de normális emberek már egyre kevesebben járnak ide. Ez az istenkedés itt a "könyörögj vazz, hogy ne tiltsalak ki és ne töröljelek" nem menő. Max egy lenyomatot törölsz ki, nem embert.

Azt hiszem két dolgot tehetek. Egyrészt írhatok egy aut-reges procit, amely hoz be neked random hozzászólásokat, hogy had örüljél és tele húzza fórumot szeméttel, amelyet az életben ki nem pucolsz. Másrészt kereshetek egy backtoolt a phpbb-hez és kiengedhetem az sql-db belét párszor naponta. Mire feláll a rendszer már backupolhatsz újra. Egy tény, hogy a fórum nélkül meghal a terminál is.

Persze tehetek még egyet. Lesz*rom az egészet és elhúzok a francba.

És szeretnék én lenni a főköcsög! nagyobb mint Sy.

Na sega.


kedd szept. 19, 2006 23:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség