Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 22:06



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Miért a TERMINAL Fórum... ?:( 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Miért a TERMINAL Fórum... ?:(
Fórummotor váltás történt. A kissé koros PHPBB2-ről átálltunk PHPBB3-ra :)

A skinekért már nyavajogtunk, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy lesz változás :(


pén. aug. 06, 2010 20:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: Miért a TERMINAL Fórum... ?:(
Üdv... :huha: :jaj:
Meg sem ismertem a TERMINAL Fórum oldalt, te jó Ég, mi történt Ittt... :hm:

Csak Szűrke & ez a búzza Kék lehetőség maradt... :jajne:

Mi lett azzal a barnás vörös háttérrel... :?:

Ui. Lesz más szín választék is, vagy marad ez a kettő szín... :?:


pén. aug. 06, 2010 20:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Köszönjük szépen a véleményt.
Igyekszünk segíteni, ha tudunk.

Az pedig, hogy néha valami bonyolultan mondunk el, annak is köszönhető, hogy nem tudhatjuk, hogy a túloldalon milyen tudású ember ül. Ezért is örülünk, ha a kérdésben írja a kérdező, hogy milyen viszonyban van a számítástechnikával :)
Természetesen ha valaki kultúráltan rákérdez, hogy bocsi, ez mi, mert nem ismerem, nem fogjuk elhajtani, megpróbáljuk elmagyarázni :)
(Illetve sokszor vagy az oldal keresőjével, vagy google-val is sok mindenre választ lehet kapni.)


szomb. feb. 13, 2010 18:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Miért a TERMINAL Fórum... ?:(
Üdv... :potyog:

A Terminál Fórum oldalt azért választottam, mert első alkalommal megtetszet ez a kellemes lágy és nem vakító alap színe az oldalnak, valamint az, hogy jó tágas az egész felület és nincs hál Istennek túlzsúfolva. :)
Jól áttekinthető és lényegre törő, nagy és élénk színűek a betűk nem kell erőltetni a szemét az embernek és nem kell túlnagyítani az oldalt, hogy az ember a görgetéssel foglalkozzon-e miatt... :)

Továbbá, ami nagyon bejött számomra a következő dolgok, ami nagyon tetszik a Fórum oldalból, hogy lehet szerkeszteni a már beküldött hozzászólásomat, valamint van előnézet, amivel előre meglehet nézni, hogy amit be akarok küldeni a Fórumba hozzászólást, az hogy fog kinézni... ?:)

Így nem kell égnie az embernek azért, ha valamit rosszul ír, vagy értelmetlen a vissza olvasáskor a hozzászólása, mert az ember már csak ilyen, hogy siet és rögtön akarja a választ, sajnos Én is legtöbbször... :(

Valamint a segítség vagy a rávezetés a megoldáshoz hál Istennek elég gyorsak, jók és hasznosak, és bár van, hogy nem értjük meg mi laikusak, amit válasznak írnak a segítőink..., de elég normálisak, mert ha szépen kéri az ember, hogy bocsi, de ezt vagy azt nem tudom..., nem értem..., stb...,
számomra eddig elég érthetően és emberi hangon segítenek és leírják értelmesen úgy, hogy azt, mint Én is főleg inkább felhasználói szintű ismerettel rendelkező is megértse... :)

Úgyhogy, ezért is szeretek ide bejönni, ha úgy érzem, hogy magam már nem jutok ötről a hatra... :)

Ezúton is köszönöm az eddigi segítséget minden kedves és (türelmes;) segítőinknek itt a TERMINÁL Fórum oldalán... ;)

Üdv;)HókuszPók’ & ’SziaMiAu


szomb. feb. 13, 2010 18:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség