Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 15:47



Hozzászólás a témához  [ 2144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Következő
Asztali DVD írók 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. aug. 14, 2006 2:55
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Heló
Egy kicsit több mint egy éve vásároltam egy sony rdr gx210 asztali irót, amivel meg is voltam elégedve. Nemrég viszont elromlott! Nemakarja a dvd ket beolvasni, a cd ket viszont olvassa. Több havernak is szólltam hogy segitsenek. Arra a jutottam, hogy betrafált a dvd ket olvasó része mivel azt mondták hogy kettő egység van benne. Egy a cd re és egy a dvd re. A garancia 1 évig szóllt. (basszus pedig hogy biztam a SONY ba!, ezért is vettem sony t a megbizhatósága miatt)
Valaki megtudná nekem mondani mennyibe kerülhet ennek az egységnek a cseréje, ill. javitása?
Eszembe jutott az is ha esetleg kicserélném valahogy az asztaliból a lézert egy pc s dvd iró egységére, lehetséges lenne ez a variáció????
De lehet az lesz a végső megoldás ha egy ujat veszek..... , viszont akkor is sajnálnám a jó kis sony mat kidobni....


pén. dec. 29, 2006 23:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
ha jól csalódom, akkor eladáskor kötelező a magyarnyelvű....


csüt. dec. 28, 2006 17:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 27, 2006 15:55
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Zozo írta:
elpadrino írta:
sziasztok!
segítségeteket szeretném kérni. kaptam 1 sony 720 -as dvd recordert, de nincs benne magyar nyelvű használati utasítás. és angol sem, és spanyol sem...
viszont van finn, meg német. na ezzel a kettővel télleg sokra megyek.
honnan tudnék szerezni egyet?
menjek be a Media Marktba, és kérjek meg 1 srácot, hogy másoljon nekem 1 magyarnyelvűt mondjuk 5 e -ért, vagy valami más ötlet?
köszi előre is

Éppen én is ma kaptam a linket egyik fórumtrásunktól Magyar 520-720-722-920


Sziasztok! Nekem is erre a használati utasításra lenne szükségem, ezért is regisztráltam. Hol tudnám ezt a linket elérni, hogy letölthessem. Előre is köszönöm!


szer. dec. 27, 2006 16:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Most szeretnék venni SONY HX-520-as gépet, csak nem tudom, hogy kezeli-e a divx-es filmek feliratait. Tud valaki segíteni?

Előre is köszi!
Judy


pén. dec. 22, 2006 17:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hello,

Ez egy hibakód, mikor nekem is volt hasonlóm (DVDR70), én is találkoztam ilyennel, a legelső, sok évvel ezelőtti gyártásból. Próbáltál újabb szoftvert rátölteni? Az nekem megoldotta a hasonló problémáimat.
Részletesen olvasd el a SW-lemez készítésének a menetét, és NEHOGY kihúzd a kélszüléket SW-töltés közben (lehet akár 20 perc is), mert megszottyad! ISO9660, Mode2-ben írd meg Nero vagy valami hasonlóval, betartva a leírásban foglaltakat (egyébként legjobb a CDRW lemezre megírni, problémamentesebb).
A szoftver:

Ha nincs szerencséd, akkor az író egységed (mechanika, annak a lencserendszere) vacakol. Ha sokat bagózol a DVD-íród előtt, akkor a nikotin-lerakódás lesz az. Ha nem, akkor a lézerfej gyengélkedhet.
Egy másik fórumon olvastam, hogy pl. Philips DVD737 DVD-lejátszó készüléknél a központi mechanika tömeges meghibásodása miatt, reklamáció esetén (ha eredeti számla + garipapír megvolt) 3 éven belül (!!!) szavatosságban cserélték DVP3040/DVP5140-re a készülékeket a Karinthy Frigyes úti márkaszervízben, vita nélkül.
Szerintem tegyél próbát a szoftverrel, ha az nem segít, a központi szervíznél, hátha igazam van, és Te pedig erősködj, hogy ez biztosan szériahiba ;-) Még akár igazam is lehet.

Üdv: MMS

csikos írta:
Üdv!

Légyszi segítsetek,van egy Philips dvdr 75 típusú dvd felvevőm ,már nagyon sok lemezt kb 200 darabot készítettem vele.
Ha videomagnóról akarok felvenni vele 30-40 perc múlva lekapcsol és B8032A9C4 felirat jelenik meg a kijelzőn.Mit jelent ez ,hibakód?Saját készítésű vhs felvételnél is.Sajnos az RW lemezekkel is akadnak gondjai ,teljesen bizonytalan a végeredmény .Van hogy sikerül a felvétel,de akkor nem szabad szerkeszteni ,átnevezni semmit mert különben eltűnik a felvétel.
De álltalában egy idő után kiírja disc error és kész.A philips -hez is írtam de nem mondtak semmit, vigyem szervizbe de ott meg nem értenek hozzá,pestre küldik.A garija meg lejárt mert nem akartam szervizbe vinni a forma1-et szoktam felvenni vele ami minden héten volt és végül is egyszerírható lemezzel a saját tunerjével rendesen müködik,sőt analog beltéri
egységről is vettem fel vele 1 órás műsort,csak videómagnóval nem mükszik rendesen.Megpróbáltam már különbözö tipusú videomagnóval és kimenettel de mindígez az eredmény.
mI a gond vele? Gondolom a két hiba nem függ össze.Egyébként szerintem senki ne vegyen philips terméket mert rosszak.Ez pl új korától ilyen.
Előre is köszi!
[url][/url][url][/url]


csüt. dec. 21, 2006 18:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 20, 2006 14:17
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hello!

Egy kis segítség kellene. Asztali dvd lejátszót szeretnék venni, de nem igazán vagyok otthon a témában.

Szerintetek ezt érdemes megvenni? Panasonic S325E-S

itt van a részletes leírása.

http://www.extremedigital.hu/product.ph ... 526&page=1

A Panasonic márka nekünk eddig bevált. A tvnk majdnek húsz évig bírta, közben egyszer ment tönkre, akkor is villámcsapás miatt, de javítás után még sokáig húzta.

A videonk is Panasonic, és az is már bőven tíz éves. Hiba nélkül megy.
Csak azt nem tudom, hogy asztali dvdk esetében mennyire jó a Panasonic, azon belül meg ez a konkrét típus.

Előre is köszönöm a segítséget!


szer. dec. 20, 2006 14:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ezt a használatiban leírják, nem kaptál hozzá? Így elég nehéz megmondani. Az biztos, hogy ha a -RW lemezt VR módban is írja, akkor ki tudsz vágni a felvételből. Egyébként csak elfedni lehet, ha alkalmas rá az író.


szer. dec. 06, 2006 19:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 06, 2006 19:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás reklám kivágása
sziasztok srácok. most vettem egy thomson dth8650-dvd felvevőt. nagy nehézségek árán belőttem, de nem tudok kivágni a felvett anyagból. lehet, hogy nincs is ilyen funkció. ha valaki tud segíteni, ne kíméljen......


szer. dec. 06, 2006 19:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nekem is Philips dvdr75 van. Csináltam rajta szoftverfissítést, azt házilag is tudod, és nekem semmi bajom vele. Nem is volt.
A hibaüzi miatt meg szerelőhöz kell vinned. Ez van.


szer. nov. 08, 2006 11:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 31, 2006 18:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Üdv!

Légyszi segítsetek,van egy Philips dvdr 75 típusú dvd felvevőm ,már nagyon sok lemezt kb 200 darabot készítettem vele.
Ha videomagnóról akarok felvenni vele 30-40 perc múlva lekapcsol és B8032A9C4 felirat jelenik meg a kijelzőn.Mit jelent ez ,hibakód?Saját készítésű vhs felvételnél is.Sajnos az RW lemezekkel is akadnak gondjai ,teljesen bizonytalan a végeredmény .Van hogy sikerül a felvétel,de akkor nem szabad szerkeszteni ,átnevezni semmit mert különben eltűnik a felvétel.
De álltalában egy idő után kiírja disc error és kész.A philips -hez is írtam de nem mondtak semmit, vigyem szervizbe de ott meg nem értenek hozzá,pestre küldik.A garija meg lejárt mert nem akartam szervizbe vinni a forma1-et szoktam felvenni vele ami minden héten volt és végül is egyszerírható lemezzel a saját tunerjével rendesen müködik,sőt analog beltéri
egységről is vettem fel vele 1 órás műsort,csak videómagnóval nem mükszik rendesen.Megpróbáltam már különbözö tipusú videomagnóval és kimenettel de mindígez az eredmény.
mI a gond vele? Gondolom a két hiba nem függ össze.Egyébként szerintem senki ne vegyen philips terméket mert rosszak.Ez pl új korától ilyen.
Előre is köszi!


vas. nov. 05, 2006 17:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. nov. 05, 2006 15:10
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Sziasztok!
Megszállott Pio DVR520 használó vagyok és nagyon kedvelem a rendszerét :P , de kicsi a 80 GB vinyó. Keresek ezért megvételre vagy cserére Pio DVR720-at!!! Az új Pio-k számomra nem jók :cry: (nem működő Guide+, pocsék, lenyílóajtós távir., elszúrt menürendszer), és ami újat nyújtanak (Jukebox, double layer, stb.) nekem felesleges. Körülnéztem más nagyobb márkáknál, mindegyiknél van valami, ami nem tetszik. (Pl. Pana a lemezt automatikusan lezárja, több más DVD-HDD irányban csak real time másolást tud, stb) Szóval: Pio DVR!!?? :pislog:


vas. nov. 05, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 02, 2006 14:46
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
McLaca írta:
Az addig OK, de hogyan olvas és ír egyszerre?
Egyetlen fejjel az elég macerás lenne a mechanika számára (is).
Két fejjel meg a szinkron (lemezfordulat/fejek sávontartása) lenne problémás.

Üdv!


Nekem HDD nélküli JVC van, és már én is gondolkodtam rajta. Mivel time-slipnél sincs hangos fejpozicionálás, én a két fej+memória+nagyobb, mint 2x lemezsebességre tippelek. Ekkor mindig van idő írni/olvasni és a két fej miatt nem is kell állandóan ide-oda pozicionálni (a felvevő írhatja a lemez végét, míg a lejátszó az elejét olvassa). A JVC DR-M100 ilyenkor is csendben van, nemúgy, mint pl. lejátszás közbeni 10 perc előre/hátra ugráskor: ilyenkor jól hallható a fej pozicionálás zaja.
HDD-nél ugye nincs ilyen gond, magas a tányér fordulatszam, gyorsabban ugráltatható a fej, csendesebb az optikánál, és van puffer rendesen.
Még egy érdekesség: a JVC-n (de gondolom a többi felvevőn is) a csak átengedett anyag is feldolgozásra kerül. Emiatt az élőadáshoz képest van egy kb. 1-1,5 mp-es késleltetés. Es összejöhet a jelfeldolgoző áramkörök, illetve a memőria írás-olvasás késleltetésből. Vagyis elvileg adott a lehetőség tömörítés előtt elemezni a képtartalmat, és annak megfelelően változtatni a bitrátán, majdnem VBR. Így érthető az is, hogy egyik fix időtartamos felvételnél sem telik meg a DVD lemez, mindig marad szabad hely.


csüt. nov. 02, 2006 22:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az addig OK, de hogyan olvas és ír egyszerre?
Egyetlen fejjel az elég macerás lenne a mechanika számára (is).
Két fejjel meg a szinkron (lemezfordulat/fejek sávontartása) lenne problémás.

Üdv!


csüt. nov. 02, 2006 0:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 17, 2005 19:30
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
McLaca írta:
Azt tudja valaki, hogy a merevlemez nélküli írók (pl. Panasonic modellek) hogyan csinálják meg a time slipet egyetlen lemezzel?

Szerintem DVD-RAM lemezzel..


szer. nov. 01, 2006 18:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Azt tudja valaki, hogy a merevlemez nélküli írók (pl. Panasonic modellek) hogyan csinálják meg a time slipet egyetlen lemezzel?

Üdv!


szer. nov. 01, 2006 15:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 31, 2006 18:42
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Üdv!

Légyszi segítsetek,van egy Philips dvdr 75 típusú dvd felvevőm ,már nagyon sok lemezt kb 200 darabot készítettem vele.
Ha videomagnóról akarok felvenni vele 30-40 perc múlva lekapcsol és B8032A9C4 felirat jelenik meg a kijelzőn.Mit jelent ez ,hibakód?Saját készítésű vhs felvételnél is.Sajnos az RW lemezekkel is akadnak gondjai ,teljesen bizonytalan a végeredmény .Van hogy sikerül a felvétel,de akkor nem szabad szerkeszteni ,átnevezni semmit mert különben eltűnik a felvétel.
De álltalában egy idő után kiírja disc error és kész.A philips -hez is írtam de nem mondtak semmit, vigyem szervizbe de ott meg nem értenek hozzá,pestre küldik.A garija meg lejárt mert nem akartam szervizbe vinni a forma1-et szoktam felvenni vele ami minden héten volt és végül is egyszerírható lemezzel a saját tunerjével rendesen müködik,sőt analog beltéri
egységről is vettem fel vele 1 órás műsort,csak videómagnóval nem mükszik rendesen.Megpróbáltam már különbözö tipusú videomagnóval és kimenettel de mindígez az eredmény.
mI a gond vele? Gondolom a két hiba nem függ össze.Egyébként szerintem senki ne vegyen philips terméket mert rosszak.Ez pl új korától ilyen.
Előre is köszi!


kedd okt. 31, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. okt. 06, 2006 12:07
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Sony 720 as asztali dvd író
Sziasztok,

van egy eladó vadonatúj Sony 720as dvd íróm, egy év hivatalos garanciával, doboz leírás stb. Még nem volt használva. 160gb hq+ divx, stb. Bolti ára 93.000Ft korul van, én 75.000ért kínálom. "sajnos" :) kettő van, ezért válnék meg tőle. Akit érdekel dobjon egy mailt.


pén. okt. 06, 2006 12:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. aug. 04, 2005 18:18
Hozzászólások: 13
Hozzászólás 
hello sziasztok!

Valakinek LG asztali írókról, vagy komplett házimoziba épített írókról van valamilyen tapasztalata vagy véleménye! Találkoztatok már ilyennel! Mert most áll szándékomban ilyet venni és nincs semmi infóm róluk!

előre is köszi


szer. okt. 04, 2006 5:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Köszi!


vas. okt. 01, 2006 20:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 17, 2005 19:30
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Szala írta:
SzRobi írta:
Hogyan lehetne megtartani a DVD-n, a HDD-n már bejelölgetett fejezeteket?

Mint az indexen irtam: VR-modban megmaradnak, mert az ugyanaz a formatum, mint ami a HDD van. DVD-Videonal csak az automatikus chapterezes marad.

Hogy is?
Akkor olyan asztali dvd író kell, amely a HDD-re írt és jelenetváltásnál chapterezett felvételt, VR módban írja ki? Ez egyébként kompatibilis minden dvd lejátszóval?

Igy van, a lemez formazasanal tudod megadni, melyik formatumban akarod hasznalni. A kompatibilitasarol sajnos nincs infom, de nincs ra garancia hogy minden VR-hez erto keszulek fel fogja ismerni, igy en azt csak hazi hasznalatra javasolnam..


hétf. szept. 25, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Szala írta:
SzRobi írta:
Hogyan lehetne megtartani a DVD-n, a HDD-n már bejelölgetett fejezeteket?

Mint az indexen irtam: VR-modban megmaradnak, mert az ugyanaz a formatum, mint ami a HDD van. DVD-Videonal csak az automatikus chapterezes marad.


Hogy is?
Akkor olyan asztali dvd író kell, amely a HDD-re írt és jelenetváltásnál chapterezett felvételt, VR módban írja ki? Ez egyébként kompatibilis minden dvd lejátszóval?


pén. szept. 22, 2006 20:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Letakarod addig a dvd érzékelőjét. :)


pén. szept. 22, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás 
Felvettem a kapcsolatot, hivtam LG-t, szakértettek, hivtam LG szervizt ott is szakértettek, álláspont ua: szívás, nem lehet mit tenni, ez van. Nagy valoszínűséggel a no name DVD is LG alkatrészekkel van ellátva. Hihetetlen. Volt már ilyen jellegű problémájuk pl 1 AIWA hifi és 1 LG tv között. Még az a szerencs h van másik dvd is ami egyben felvevő is, na de pont azért vettem a no name dvd-t is mert az minden formátumú dvd-t lejátszik. ilyet? Nemtom mi legyen!


szer. szept. 13, 2006 12:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás 
Ok, köszi megnéztem. Hátha, de sajnos nem :( Megprobálom felvenni a kapcsolatot a gyártóval.


szer. szept. 13, 2006 8:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ha a használatiban nincs leírva, hogy kell megváltoztatni a frekvenciát, akkor a gyártóhoz kell fordulni.


kedd szept. 12, 2006 23:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Mo
Hozzászólás 
Sziasztok! Napokban vettem egy LG plazma tv-t, (nagy családi öröm, ténleg szupi) a baj csak az h a távirányitója ua "frekin" megy mint az asztali dvd. Pl.: Hangot adok a tv-re=tracket vált, subtitus-t akarom állítani =kikapcsolja a tv-t, lol. Volt már valakinek ilyen problémája, h lehet ezt megoldani? Segitségeteket köszönöm.


hétf. szept. 11, 2006 18:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 10, 2006 17:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Köszönöm a ségíséget::)
Sony hx-525 ügyében.(használati)


szer. aug. 30, 2006 10:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 17, 2005 19:30
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
SzRobi írta:
Szala írta:
Mint az indexen irtam...

köszi a választ,
csak reménykedtem, hogy Panán esetleg van valami trükk

Valo igaz: a remeny hal meg utoljara. Annak idejen engem is bosszantott, ugyhogy utananeztem nehany felvevo hasznalatiaban es ugy lattam ez mindenhol igy megy. Pl. MiniDV kameraval felvett minden jelenet egy kulon chapter a HDD-n, de ennek a tudomanynak a DVD-re iraskor SANYI..


pén. aug. 25, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 13, 2005 8:04
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Szala írta:
Mint az indexen irtam...

köszi a választ,
csak reménykedtem, hogy Panán esetleg van valami trükk


csüt. aug. 24, 2006 12:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 17, 2005 19:30
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
SzRobi írta:
Hogyan lehetne megtartani a DVD-n, a HDD-n már bejelölgetett fejezeteket?

Mint az indexen irtam: VR-modban megmaradnak, mert az ugyanaz a formatum, mint ami a HDD van. DVD-Videonal csak az automatikus chapterezes marad.


csüt. aug. 24, 2006 10:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 13, 2005 8:04
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
segítség kéne
(Pana EH65, bár ezt nem gondolom típus függőnek)


1. felvétel TV -> HDD
2. reklám kivág, fejezetek létrehozása
3. másolás HDD -> DVD
(a felvevő azt írja, gyorsmásolás nem lehetséges a törlések miatt)
és eltűnnek a DVD-n a fejezetek!

Hogyan lehetne megtartani a DVD-n, a HDD-n már bejelölgetett fejezeteket?


csüt. aug. 24, 2006 7:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Keresek Panasonic DMR-ES10 asztali dvd írót.


hétf. aug. 21, 2006 12:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 11, 2006 21:37
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Metropolis of Pápa
Hozzászólás 
Sziasztok, ki tud hozzá szólni, vagy melyik fórumba való a téma? Hozzá jutottam egy DVD recorderhez. Ne kérdezzétek hogyan, van. A gondok: Japán (!!!) gyártmány. Turtkóra, japán szöveg (már egész jól értem) japán áram, japán rendszer, szívesen bütykölném, ha lehet, kitűnően, játssza a következőket: bármilyen cd, dvd-rw, vcd, Pioneer dvr-104rz a combó típusa. 2-es régió kód ntsc… Bár egy esküvői dvd-re nagyon beidegesedett! Annyi volt a hibája, hogy a dvd író optikája egy kicsit fátyolos volt, némi tisztítás után olvasta a neki tetsző lemezeket, előtte semmit se tett. Típus. SHARP DV-SR100, lánykori neve PIONEER DVR-3000, nem tudom, hogy melyik volt előbb, hasonló típus a SHARP DV-SR-200. Szóval bármi tippek, trükkök, leírás, firmware, egyéb progik régió kódmódosítás, más átalakítás. Távkapcs meg van.


pén. aug. 11, 2006 21:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem nem létezik hozzá magyar, lévén ezt a készüléket nem magyarországi piacra szánta a gyártó.

Üdv!


pén. aug. 11, 2006 19:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. aug. 10, 2006 17:38
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Szia
ÉN is ilyet szeretnékvenni.
Eddigi tapasztalatod?
Milyen a Sony?


pén. aug. 11, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 11, 2006 14:40
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Nem tudna valaki Soy RDR-HX 525-öshöz magyar nyelvü leírást?
Sajna csak angolt kaptam, kicsit gáz de nem túl jó az angol tujdásom :(


pén. aug. 11, 2006 15:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 09, 2006 14:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Philips DVD író
Hi!
Ha esetleg érdekel valakit Philips DVDR9000 HDD-s, csúcskategóriás író nagyon jó áron, az keressen meg! alexhez@yahoo.com
Itt a link róla:
http://www.p4c.philips.com/files/d/dvdr ... ss_hun.pdf
Üdv!


szer. aug. 09, 2006 14:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Keresek Pioneer DVR-433-t vagy 440-est, adnék cserébe egy novemberig garis ezüst Sony RDR-HX710-et (160GB, HQ+ felvétel, Intelligent Chaptering, stb.). 440-es esetén adnék még hozzá egy 3 hónapos Panasonic S42 Divx-es lejátszót is. Egy az egyben gondoltam a cserét.
Ok: NTSC kazikat kellene digiznem, és sajna a Sony csak PAL-ban tud felvenni, konvertert nem akarok ezért venni, a HDD mérete meg nekem nem számít.
Bocs az OFF-ért.


szer. aug. 09, 2006 9:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 29, 2006 10:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Hali!

Érdeklődnék melyik felvevőkben lehet nagyobbra cserélni a vinyót?
Eddig csak az LG Rh7500 amiben upgradelhető a vinyó a net szerint.
Tudtok más típusról?
Valójában olyan típusra vágyom, amin van ethernet interfész, de amit eddig találtam az aranyáron (Panasonic 400e Ft) volt vagy **** volt mint a Kiss Dp558.

Tehát?

Előre is köszi!

UI: ezzel mi a gáz? Feltünően olcsó az aproneten. http://www.p4c.philips.com/files/d/dvdr ... ss_hun.pdf


kedd aug. 08, 2006 18:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Igazad van, hatalmas pofátlanság, pláne azért, mert egy közpénzekből jóllakó alapítványról van szó. Egyrészt büntetnek, másrészt "vámot" szabnak ki minden egyes üzletben megvásárolt adathordozó után. Megítélésem szerint a kettő együtt eléggé nevetséges.


McLaca írta:
Az egy dolog, de ráadásul egy nem állami szerv, sőt nem is szerv (csak alapítvány) törvényekre hivatkozva "adót" szed, na ez abszurd... A témának megvan a saját topicja, azt hiszem, az internet szekcióban.

525 magyar manual: szerintem nemhogy nincs hozzá, de nem is magyar piacra szánták, csak a trükkös importőrök miatt lehet kapni nálunk.

Üdv!


kedd júl. 25, 2006 0:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az egy dolog, de ráadásul egy nem állami szerv, sőt nem is szerv (csak alapítvány) törvényekre hivatkozva "adót" szed, na ez abszurd... A témának megvan a saját topicja, azt hiszem, az internet szekcióban.

525 magyar manual: szerintem nemhogy nincs hozzá, de nem is magyar piacra szánták, csak a trükkös importőrök miatt lehet kapni nálunk.

Üdv!


pén. júl. 21, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 683
Tartózkodási hely: lehetőleg üvegközelben
Hozzászólás 
jó lenne bekerülni ehhez a céghez. bizonyára nagy pénzeket lehet itt eltenni.


pén. júl. 21, 2006 16:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
A merevlemezes DVD-rögzítőkre is jogdíjat vet ki az Artisjus :evil:


pén. júl. 21, 2006 15:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás Re: Dvd
patakijoe írta:
Valaki nem tudna nekem küldeni egy magyar nyelvű használati utmutatót?
Vagy ilyen alapdolgokat a kezeléshez? Előre is kösszi! E-mail címem: pataki-bettina..@freemail.hu :) ( A Sony Dvd recorder RDR HX525-ról) :)


Nem tudok róla, hogy lenne magyar az 525-höz...


pén. júl. 21, 2006 4:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. júl. 20, 2006 19:37
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Dvd
Valaki nem tudna nekem küldeni egy magyar nyelvű használati utmutatót?
Vagy ilyen alapdolgokat a kezeléshez? Előre is kösszi! E-mail címem: pataki-bettina..@freemail.hu :) ( A Sony Dvd recorder RDR HX525-ról) :)


csüt. júl. 20, 2006 19:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. okt. 17, 2005 19:30
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
glad írta:
Ma összeszedve bátorságomat magamhoz vettem FZ7-esemet, hogy fényképet csináljak a kétkedőknek a gépről.

En hiszek neked igy is, bar bevallom eloszor azt hittem felrenezted. Engem igy is sikerult meggyoznod. ;)


pén. júl. 07, 2006 8:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Ma összeszedve bátorságomat magamhoz vettem FZ7-esemet, hogy fényképet csináljak a kétkedőknek a gépről.
Átsiklottam a biztonságiőr gyürün, de az áhitott gépnek csak hült helye volt.
Előkerítettem egy eladót és megkérdeztem ugyan már hol a 13 ezer forintos DVD író és ha elfogyott akkor mikor lesz.

Sajna nem lesz több.
Azt mondta, hogy ezek több mint egy éves modellek voltak és volt egy "beszorult" árukészletbelőle (?) amit ólcsó pénzért kiárúsítottak, de inkább ajánlana is egy újabb modelt....
Hát dolgom végezetlenül jöttem el. :(

Nem yamada volt bár ez is Y kezdődött és volt benne O is.
Sajna akkor hirtelenjében nem jegyeztem meg a pontos nevét.


csüt. júl. 06, 2006 18:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
glad írta:
Euronics-ban most láttam 12.999Ft-ért egy "Y"-nal kezdődő nevű gépezetet (lemezes verzió).
Hát igen csak potyognak lefele az árak...


Bocsi a késői válaszért.
Nem Yamada és igen író :!:
Én is padlót fogtam, de nagy betükkel ki van írva.
Most akcióznak vele.
A márkanevet még sose hallotam.


csüt. júl. 06, 2006 1:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. szept. 04, 2005 21:54
Hozzászólások: 32
Hozzászólás 
Dorel!

És mi a véleményed a masináról?


szer. júl. 05, 2006 17:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. júl. 03, 2006 11:59
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hory84 írta:
CineDOG írta:
Hory84 írta:
Üdv a Jónépnek.

Szerintetek mit vegyek?
- Sony RDR-GX210
- Samsung DVD-R122
- Panasonic DMR-ES10

Árban egyformák. Minden véleményt örömmel fogadok.

Adios.

Ui: Mennyire zajosak ezek a dvd-írók, Pl. egy videomagnónál hangossabbak?


Én Sonyt vennék ezek közül.
Miért lenne zajos??? A CD lejátszód zajos?


Arra gondoltam van-e bennük ventillátor?



Nekem a sony van, és igen van benne venti. De annyira halk hogy egyáltalán nem hallani. A video ami mellette van nagyságrendekkel hangosabb.


szer. júl. 05, 2006 11:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 43  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség