Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:59



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Kevesebb téma 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás Re: Kevesebb téma
Geopelia írta:
szerintem sokkal átláthatóbb lenne a fórum, ha kevesebb téma lenne. itt egy példa a hardver-hez! lenne egy segítség topic a tetején, alatta meg merevelemezek, videókártyák, processzorok, stb.
esetleg lenne egy a végén, ahol mindenki kedvére nyitogathat, de a lényeg jobban áttekinthető lenne. nyit az ember egy xy témát és lehet pár oldallal arrébb már van ilyen nevű, csak ugye zsúfolt.
és felesleges oldalakon át apár hozzászólásos témákat olvasni.
...szerintem!


Egyetértek!

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=36914

Szóról szóra ezt mondom én is! Pontosabban mondtam Sy-nak még 2006-ban...


szer. nov. 26, 2008 16:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Valóban volt ilyen téma még valamikor a fórummotor cserekor anno (fu de rég volt)
Én nem szeretem ezeket az egy topic és mindent bele, mert hiába a kereső, az a baj, hogy nem tudni milyen kontextusban keressünk és van hogy millió HSZ-t kilök, ha bekategorizáljuk mint a "merevlemezt" vagy az "apro kérdések topicját" akkor megmondom őszintén 10 oldalakkal előrébb én sem fogok olvasni, legfeljebb 1-2 oldalt.
Szerintem mindenki megtalálja jelenleg a maga kis kérdésének a helyét, és a modok is azt kell mondja rendbentartják a fórumot.
Ha "stell" topicját nézem ott is az van, hogy ugye elolvassuk az első 2 HSZ-t és a kérdést a végén tesszük fel, a többit pedig szinte majdhogynem lehetne is törölni :).
A fejlődéssel és az uj hardverelemekkel pedig mindig ujabb és újjabb problémák jönnek elő, ami lehet ujjabb tárgyalást igényel.

Megj.: amugy az oldalak Topic-listája egy két kivétellel szinte változatlan és csak néhány uj topicot nyit valami ujjonc help cimmel!
Számomra még kénylemetlen lenne az is hogy végig kell pörgetem az oldalt hogy a végére jussak ahol majd jó sokan felteszik akérdésüket. Mondjuk válaszolgatni sem sok kedvem lenne ha látnám hogy valaki irt mondjuk a VGA vagy ALAPLAP témában, az nem annyira kihivás és a hibák kiszürésénél pont a HARDVER-ban van jelentősége a hibaanalízisnek, ami egyedivé tesz mindent!
Mondjuk a mobilban biztos jó a telcsik tipusazonositása, de ha jobban megnézzük akkor az egy végtelen sor lesz ugy vélem! :D

üdv


hétf. nov. 24, 2008 23:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Geopelia írta:

...lenne egy videókari, és beszélje ki mindenki ott magát. akkor csak oda fogok menni, ha ezzel szemben van kérdésem és nem nyitok egy sokadik felesleget.
...


Hardverbe van egy videókari topic, ki is van emelve :P
Egyébként amennyire lehet ezt próbáljuk erőltetni, hogy ne nyisson mindenki új topicot minden vacoknak, hanem amit lehet egy gyűjtőtopicba belerakni. Most ez van amikor sikerül van amikor nem.


hétf. nov. 24, 2008 23:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
ez nem felosztás, hanem takarékosság, kevesebb topic.
most itt van a hardver mappa, tele mindenféle segítség meg 100 fajta videókártya témával. lenne egy videókari, és beszélje ki mindenki ott magát. akkor csak oda fogok menni, ha ezzel szemben van kérdésem és nem nyitok egy sokadik felesleget.
nekem a keresés is túl sokat dob ki, hogy átlássam.
de ez azt jelentené, hogy újra kell indítani az egész fórumot.
ez a téma csak egy feleslegesen nyitott, hogy lássátok miről beszélek.


hétf. nov. 24, 2008 23:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
A 'PH' sokkal kevésbé áttekinthető.:roll: ..egyébként egyetértek a felvetéssel,de Hannibal-lal egyetértek abban tessék hsznáni a keresést mielőtt nyitok egy újat!


hétf. nov. 24, 2008 17:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ha jól vettem ki, akkor olyan felosztásra gondolsz, mint PH! fórumán van. Erről még egyszer régebben szó, de akkor arra jutottunk, hogy ez a fórum pici ahhoz, hogy még jobban fel legyen osztva.
Ez az egyik ok, a másik, hogy sokszor még így se a megfelelő helyen nyitják a topicot, szoftveres kérdést tesznek a hardverbe (néha van hogy nem lehet csak úgy simán eldönteni, ezt elismerem, azokért nem is vagyok mérges).


hétf. nov. 24, 2008 10:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás Kevesebb téma
szerintem sokkal átláthatóbb lenne a fórum, ha kevesebb téma lenne. itt egy példa a hardver-hez! lenne egy segítség topic a tetején, alatta meg merevelemezek, videókártyák, processzorok, stb.
esetleg lenne egy a végén, ahol mindenki kedvére nyitogathat, de a lényeg jobban áttekinthető lenne. nyit az ember egy xy témát és lehet pár oldallal arrébb már van ilyen nevű, csak ugye zsúfolt.
és felesleges oldalakon át apár hozzászólásos témákat olvasni.
...szerintem!


hétf. nov. 24, 2008 2:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség