Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 0:05



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
vírus-tester nem gép-Ember! 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás vírus-tester nem gép-Ember!
Szeretnék kutatást tartni olynakoról- kizárólag aki CSAK otthhonról végzi a hardwerek kabantrartását...-távmunkában- most, naponta élelimiszerbolokban ,otthoni gép javítás -behatolni elvezgni 'az" hardwert beleértve az ott lakkókkal együtt :hm:
(ok én dolgoztam szerverpakban itt is ott is (bent és kint is)- a parkokban biztosági őr kérdezeti meg,hogy jöhet egy kv.-val.. álac nélkül) vagy megköszöntem vagy igen durván...lekűzdöttem a hozzám tartozó marokfegyrevel mint crosssrdiver, egy óráscsispeszzel nyakanszúrom -megvolt az elleszer is: Érszorizó csipesz -ha nem vall kiengedem :twisted:
Mostannák ilyen állások,mint hatoságilag hogyan?-és merre meddig
Vajon át veheted a futártól,ha nincs szájkmaszban kesztyűvel.. :jaj: :?:

Egyszóval:Ki megy ki?-és mennyi jön be (nem a dolláról beszélek)..hányan tudtok okos megdásokkal élni távmunkából hardwer problémákkal?-mert nyilván a fodászok megint fontsossak a kormánynak...

Ps: Laci_L kivétel [size=50][size=50][size=50](Ő Indiából kapja hazait és ki se mozuduljon Somárott-ból!
-remélem elég hűlye angol vicc volt-sokat volta a"barmok' között- kb 8-10 évet 1,5-2hónapot nyarkéntÖ)
[/size]


csüt. márc. 26, 2020 17:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség