Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 21:59



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Diplomát szeretnék, gyorsan 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Idézet:
Valami sima informatikai menedzser bullshit képző

:gigalol: :gigalol:

Ha mérnök-informatikus szakra mész, akkor kb sehol nem tudod kikerülni a digit/elektró/matek töltelékvackokat. Illetve valamiért azt gondolják, hogy a mérnök-informatikus nagyrészt egyenlő a programozóval. Ez BME-re és BMF-re (ami mostmár Óbudai Egyetem) biztos igaz, de a csodás bolonyai rendszer miatt máshol is ez vár.
Tanterveket érdemes nézegetni, a törzsanyagok általában egész jól követik az ott leírtakat.

Levelezőlistánkon a Károly Róbert Főiskoláról kérdezgetett 1-2 ember, állítólag azt nem olyan nehéz elvégezni. Illetve (szintén állítólag) a GDF mostanában jó irányba kezd elmenni és próbálják kihúzni az oktatás színvonalát abból a bizonyos gödörből.


kedd jan. 26, 2010 10:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 19:57
Hozzászólások: 593
Hozzászólás Diplomát szeretnék, gyorsan
Üdv,

több emberrel beszélve arra jutottam, hogy mindenképpen kellene diplomát szereznem. Hiába vagyok elvakult MS-rajongó, hiába érdekel csak a technikai rész, ez kevés lesz.

Kérdésem, hogy tudtok-e valami fősuliról/egyetemről, ahol hamar lehet diplomát szerezni és nem kell szívni mindenféle matek/digitális technika stb stb. dolgokkal. Valami sima informatikai menedzser bullshit képző :)

Köszi!


kedd jan. 26, 2010 8:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség