Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 11:07



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Számhordozás alulnézetben 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
o_f:Eszmefuttatásod,az igen szép egy magánembernél és abban tökéletesen igazad van,hogy a családban írok egy fecnit Józsibá'nak,hogy ezután ezen a számon ér utol...
de,egy több száz v.ezres nagyságrendű ügyfélkört-akik lehet hogy csak évente egyszer keresnek és különösebben nem izgatja,hogy ez a hívása valamivel hosszabb pénzbe került -nem ilyen egyszerű értesíteni :arrow: megint csak megjelennek az Sms díjak v. felhívom,csak azért mert új számom van? :wink:


hétf. okt. 20, 2008 17:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd dec. 04, 2007 13:00
Hozzászólások: 12
Tartózkodási hely: budapest
Hozzászólás 
A számhordozás is egy jó példája a fizessenek mások, hogy én takarékoskodhassak módszernek

fizessen (beruházzon) az összes távközlési szolgáltató azért, hogy nekem ne kelljen az engem hívogatókat értesíteni az új számomról

és ezek miatt egészen biztos vagyok benne, hogy én - amikor használom a drótos (igen, én hajlandó vagyok még drótos telefonon is beszélni, annak ellenére is hogy az olcsóbb) és a mobil telefonomat - havonta és percenként x forinttal és z fillérrel többet kényszerülök fizetni

asszem a jelzett kábé kétszázezer között nem kevés olyan van, aki néhánykevésezer havi forintnyi előnyért váltott szolgáltatót, és csak jópofaságból hordozta el a számát, mert lehet. és ha összeszámolnánk, hogy mekkora költséggel tudta volna az összes értesítendőket értesíteni, akkor kisebb összeg jönne ki, mint amennyi egy előfizetőre jutna abból a nem kis beruházási összegből, amit a szolgáltatóknak a számhordozás miatt kellett a számhordozás miatt kiadniuk

ehhez képest csak kis ráadás az, hogy az engem hívók csak fizessenek nyugodtan többet, mint ami a látszatból következne.

ez olyasmi mint az "én-nem-tartok-fenn-drótos-telefont" hozzáállás, aki engem akar hívni az fizessen kétszer-négyszer-hatszorannyit

jó, jó, tudom, hogy az emberek nagy többsége azért nem használja a tőle fél méterre levő drótos telefont, mert szeret a zsebében hordható telefonkönyvéből telefonálni, de az már egy másikhülyeségi pénzpazarlatosság


hétf. okt. 20, 2008 9:58
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Számhordozás alulnézetben
Egyes előfizetők - főként azok, akik a költségtakarékosság miatt mindhárom mobiltelefon-szolgáltatónak ügyfelei - a számla kézhezvétele után szembesülnek azzal, hogy esetenként hálózaton kívüli sms-t küldtek vagy éppen egy másik hálózatba indítottak hívást, így a vártnál magasabb lett a telefonszámlájuk. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=113722


hétf. okt. 20, 2008 9:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség